kmail - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Follow Up Reminder Agent
eu: Jarraipen oroigarri agentea

en: Follow Up Reminder
eu: Jarraipen oroigarria

en: Maintainer
eu: Arduraduna

en: To
eu: Nori

en: Subject
eu: Gaia

en: Deadline
eu: Epemuga

en: Answer
eu: Erantzun

en: Received
eu: Jasota

en: On hold
eu: Zain

en: Show Message
eu: Erakutsi mezua

en: Show Original Message
eu: Erakutsi jatorrizko mezua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Do you want to delete this selected item? | Do you want to delete these %1 selected items?
eu[0]: Hautatuko elementu hau ezabatu nahi duzu?
eu[1]: Hautatutako %1 elementu hauek ezabatu nahi dituzu?

[ctx: @title:window]
en: Delete Items
eu: Ezabatu elementuak

en: Answer from %1 received
eu: %1-ren erantzuna jaso da

[ctx: @title:window]
en: Follow Up Reminder
eu: Jarraipen oroigarria

en: You still wait an answer about this mail:
eu: Posta honen erantzunaren zain jarraitzen duzu:
