kmail - en to eu translation catalogue (26 entries)

[ctx: @title:window]
en: Filter Log Viewer
eu: Iragazki egunkariaren ikustailea

en: Share...
eu: Partekatu...

en: &Log filter activities
eu: Erre&gistratu iragazkien jarduera

en: You can turn logging of filter activities on and off here. Of course, log data is collected and shown only when logging is turned on.
eu: Iragazte jarduerak erregistratzea piztu eta itzal dezakezu. Argi denez, egunkariko datuak biltzen dira, soilik, erregistratzea piztuta dagoenean.

en: Logging Details
eu: Erregistratze xehetasunak

en: Log pattern description
eu: Erregistratu ereduen deskribapena

en: Log filter &rule evaluation
eu: Erregistratu iragazki arauen ebaluazioa

en: You can control the feedback in the log concerning the evaluation of the filter rules of applied filters: having this option checked will give detailed feedback for each single filter rule; alternatively, only feedback about the result of the evaluation of all rules of a single filter will be given.
eu: Aplikatutako iragazkien, iragazki-arauen ebaluazioari egunkarian dagokion informazio etorria kontrola dezakezu: aukera hori markatuta izateak, iragazki-arau bakoitzeko informazio zehatza emango dizu; bestela, iragazki bakar baten arau guztien ebaluazioaren informazioa baino ez du emango.

en: Log filter pattern evaluation
eu: Erregistratu iragazki ereduen ebaluazioa

en: Log filter actions
eu: Erregistratu iragazkien ekintzak

en: Log size limit:
eu: Egunkari neurriaren muga:

[ctx: @label:spinbox Set the size of the logfile to unlimited.]
en: unlimited
eu: mugagabea

en: Collecting log data uses memory to temporarily store the log data; here you can limit the maximum amount of memory to be used: if the size of the collected log data exceeds this limit then the oldest data will be discarded until the limit is no longer exceeded.
eu: Egunkari-datuen bilketak memoria erabiltzen du haiek aldi baterako gordetzeko; hemen muga dezakezu erabiliko den gehienezko memoria-kopurua: bildutako egunkari-datuen neurriak muga hori gainditzen badu, datu zaharrenak baztertu egingo dira, muga gainditzen ez den arte.

en: Could not write the file %1:
    "%2" is the detailed error description.
eu: Ezin izan du %1 fitxategia idatzi:
    Errorearen deskribapen zehatza «%2» da.

en: KMail Error
eu: KMail errorea

en: Filtering message %1 of %2
eu: %1 / %2 mezua iragazten

en: Error applying mail filter move
eu: Errorea «mugitu» posta iragazkia ezartzean

en: Error applying mail filter delete
eu: Errorea «ezabatu» posta iragazkia ezartzean

en: Error applying mail filter modifications
eu: Errorea «aldaketak» posta iragazkia ezartzean

en: <b>Evaluating filter rules:</b>
eu: <b>Iragazki arauak ebaluatzea:</b>

en: <b>Filter rules have matched.</b>
eu: <b>Iragazki arauak bat etorri dira.</b>

en: <b>Begin filtering on message "%1" from "%2" at "%3" :</b>
eu: <b>Hasi «%1» mezuan «%2»(e)tik «%3»(e)an iragazten :</b>

en: Filtering messages
eu: Mezuak iragazten

[ctx: Notification when the filter log was enabled]
en: Mail Filter Log Enabled
eu: Posta-iragazkien erregistroa gaituta

en: Ready
eu: Prest

en: Filtering in %1
eu: %1(e)n iragazten
