kmail - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Add
eu: Gehitu

en: Modify
eu: Aldatu

en: Remove
eu: Kendu

en: Do you really want to remove unified mailbox <b>%1</b>?
eu: Benetan kendu nahi duzu bat egindako <b>%1</b> postontzia?

en: Really Remove?
eu: Benetan ezabatu?

en: Unified Mailboxes
eu: Bat egindako postontziak

en: Synchronizing unified mailbox %1
eu: Bat egindako %1 postontzia sinkronizatzea

[ctx: @title:window]
en: Configure Unified Mailbox
eu: Konfiguratu bat egindako postontzia

en: Name:
eu: Izena:

en: Pick icon...
eu: Aukeratu ikonoa...

en: Icon:
eu: Ikonoa:

en: Inbox
eu: Sarrera ontzia

en: Sent
eu: Bidalita

en: Drafts
eu: Zirriborroak
