kmail - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: KMail Assistant for refreshing settings
eu: Ezarpenak freskatzeko KMail-en laguntzailea

en: Author
eu: Egilea

[ctx: @title:window]
en: KMail Refresh Settings
eu: KMail ezarpenak freskatzea

en: Warning
eu: Abisua

en: Clean up Settings
eu: Garbitu ezarpenak

en: Finish
eu: Bukatu

[ctx: @action:button]
en: Clean
eu: Garbitu

en: Remove obsolete "TipOfDay" settings: Done
eu: Kendu zaharkitutako «EgunekoIradokizuna» ezarpenak: Eginda

en: Delete Dialog settings in file `%1`: Done
eu: Ezabatu «%1» fitxategian dauden elkarrizketa-koadro ezarpenak: Eginda

en: Delete Filters settings in file `%1`: Done
eu: Ezabatu «%1» fitxategian dauden iragazkien ezarpenak: Eginda

en: Clean Folder Settings in setting file `%1`: Done
eu: Garbitu «%1» fitxategian dauden karpeta-ezarpenak: Eginda

en: Clean Dialog Size in setting file `%1`: Done
eu: Garbitu «%1» ezarpen fitxategian dauden elkarrizketa-koadroen neurria: Eginda

[ctx: @label:textbox]
en: Please close KMail/Kontact before using it.
eu: Mesedez, itxi KMail/Kontact hori erabili aurretik.
