kmail - en to eu translation catalogue (32 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Send Later Agent
eu: Beranduago bidaltzeko agentea

en: Send emails later agent.
eu: E-postak beranduago bidaltzeko agentea

en: Maintainer
eu: Arduraduna

en: To
eu: Nori

en: Subject
eu: Gaia

en: Send around
eu: Bidali honen inguruan,

en: Recurrent
eu: Errepikakorra

en: Message Id
eu: Mezu ID

en: No messages waiting…
eu: Ez dago mezurik zain...

[ctx: @action]
en: Send now
eu: Bidali orain

[ctx: @action]
en: Delete
eu: Ezabatu

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Do you want to delete the selected item? | Do you want to delete the selected items?
eu[0]: Hautatutako elementua ezabatu nahi duzu?
eu[1]: Hautatutako elementuak ezabatu nahi dituzu?

[ctx: @title:window]
en: Delete Items
eu: Ezabatu elementuak

en: Do you want to delete the message as well? | Do you want to delete the messages as well?
eu[0]: Mezua ere ezabatu nahi duzu?
eu[1]: Mezuak ere ezabatu nahi dituzu?

[ctx: @title:window]
en: Delete Messages
eu: Ezabatu mezuak

[ctx: @action:button]
en: Do Not Delete
eu: Ez ezabatu

en: Not message found.
eu: Ez da mezurik aurkitu.

en: No message found.
eu: Ez da mezurik aurkitu.

en: Error during fetching message.
eu: Errorea mezua ekartzean.

en: Cannot fetch message. %1
eu: Ezin du mezua ekarri. %1

en: We can't create transport
eu: Ezin dugu garraioa sortu

en: Message is not a real message
eu: Mezua ez da benetako mezua

en: Cannot send message.
eu: Ezin du mezua bidali.

en: Message sent
eu: Mezua bidali da

en: An error was found. Do you want to resend it?
eu: Errore bat aurkitu da. Berriz bidali nahi duzu?

[ctx: @title:window]
en: Error found
eu: Errore bat aurkitu da

[ctx: @action:button]
en: Resend
eu: Berri bidali

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, modifyItem)
en: Modify…
eu: Aldatu...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteItem)
en: Delete
eu: Ezabatu
