kmail - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Add
fi: Lisää

en: Modify
fi: Muokkaa

en: Remove
fi: Poista

en: Do you really want to remove unified mailbox <b>%1</b>?
fi: Haluatko varmasti poistaa yhdistetyn postilaatikon <b>%1</b>?

en: Really Remove?
fi: Poistetaanko varmasti?

en: Unified Mailboxes
fi: Yhdistetyt postilaatikot

en: Synchronizing unified mailbox %1
fi: Synkronoidaan yhdistettyä postilaatikkoa %1

[ctx: @title:window]
en: Configure Unified Mailbox
fi: Yhdistetyn postilaatikon asetukset

en: Name:
fi: Nimi:

en: Pick icon...
fi: Valitse kuvake…

en: Icon:
fi: Kuvake:

en: Inbox
fi: Saapuva

en: Sent
fi: Lähetetty

en: Drafts
fi: Luonnokset
