kmail - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: KMail Assistant for refreshing settings
fi: KMail-avustaja asetusten virkistämiseksi

en: (c) 2019-2022 Laurent Montel <montel@kde.org>
fi: © 2019–2022 Laurent Montel <montel@kde.org>

en: Author
fi: Tekijä

[ctx: @title:window]
en: KMail Refresh Settings
fi: KMailin asetusten virkistys

en: Warning
fi: Varoitus

en: Clean up Settings
fi: Puhdista asetukset

en: Finish
fi: Valmis

en: Clean
fi: Puhdista

en: Remove obsolete "TipOfDay" settings: Done
fi: Vanhentuneiden asetusvinkkien poisto: tehty

en: Delete Dialog settings in file `%1`: Done
fi: Tiedoston ”%1” kyselyikkuna-asetusten poisto: tehty

en: Delete Filters settings in file `%1`: Done
fi: Suodatinasetusten poisto asetustiedostosta ”%1”: tehty

en: Clean Folder Settings in setting file `%1`: Done
fi: Kansioasetusten puhdistus asetustiedostosta ”%1”: tehty

en: Clean Dialog Size in setting file `%1`: Done
fi: Valintaikkunan koon puhdistus asetustiedostossa ”%1”: tehty

en: Please close KMail/Kontact before using it.
fi: Käynnistä KMail tai Kontact uudelleen ennen käyttöä.
