kmail - en to fi translation catalogue (5 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure
fi: Asetukset

en: Mail Merge Agent
fi: Viestinkoostamisagentti

en: Merge email addresses agent.
fi: Sähköpostiosoitteiden koostamisagentti.

en: © 2021–%1 Laurent Montel
fi: © 2021-%1 Laurent Montel

en: Maintainer
fi: Ylläpitäjä
