kmail - en to fr translation catalogue (5 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure
fr: Configurer

en: Mail Merge Agent
fr: Agent de fusion de courriels

en: Merge email addresses agent.
fr: Agent de fusion d'adresses de courriels.

en: Copyright (C) 2021-%1 Laurent Montel
fr: Copyright (C) 2021 - %1 Laurent Montel

en: Maintainer
fr: Mainteneur
