kmail - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: KMail Assistant for refreshing settings
gl: Asistente de KMail para a configuración de actualización

en: Author
gl: Autor

en: Warning
gl: Aviso

en: Clean up Settings
gl: Limpeza da configuración

en: Finish
gl: Rematar

en: Clean
gl: Limpar

en: Remove obsolete "TipOfDay" settings: Done
gl: Retirar a opción obsoleta «TipOfDay»: Feito

en: Delete Dialog settings in file `%1`: Done
gl: Eliminar as opcións de Dialog do ficheiro «%1»: Feito

en: Delete Filters settings in file `%1`: Done
gl: Eliminar as opcións de Filters do ficheiro «%1»: Feito

en: Clean Folder Settings in setting file `%1`: Done
gl: Limpar as opcións de Folder no ficheiro «%1»: Feito

en: Clean Dialog Size in setting file `%1`: Done
gl: Limpar Dialog Size no ficheiro «%1»: Feito

en: Please close KMail/Kontact before using it.
gl: Peche KMail e Kontact antes de usar.
