kmail - en to gl translation catalogue (17 entries)

[ctx: @action:button]
en: Add
gl: Engadir

[ctx: @action:button]
en: Modify
gl: Modificar

en: Remove
gl: Retirar

en: Do you really want to remove unified mailbox <b>%1</b>?
gl: Seguro que quere retirar a caixa de correo unificada <b>%1</b>?

[ctx: @title:window]
en: Really Remove?
gl: Seguro que a quere retirar?

[ctx: @action]
en: Add
gl: Engadir

[ctx: @action]
en: Modify
gl: Modificar

[ctx: @action]
en: Remove
gl: Retirar

en: Unified Mailboxes
gl: Caixas de correo unificadas

en: Synchronizing unified mailbox %1
gl: Sincronizando a caixa de correo unificada %1

[ctx: @title:window]
en: Configure Unified Mailbox
gl: Configurar a caixa de correo unificada

en: Name:
gl: Nome:

[ctx: @action:button]
en: Pick icon...
gl: Escoller unha icona…

en: Icon:
gl: Icona:

en: Inbox
gl: Entrada

en: Sent
gl: Enviada

en: Drafts
gl: Borradores
