kmail - en to he translation catalogue (319 entries)

[ctx: %1 is version]
en: Welcome to KMail %1
he: ברוך בואך אל  KMail %1

en: Maintainer
he: מתחזק

en: Former maintainer
he: מתחזק קודם

en: Original author
he: כותב מקורי

en: Core developer
he: מפתח מרכזי

en: Documentation
he: תיעוד

en: PGP 6 support and further enhancements of the encryption support
he: תמיכה ב־PGP6 והרחבות נוספות לתמיכה בהצפנה

en: GnuPG support
he: תמיכה ב־GnuPG

en: Anti-virus support
he: תמיכה באנטי וירוס

en: POP filters
he: כללי סינון של POP

en: Usability tests and improvements
he: מבחני שימושיות ושיפורים

en: Ägypten and Kroupware project management
he: ניהול פרויקט Ägypten  ו־Kroupware

en: KDE Email Client
he: תוכנית הדוא"ל של KDE

en: Mailing list description:
he: תיאור רשימת דיוור:

en: Not available
he: לא זמין

en: Use custom &icons
he: השתמש ב&סמלים מותאמים אישית

en: Outgoing accounts (add at least one):
he: חשבונות דואר יוצא (הוסף לפחות חשבון אחד):

en: Never Automatically
he: לעולם לא אוטומטית

en: On Manual Mail Checks
he: בבדיקת דוא"ל ידנית

en: On All Mail Checks
he: בכל בדיקת דוא"ל

en: Send &messages in outbox folder:
he: שלח את ההו&דעות שבתיבת הדואר היוצא:

en: Send Now
he: שלח עכשיו

en: Send Later
he: שלח אחר כך

en: Defa&ult send method:
he: שיטת השלי&חה המשמשת כברירת מחדל:

en: Message List
he: רשימת ההודעות

en: Message Body
he: גוף ההודעה

en: Message List - Unread Messages
he: רשימת ההודעות - הודעות שלא נקראו

en: Message List - Important Messages
he: רשימת ההודעות - הודעות חשובות

en: Fixed Width Font
he: גופן ברוחב קבוע

en: Composer
he: כתבן

en: Printing Output
he: פלט הדפסה

en: &Use custom fonts
he: השתמש בגופנים &מותאמים אישית

en: Apply &to:
he: ה&חל על:

en: Quoted Text - First Level
he: טקסט מצוטט - רמה ראשונה

en: Quoted Text - Second Level
he: טקסט מצוטט - רמה שנייה

en: Quoted Text - Third Level
he: טקסט מצוטט - רמה שלישית

en: Link
he: קישור

en: Unread Message
he: הודעה שלא נקראה

en: Important Message
he: הודעה חשובה

en: HTML Status Bar Foreground - No HTML Message
he: טקסט פס מצב HTML - אין הודעת HTML

en: &Use custom colors
he: השתמש בצבעים &מותאמים אישית

en: Recycle colors on deep &quoting
he: מ&חזר צבעים בציטוט עמוק

en: Sta&ndard format (%1)
he: התב&נית הרגילה (%1)

en: Locali&zed format (%1)
he: התבנית המ&קומית (%1)

note: i18n: ectx: label, entry (SystemTrayEnabled), group (General)
en: Enable system tray icon
he: אפשר סמל במגש מערכת

en: No autosave
he: ללא שמירה אוטומטית

en: Repl&y Subject Prefixes
he: &קידומות לנושאי תשובות

en: A&dd...
he: ה&וספה...

en: Re&move
he: הס&ר

en: Mod&ify...
he: &שינוי...

en: Enter new reply prefix:
he: הזן קידומת תשובה חדשה:

en: For&ward Subject Prefixes
he: &קידומות לנושאי העברות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mRemoveButton)
en: Remo&ve
he: ה&סר

en: Add...
he: הוספה...

en: Modify...
he: שינוי...

en: Enter new forward prefix:
he: הזן קידומת העברה חדשה:

en: This list is checked for every outgoing message from the top to the bottom for a charset that contains all required characters.
he: רשימה זו נבדקת עבור כל מכתב יוצא מתחילתה ועד סופה ומתבצע בה חיפוש אחר מערך תווים המכיל את כל התווים הנדרשים.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mModifyButton)
en: &Modify...
he: שי&נוי...

en: Enter charset:
he: הזן מערך תווים:

en: &Keep original charset when replying or forwarding (if possible)
he: שמור על מערך התווי&ם המקורי בעת תשובה או העברה (אם הדבר אפשרי).

en: This charset is not supported.
he: מערך תווים זה אינו נתמך.

en: &Use custom message-id suffix
he: השתמש ב&סיומת זיהוי הודעה מותאמת אישית

en: Custom message-&id suffix:
he: סיומת זיהוי הו&דעה מותאמת אישית:

en: Define custom mime header fields:
he: הגדר שדות כותרות Mime מותאמים אישית:

en: &Value:
he: &ערך:

en: Enter new key word:
he: הזן קידומת תשובה חדשה:

en: Remove
he: הסרה

en: &Folder:
he: תיקייה:

en: Archive all subfolders
he: אחסן את כל התת־תיקיות בארכיון

en: &Identity:
he: זה&ות:

en: &Dictionary:
he: &מילון:

en: &Sent-Mail folder:
he: תיקיית דואר נשל&ח:

en: &Mail transport:
he: מעביר &דואר:

[ctx: sender address field]
en: &From:
he: &מאת:

en: &Send Mail
he: &שלח דואר

en: &Send Mail Via
he: &שלח דואר באמצעות

en: Send &Later
he: שלח &אחר-כך

en: Send &Later Via
he: שלח &אחר-כך באמצעות

en: &Address Book
he: &פנקס כתובות

en: &New Composer
he: &כתבן חדש

en: Select &Recipients...
he: בחר &נמענים

en: Save &Distribution List...
he: שמור רשימת &תפוצה...

en: Paste as Attac&hment
he: הדבק בתור &מצורף

en: Cl&ean Spaces
he: &נקה רווחים

en: Use Fi&xed Font
he: השתמש ב&גופן ברוחב קבוע

en: &Wordwrap
he: &גלישת שורות

en: &Automatic Spellchecking
he: בדיקת איות &אוטומטית

en: &All Fields
he: &כל השדות

en: &Identity
he: &זהות

en: &Dictionary
he: &מילון

en: &Sent-Mail Folder
he: תיקיית דואר נשל&ח

en: &Mail Transport
he: מעביר &דואר

en: &From
he: &מאת

en: Append S&ignature
he: &הוסף חתימה

en: &Spellchecker...
he: &בדיקת איות...

en: Spellchecker
he: בודק איות

en: &Encrypt Message
he: ה&צפן את ההודעה

en: Encrypt
he: הצפן

en: &Sign Message
he: &חתום על ההודעה

en: Sign
he: חתום

en:  Column: %1
he:  טור: %1

en: &Save as Draft
he: &שמור כטיוטה

en: Do you want to save the message for later or discard it?
he: האם ברצונך להיפטר מההודעה או לשמור אותה לאחר כך?

en: Close Composer
he: סגור כתבן

en: Name of the attachment:
he: שם המצורף:

en: unnamed
he: ללא שם

en: Undefined Encryption Key
he: מפתח הצפנה לא מוגדר

en: <qt><p>In order to be able to sign this message you first have to define the (OpenPGP or S/MIME) signing key to use.</p><p>Please select the key to use in the identity configuration.</p></qt>
he: <qt><p> על מנת שניתן יהיה לחתום על הודעה זו, יש להגדיר תחילה מפתח של (OpenPGP או S/MIME) שישמש לשם כך. </p><p> באפשרותך להגדיר את המפתח שייעשה בו שימוש עם הזהות הנוכחית בדו-שיח הגדרות הזהות. </p></qt>

en: Undefined Signing Key
he: מפתח חתימה לא מוגדר

en: S&end as Is
he: &שלח ללא שינוי

en: You did not specify a subject. Send message anyway?
he: לא ציינת נושא. האם לשלוח את ההודעה בכל זאת?

en: No Subject Specified
he: לא צויין נושא

en: &Specify the Subject
he: &תן לי לציין את הנושא

en: About to send email...
he: עומד לשלוח דואר...

en: Send Confirmation
he: וידוא שליחה

en: &Send Now
he: שלח &עכשיו

en: &Send as Is
he: &שלח ללא שינוי

en: No Picture
he: אין תמונה

en: No picture set for your address book entry.
he: לא נקבה תמונה עבור הכניסה שלך בפנקס הכותבות.

en: &With empty fields
he: עם שדות &ריקים

en: &Existing identities:
he: זהויות &קיימות:

en: &Your name:
he: ה&שם שלך:

en: Organi&zation:
he: אי&רגון:

en: &Email address:
he: כתובת &דוא"ל:

en: OpenPGP signing key:
he: מפתח OpenPGP:

en: OpenPGP encryption key:
he: מפתח הצפנה של OpenPGP:

en: &Reply-To address:
he: כתובת &תשובה:

en: &BCC addresses:
he: כתובות עותק &סמוי:

en: <qt><h3>BCC (Blind Carbon Copy) addresses</h3><p>The addresses that you enter here will be added to each outgoing mail that is sent with this identity. They will not be visible to other recipients.</p><p>This is commonly used to send a copy of each sent message to another account of yours.</p><p>To specify more than one address, use commas to separate the list of BCC recipients.</p><p>If in doubt, leave this field blank.</p></qt>
he: <qt><h3>כתובות עותק סמוי</h3><p> הכתובות שתזין כאן יתווספו לכל הודעה יוצאת שתישלח על ידי זהות זו. כתובות אלה לא   יהיו גלויות לנמענים אחרים.</p><p> דבר זה משמש בדרך כלל כדי לשלוח עותק מכל הודעה לחשבון נוסף ששייך לך.</p><p> אם אינך בטוח מה לעשות, השאר שדה זה ריק.</p> </qt>

en: D&ictionary:
he: &מילון:

en: Sent-mail &folder:
he: תיקיית דואר שנש&לח:

en: &Drafts folder:
he: תיקיית &טיוטות:

en: Defaul&t domain:
he: תחום &ברירת מחדל:

en: <qt><p>The default domain is used to complete email addresses that only consist of the user's name.</p></qt>
he: <qt><p>תחום ברירת המחדל משמש להשלמת כתובות דוא"ל שמורכבות משם משתמש בלבד.</p></qt>

en: Signature
he: חתימה

en: Invalid Email Address
he: כתובת דוא"ל לא תקפה

en: Email Address Not Found in Key/Certificates
he: כתובת הדוא"ל של רשות התעודות שמנפיקה תעודות

en: The signature file is not valid
he: קובץ החתימה לא תקף

en: Edit...
he: ערוך...

[ctx: %1: identity name. Used in the config dialog, section Identity, to indicate the default identity]
en: %1 (Default)
he: %1 (ברירת מחדל)

en: Identity Name
he: שם הזהות

en: Email Address
he: כתובת דוא"ל

en: Set as Default
he: קבע כברירת מחדל

en: &New identity:
he: זהות &חדשה:

en: &Duplicate existing identity
he: &שכפל זהות קיימת

en: Delete Search
he: מחיקת חיפוש

en: Delete Folder
he: מחיקת תיקייה

en: <qt>Are you sure you want to delete the empty folder <b>%1</b>?</qt>
he: <qt> האם אתה בטוח שברצונך להסיר תיקייה הריקה <b>%1</b>? </qt>

en: Set subject of message
he:                  קבע את נושא ההודעה

en: Read message body from 'file'
he: "file" קרא את גוף ההודעה מתוך הקובץ

en: Set body of message
he:                   קבע את גוף ההודעה

en: Add an attachment to the mail. This can be repeated
he: הוסף מצורף למכתב. ניתן לחזור על זאת

en: Only check for new mail
he:                  בדוק דואר חדש בלבד

en: Only open composer window
he:                    פתח רק חלון כתבן

note: i18n: ectx: Menu (folder)
en: F&older
he: ת&יקייה

note: i18n: ectx: Menu (file) i18n: ectx: Menu (message)
en: &Message
he: הו&דעה

note: i18n: ectx: Menu (menubar_message_forward)
en: &Forward
he: ה&עברה

note: i18n: ectx: Menu (apply_filter_actions)
en: A&pply Filter
he: החל מס&נן

en: Open Message
he: פתח הודעה

en: The file does not contain a message.
he: הקובץ הזה לא מכיל הודעה.

en: Moving messages
he: מעביר הודעות

en: Deleting messages
he: מוחק הודעות

note: i18n: ectx: Menu (attach)
en: &Attach
he: &צירוף

en: KMail is currently in offline mode. How do you want to proceed?
he: כרגע, KMail רצה במצב לא מקוון. איך ברצונך להמשיך?

en: Work Online
he: עבוד באופן מקוון

en: Work Offline
he: עבוד באופן לא מקוון

en: Sending messages
he: שולח הודעות

en: KMail Error
he: שגיאה של KMail

en: No Subject
he: ללא נושא

en: This folder does not have any expiry options set
he: לתיקייה זו אין אפשרויות תפוגה מוגדרות

en: <qt>Are you sure you want to expire the folder <b>%1</b>?</qt>
he: <qt>האם אתה בטוח שברצונך להפיג את התיקייה <b>%1</b>? </qt>

en: Expire Folder
he: הפגת תיקייה

en: &Expire
he: &הפג

en: Empty Trash
he: רוקן אשפה

en: Move to Trash
he: העבר לאשפה

en: Are you sure you want to empty the trash folder?
he: האם אתה בטוח שברצונך לרוקן את תיקיית האשפה?

en: <qt>Are you sure you want to move all messages from folder <b>%1</b> to the trash?</qt>
he: <qt> האם אתה בטוח שברצונך להעביר את כל ההודעות מהתיקייה <b>%1</b> אל האשפה?  </qt>

en: Moved all messages to the trash
he: כל ההודעות הועברו לאשפה

en: Are you sure you want to expire all old messages?
he: האם אתה בטוח שברצונך להפיג את כל ההודעות הישנות?

en: Expire Old Messages?
he: הפג הודעות ישנות?

en: Expire
he: הפג

en: Loading external references in html mail will make you more vulnerable to "spam" and may increase the likelihood that your system will be compromised by other present and anticipated security exploits.
he: שימוש ב־HTML בדואר הופך אותך ליותר פגיע ל"דואר זבל" ועלול להגדיל את הסבירות לכך שהמערכת שלך תהיה נתונה לסיכונים מצד ניצולי אבטחה קיימים או עתידיים אחרים.

en: Security Warning
he: אזהרת אבטחה

en: Load External References
he: טען הפניות חיצוניות

en: Delete Messages
he: מחיקת הודעות

en: Delete Message
he: מחיקת הודעה

en: Deleting messages failed.
he: מחיקת ההודעות נכשלה.

en: Deleting messages canceled.
he: מחיקת ההודעות נכשלה.

en: Moving messages failed.
he: העברת ההודעות נכשלה.

en: Moving messages canceled.
he: העברת ההודעות בוטלה.

en: Moving messages to trash...
he: מעביר הודעות אל האשפה...

en: Messages moved to trash successfully.
he: ההודעות הועברו לפח בהצלחה

en: Moving messages to trash failed.
he: העברת ההודעות אל הפח נכשלה.

en: Moving messages to trash canceled.
he: העברת ההודעות אל הפח בוטלה.

en: Save &As...
he: שמירה &בשם...

en: &Expire All Folders
he: הפ&ג את כל התיקיות

en: Check &Mail
he: בדוק דו&אר

en: &Send Queued Messages
he: &שלח הודעות שבתור

en: Send Queued Messages Via
he: &שלח הודעות שבתור דרך

en: Edit "Out of Office" Replies...
he: ערוך הודעות "מחוץ למשרד"...

en: M&ove Thread to Trash
he: &העבר אשכל לאשפה

en: Move thread to trashcan
he: העבר אשכול אל פח האשפה

en: Delete T&hread
he: &מחק אשכול

en: &Find Messages...
he: &חיפוש הודעות...

en: Select &All Messages
he: בחר את &כל ההודעות

en: &Assign Shortcut...
he: &שייך קיצור...

en: &Expiration Settings
he: הגדרות &תפוגה

en: Load E&xternal References
he: טען הפניות &חיצוניות

en: &New Message...
he: הודעה &חדשה...

en: New Message t&o Mailing-List...
he: הודעה חדשה לרשימת־ה&דיוור...

en: &Create Filter
he: &צור מסנן

en: Filter on &Subject...
he: סינון לפי ה&נושא...

en: Filter on &From...
he: סינון לפי &מאת...

en: Filter on &To...
he: סינון לפי &אל...

en: Mark &Thread
he: סמ&ן אשכול

en: Mark Thread as &Read
he: סמן אשכול בתור &נקרא

en: Mark all messages in the selected thread as read
he: סימון כל ההודעות באשכול הנבחר בתור הודעות שנקראו

en: Mark Thread as &Unread
he: סמן אשכול בתור &לא נקרא

en: Mark all messages in the selected thread as unread
he: סימון כל ההודעות באשכול הנבחר בתור הודעות שלא נקראו

en: Mark Thread as &Important
he: סמן אשכול בתור &חשוב

en: Remove &Important Thread Mark
he: בטל סימון של אשכול &חשוב

en: &Watch Thread
he: &עקוב אחר אשכול

en: &Ignore Thread
he: ה&תעלם מאשכול

en: Save A&ttachments...
he: שמירת &מצורפים...

en: Appl&y All Filters
he: ה&חל את כל מסננים

[ctx: View->]
en: Ex&pand All Threads
he: ה&רחב את כל האשכולות

en: Expand all threads in the current folder
he: הרחבת כל האשכולות בתיקייה הנוכחית

[ctx: View->]
en: C&ollapse All Threads
he: צמצם את כ&ל האשכולות

en: Collapse all threads in the current folder
he: צמצום כל האשכולות בתיקייה הנוכחית

en: &Display Message
he: &הצג הודעה

en: &Next Message
he: &ההודעה הבאה

en: Go to the next message
he: מעבר להודעה הבאה

en: Next &Unread Message
he: ההודעה ה&באה שלא נקראה

en: Go to the next unread message
he: מעבר להודעה הבאה שלא נקראה

en: &Previous Message
he: ההודעה ה&קודמת

en: Go to the previous message
he: מעבר להודעה הקודמת

en: Previous Unread &Message
he: ההודעה הקודמת ש&לא נקראה

en: Go to the previous unread message
he: מעבר להודעה הקודמת שלא נקראה

en: Next Unread &Folder
he: ה&תיקייה הבאה שלא נקראה

en: Go to the next folder with unread messages
he: מעבר לתיקייה הבאה שיש בה הודעות שלא נקראו

en: Previous Unread F&older
he: התיקייה הקודמת שלא &נקראה

en: Go to the previous folder with unread messages
he: מעבר לתיקייה הקודמת שיש בה הודעות שלא נקראו

[ctx: Go->]
en: Next Unread &Text
he: ה&טקסט הבא שלא נקרא

en: Go to the next unread text
he: מעבר לטקסט הבא שלא נקרא

en: Scroll down current message. If at end of current message, go to next unread message.
he: גלילה כלפי מטה של ההודעה הנוכחית. אם זהו סוף ההודעה הנוכחית, מעבר להודעה הבאה שלא נקראה.

en: Configure &Filters...
he: הגדרות &מסננים...

en: Manage &Sieve Scripts...
he: נהיול &תסירטי Sieve...

en: KMail &Introduction
he: מ&בוא ל־KMail

en: Display KMail's Welcome Page
he: הצגת דף הכניסה של KMail

en: Configure &Notifications...
he: הגדרות &התראות...

en: &Configure KMail...
he: ה&גדרת KMail...

en: Expire...
he: הפג...

en: Copy Message to Folder
he: העתקת הודעה לתיקייה

en: Abort Current Operation
he: בטל פעולה נוכחית

en: Focus on Next Folder
he: התמקד בתיקייה הבאה

en: Focus on Previous Folder
he: התמקד בתיקייה הקודמת

en: Select Folder with Focus
he: בחר את התיקייה בעלת ההתמקדות

en: Focus on Next Message
he: התמקד בהודעה הבאה

en: Focus on Previous Message
he: התמקד בהודעה הקודמת

en: Select Message with Focus
he: בחר את ההודעה בעלת ההתמקדות

en: Move Message to Folder
he: העברת הודעה לתיקייה

en: &Delete Search
he: &מחק חיפוש

en: E&mpty Trash
he: &רוקן אשפה

en: &Move All Messages to Trash
he: העבר את כל ההודעות ל&אשפה

en: Filter %1
he: סנן %1

en: Use of HTML in mail will make you more vulnerable to "spam" and may increase the likelihood that your system will be compromised by other present and anticipated security exploits.
he: שימוש ב־HTML בדואר הופך אותך ליותר פגיע ל"דואר זבל" ועלול להגדיל את הסבירות לכך שהמערכת שלך תהיה נתונה לסיכונים מצד ניצולי אבטחה קיימים או עתידיים אחרים.

en: &Move to Trash
he: העבר ל&אשפה

[ctx: @action:intoolbar Move to Trash]
en: Trash
he: אשפה

en: Move message to trashcan
he: העברת ההודעה אל האשפה

en: New Message To...
he: הודעה חדשה אל...

en: Reply To...
he: שליחת תשובה אל...

en: Forward To...
he: העברה אל...

en: Add to Address Book
he: הוסף לפנקס הכתובות

en: Open in Address Book
he: פתח בפנקס הכתובות

en: Bookmark This Link
he: שים קישור זה במועדפים

en: Save Link As...
he: שמירת הקישור בשם...

en: &Find in Message...
he: &חיפוש בהודעה...

en: New Messages In
he: הודעות חדשות ב

[ctx: Message->]
en: &Reply
he: &השב

en: &Reply...
he: &השב...

en: Reply to &All...
he: השב ל&כולם...

en: Reply to A&uthor...
he: השב ל&כותב...

en: Reply to Mailing-&List...
he: השב &לרשימת־הדיוור...

en: Reply Without &Quote...
he: השב ללא צי&טוט...

[ctx: Message->Forward->]
en: &Redirect...
he: &העבר...

en: Mar&k Message
he: &סמן הודעה

[ctx: Message->]
en: &Forward
he: &העבר

en: Filter on Mailing-&List...
he: סינון לפי &רשימת־הדיוור...

en: Send A&gain...
he: שליחה ח&וזרת...

en: Filter on Mailing-List...
he: סינון לפי רשימת־הדיוור...

en: Filter on Mailing-List %1...
he: סינון לפי רשימת־הדיוור %1...

en: Date
he: תאריך

[ctx: Message->Forward->]
en: As &Attachment...
he: בצורת מ&צורף...

en: Save Attachments...
he: שמירת מצורפים...

en: Clear Selection
he: נקה בחירה

en: %1 match | %1 matches
he[0]: %1 התאמה
he[1]: %1 התאמות

en: Last Search
he: חיפוש אחרון

note: i18n: ectx: label, entry (SendOnCheck), group (Behaviour)
en: Send queued mail on mail check
he: שלח דואל" שבתור בעת בדיקת דוא"ל

note: i18n: ectx: label, entry (ExternalEditor), group (General)
en: Specify e&ditor:
he: צ&יין עורך:

note: i18n: ectx: label, entry (UseExternalEditor), group (General)
en: Use e&xternal editor instead of composer
he: ה&שתמש בעורך חיצוני במקום הכתבן

note: i18n: ectx: label, entry (ConfirmBeforeSend), group (Composer)
en: Confirm &before send
he: שא&ל לפני שליחה

note: i18n: ectx: label, entry (FolderList), group (Geometry)
en: Folder List
he: רשימת התיקיות

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, group)
en: New Mail Notification
he: הודעה לגבי דואר חדש

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mVerboseNotificationCheck)
en: Deta&iled new mail notification
he: הודעה &מפורטת לגבי דואר חדש

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonAdd)
en: &Add...
he: ה&וספה...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mRenameButton)
en: &Rename
he: &שנה שם

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mSetAsDefaultButton)
en: Set as &Default
he: &קבע כברירת מחדל

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mEmptyTrashCheck)
en: Empty local &trash folder on program exit
he: רוקן &אשפה מקומית בעת היציאה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mDelayedMarkAsRead)
en: Mar&k selected message as read after
he: &סמן הודעה שנבחרה בתור נקראה לאחר

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, mDelayedMarkTime)
en:  sec
he:  שניות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mChkbxSpecificFolders)
en: Search &only in:
he: חפש רק &ב:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mSearchFolderLbl)
en: Search folder &name:
he: &שם התיקייה לחיפוש:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mStoreEncrypted)
en: Check to store messages encrypted
he: בחר באפשרות זו כדי לשמור את ההודעות בצורה מוצפנת

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPluralHandlingSpinBox, mWarnEncrChainCertExpiresSB) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPluralHandlingSpinBox, mWarnEncrKeyExpiresSB) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPluralHandlingSpinBox, mWarnEncrOwnKeyExpiresSB) i18n: ectx: property (toolTip)
en: Select the number of days here
he: בחר כאן את מספר הימים

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: HTML Messages
he: הודעות HTML

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelSend)
en: Send policy:
he: מדיניות שליחה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelQuote)
en: Quote original message:
he: צטט הדעה מקורית:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mNoMDNsWhenEncryptedCheck)
en: Do not send MDNs in response to encrypted messages
he: הצג אזהרה בעת ניסיון לשלוח הודעות &לא מוצפנות

en: Prefer &HTML to Plain Text
he: ה&עדף HTML על פני טקסט רגיל
