kmail - en to he translation catalogue (1276 entries)

en: Maintainer
he: מתחזק

en: Former maintainer
he: מתחזק קודם

en: Original author
he: יוצר מקורי

en: Former co-maintainer
he: מתחזק תומך לשעבר

en: Former core developer
he: מפתח ליבה לשעבר

en: Core developer
he: מפתח ליבה

en: Documentation
he: תיעוד

en: Japanese language support
he: תמיכה ביפנית

en: Numerous technical corrections
he: מספר תיקונים טכניים

en: System tray notification
he: התראה בשורת המערכת

en: Patch for PGP
he: טלאי ל־PGP

en: Crypto support
he: תמיכה בקריפטוגרפיה

en: Improved internal program documentation
he: תיעוד פנימי משופר בתוכנית

en: Major contributor, still active
he: תורם משמעותי, עדיין פעיל

en: Added maildir support
he: הוספת תמיכה ב־maildir

en: PGP 6 support and further enhancements of the encryption support
he: תמיכה ב־PGP6 והרחבות נוספות לתמיכה בהצפנה

en: Original encryption support PGP 2 and PGP 5 support
he: ההצפנה המקורית תומכת ב־PGP 2 וב־PGP 5

en: GnuPG support
he: תמיכה ב־GnuPG

en: Major contributor
he: תורם משמעותי

en: Various and sundry bug fixes
he: מגוון תיקוני תקלות

en: Improved asynchronous processes
he: תהליכים אסינכרוניים משופרים

en: Enhanced configuration dialogs
he: חלוניות הגדרה משופרות

en: Notes/calendar integration
he: שילוב מול פתקיות/לוח שנה

en: Improve efficiency and consistency of code
he: יעילות ואחידות הקוד השתפרו

en: New message list and new folder tree
he: רשימת הודעות חדשות ועץ תיקיות חדש

en: Many valuable contributions
he: מגוון תרומות חשובות

en: Killed lots of bugs
he: חיסל תקלות רבות

en: Smiley-->emoticons processing
he: עיבוד חייכנים-->אמוטיקונים

en: Improve 'Mark Message as' popup menu
he: שיפור התפריט הצץ ‚סימון הודעה בתור’

en: Bugzilla maintenance
he: תחזוקת ה־Bugzilla

en: Improved execution speed
he: זמן ההרצה השתפר

en: Optionally compress attachments
he: כיווץ צרופות כרשות

en: Added spam status to fancy headers
he: נוסף מצב ספאם לכותרות המהודרות

en: Implemented todo status handling
he: הטמיע טיפול במצב סימון לביצוע

en: Bug fixes, code cleanup
he: תיקוני תקלות, ניפוי קוד לא נחוץ

en: LDAP support, maintenance
he: תמיכה ב־LDAP, תחזוקה

en: Major contributor to Akonadi
he: תרומה משמעותית ל־Akonadi

en: Documentation, still active
he: תיעוד, עדיין פעיל

en: Substantial contributor, still active
he: מתנדב משמעותי, עדיין פעיל

en: Anti-virus support
he: תמיכה באנטי וירוס

en: Fixed widget styles
he: סגנונות וידג׳טים קבועים

en: Bug fixes
he: תיקוני תקלות

en: Several patches
he: מגוון טלאים

en: Enable external reference loading for a whole folder
he: הפעלת טעינת הפניות חיצוניות לתיקייה שלמה

en: Delete an entire thread
he: מחיקת שרשור שלם

en: POP filters
he: מסנני POP

en: Patch Solaris crash
he: טלאי לקריסה ב־Solaris

en: Choice of fonts for new/unread/important messages
he: בחירת גופנים להודעות חדשות/לא נקראו/חשובות

en: Fix Quick Search keyboard navigation
he: תיקון לניווט מקלדת בחיפוש המהיר

en: Fix drag and drop from address book to composer
he: תוקנה גרירה מפנקס הכתובות לאזור כתיבת ההודעות

en: Substantial contributor
he: תורם ניכר

en: Improve configuration dialog
he: שיפור חלונית ההגדרות

en: Improved message importing
he: ייבוא הודעות משופר

en: Improve status bar messages
he: שיפור הודעות שורת המצב

en: Patch for window resizing problem
he: טלאי לבעיית שינוי גודל החלון

en: Optimize qt-cast; fix QUrl()
he: מיטוב qt-cast; תיקון QUrl()‎

en: Usability tests and improvements
he: מבחני שימושיות ושיפורים

en: Patch composer configuration
he: טלאי להגדרות כתיבת הודעות

en: Ägypten and Kroupware project management
he: ניהול מיזמי Ägypten ו־Kroupware

en: Improved HTML support
he: השתפרה התמיכה ב־HTML

en: X-Face support
he: תמיכה ב־X-Face

en: Automated recipient selection
he: בחירת נמענים אוטומטית

en: Beta testing of PGP 6 support
he: בדיקות היתכנות לתמיכה ב־PGP 6

en: Bug fixes, cleaned up context menus
he: תיקוני תקלות, ניקוי וסידור תפריטי ההקשר

en: Port to MS Windows®
he: הסבה ל־MS Windows®‎

en: IM status indicator
he: מחוון מצב הודעות מיידיות

en: Improve layout of recipients editor
he: שיפור פריסת עורך הנמענים

en: Timestamp for 'Transmission completed' status messages
he: חותמת זמן להודעות מצב ‚ההעברה הושלמה’

en: Multiple encryption keys per address
he: ריבוי מפתחות הצפנה לכתובת

en: Improved icon/image processing
he: שיפר עיבוד סמלים/תמונות

en: Fixed many IMAP bugs
he: תיקן מגוון תקלות ב־IMAP

en: KDE Email Client
he: לקוח הדוא״ל של KDE

en: Copyright © %1, KMail authors
he: כל הזכויות שמורות © %1, ליוצרי KMail

[ctx: @title:tab Mailing list settings for a folder.]
en: Mailing List
he: רשימת דיוור

[ctx: @option:check]
en: Folder contains a single mailing list
he: התיקייה מכילה רשימת דיוור אחת

[ctx: @action:button]
en: Detect Automatically
he: זיהוי אוטומטי

en: Mailing list description:
he: תיאור רשימת דיוור:

en: Browser
he: דפדפן

en: Preferred handler:
he: מטפל מעדף:

[ctx: @action:button]
en: Invoke Handler
he: הפעלת מנגנון הטיפול

en: Address type:
he: סוג כתובת:

[ctx: @label:textbox]
en: URL for mailing list posting:
he: כתובת לפרסום לרשימת הדיוור:

en: Subscribe to List
he: הרשמה לרשימה

en: Post to List
he: פרסום לרשימה

en: Unsubscribe From List
he: גריעה מרשימה

en: List Archives
he: ארכיוני הרשימה

en: List Help
he: עזרה עם הרשימה

en: Not available
he: לא זמין

en: Not available.
he: לא זמין.

en: KMail was unable to detect any mailing list in this folder.
he: לא זוהו רשימות דיוור על ידי KMail בתיקייה הזאת.

en: KMail was unable to fully detect a mailing list in this folder. Please fill in the addresses by hand.
he: לא זוהו רשימות דיוור באופן מלא על ידי KMail בתיקייה הזאת. נא למלא את הכתובות ידנית.

[ctx: @title:tab Quota page.]
en: Quota
he: מכסה

[ctx: @label:textbox]
en: Usage:
he: ניצולת:

[ctx: @label:textbox]
en: Status:
he: מצב:

en: %p% full
he: %p% מלא

en: %1 of %2 used
he: מנוצלים %1 מתוך %2

[ctx: @title:tab Shortcut settings for a folder.]
en: Shortcut
he: מקשי קיצור

[ctx: @label:textbox]
en: <qt>To choose a key or a combination of keys which select the current folder, click the button below and then press the key(s) you wish to associate with this folder.</qt>
he: <qt>כדי לבחור מקש או צירוף מקשים שבוחר את התיקייה הנוכחית, יש ללחוץ על הכפתור שלהלן ואז ללחוץ על המקש/ים להקצאה לתיקייה הזאת.</qt>

[ctx: @title:tab Templates settings page.]
en: Templates
he: תבניות

[ctx: @title:tab View settings for a folder.]
en: View
he: תצוגה

[ctx: @option:check]
en: Use custom &icons
he: להשתמש ב&סמלים מותאמים אישית

[ctx: Icon used for folders with no unread messages.]
en: &Normal:
he: &רגיל:

[ctx: Icon used for folders which do have unread messages.]
en: &Unread:
he: &לא נקראו:

en: Retrieval Options
he: אפשרויות משיכה

[ctx: @title:tab Tab page where the user configures identities]
en: Identities
he: זהויות

[ctx: @title:tab Tab page where the user configures accounts to receive mail]
en: Receiving
he: קבלה

[ctx: @title:tab Tab page where the user configures accounts to send mail]
en: Sending
he: שליחה

[ctx: @title:tab Tab page where the user configures ldap server]
en: LDAP server
he: שרת LDAP

[ctx: @label:textbox]
en: Outgoing accounts (add at least one):
he: חשבונות דואר יוצא (יש להוסיף חשבון אחד לפחות):

[ctx: @option:check]
en: &Confirm action
he: אישור ה&פעולה

en: Before sending:
he: טרום שליחה:

[ctx: @option:check]
en: Check spelling
he: בדיקת איות

en: Never Automatically
he: לעולם לא אוטומטית

en: On Manual Mail Checks
he: בבדיקות דוא״ל ידניות

en: On All Mail Checks
he: בכל בדיקות הדוא״ל

en: Send &messages in outbox folder:
he: לשלוח את ההו&דעות שבתיבת הדואר היוצא:

en: Send Now
he: לשלוח עכשיו

en: Send Later
he: לשלוח אחר כך

en: Defa&ult send method:
he: שיטת השלי&חה כברירת מחדל:

[ctx: @option:check]
en: Enable Undo Send
he: הפעלת ביטול שליחה

en: Add Mail Account…
he: הוספת חשבון דוא״ל…

en: Custom Account…
he: חשבון בהתאמה אישית…

[ctx: Label to a checkbox, so is either checked/unchecked]
en: Include in Manual Mail Check
he: לכלול בבדיקות דוא״ל ידניות

[ctx: Label to a checkbox, so is either checked/unchecked]
en: Switch offline on KMail Shutdown
he: לעבור למצב לא מקוון עם כיבוי KMail

[ctx: @action]
en: Check mail on startup
he: לבדוק דוא״ל בעלייה

en: New Mail Notifier Agent not registered. Please contact your administrator.
he: לא נרשם סוכן התראות על דוא״ל חדש. נא ליצור קשר עם הנהלת המערכת.

en: General
he: כללי

en: Fonts
he: גופנים

en: Colors
he: צבעים

en: Layout
he: פריסה

en: Message List
he: רשימת ההודעות

en: Message Tags
he: תגיות הודעות

en: Message Body
he: תוכן ההודעה

en: Message List - Unread Messages
he: רשימת ההודעות - הודעות שלא נקראו

en: Message List - Important Messages
he: רשימת ההודעות - הודעות חשובות

en: Message List - Action Item Messages
he: רשימת הודעות - הודעות עם משימות לביצוע

en: Fixed Width Font
he: גופן ברוחב קבוע

en: Composer
he: מחבר הודעות

en: Printing Output
he: פלט הדפסה

[ctx: @option:check]
en: &Use custom fonts
he: להשתמש בגופנים מותאמים &אישית

[ctx: @label:textbox]
en: Apply &to:
he: ה&חלה על:

en: Quoted Text - First Level
he: טקסט מצוטט - רמה ראשונה

en: Quoted Text - Second Level
he: טקסט מצוטט - רמה שנייה

en: Quoted Text - Third Level
he: טקסט מצוטט - רמה שלישית

en: Link
he: קישור

en: Unread Message
he: הודעה שלא נקראה

en: Important Message
he: הודעה חשובה

en: Action Item Message
he: הודעות עם משימות לביצוע

en: HTML Status Bar Background - No HTML Message
he: רקע שורת מצב ב־HTML - לא הודעת HTML

en: HTML Status Bar Foreground - No HTML Message
he: חזית טקסט שורת מצב HTML - אין הודעת HTML

en: HTML Status Bar Background - HTML Message
he: רקע שורת מצב ב־HTML - הודעת HTML

en: HTML Status Bar Foreground - HTML Message
he: חזית טקסט שורת מצב HTML - הודעת HTML

[ctx: @option:check]
en: &Use custom colors
he: להשתמש ב&צבעים מותאמים אישית

[ctx: @option:check]
en: Recycle colors on deep &quoting
he: מ&חזור צבעים בציטוט עמוק

[ctx: @option:check]
en: &Do not change color from original HTML mail
he: &לא לשנות את הצבע מהודעת ה־HTML המקורית

[ctx: @label:textbox]
en: Close to quota threshold:
he: סף קירבה למכסה:

[ctx: @option:check]
en: Show folder quick search field
he: הצגת שדה חיפוש מהיר בתיקייה

[ctx: @option:radio]
en: Never
he: אף פעם לא

[ctx: @label]
en: Show favorite folders view:
he: הצגת תצוגת תיקיות מועדפות:

[ctx: @option:radio]
en: As icons
he: כסמלים

[ctx: @option:radio]
en: As list
he: כרשימה

[ctx: @option:radio]
en: Always
he: תמיד

[ctx: @label]
en: Folder tooltips:
he: חלוניות עצה לתיקיות:

en: Sta&ndard format (%1)
he: התב&נית הרגילה (%1)

en: Locali&zed format (%1)
he: התבנית המ&קומית (%1)

en: Smart for&mat (%1)
he: תבנית &חכמה (%1)

en: C&ustom format:
he: עיצוב מותאם &אישית:

en: Default aggregation:
he: אגירה כברירת מחדל:

en: Default theme:
he: ערכת עיצוב כברירת מחדל:

[ctx: @label:textbox]
en: <qt><a href="whatsthis1">Custom format information…</a></qt>
he: <qt><a href="whatsthis1">פרטי עיצוב מותאם…</a></qt>

en: <qt><p><strong>These expressions may be used for the date:</strong></p><ul><li>d - the day as a number without a leading zero (1-31)</li><li>dd - the day as a number with a leading zero (01-31)</li><li>ddd - the abbreviated day name (Mon - Sun)</li><li>dddd - the long day name (Monday - Sunday)</li><li>M - the month as a number without a leading zero (1-12)</li><li>MM - the month as a number with a leading zero (01-12)</li><li>MMM - the abbreviated month name (Jan - Dec)</li><li>MMMM - the long month name (January - December)</li><li>yy - the year as a two digit number (00-99)</li><li>yyyy - the year as a four digit number (0000-9999)</li></ul><p><strong>These expressions may be used for the time:</strong></p> <ul><li>h - the hour without a leading zero (0-23 or 1-12 if AM/PM display)</li><li>hh - the hour with a leading zero (00-23 or 01-12 if AM/PM display)</li><li>m - the minutes without a leading zero (0-59)</li><li>mm - the minutes with a leading zero (00-59)</li><li>s - the seconds without a leading zero (0-59)</li><li>ss - the seconds with a leading zero (00-59)</li><li>z - the milliseconds without leading zeroes (0-999)</li><li>zzz - the milliseconds with leading zeroes (000-999)</li><li>AP - switch to AM/PM display. AP will be replaced by either "AM" or "PM".</li><li>ap - switch to AM/PM display. ap will be replaced by either "am" or "pm".</li><li>Z - time zone in numeric form (-0500)</li></ul><p><strong>All other input characters will be ignored.</strong></p></qt>
he: <qt><p><strong>ניתן להשתמש בביטויים הבאים לציון תאריכים:</strong></p><ul><li>d - היום כמספר בלי אפס בהתחלה (1-31)</li><li>dd - היום כמספר עם אפס בהתחלה (01-31)</li><li>ddd - קיצור השם של היום (יום א׳ - שבת)</li><li>dddd - השם המלא של היום (יום ראשון - שבת</li><li>M - החודש כמספר בלי אפס בהתחלה (1-12)</li><li>MM - החודש כמספר עם אפס בהתחלה (01-12)</li><li>MMM - קיצור השם של החודש (ינו׳ - דצמ׳)</li><li>MMMM - השם המלא של החודש (ינואר - דצמבר)</li><li>yy - השנה כמספר בן שתי ספרות (00-99)</li><li>yyyy - השנה כמספר בן ארבע ספרות (0000-9999)</li></ul><p><strong>ניתן להשתמש בצירופים הבאים עבור שעות:</strong></p><ul><li>h - השעה בלי אפס בהתחלה (0-23 או 1-12 עם AM/PM)</li><li>hh - השעה עם אפס בהתחלה (00-23 או 01-12 עם AM/PM)</li><li>m - הדקות בלי אפס בהתחלה (0-59)</li><li>mm - הדקות עם אפס בהתחלה (00-59)</li><li>s - השניות בלי אפס בהתחלה (0-59)</li><li>ss - השניות עם אפס בהתחלה (00-59)</li><li>z - אלפיות השנייה בלי אפס בהתחלה (0-999)</li><li>zzz - אלפיות השנייה עם אפס בהתחלה (000-999)</li><li>AP - מעבר לתצוגת AM/PM. הצירוף יוחלף ב־„AM” או „PM”.</li><li>ap - מעבר לתצוגת AM/PM. הצירוף יוחלף ב־„am” או „pm”.</li><li>Z - אזור הזמן בצורת מספר (+0200)</li></ul><p><strong>המנגנון יתעלם מכל שאר התווים.</strong></p></qt>

en: Date Display:
he: תצוגת תאריכים:

[ctx: @option:check]
en: Display Own Identity
he: הצגת הזהות העצמית

en: Message Window
he: חלון הודעה

[ctx: @info:tooltip]
en: Close the standalone message window after replying or forwarding the message
he: סגירת חלון ההודעה העצמאי לאחר שליחת תגובה או העברת ההודעה

en: System Tray
he: שורת המערכת

[ctx: @option:check]
en: Enable system tray icon
he: הפעלת סמל בשורת המערכת

[ctx: @option:check]
en: Start minimized to tray
he: התחלה ממוזער לשורת המערכת

[ctx: @option:check]
en: Show unread email in Taskbar
he: הצגת כמות הודעות שלא נקראו בסרגל המשימות

en: Plasma activities
he: פעילויות פלזמה

[ctx: @option:check]
en: Enable
he: הפעלה

en: A&vailable Tags
he: תגיות &זמינות

[ctx: @info:tooltip]
en: Add new tag
he: הוספת תגית חדשה

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove selected tag
he: הסרת התגית הנבחרת

[ctx: @info:tooltip]
en: Increase tag priority
he: הגברת חשיבות תגית

[ctx: @info:tooltip]
en: Decrease tag priority
he: הפחתת חשיבות פריט

en: Ta&g Settings
he: הגדרות &תגית

en: Delete
he: מחיקה

en: Do you want to remove tag '%1'?
he: להסיר את התגית ‚%1’?

[ctx: @title:window]
en: Remove Tag
he: הסרת תגית

en: We cannot create tag. A tag with same name already exists.
he: אי אפשר ליצור תגית. כבר קיימת תגית בשם הזה.

[ctx: General settings for the composer.]
en: General
he: כללי

en: Standard Templates
he: תבניות רגילות

en: Custom Templates
he: תבניות מותאמות

[ctx: Settings regarding the subject when composing a message.]
en: Subject
he: נושא

en: Headers
he: כותרות

[ctx: Config->Composer->Attachments]
en: Attachments
he: צרופות

en: Autocorrection
he: תיקון אוטומטי

en: Auto Resize Image
he: לשנות את גודל התמונה אוטומטית

[ctx: @title:group]
en: Signature
he: חתימה

en: Automatically insert the configured signature when starting to compose a message
he: להוסיף את החתימה שהוגדרה אוטומטית בעת התחלת כתיבת הודעה

en: Insert the signature above any quoted text
he: הוספת החתימה מעל כל טקסט שצוטט

en: Insert the RFC-compliant signature separator (two dashes and a space on a line) before the signature
he: הוספת מפריד החתימות שתואם ל־RFC (שני מינוסים ורווח בשורה נפרדת) לפני החתימה

en: When replying, do not quote any existing signature
he: בעת כתיבת תגובה, לא לצטט חתימות מהמקור

[ctx: @title:group]
en: Format
he: עיצוב

en: When replying, only quote the selected text (instead of the complete message), if there is text selected in the message window.
he: בעת כתיבת תגובה, לצטט רק את הטקסט הנבחר (במקום את ההודעה במלואה), אם נבחר טקסט בחלון ההודעה.

en: When replying, add quote signs in front of all lines of the quoted text, even when the line was created by adding an additional line break while word-wrapping the text.
he: בעת כתיבת תגובה, להוסיף סימני ציטוט לפני כל השורות של הטקסט המצוטט, אפילו כאשר השורה נוצרה על ידי הוספת ירידת שורה עקב גלישת שורת הטקסט.

en: Enable automatic word wrapping at the specified width
he: הפעלת גלישת מילים אוטומטית ברוחב שצוין

en: Set the text width for automatic word wrapping
he: הגדרת הטקסט לגלישת מילים אוטומטית

en: When replying or forwarding, quote the message in the original format it was received. If unchecked, the reply will be as plain text by default.
he: בעת כתיבת תגובה או העברה, לצטט את ההודעה בעיצוב המקורי שלה. אם האפשרות לא מסומנת, התגובה תצוטט כטקסט פשוט כברירת מחדל.

en: Format the plain text part of a message from the HTML markup. Bold, italic and underlined text, lists, and external references are supported.
he: לעצב את חלק הטקסט הפשוט של הודעה לפי סימון ה־HTML. יש תמיכה בטקסט מודגש, נטוי ועם קו תחתי, רשימות והפניות חיצוניות.

[ctx: @item:inlistbox Inline mail forwarding]
en: Inline
he: מוטבע

en: As Attachment
he: כצרופה

en: Set the default forwarded message format
he: הגדרת תבנית ההודעה המועברת כברירת מחדל

[ctx: @label:textbox]
en: Default forwarding type:
he: סוג העברה כברירת מחדל:

[ctx: @title:group]
en: Recipients
he: נמענים

[ctx: @info:tooltip]
en: Warn if too many recipients are specified
he: להזהיר אם צוינו יותר מדי נמענים

[ctx: @info:tooltip]
en: Set the maximum number of recipients for the warning
he: הגדרת מספר הנמענים המרבי לאזהרה

en: Only allow this many recipients to be specified for the message. This applies to doing a "Reply to All", entering recipients manually or using the "Select…" picker.  Setting this limit helps you to avoid accidentally sending a message to too many people.  Note, however, that it does not take account of distribution lists or mailing lists.
he: לאפשר לציין רק עד כמות כזאת של נמענים בהודעה. חל על „להגיב לכולם”, מילוי נמענים ידנית או שימוש בבורר „בחירה…”. הגדרת המגבלה הזאת מסייעת לך להימנע משליחת הודעה ליותר מדי אנשים בטעות. עם זאת, נא לשים לב, שהיכולת הזאת לא לוקחת בחשבון רשימות הפצה או דיוור.

en: Remember recent addresses entered, and offer them for recipient completion
he: לזכור את הכתובות האחרונות שמולאו ולהציע אותן כהשלמת נמענים

[ctx: No addresses are retained]
en: No save
he: לא לשמור

[ctx: @label:textbox]
en: Maximum recent addresses retained:
he: כמות כתובות אחרונות מרבית לשמירה:

en: The maximum number of recently entered addresses that will be remembered for completion
he: המספר המרבי של הכתובות האחרונות שהוקלדו וייזכרו להשלמה

[ctx: @action:button]
en: Configure Completion…
he: הגדרת השלמה…

[ctx: @title:group]
en: Autosave
he: שמירה אוטומטית

en: No autosave
he: ללא שמירה אוטומטית

[ctx: Interval suffix]
en: %v minute | %v minutes
he[0]: דקה
he[1]: שתי דקות
he[2]: %v דקות
he[3]: %v דקות

en: Automatically save the message at this specified interval
he: לשמור את ההודעה אוטומטית בפרקי הזמן שצוינו

en: Repl&y Subject Prefixes
he: &קידומות לנושאי תשובות

[ctx: @label:textbox]
en: Recognize any sequence of the following prefixes (entries are case-insensitive regular expressions):
he: זהה כל רצף שהוא של הקידומות הבאות (הרשומות הן ביטויים רגולריים תלויי רישיות):

en: A&dd…
he: הו&ספה

en: Re&move
he: הס&רה

en: Mod&ify…
he: &שינוי…

en: Enter new reply prefix:
he: מילוי קידומת תשובה חדשה:

en: Do you want to remove reply prefix?
he: להסיר את קידומת התגובה?

en: Reply Prefix:
he: קידומת תגובה:

en: For&ward Subject Prefixes
he: &קידומות לנושאי העברות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mRemoveButton)
en: Remo&ve
he: ה&סרה

en: Add…
he: הוספה…

en: Modify…
he: עריכה…

en: Enter new forward prefix:
he: מילוי קידומת העברה חדשה:

en: Do you want to remove forward prefix?
he: להסיר את קידומת ההעברה?

en: Forward Prefix:
he: קידומת העברה:

[ctx: @option:check]
en: &Use custom message-id suffix
he: להשתמש ב&סיומת זיהוי הודעה מותאמת אישית

[ctx: @label:textbox]
en: Custom message-&id suffix:
he: &סיומת מזהה הודעה (message-id) מותאמת:

[ctx: @label:textbox]
en: Define custom mime header fields:
he: הגדרת שדות כותרות Mime (תוכן) מותאמים אישית:

[ctx: @title:column Name of the mime header.]
en: Name
he: שם

[ctx: @title:column Value of the mimeheader.]
en: Value
he: ערך

[ctx: @action:button Add new mime header field.]
en: Ne&w
he: &חדש

[ctx: @action:button]
en: Re&move
he: הס&רה

[ctx: @label:textbox Name of the mime header.]
en: &Name:
he: &שם:

[ctx: @label:textbox]
en: &Value:
he: &ערך:

en: 'Content-Type' is not an authorized string. This header will be not saved.
he: ‚Content-Type’ (סוג תוכן) היא מחרוזת שאינה מאושרת. הכותרת לא תישמר.

[ctx: @title:window]
en: Invalid header
he: כותרת שגויה

[ctx: @option:check]
en: E&nable detection of missing attachments
he: ה&פעלת זיהוי צרופות חסרות

[ctx: @label:textbox]
en: Recognize any of the following key words as intention to attach a file:
he: לזהות כל אחת ממילות המפתח הבאות ככוונה לצרף קובץ:

en: Enter new key word:
he: מילוי קידומת תשובה חדשה:

en: Do you want to remove this attachment word?
he: להסיר את מילת הצרופה הזאת?

en: Attachment Word:
he: מילת צרופה:

[ctx: @label:textbox]
en: Maximum Attachment Size:
he: גודל הצרופה המרבי:

[ctx: spinbox suffix: unit for kilobyte]
en:  kB
he:  ק״ב

en: No limit
he: אין מגבלה

[ctx: @action]
en: Add
he: הוספה

[ctx: @action]
en: Remove
he: הסרה

en: Folders
he: תיקיות

en: Invitations
he: הזמנות

en: Printing
he: הדפסה

en: User Feedback
he: משוב משתמש

en: Check Before Send Plugins
he: תוספי בדיקת טרום שליחה

en: Composer Plugins
he: תוספי מחבר הודעות

en: Grammar Checker Plugins
he: תוספי בדיקות דקדוק

en: Tools Plugins
he: תוספי כלים

en: Editor Plugins
he: תוספי עורך

en: Message Viewer
he: מציג הודעות

en: Webengine Plugins
he: תוספי מנועי דפדפן

en: Header Style Plugins
he: תוספי סגנון כותרת

en: Text Conversion Plugins
he: תוספי המרת טקסט

en: Misc
he: שונות

en: Confirm Deleting Emails Plugins
he: תוסף אישור מחיקת הודעות

en: Akonadi Agents
he: סוכנים של Akonadi

en: Reading
he: קריאה

en: Message Disposition Notifications
he: דיווחי מצב הודעה

en: Encryption
he: הצפנה

en: S/MIME Validation
he: אימות S/MIME

en: Email Address:
he: כתובת דוא״ל:

en: Do you want to remove this email address?
he: להסיר את כתובת הדוא״ל הזאת?

en: Changing the global HTML setting will override all folder specific values.
he: החלפת הגדרת ה־HTML המקיפה תדרוס את כל הערכים הנקודתיים לתיקייה.

en: %v day | %v days
he[0]: יום
he[1]: יומיים
he[2]: %v יום
he[3]: %v ימים

[ctx: @title:window]
en: GnuPG Settings
he: הגדרות GnuPG

[ctx: @label:textbox]
en: The module is missing. Please verify your installation. This module is provided by Kleopatra.
he: המודול חסר. נא לוודא שההתקנה שלך תקינה. המודול הזה מסופק על ידי Kleopatra.

en: GnuPG Configure Module Error
he: שגיאת הגדרת מודול GnuPG

en: This option requires dirmngr >= 0.9.0
he: האפשרות הזאת דורשת את dirmngr >= 0.9.0

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, systemHTTPProxy)
en: no proxy
he: ללא מתווך

en: (Current system setting: %1)
he: (הגדרת המערכת הנוכחית: %1)

[ctx: @title:window]
en: Select Contact
he: בחירת איש קשר

en: Select
he: בחירה

[ctx: Start of the filename for a mail archive file]
en: Archive
he: ארכיון

[ctx: @title:window for archiving a folder]
en: Archive Folder
he: העברת תיקייה לארכיון

[ctx: @action]
en: Archive
he: העברה לארכיון

[ctx: @label:textbox]
en: &Folder:
he: &תיקייה:

[ctx: @label:textbox]
en: F&ormat:
he: ת&סדיר:

en: Compressed Zip Archive (.zip)
he: ארכיון Zip מכווץ (‎.zip)

en: Uncompressed Archive (.tar)
he: ארכיון לא מכווץ (‎.tar)

en: BZ2-Compressed Tar Archive (.tar.bz2)
he: ארכיון Tar מכווץ ב־BZ2‏ (‎.tar.bz2)

en: GZ-Compressed Tar Archive (.tar.gz)
he: ארכיון Tar שדחוס ב־GZ‏ (‎.tar.gz)

[ctx: @label:textbox]
en: &Archive File:
he: קובץ &ארכיון:

en: Archive file (*.tar *.zip *.tar.gz *.tar.bz2)
he: קובץ ארכיון (‎*.tar‏ ‎*.zip‏ ‎*.tar.gz‏ ‎*.tar.bz2)

[ctx: @option:check]
en: &Delete folder and subfolders after completion
he: מחיקת ה&תיקייה ותת־התיקיות שלה לאחר השלמת התהליך

[ctx: @option:check]
en: Archive all subfolders
he: אחסון כל תת־התיקיות בארכיון

en: Please select the folder that should be archived.
he: נא לבחור את התיקייה להעברה לארכיון.

[ctx: @title:window]
en: No folder selected
he: לא נבחרה תיקייה

[ctx: @title:window]
en: Notification
he: התראה

en: 1 attachment (%2) | %1 attachments (%2)
he[0]: קובץ מצורף (%2)
he[1]: שני קבצים מצורפים (%2)
he[2]: %1 קבצים מצורפים (%2)
he[3]: %1 קבצים מצורפים (%2)

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide attachment list
he: הסתרת רשימת צרופות

[ctx: @info:tooltip]
en: Show attachment list
he: הצגת רשימת צרופות

[ctx: @info:tooltip]
en: Select the dictionary to use when spell-checking this message
he: נא לבחור את המילון לבדיקת איות ההודעה הזאת

[ctx: @info:tooltip]
en: Select the sent-mail folder where a copy of this message will be saved
he: נא לבחור את תיקיית ההודעות שנשלחו בה יישמר עותק של ההודעה הזאת

[ctx: @info:tooltip]
en: Select the outgoing account to use for sending this message
he: נא לבחור את החשבון היוצא שישמש לשליחת ההודעה הזאת

[ctx: @info:tooltip]
en: Set the "From:" email address for this message
he: הגדרת כתובת דוא״ל „מאת:” להודעה הזאת

[ctx: @label:textbox]
en: &Identity:
he: &זהות:

[ctx: @label:textbox]
en: &Dictionary:
he: מי&לון:

[ctx: @label:textbox]
en: &Sent-Mail folder:
he: תיקיית דואר &נשלח:

[ctx: @label:textbox]
en: &Mail transport:
he: &תעבורת דוא״ל:

[ctx: sender address field]
en: &From:
he: מ&את:

[ctx: @label:textbox Subject of email.]
en: S&ubject:
he: &נושא:

[ctx: @title:window]
en: Composer
he: חלונית כתיבה

en: &Send Mail
he: ל&שלוח דוא״ל

en: &Send Mail Via
he: ל&שלוח דוא״ל דרך

en: Send
he: שליחה

en: Send &Later
he: לשלוח &אחר כך

en: Send &Later Via
he: לשלוח &אחר כך דרך

[ctx: Queue the message for sending at a later date]
en: Queue
he: לתור

en: Save as &Draft
he: שמירה כ&טיוטה

en: Save email in Draft folder
he: שמירת ההודעה בתיקיית הטיוטות

en: Save as &Template
he: שמירה &כתבנית

en: Save email in Template folder
he: שמירת דוא״ל בתיקיית התבניות

en: Save as &File
he: שמירה כ&קובץ

en: Save email as text or html file
he: שמירת הודעת דוא״ל כקובץ טקסט או html

en: &Insert Text File…
he: הוספת קובץ &טקסט…

en: &Insert Recent Text File
he: הוספת קבצים שצירפת ל&אחרונה

en: &Address Book
he: &פנקס כתובות

en: Open Address Book
he: פתיחת פנקס כתובות

en: &New Composer
he: חלון &כתיבה חדש

[ctx: @action]
en: Select &Recipients…
he: בחירת &נמענים…

[ctx: @action]
en: Save &Distribution List…
he: שמירת רשימת &תפוצה…

[ctx: @action]
en: Paste as Attac&hment
he: הדבקה כ&צרופה

[ctx: @action]
en: Cl&ean Spaces
he: &ניקוי רווחים

[ctx: @action]
en: Use Fi&xed Font
he: להשתמש בגופן ב&רוחב קבוע

[ctx: @action:inmenu Mark the email as urgent.]
en: &Urgent
he: &דחוף

[ctx: @action]
en: &Request Disposition Notification
he: &בקשת דיווח מצב הודעה

[ctx: @action]
en: &Request Delivery Confirmation
he: &בקשת אישור מסירה

[ctx: @action]
en: &Wordwrap
he: &גלישת שורות

[ctx: @action]
en: &Snippets
he: מ&קטעי טקסט

[ctx: @action]
en: &Automatic Spellchecking
he: בדיקת איות &אוטומטית

[ctx: @action]
en: Rich Text Editing
he: עריכת טקסט עשיר

en: Rich Text
he: טקסט עשיר

[ctx: @info:tooltip]
en: Toggle rich text editing mode
he: החלפת מצב עריכת טקסט עשיר

[ctx: @action]
en: &All Fields
he: &כל השדות

[ctx: @action]
en: &Identity
he: &זהות

[ctx: @action]
en: &Dictionary
he: מי&לון

[ctx: @action]
en: &Sent-Mail Folder
he: תיקיית דואר ש&נשלח

[ctx: @action]
en: &Mail Transport
he: &תעבורת דוא״ל

[ctx: @action]
en: &From
he: &מאת

[ctx: @action:inmenu Show the subject in the composer window.]
en: S&ubject
he: &נושא

[ctx: @action]
en: Append S&ignature
he: הוספת &חתימה

[ctx: @action]
en: Pr&epend Signature
he: הוספת חתימה &בסוף

[ctx: @action]
en: Insert Signature At C&ursor Position
he: הוספת &חתימה במקום של הסמן

en: &Spellchecker…
he: בדיקת &איות…

en: Spellchecker
he: בודק איות

en: &Encrypt Message
he: ה&צפנת ההודעה

en: Encrypt
he: הצפנה

en: &Sign Message
he: &חתימה על ההודעה

en: Sign
he: חתימה

en: &Cryptographic Message Format
he: תבנית הודעה &קריפטוגרפית

[ctx: @info:tooltip]
en: Select a cryptographic format for this message
he: נא לבחור תצורה קריפטוגרפית להודעה הזאת

en: Create Follow Up Reminder…
he: יצירת תזכורת המשך טיפול…

en: Configure KMail…
he: הגדרת KMail...

en: <qt>This will hide the menu bar completely. You can show it again by typing %1.</qt>
he: <qt>הפעולה הזת תסתיר את סרגל התפריטים לחלוטין. אפשר להציג אותו שוב בהקלדת %1.</qt>

[ctx: @title:window]
en: Hide menu bar
he: הסתרת סרגל תפריטים

[ctx: Shows the linenumber of the cursor position.]
en:  Line: %1
he:  שורה: %1

[ctx: @label:textbox]
en:  Column: %1
he:  עמודה: %1

en: OVR
he: שכתוב

en: INS
he: הוספה

en: Spellcheck: on
he: בדיקת איות: פעילה

en: Spellcheck: off
he: בדיקת איות: כבויה

en: Re&save as Template
he: שמירה מחדש &כתבנית

en: &Save as Draft
he: שמירה כ&טיוטה

en: Resave this message in the Templates folder. It can then be used at a later time.
he: לשמור את ההודעה הזאת מחדש בתיקיית התבניות. אפשר יהיה להשתמש בה בהמשך.

en: Save this message in the Drafts folder. It can then be edited and sent at a later time.
he: שמירת ההודעה הזאת לתיקיית הטיוטות. אפשר יהיה לערוך ולשלוח אותה בהמשך.

en: Do you want to save the message for later or discard it?
he: להיפטר מההודעה או לשמור אותה לאחר כך?

[ctx: @title:window]
en: Close Composer
he: סגירת מחבר הודעות

[ctx: @title:window]
en: Autosave Message Failed
he: שמירת ההודעה אוטומטית נכשלה

[ctx: @title:window]
en: Sending Message Failed
he: שליחת ההודעה נכשלה

en: Could not start "KAddressbook" program. Please check your installation.
he: לא ניתן להפעיל את התוכנית „KAddressbook” (פנקס כתובות). נא לבדוק שההתקנה שלך תקינה.

[ctx: @title:window]
en: Unable to start "KAddressbook" program
he: לא ניתן להפעיל את התוכנית „KAddressbook” (פנקס כתובות)

[ctx: @title:window]
en: Insert File
he: הוספת קובץ

[ctx: @action]
en: Add as &Inline Image
he: הוספה כתמונה מו&טבעת

[ctx: @action]
en: Add as &Attachment
he: הוספה כ&צרופה

en: Name of the attachment:
he: שם הצרופה:

en: Attachment name can't be empty
he: שם הצרופה לא יכול להישאר ריק

[ctx: @title:window]
en: Invalid Attachment Name
he: שם הצרופה שגוי

en: Add URL into Message | Add URLs into Message
he[0]: הוספת כתובת להודעה
he[1]: הוספת כתובות להודעה
he[2]: הוספת כתובות להודעה
he[3]: הוספת כתובות להודעה

en: Add File as &Attachment | Add Files as &Attachment
he[0]: &צירוף קובץ
he[1]: &צירוף קבצים
he[2]: &צירוף קבצים
he[3]: &צירוף קבצים

[ctx: @title:window]
en: Insert clipboard text as attachment
he: הוספת טקסט מלוח הגזירים כצרופה

en: unnamed
he: ללא שם

en: <qt><p>In order to be able to sign this message you first have to define the (OpenPGP or S/MIME) signing key to use.</p><p>Please select the key to use in the identity configuration.</p></qt>
he: <qt><p>כדי לאפשר חתימה על ההודעה הזאת תחיל יש להגדיר מפתח חתימה לשימוש (OpenPGP או S/MIME).</p><p>נא לבחור את המפתח לשימוש בהגדרות הזהות.</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Undefined Signing Key
he: מפתח חתימה לא מוגדר

en: You must enter your email address in the From: field. You should also set your email address for all identities, so that you do not have to enter it for each message.
he: יש למלא את כתובת הדוא״ל שלך בשדה מאת:, יש גם להגדיר את כתובת הדוא״ל שלך לכל הזהויות, כדי שלא יהיה צורך למלא אותה בכל הודעה מחדש.

en: You must specify at least one receiver, either in the To: field or as CC or as BCC.
he: יש לציין נמען אחד לפחות, או בשדה אל: או כעותק או כעותק סמוי.

en: To: field is empty. Send message anyway?
he: שדה אל: ריק. לשלוח את ההודעה בכל זאת?

[ctx: @title:window]
en: No To: specified
he: לא צוין אל:

[ctx: @action:button]
en: S&end as Is
he: ל&שלוח ללא שינוי

[ctx: @action:button]
en: &Specify the To field
he: &ציון שדה אל

en: You did not specify a subject. Send message anyway?
he: לא ציינת נושא. לשלוח את ההודעה בכל זאת?

[ctx: @title:window]
en: No Subject Specified
he: לא צוין נושא

[ctx: @action:button]
en: &Specify the Subject
he: &ציון שדה הנושא

en: You must specify at least one receiver in order to be able to encrypt a draft.
he: צריך לציין לפחות נמען אחד כדי להצפין טיוטה.

en: About to send email…
he: הודעה עומדת להישלח…

[ctx: @title:window]
en: Send Confirmation
he: אימות שליחה

[ctx: @action:button]
en: &Send Now
he: לשלוח &עכשיו

[ctx: @action:button]
en: Send &Later
he: לשלוח &אחר כך

en: You are trying to send the mail to more than %1 recipients. Send message anyway?
he: ניסית לשלוח את ההודעה ליותר מ־%1 נמענים. לשלוח את ההודעה בכל זאת?

[ctx: @title:window]
en: Too many recipients
he: יותר מדי נמענים

[ctx: @action:button]
en: &Send as Is
he: ל&שלוח ללא שינוי

[ctx: @action:button]
en: &Edit Recipients
he: &עריכת נמענים

en: Turning HTML mode off will cause the text to lose the formatting. Are you sure?
he: כיבוי מצב HTML יגרום לטקסט לאבד את העיצוב. לבצע את זה?

[ctx: @title:window]
en: Lose the formatting?
he: לוותר על העיצוב?

[ctx: @action:button]
en: Lose Formatting
he: עיצוב דליל

[ctx: @action:button]
en: Add Markup Plain Text
he: הוספת סימון טקסט פשוט

[ctx: The argument is as PGP fingerprint]
en: Your selected PGP key (%1) doesn't exist in your keyring or is not suitable for encryption.
he: מפתח ה־GPG שבחרת (%1) לא קיים בצרור המפתחות שלך או שאינו מותאם להצפנה.

[ctx: The argument is as PGP fingerprint]
en: Your selected PGP signing key (%1) doesn't exist in your keyring or is not suitable for signing.
he: מפתח חתימת ה־GPG שבחרת (%1) לא קיים בצרור המפתחות שלך או שאינו מותאם לחתימה.

[ctx: The argument is as SMIME fingerprint]
en: Your selected SMIME key (%1) doesn't exist in your keyring or is not suitable for encryption.
he: מפתח ה־SMIME שבחרת (%1) לא קיים בצרור המפתחות שלך או שאינו מותאם להצפנה.

[ctx: The argument is as SMIME fingerprint]
en: Your selected SMIME signing key (%1) doesn't exist in your keyring or is not suitable for signing.
he: מפתח חתימת ה־SMIME שבחרת (%1) לא קיים בצרור המפתחות שלך או שאינו מותאם לחתימה.

[ctx: @info:tooltip]
en: Encrypt
he: להצפין

[ctx: @info:tooltip]
en: Not Encrypt
he: לא להצפין

[ctx: @info:tooltip]
en: No key found for the recipient.
he: לא נמצאו מפתחות לנמען.

[ctx: @info:tooltip]
en: Autocrypt gossip key is used for this recipient. We got this key from 3rd party recipients. This key is not verified.
he: לנמען הזה נעשה שימוש במפתח gossip (רכילות) מבית Autocrypt. קיבלנו את המפתח הזה מגורמי צד־שלישי. המפתח לא מאומת.

[ctx: @info:tooltip]
en: Autocrypt key is used for this recipient. This key is not verified. The recipient prefers encrypted replies.
he: לנמען הזה נעשה שימוש במפתח הצפנה אוטומטי. המפתח הזה לא מאומת. הנמען מעדיף תגובות מוצפנות.

[ctx: @info:tooltip]
en: Autocrypt key is used for this recipient. This key is not verified. The recipient does not prefer encrypted replies.
he: לנמען הזה נעשה שימוש במפתח הצפנה אוטומטי. המפתח הזה לא מאומת. הנמען לא מעדיף תגובות מוצפנות.

[ctx: @info:tooltip]
en: The encryption key is not trusted. It hasn't enough validity. You can sign the key, if you communicated the fingerprint by another channel. Click the icon for details.
he: מפתח ההצפנה מפוקפק. הוא לא אמין מספיק. אפשר לחתום על המפתח, אם מסרת את טביעת האצבע בערוץ אחר. לחיצה על הסמל תציג פרטים נוספים.

[ctx: @info:tooltip]
en: The encryption key is not trusted. It hasn't been used anywhere to guarantee it belongs to the stated person. By using the key will be trusted more. Or you can sign the key, if you communicated the fingerprint by another channel. Click the icon for details.
he: מפתח ההצפנה לא מהימן. לא נעשה בו שימוש בשום מקום כדי להבטיח שהוא שייך למי שנטען שהוא שייך. על ידי שימוש במפתח האמון בו יגבר. או שאפשר לחתום על המפתח, אם מסרת את טביעת האצבע דרך נתיב אחר. יש ללחוץ על הסמל לפרטים נוספים.

[ctx: @info:tooltip]
en: The encryption key is not trusted. It has conflicting TOFU data. Click the icon for details.
he: מפתח ההצפנה לא אמין. נתוני ה־TOFU שלו סותרים. יש ללחוץ על הסמל לפרטים.

[ctx: @info:tooltip]
en: The encryption key is not trusted. It has unknown validity in TOFU data. Click the icon for details.
he: מפתח ההצפנה לא אמין. התוקף שלו לא ידוע בנתוני TOFU. יש ללחוץ על הסמל לפרטים.

[ctx: @info:tooltip]
en: The encryption key is not trusted. The key is marked as bad. Click the icon for details.
he: מפתח ההצפנה אינו אמין. המפתח מסומן כגרוע. יש ללחוץ על הסמל לפרטים נוספים.

[ctx: @info:tooltip]
en: The encryption key is only marginally trusted and hasn't been used enough time to guarantee it belongs to the stated person. By using the key will be trusted more. Or you can sign the key, if you communicated the fingerprint by another channel. Click the icon for details.
he: מפתח ההצפנה אמין באופן גבולי ולא נעשה בו שימוש מספיק זמן כדי להבטיח שהוא שייך למי שנטען שהוא שייך. על ידי שימוש במפתח האמון בו יגבר. או שאפשר לחתום על המפתח, אם מסרת את טביעת האצבע דרך נתיב אחר. יש ללחוץ על הסמל לפרטים נוספים.

[ctx: @info:tooltip]
en: The encryption key is only marginally trusted. You can sign the key, if you communicated the fingerprint by another channel. Click the icon for details.
he: מפתח ההצפנה אמין באופן גבולי. אפשר לחתום על המפתח, אם מסרת את טביעת האצבע באמצעים אחרים. יש ללחוץ על הסמל לפרטים.

[ctx: @info:tooltip]
en: The encryption key is only marginally trusted, but has been used enough times to be very likely controlled by the stated person. By using the key will be trusted more. Or you can sign the key, if you communicated the fingerprint by another channel. Click the icon for details.
he: מפתח ההצפנה אמין באופן גבולי, אך נעשה בו מספיק פעמים שימוש כדי שיהיה די ברור שהוא נשלט על ידי מי שמתכתב איתו. השימוש במפתח מגביר את האמינות שלך. או שאפשר לחתום על המפתח, אם תקשרת את טביעת האצבע דרך ערוץ אחר. אפשר ללחוץ על הסמל לפרטים נוספים.

[ctx: @info:tooltip]
en: The encryption key is fully trusted. You can raise the security level, by signing the key. Click the icon for details.
he: מפתח האבטחה מהימן לחלוטין. אפשר להגביר את רמת האבטחה על ידי חתימה על המפתח. לחיצה על הסמל תציג פרטים נוספים.

[ctx: @info:tooltip]
en: The encryption key is ultimately trusted or is signed by another ultimately trusted key. Click the icon for details.
he: מפתח ההצפנה אמין לחלוטין או שהוא נחתם על ידי מפתח אמין לחלוטין אחר. אפשר ללחוץ על הסמל לפרטים נוספים.

en:  Column: %1
he:  עמודה: %1

[ctx: if in your language something like 'certificate(s)' is not possible please use the plural in the translation]
en: <qt>No valid and trusted encryption certificate was found for "%1".<br/><br/>Select the certificate(s) which should be used for this recipient. If there is no suitable certificate in the list you can also search for external certificates by clicking the button: search for external certificates.</qt>
he: <qt>לא נמצא אישור הצפנה אמין עבור „%1”.<br/><br/>נא לבחור את האישורים לשימוש לנמען הזה. אם אין אישור מתאים ברשימה שלך אפשר גם לחפש אישורים חיצוניים בלחיצה על הכפתור: חיפוש אחר אישורים חיצוניים.</qt>

en: Encryption Key Selection
he: בחירת מפתח הצפנה

[ctx: @title:window]
en: Plugin Editor Information
he: פרטי עורך תוספים

[ctx: @title:window]
en: Details
he: פרטים

[ctx: @label:textbox]
en: Select email to put in whitelist:
he: בחירת כתובות דוא״ל להוספה לרשימת ההיתר:

en: Found potential phishing email addresses <a href="phishingdetails">(details…)</a>
he: נמצאה כתובת שחשודה בדיוג <a href="phishingdetails">(פרטים…)</a>

[ctx: @action]
en: Send Now
he: לשלוח כעת

[ctx: @info:tooltip]
en: Set a subject for this message
he: הגדרת נושא להודעה הזאת

en: This shortcut allows to send mail directly.
    Mail can be send accidentally.
    What do you want to do?
he: קיצור הדרך הזה מאפשר לשלוח הודעות ישירות.
    הודעות עלולות להישלח בטעות.
    מה כדאי לעשות בשלב הזה?

en: Configure shortcut
he: הגדרת קיצור מקשים

en: Remove Shortcut
he: הסרת קיצור מקשים

en: Ask Before Sending
he: לשאול טרם השליחה

en: Sending Without Confirmation
he: לשלוח ללא אישור

en: This attachment: <ul><li>%1</li></ul> was added externally. Remove it if it's an error.
he: הצרופה הזאת: <ul><li>%1</li></ul> נוספה חיצונית. יש להסיר אותה אם מדובר בשגיאה.

en: These attachments: <ul><li>%1</li></ul> were added externally. Remove them if it's an error.
he: הצרופות האלה: <ul><li>%1</li></ul> נוספו חיצונית. יש להסיר אותן אם מדובר בשגיאה.

en: The message you have composed seems to refer to an attached file but you have not attached anything. Do you want to attach a file to your message?
he: נראה שההודעה שכתבת מתייחסת לקובץ מצורף אבל לא צירפת שום דבר. לצרף קובץ להודעה שלך?

en: &Attach file
he: &צירוף קובץ

en: &Remind me later
he: לה&זכיר לי מאוחר יותר

en: External editor was started.
he: הופעל עורך חיצוני.

en: Transport was not found. Please verify that you will use a correct mail transport.
he: לא נמצאה תעבורה. נא לוודא שימוש בתעבורת דוא״ל נכונה.

en: Sent Folder is not defined. Please set it before sending the mail.
he: תיקיית ההודעות שנשלחו לא הוגדרה. נא להגדיר אותה בטרם שליחת הודעת הדוא״ל.

en: Identity was not found. Please verify that you will use a correct identity.
he: לא נמצאה זהות. נא לוודא שימוש בזהות הנכונה.

en: Dictionary was not found. Please verify that you will use a correct dictionary.
he: לא נמצא מילון. נא לוודא שימוש במילון הנכון.

[ctx: @info:status]
en: We have reached maximum recipients. Truncating recipients list to %1.
he: הגענו לכמות הנמענים המרבית. רשימת הנמענים מקוצרת לכדי %1.

en: Message will be signed
he: ההודעה תיחתם

en: Message will not be signed
he: ההודעה לא תיחתם

en: Message will be encrypted
he: ההודעה תוצפן

en: Message will not be encrypted
he: ההודעה לא תוצפן

en: Cannot fetch collection. %1
he: לא ניתן למשוך אוסף. %1

en: Folder name not defined.
he: שם התיקייה לא צוין.

en: Unable to create folder. %1
he: לא ניתן ליצור תיקייה. %1

en: Archive folder not defined. Please verify settings for account %1
he: תיקיית ארכיון לא הוגדרה. נא לוודא שהגדרות החשבון %1 תקינות

en: No messages selected.
he: לא נבחרו הודעות.

en: List of collections is empty. %1
he: רשימת האוספים ריקה. %1

en: This folder %1 is read only. Please verify the configuration of account %2
he: התיקייה הזאת %1 היא לקריאה בלבד. נא לוודא שהגדרות החשבון %2 נכונות.

en: Cannot move messages.
he: לא ניתן להעביר הודעות.

en: Unable to fetch folder. Error reported: %1
he: לא ניתן למשוך את התיקייה. השגיאה שדווחה: %1

en: No folder returned.
he: לא הוחזרה תיקייה.

en: Unable to fetch parent folder. Error reported: %1
he: לא ניתן למשוך את תיקיית ההורה. השגיאה שדווחה: %1

en: Unable to return list of folders.
he: לא ניתן להחזיר רשימת תיקיות.

en: Messages archived
he: ההודעות הועברו לארכיון

en: Folder Shortcut %1
he: קיצור דרך לתיקייה %1

[ctx: List of message viewer closed]
en: Closed Reader
he: מציג סגור

en: Clear History
he: פינוי ההיסטוריה

[ctx: @action]
en: Reopen Closed Viewer
he: פתיחת מציג שנסגר מחדש

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, image)
en: Image
he: תמונה

en: You do not have your own contact defined in the address book.
he: פרטי הקשר העצמיים שלך לא מוגדרים בפנקס הכתובות.

[ctx: @title:window]
en: No Picture
he: אין תמונה

en: No picture set for your address book entry.
he: לא הוגדרה תמונה לרשומה שלך בפנקס הכתובות.

[ctx: @title:window]
en: Create own vCard
he: יצירת כרטיס ביקור (vCard) עצמי

[ctx: @option:radio]
en: &With empty fields
he: עם שדות &ריקים

[ctx: @option:radio]
en: &From existing vCard
he: מכרטיס ביקור &קיים

[ctx: @label:textbox]
en: &vCard path:
he: נתיב כרטיס &ביקור/vCard:

[ctx: @option:radio]
en: &Duplicate existing vCard
he: &שכפול כרטיס ביקור קיים

[ctx: @label:textbox]
en: &Existing identities:
he: זהויות &קיימות:

[ctx: @info:status]
en: Could not start OpenPGP certificate generation.
he: לא ניתן להתחיל יצירת אישור OpenPGP.

en: Could not start OpenPGP certificate generation: %1
he: לא ניתן להתחיל יצירת אישור OpenPGP:‏ %1

[ctx: @title]
en: Generating an OpenPGP Certificate…
he: נוצר אישור OpenPGP חדש…

en: The process of generating an OpenPGP certificate requires large amounts of random numbers. This may require several minutes…
he: תהליך יצירת אישור OpenPGP דורש כמות גדולה של מספרים אקראיים. הוא יכול לארוך מספר דקות…

en: Could not generate an OpenPGP certificate: %1
he: לא ניתן לייצר אישור OpenPGP:‏ %1

[ctx: @info:status]
en: Key generation was cancelled.
he: יצירת מפתח בוטלה.

en: No key
he: אין מפתח

en: Generate a new OpenPGP certificate
he: יצירת אישור OpenPGP חדש

[ctx: @title:window]
en: Key Generation Error
he: שגיאת יצירת מפתח

[ctx: @title:window]
en: Edit Identity
he: עריכת זהות

[ctx: @title:tab General identity settings.]
en: General
he: כללי

[ctx: @label:textbox]
en: &Your name:
he: ה&שם שלך:

en: <qt><h3>Your name</h3><p>This field should contain your name as you would like it to appear in the email header that is sent out;</p><p>if you leave this blank your real name will not appear, only the email address.</p></qt>
he: <qt><h3>השם שלך</h3><p>השדה הזה אמור להכיל את השם שלך כפי שחשוב לך שיופיע בכותרת הודעות הדוא״ל שנשלחות;</p><p>אם הוא יישאר ריק השם האמיתי שלך לא יופיע, רק כותרת הדוא״ל.</p></qt>

[ctx: @label:textbox]
en: Organi&zation:
he: א&רגון:

en: <qt><h3>Organization</h3><p>This field should have the name of your organization if you would like it to be shown in the email header that is sent out.</p><p>It is safe (and normal) to leave this blank.</p></qt>
he: <qt><h3>ארגון</h3><p>בשדה הזה אמור להיות שם הארגון שלך כפי שחשוב לך שיופיע בכותרת הודעות הדוא״ל שנשלחות. </p><p>אין שום סיכון (וזה אפילו די מקובל) להשאיר את השדה הזה ריק.</p></qt>

[ctx: @label:textbox]
en: &Email address:
he: כתובת &דוא״ל:

en: <qt><h3>Email address</h3><p>This field should have your full email address.</p><p>This address is the primary one, used for all outgoing mail. If you have more than one address, either create a new identity, or add additional alias addresses in the field below.</p><p>If you leave this blank, or get it wrong, people will have trouble replying to you.</p></qt>
he: <qt><h3>כתובת דוא״ל</h3><p>בשדה הזה אמורה להיות כתובת הדוא״ל המלאה שלך.</p><p>זאת הכתובת העיקרית, שמשמשת לכל הדוא״ל היוצר. אם יש לך יותר מכתובת אחת, אפשר ליצור זהות חדשה, או להוסיף כתובות כינוי נוספות בשדה להלן.</p><p>אם בחרת להשאיר את זה ריק, או ששגית בהקלדה, עלול להתעורר קושי אצל הנמענים להשיב לך להודעות.</p></qt>

[ctx: @label:textbox]
en: Email a&liases:
he: כי&נויי דוא״ל:

en: <qt><h3>Email aliases</h3><p>This field contains alias addresses that should also be considered as belonging to this identity (as opposed to representing a different identity).</p><p>Example:</p><table><tr><th>Primary address:</th><td>first.last@example.org</td></tr><tr><th>Aliases:</th><td>first@example.org<br>last@example.org</td></tr></table><p>Type one alias address per line.</p></qt>
he: <qt><h3>כינויי דוא״ל</h3><p>השדה הזה מכיל כתובות כינוי שיש להתחשב בהן מבחינת שייכות לזהות הזאת (בניגוד לייצוג זהות אחרת.</p><p>למשל:</p><table><tr><th>כתובת עיקרית:</th><td>prati.mishpakha@doogma.org</td></tr><tr><th>כינויים:</th><td>prati@doogma.org<br>mishpakha@doogma.org</td></tr></table><p>יש להקליד עד כינוי אחד בכל שורה.</p></qt>

en: Cryptography
he: קריפטוגרפיה

en: <qt><p>The OpenPGP key you choose here will be used to digitally sign messages. You can also use GnuPG keys.</p><p>You can leave this blank, but KMail will not be able to digitally sign emails using OpenPGP; normal mail functions will not be affected.</p><p>You can find out more about keys at <a>https://www.gnupg.org</a></p></qt>
he: <qt><p>מפתח ה־OpenPGP שייבחר כאן ישמש לחתום הודעות דיגיטלית. אפשר גם להשתמש במפתחות GnuPG.</p><p>אפשר להשאיר את זה ריק, אבל KMail לא יוכל לחתום על הודעות דיגיטלית עם OpenPGP; תפקודי הדוא״ל הרגילים לא יושפעו. </p><p>אפשר למצוא מידע נוסף על מפתחות בכתובת <a>https://www.gnupg.org</a></p></qt>

[ctx: @label:textbox]
en: OpenPGP signing key:
he: מפתח חתימת OpenPGP:

[ctx: @option:check]
en: Use same key for encryption and signing
he: להשתמש באותו מפתח להצפנה ולחתימה

en: OpenPGP key:
he: מפתח OpenPGP:

en: OpenPGP signing key:
he: מפתח חתימת OpenPGP:

en: <qt><p>The OpenPGP key you choose here will be used to encrypt messages to yourself and for the "Attach My Public Key" feature in the composer. You can also use GnuPG keys.</p><p>You can leave this blank, but KMail will not be able to encrypt copies of outgoing messages to you using OpenPGP; normal mail functions will not be affected.</p><p>You can find out more about keys at <a>https://www.gnupg.org</a></p></qt>
he: <qt><p>מפתח ה־OpenPGP שייבחר כאן ישמש להצפנת הודעות לעצמך וליכולת „צירוף המפתח הציבורי שלי” בחלון עריכת ההודעות. אפשר גם להשתמש במפתחות GnuPG.</p><p>אפשר להשאיר את זה ריק אבל KMail לא יוכל להצפין את העותקים של ההודעות היוצאות אליך באמצעות OpenPGP, תפקודי הדוא״ל הרגילים לאיושפעו.</p><p>אפשר ללמוד עוד על מפתחות דרך <a>https://www.gnupg.org</a></p></qt>

[ctx: @label:textbox]
en: OpenPGP encryption key:
he: מפתח הצפנת OpenPGP:

en: <qt><p>The S/MIME (X.509) certificate you choose here will be used to digitally sign messages.</p><p>You can leave this blank, but KMail will not be able to digitally sign emails using S/MIME; normal mail functions will not be affected.</p></qt>
he: <qt><p>אישור ה־S/MIME (X.509) שנבחר כאן ישמש לחתום הודעות דיגיטלית.</p><p>אפשר להשאיר את זה ריק אבל KMail לא יוכל לחתום על הודעות דיגיטלית עם S/MIME; תפקודי הדוא״ל הרגילים לא יושפעו.</p></qt>

[ctx: @label:textbox]
en: S/MIME signing certificate:
he: אישור חתימת S/MIME:

en: <qt><p>The S/MIME certificate you choose here will be used to encrypt messages to yourself and for the "Attach My Certificate" feature in the composer.</p><p>You can leave this blank, but KMail will not be able to encrypt copies of outgoing messages to you using S/MIME; normal mail functions will not be affected.</p></qt>
he: <qt><p>אישור ה־S/MIME שייבחר כאן ישמש להצפנות ההודעות לעצמך וליכולת „צירוף האישור שלי” בחלונית כתיבת ההודעות.</p><p>אפשר להשאיר את זה ריק, אבל KMail לא יוכל להצפין עותקים של הודעות יוצאות אליך עם S/MIME, תפקודי הדוא״ל הרגילים לא יושפעו.</p></qt>

[ctx: @label:textbox]
en: S/MIME encryption certificate:
he: אישור הצפנת S/MIME:

[ctx: preferred format of encrypted messages]
en: Preferred format:
he: תצורה מועדפת

en: Enable Autocrypt
he: הפעלת הצפנה אוטומטית

[ctx: @label:textbox]
en: Autocrypt:
he: הצפנה אוטומטית:

[ctx: @option:check]
en: Let others know you prefer encryption
he: ליידע אחרים בנוגע להצפנה המועדפת עליך

en: Overwrite global settings for security defaults
he: דריסת הגדרות מקיפות לברירות המחדל לאבטחה

[ctx: @label:textbox]
en: Overwrite defaults:
he: עקיפת ברירות המחדל:

[ctx: @option:check]
en: Sign messages
he: חתימה על הודעות

[ctx: @option:check]
en: Encrypt messages when possible
he: להצפין את ההודעות כשאפשר

[ctx: @option:check]
en: Warn when trying to send unsigned messages
he: להזהיר בעת ניסיון לשלוח הודעות לא חתומות

[ctx: @option:check]
en: Warn when trying to send unencrypted messages
he: להזהיר בעת ניסיון לשלוח הודעות לא מוצפנות

[ctx: @title:tab Advanced identity settings.]
en: Advanced
he: מתקדם

[ctx: @label:textbox]
en: &Reply-To address:
he: כתובת למענה:

en: <qt><h3>Reply-To addresses</h3><p>This sets the <tt>Reply-to:</tt> header to contain a different email address to the normal <tt>From:</tt> address.</p><p>This can be useful when you have a group of people working together in similar roles. For example, you might want any emails sent to have your email in the <tt>From:</tt> field, but any responses to go to a group address.</p><p>If in doubt, leave this field blank.</p></qt>
he: <qt><h3>כתובות תגובה-אל (Reply-To)</h3><p>מגדיר את כותרת <tt>Reply-to:</tt> כך שתכיל כתובת דוא״ל שונה מכתובת ה־<tt>From:</tt> (מאת) הרגילה.</p><p>ההגדרה הזאת יכולה להיות שימושית למקרים של אנשים שעובדים יחד בתפקידים דומים. למשל, יכול להיות שעדיף לך שבהודעות שנשלחות תופיע כתובת הדוא״ל שלך בשדה <tt>From:</tt> אבל התגובות תישלחנה לכתובת הקבוצה.</p><p>במקרה של ספק, להשאיר את השדה הזה ריק.</p></qt>

[ctx: @label:textbox]
en: &CC addresses:
he: כתובות &עותק:

en: <qt><h3>CC (Carbon Copy) addresses</h3><p>The addresses that you enter here will be added to each outgoing mail that is sent with this identity.</p><p>This is commonly used to send a copy of each sent message to another account of yours.</p><p>To specify more than one address, use commas to separate the list of CC recipients.</p><p>If in doubt, leave this field blank.</p></qt>
he: <qt><h3>כתובות עותק (Carbon Copy)</h3><p>הכתובות שתוקלדנה לכאן תתווספנה לכל הודעה יוצאת שנשלחת עם הזהות הזאת.</p><p>בדרך כלל משמשות לשליחת עותק של כל הודעה שנשלחת לחשבון אחר שלך. </p><p>כדי לציין יותר מכתובת אחת, יש להשתמש בפסיקים כדי להפריד בין הכתובות ברשימת הנמענים כעותק.</p><p>במקרה של ספק, יש להשאיר את השדה הזה ריק.</p></qt>

[ctx: @label:textbox]
en: &BCC addresses:
he: כתובות עותק &סמוי:

en: <qt><h3>BCC (Blind Carbon Copy) addresses</h3><p>The addresses that you enter here will be added to each outgoing mail that is sent with this identity. They will not be visible to other recipients.</p><p>This is commonly used to send a copy of each sent message to another account of yours.</p><p>To specify more than one address, use commas to separate the list of BCC recipients.</p><p>If in doubt, leave this field blank.</p></qt>
he: <qt><h3>כתובות עותק סמוי</h3><p> הכתובות שתוקלדנה כאן תתווספנה לכל הודעה יוצאת שתישלח על ידי זהות זו. כתובות אלה לא תהיינה גלויות לנמענים אחרים.</p><p> היכולת הזאת משמשת בדרך כלל כדי לשלוח עותק מכל הודעה לחשבון נוסף ששייך לך.</p><p> במקרה של ספק, כדאי להשאיר שדה זה ריק.</p> </qt>

[ctx: @label:textbox]
en: D&ictionary:
he: מי&לון:

en: Select Send-mail Folder
he: בחירת תיקיית דואר נשל&ח

[ctx: @option:check]
en: Sent-mail &folder:
he: תיקיית דוא״ל ש&נשלח:

en: Select Draft Folder
he: בחירת תיקיית טיוטות

[ctx: @label:textbox]
en: &Drafts folder:
he: תיקיית &טיוטות:

en: Select Templates Folder
he: בחירת תיקיית תבניות

[ctx: @label:textbox]
en: &Templates folder:
he: תיקיית ת&בניות:

en: Select Spam Folder
he: בחירת תיקיית ספאם

[ctx: @option:check]
en: Spam &folder:
he: תיקיית &ספאם:

en: Configure Expire Folder...
he: הגדרת תיקיית תפוגה…

[ctx: @option:check]
en: Outgoing Account:
he: חשבון יוצא:

[ctx: @option:check]
en: Attach my vCard to message
he: צירוף כרטיס הביקור שלי (vCard) להודעות

[ctx: @action:button]
en: Create…
he: יצירה…

[ctx: @label:textbox]
en: Autocorrection language:
he: שפת התיקון האוטומטי:

[ctx: @info:tooltip]
en: Restore default domain name
he: שחזור שם התחום כברירת המחדל

[ctx: @label:textbox]
en: Defaul&t domain:
he: שם תחום כ&ברירת מחדל:

en: <qt><p>The default domain is used to complete email addresses that only consist of the user's name.</p></qt>
he: <qt><p>תחום ברירת המחדל משמש להשלמת כתובות דוא״ל שמורכבות משם משתמש בלבד.</p></qt>

[ctx: @option:check]
en: &Use custom message templates for this identity
he: להשתמש בתבניות הודעות מ&שלך לזהות הזאת

[ctx: @action:button]
en: &Copy Global Templates
he: ה&עתקת תבניות מקיפות

en: Templates
he: תבניות

en: Signature
he: חתימה

en: Picture
he: תמונה

en: Activities
he: פעילויות

en: Invalid Email Alias "%1"
he: כינוי הדוא״ל „%1” שגוי

en: You must provide an email for this identity.
he: חובה לציין דוא״ל לזהות הזאת.

[ctx: @title:window]
en: Empty Email Address
he: כתובת דוא״ל ריקה

[ctx: @title:window]
en: Invalid Email Address
he: כתובת דוא״ל שגויה

en: One of the configured OpenPGP signing keys does not contain any user ID with the configured email address for this identity (%1).
    This might result in warning messages on the receiving side when trying to verify signatures made with this configuration.
he: אחד ממפתחות חתימת OpenPGP המוגדרים לא מכיל אף מזהה משתמש עם כתובת הדוא״ל המוגדרת לזהות הזאת (%1).
    המצב הזה עלול להוביל להודעות אזהרה בצד המקבל כשמנסים לאמת חתימות עם ההגדרה הזאת.

en: One of the configured OpenPGP encryption keys does not contain any user ID with the configured email address for this identity (%1).
he: אחד ממפתחות הצפנת OpenPGP המוגדרים לא מכיל מזהה משתמש עם כתובת הדוא״ל המוגדרת לזהות הזאת (%1).

en: One of the configured S/MIME signing certificates does not contain the configured email address for this identity (%1).
    This might result in warning messages on the receiving side when trying to verify signatures made with this configuration.
he: אחד מאישורי חתימת S/MIME המוגדרים לא מכיל את כתובת הדוא״ל המוגדרת לזהות הזאת (%1).
    המצב הזה עלול להוביל להודעות אזהרה בצד המקבל כשמנסים לאמת חתימות עם ההגדרה הזאת.

en: One of the configured S/MIME encryption certificates does not contain the configured email address for this identity (%1).
he: אחד מאישורי הצפנת S/MIME המוגדרים לא מכילים את כתובת הדוא״ל המוגדרת לזהות הזאת (%1).

[ctx: @title:window]
en: Email Address Not Found in Key/Certificates
he: כתובת הדוא״ל לא נמצאה במפתח/אישורים

en: The signature file is not valid
he: קובץ החתימה לא תקף

[ctx: @title:window]
en: Edit Identity "%1"
he: עריכת הזהות „%1”

en: Some custom folder for identity does not exist (anymore); therefore, default folders will be used.
he: תיקייה מותאמת אישית לזהות לא קיימת (עוד), לכן, ייעשה שימוש בתיקיות ברירת המחדל.

en: Create…
he: יצירה…

en: Edit…
he: עריכה…

[ctx: @title:window]
en: Edit own vCard
he: עריכת כרטיס ביקור (vCard) עצמי

en: Delete current vCard
he: מחיקת כרטיס ביקור (vCard) נוכחי

en: Are you sure you want to delete this vCard?
he: למחוק את כרטיס הביקור (vCard) הזה?

[ctx: @title:window]
en: Delete vCard
he: מחיקת כרטיס ביקור (vCard)

en: We cannot delete vCard file.
he: לא הצלחנו למחוק קובץ כרטיס ביקור (vCard).

[ctx: @info]
en: Do you really want to cancel?
he: לבטל?

[ctx: @title:window]
en: Confirmation
he: אישור

[ctx: @action:button]
en: Cancel Editing
he: ביטול עריכה

[ctx: @action:button]
en: Do Not Cancel
he: לא לבטל

[ctx: @title:window]
en: Expire Spam Folder
he: הפגת תוקף ספאם

en: <qt>Do you really want to remove the identity named <b>%1</b>?</qt>
he: <qt>להסיר את הזהות בשם <b>%1</b>?</qt>

en: Do you really want to remove this %1 identity? | Do you really want to remove these %1 identities?
he[0]: להסיר את הזהות?
he[1]: להסיר את שתי הזהויות האלה?
he[2]: להסיר את %1 הזהויות האלה?
he[3]: להסיר את %1 הזהויות האלה?

en: Remove Identity | Remove Identities
he[0]: הסרת זהות
he[1]: הסרת זהויות
he[2]: הסרת זהויות
he[3]: הסרת זהויות

[ctx: @action:button]
en: &Remove
he: ה&סרה

[ctx: @action]
en: Add…
he: הוספה…

[ctx: @action]
en: Modify…
he: עריכה…

[ctx: @action]
en: Rename
he: שינוי שם

[ctx: @action]
en: Set as Default
he: הגדרה כברירת מחדל

[ctx: @title:window]
en: New Identity
he: זהות חדשה

[ctx: @label:textbox]
en: &New identity:
he: זהות &חדשה:

[ctx: @option:radio]
en: &Use System Settings values
he: להשתמש ב&ערכי הגדרות המערכת

[ctx: @option:radio]
en: &Duplicate existing identity
he: &שכפול זהות קיימת

en: Face
he: Face (פנים)

en: X-Face
he: X-Face (פנים בשחור לבן)

en: More information under <a href="https://quimby.gnus.org/circus/face/">https://quimby.gnus.org/circus/face/</a>.
he: פרטים נוספים תחת <a href="https://quimby.gnus.org/circus/face/">https://quimby.gnus.org/circus/face/</a>.

en: Examples are available at <a href="https://ace.home.xs4all.nl/X-Faces/">https://ace.home.xs4all.nl/X-Faces/</a>.
he: דוגמאות זמינות ב־<a href="https://ace.home.xs4all.nl/X-Faces/">https://ace.home.xs4all.nl/X-Faces/</a>.

en: No image will be sent.
he: לא תישלח תמונה.

en: KMail will send a colored image through the Face header.
he: KMail ישלח תמונה צבעונית דרך כותרת Face (פנים).

en: KMail will send a black-and-white image through the X-Face header.
he: KMail ישלח תמונה בשחור לבן דרך כותרת X-Face (פנים בשחור לבן).

en: KMail will send both a colored and a black-and-white image.
he: KMail ישלח גם תמונה צבעונית וגם בשחור לבן.

en: Failed to reduce image size to fit in header.
he: צמצום גודל התמונה כדי שתשתלב בכותרת נכשל.

en: Failed to reduce image size to fit in header. Install pngquant to obtain better compression results.
he: צמצום גודל התמונה כדי שתשתלב בכותרת נכשל. יש להתקין את pngquant כדי לקבל תוצאות דחיסה טובות יותר.

en: Install pngquant to obtain better image quality.
he: יש להתקין את pngquant כדי לקבל איכות תמונה משופרת

en: pngquant exited with code %1: %2
he: pngquant נסגר עם קוד השגיאה %1: %2

en: Email added successfully.
he: כתובת הדוא״ל נוספה בהצלחה.

en: Distribution list %2 is empty, it cannot be used. | Distribution lists %2 are empty, they cannot be used.
he[0]: רשימת התפוצה %2 ריקה, אי אפשר להשתמש בה.
he[1]: רשימות התפוצה %2 ריקות, לא ניתן להשתמש בהן.
he[2]: רשימות התפוצה %2 ריקות, לא ניתן להשתמש בהן.
he[3]: רשימות התפוצה %2 ריקות, לא ניתן להשתמש בהן.

en: Clear Akonadi Cache
he: פינוי המטמון של Akonadi

en: Done
he: הושלם

[ctx: @title:window]
en: Add to Address Book
he: הוספה לפנקס הכתובות

en: Contact created successfully
he: איש הקשר נוצר בהצלחה

en: Contact cannot be stored: %1
he: לא ניתן לאחסן את איש הקשר: %1

[ctx: @title:window]
en: Failed to store contact
he: אחסון איש הקשר נכשל

en: Do you want to attach this folder "%1"?
he: לצרף את התיקייה „%1”?

[ctx: @title:window]
en: Attach Folder
he: לצרף תיקייה

[ctx: @action:button]
en: Attach
he: לצרף

[ctx: @action:button]
en: Do Not Attach
he: לא לצרף

[ctx: @title:window]
en: Delete Search
he: מחיקת חיפוש

en: <qt>Are you sure you want to delete the search <b>%1</b>?<br />Any messages it shows will still be available in their original folder.</qt>
he: <qt>למחוק את החיפוש <b>%1</b>?<br />ההודעות שהוצגו תחתיו עדיין תהיינה זמינות בתיקיות המקוריות שלהן.</qt>

[ctx: @action:button Delete search]
en: &Delete
he: מ&חיקה

[ctx: @title:window]
en: Delete Folder
he: מחיקת תיקייה

en: <qt>Are you sure you want to delete the empty folder <b>%1</b>?</qt>
he: <qt>להסיר את התיקייה הריקה <b>%1</b>? </qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete the empty folder <resource>%1</resource> and all its subfolders? Those subfolders might not be empty and their contents will be discarded as well. <p><b>Beware</b> that discarded messages are not saved into your Trash folder and are permanently deleted.</p></qt>
he: <qt>למחוק את התיקייה הריקה <resource>%1</resource> ואת כל תת־התיקיות שלה? תת־התיקיות האלו עלולות שלא להיות ריקות וגם התוכן שלהן יימחק לחלוטין. <p><b>רצוי לשים לב</b> שהודעות שנמחקות לחלוטין אינן נשמרות בתיקיית סל האשפה שלך והן נמחקות לצמיתות.</p></qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete the folder <resource>%1</resource>, discarding its contents? <p><b>Beware</b> that discarded messages are not saved into your Trash folder and are permanently deleted.</p></qt>
he: <qt>למחוק את התיקייה <resource>%1</resource>, ולוותר על התכולה שלה? <p><b>כדאי לשים לב</b> שהודעות שסולקו אינן נשמרות לתיקיית האשפה שלך והן נמחקות לצמיתות.</p></qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete the folder <resource>%1</resource> and all its subfolders, discarding their contents? <p><b>Beware</b> that discarded messages are not saved into your Trash folder and are permanently deleted.</p></qt>
he: <qt>למחוק את התיקייה <resource>%1</resource> על כל תת־התיקיות שלה תוך ויתור על תוכנן? <p><b>חשוב לשים לב</b> הודעות שוויתרת עליהן לא נשמרות בתיקיית האשפה שלך אלא נמחקות לצמיתות.</p></qt>

[ctx: @action:button Delete folder]
en: &Delete
he: מ&חיקה

en: Removing duplicates
he: הכפילויות נמחקות

en: Error occurred during removing duplicate emails: '%1'
he: אירעה שגיאה בהסרת הודעות הדוא״ל הכפולות: ‚%1’

[ctx: @title:window]
en: Error while removing duplicates
he: שגיאה בהסרת כפילויות

[ctx: @title:window]
en: Save File as
he: שמירת קובץ בשם

[ctx: @info:shell]
en: Set subject of message
he: הגדרת נושא ההודעה

en: Send CC: to 'address'. This can be repeated
he: שליחת עותק: (BCC) אל ‚כתובת’ (address). ניתן לחזור על זה.

en: Send BCC: to 'address'. This can be repeated
he: שליחת עותק סמוי: (BCC) אל ‚כתובת’ (address). ניתן לחזור על זה.

en: Set replyTo to 'address'
he: שליחת תגובה (replyTo) אל ‚כתובת’ (address)

[ctx: @info:shell]
en: Add 'header' to message. This can be repeated
he: הוספת ‚כותרת/header’ להודעה. אפשר לחזור על זה כמה פעמים

[ctx: @info:shell]
en: Read message body from 'file'
he: לקרוא את תוכן ההודעה מ‚קובץ/file’

[ctx: @info:shell]
en: Set body of message
he: הגדרת תוכן ההודעה

[ctx: @info:shell]
en: Add an attachment to the mail. This can be repeated
he: הוספת צרופה להודעה. אפשר לחזור על זה כמה פעמים

[ctx: @info:shell]
en: Only check for new mail
he: רק לבדוק אם יש הודעות חדשות

[ctx: @info:shell]
en: Start minimized to tray
he: התחלה במזעור לשורת המשימות

[ctx: @info:shell]
en: Only open composer window
he: לפתוח רק את חלון כתיבת ההודעות

[ctx: @info:shell]
en: Set identity name
he: הגדרת שם זהות

[ctx: @info:shell]
en: View the given message file
he: הצגת קובץ ההודעה שסופק

[ctx: @info:shell]
en: Set body of message as html
he: הגדרת תוכן ההודעה כ־html

[ctx: @info:shell]
en: Lists the available options for user feedback
he: הצגת אפשרויות זמינות למשוב משתמש

[ctx: @info:shell]
en: Send message to 'address' or attach the file the 'URL' points to
he: שליחת הודעה ל־‚address’ (כתובת) או לצרף את הקובץ אליו מצביע ה־‚URL’ (כתובת אתר)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
he: &קובץ

[ctx: @title:menu New message, folder or new window.]
note: i18n: ectx: Menu (file_new)
en: New
he: חדש

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
he: &עריכה

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
he: ת&צוגה

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
he: מ&עבר

note: i18n: ectx: Menu (folder)
en: F&older
he: ת&יקייה

note: i18n: ectx: Menu (apply_filters_folder_actions)
en: Apply Filters on Folder
he: החלת מסננים על תיקייה

note: i18n: ectx: Menu (apply_filters_folder_recursive_actions)
en: Apply Filters on Folder and all its Subfolders
he: החלת המסננים על התיקייה ועל כל תת־תיקיותיה

note: i18n: ectx: Menu (file) i18n: ectx: Menu (message)
en: &Message
he: הו&דעה

note: i18n: ectx: Menu (reply_special)
en: Reply Special
he: תגובה מיוחדת

note: i18n: ectx: Menu (menubar_message_forward)
en: &Forward
he: ה&עברה

note: i18n: ectx: Menu (apply_filter_actions)
en: A&pply Filter
he: החלת מס&נן

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
he: &כלים

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
he: ה&גדרות

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
he: ע&זרה

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
he: סרגל כלים ראשי

[ctx: @title:window]
en: Please wait
he: נא להמתין

en: Please wait while the message is transferred | Please wait while the %1 messages are transferred
he[0]: נא להמתין להעברת ההודעה הזאת
he[1]: נא להמתין להעברת שתי הההודעות האלו
he[2]: נא להמתין להעברת %1 הההודעות האלו
he[3]: נא להמתין להעברת %1 הההודעות האלו

[ctx: @title:window]
en: Save To File
he: שמירה לקובץ

[ctx: @title:window]
en: Open Message
he: פתיחת הודעה

en: Message
he: הודעה

en: The file does not contain a message.
he: הקובץ הזה לא מכיל הודעה.

en: The file contains multiple messages. Only the first message is shown.
he: הקובץ מכיל מספר הודעות. רק ההודעה הראשונה מופיעה.

en: Do you want to forward the selected messages as attachments in one message (as a MIME digest) or as individual messages?
he: להעביר את ההודעות הנבחרות כקבצים מצורפים בהודעה אחת (כתקציר MIME) או כהודעות נפרדות?

[ctx: @action:button]
en: Send As Digest
he: שליחה כתמצית

[ctx: @action:button]
en: Send Individually
he: שליחה בנפרד

en: Filtering messages
he: סינון הודעות

en: Filtering message %1 of %2
he: סינון הודעה %1 מתוך %2

en: Moving messages
he: הודעות מועברות

en: Deleting messages
he: הודעות נמחקות

[ctx: @info:progress]
en: Deleting Attachments
he: מחיקת צרופות

note: i18n: ectx: Menu (insert)
en: Insert
he: הוספה

note: i18n: ectx: Menu (options)
en: &Options
he: &אפשרויות

note: i18n: ectx: Menu (attach)
en: &Attach
he: &צירוף

note: i18n: ectx: ToolBar (htmlToolBar)
en: HTML Toolbar
he: סרגל כלי HTML

note: i18n: ectx: ToolBar (directionToolBar)
en: Text Direction Toolbar
he: סרגל כלי כיוון טקסט

en: KMail is set to be offline; all network jobs are suspended
he: KMail מוגדר לניתוק מהאינטרנט, כל משימות התקשורת מושבתות

en: Send Email
he: שליחת דוא״ל

en: Impossible to send email
he: אי אפשר לשלוח דוא״ל

en: KMail is set to be online; all network jobs resumed
he: KMail מוגדר לחיבור לאינטרנט, כל משימות התקשורת חודשו

en: KMail is set to be online; all network jobs will resume when a network connection is detected
he: KMail מוגדר לחיבור לאינטרנט, כל משימות התקשורת תמשכנה כשיזוהה חיבור לרשת

en: KMail is currently in offline mode. How do you want to proceed?
he: כרגע, מצב העבודה של KMail הוא לא מקוון. איך להמשיך?

[ctx: @title:window]
en: Online/Offline
he: מקוון/בלתי מקוון

[ctx: @action:button]
en: Work Online
he: עבודה מקוונת

[ctx: @action:button]
en: Work Offline
he: עבודה לא מקוונת

en: Network connection detected, all network jobs resumed
he: זוהה חיבור לאינטרנט, כל הפעולות שדורשות תקשורת מתחדשות

en: No network connection detected, all network jobs are suspended
he: לא זוהה חיבור לאינטרנט, כל הפעולות שדורשות תקשורת מושהות

en: Failed to open autosave file at %1.
    Reason: %2
he: פתיחת קובץ שמירה אוטומטית %1 נכשלה.
    סיבה: %2

[ctx: @title:window]
en: Opening Autosave File Failed
he: פתיחת קובץ שמירה אוטומטי נכשלה

en: This identity has been changed to use the default transport: | These %1 identities have been changed to use the default transport:
he[0]: הזהות הוחלפה לשימוש בתעבורת ברירת המחדל:
he[1]: שתי הזהויות האלו הוחלפו לשימוש בתעבורת ברירת המחדל:
he[2]: %1 הזהויות האלו הוחלפו לשימוש בתעבורת ברירת המחדל:
he[3]: %1 הזהויות האלו הוחלפו לשימוש בתעבורת ברירת המחדל:

en: This identity has been changed to use the modified transport: | These %1 identities have been changed to use the modified transport:
he[0]: הזהות הוחלפה לשימוש בתעבורה שנערכה:
he[1]: שתי הזהויות האלו הוחלפו לשימוש בתעבורה שנערכה:
he[2]: %1 הזהויות האלו הוחלפו לשימוש בתעבורה שנערכה:
he[3]: %1 הזהויות האלו הוחלפו לשימוש בתעבורה שנערכה:

en: Sending messages
he: הודעות נשלחות

en: Initiating sending process…
he: תהליך השליחה מאותחל…

en: Resource %1 is broken.
    %2
he: המשאב %1 is פגום.
    %2

en: Archive Mail Agent was not registered.
he: סוכן ארכיון דוא״ל לא נרשם.

en: Send Later Agent was not registered.
he: סוכן שליחה בעיכוב לא נרשם.

en: Mail Merge Agent was not registered.
he: סוכן מיזוג דוא״ל לא נרשם.

en: Followup Reminder Agent was not registered.
he: סוכן תזכורות לטיפול לא נרשם.

en: Could not start certificate manager; please make sure you have Kleopatra properly installed.
he: לא ניתן להפעיל את מנהל האישורים, נא לוודא ש־Kleopatra מותקנת כראוי.

[ctx: @title:window]
en: KMail Error
he: שגיאת KMail

en: Could not start "ImportWizard" program. Please check your installation.
he: לא ניתן להפעיל את התוכנית „ImportWizard” (אשף ייבוא). נא לבדוק שההתקנה שלך תקינה.

[ctx: @title:window]
en: Unable to start "ImportWizard" program
he: לא ניתן להפעיל את התוכנית „ImportWizard” (אשף הייבוא)

en: Could not start "PIM Data Exporter" program. Please check your installation.
he: לא ניתן להפעיל את התוכנית „PIM Data Exporter” (מייצא נתוני קשר). נא לבדוק שההתקנה שלך תקינה.

[ctx: @title:window]
en: Unable to start "PIM Data Exporter" program
he: לא ניתן להפעיל את התוכנית „PIM Data Exporter” (מייצא נתוני קשר)

en: Could not start the ImportWizard. Please make sure you have ImportWizard properly installed.
he: אי אפשר להפעיל את ImportWizard (אשף הייבוא). נא לוודא ש־ImportWizard מותקן כראוי.

[ctx: @title:window]
en: Unable to start ImportWizard
he: לא ניתן להפעיל את ImportWizard (אשף הייבוא)

en: Another mailer was found on system. Do you want to import data from it?
he: לקוח דוא״ל נוסף נמצא במערכת. לייבא ממנו נתונים?

[ctx: @action:button]
en: Import
he: לייבא

[ctx: @action:button]
en: Do Not Import
he: לא לייבא

en: Could not start the import wizard. Please check your installation.
he: לא ניתן להפעיל את אשף הייבוא. נא לבדוק שההתקנה שלך תקינה.

en: Unable to start import wizard
he: לא ניתן להפעיל את אשף הייבוא

[ctx: @action]
en: (loading templates…)
he: (התבניות נטענות…)

en: No Subject
he: ללא נושא

en: (no templates)
he: (אין תבניות)

en: This folder does not have any expiry options set
he: לתיקייה זו אין אפשרויות תפוגה מוגדרות

en: <qt>Are you sure you want to expire the folder <b>%1</b>?</qt>
he: <qt>להפיג את תוקף התיקייה <b>%1</b>? </qt>

en: Expire Folder
he: הפגת תוקף תיקייה

[ctx: @action:button]
en: &Expire
he: ל&הפיג תוקף

[ctx: @title:window]
en: Empty Trash
he: פינוי אשפה

[ctx: @title:window]
en: Move to Trash
he: העברה לאשפה

en: Are you sure you want to empty the trash folder?
he: לרוקן את תיקיית האשפה?

en: <qt>Are you sure you want to move all messages from folder <b>%1</b> to the trash?</qt>
he: <qt>להעביר את כל ההודעות מהתיקייה <b>%1</b> לאשפה?</qt>

en: Moved all messages to the trash
he: כל ההודעות הועברו לאשפה

en: Are you sure you want to expire all old messages?
he: להפיג את תוקף כל ההודעות הישנות?

en: Expire Old Messages?
he: להפיג את תוקף הודעות ישנות?

[ctx: @action:button]
en: Expire
he: להפיג תוקף

en: Loading external references in html mail will make you more vulnerable to "spam" and may increase the likelihood that your system will be compromised by other present and anticipated security exploits.
he: שימוש ב־HTML בדוא״ל הופך אותך ליותר פגיע ל„דואר זבל” ועלול להגדיל את הסבירות לכך שהמערכת שלך תהיה נתונה לסיכונים מצד ניצול חולשות אבטחה קיימות או עתידיות אחרות.

[ctx: @title:window]
en: Security Warning
he: אזהרת אבטחה

[ctx: @action:button]
en: Load External References
he: טעינת הפניות חיצוניות

en: <qt>Do you really want to delete the selected message?<br />Once deleted, it cannot be restored.</qt> | <qt>Do you really want to delete the %1 selected messages?<br />Once deleted, they cannot be restored.</qt>
he[0]: <qt>למחוק את ההודעה הנבחרת?<br />לאחר מחיקתה, לא ניתן לשחזר אותה.</qt>
he[1]: <qt>למחוק את שתי ההודעות הנבחרות?<br />לאחר מחיקתן, לא ניתן לשחזר אותן.</qt>
he[2]: <qt>למחוק את %1 ההודעות הנבחרות?<br />לאחר מחיקתן, לא ניתן לשחזר אותן.</qt>
he[3]: <qt>למחוק את %1 ההודעות הנבחרות?<br />לאחר מחיקתן, לא ניתן לשחזר אותן.</qt>

[ctx: @title:window]
en: Delete Messages
he: מחיקת הודעות

[ctx: @title:window]
en: Delete Message
he: מחיקת הודעה

en: Moving messages…
he: הודעות מועברות…

en: Deleting messages…
he: הודעות נמחקות…

en: Messages deleted successfully.
he: ההודעה נמחקה בהצלחה.

en: Messages moved successfully.
he: ההודעות הועברו בהצלחה.

en: Deleting messages failed.
he: מחיקת ההודעות נכשלה.

en: Deleting messages canceled.
he: מחיקת ההודעות בוטלה.

en: Moving messages failed.
he: העברת ההודעות נכשלה.

en: Moving messages canceled.
he: העברת ההודעות בוטלה.

[ctx: @title:window]
en: Move Messages to Folder
he: העברת הודעות לתיקייה

en: Copying messages…
he: הודעות מועתקות…

en: Messages copied successfully.
he: ההודעות הועתקו בהצלחה.

en: Copying messages failed.
he: העתקת ההודעות נכשלה.

en: Copying messages canceled.
he: העתקת ההודעות בוטלה.

[ctx: @title:window]
en: Copy Messages to Folder
he: העתקת הודעות לתיקייה

en: Moving messages to trash…
he: הודעות מועברות לאשפה…

en: Deleting and moving messages to trash…
he: ההודעות נמחקות ומועברות לאשפה…

en: Messages moved to trash successfully.
he: ההודעות הועברו לאשפה בהצלחה

en: Messages moved to trash or deleted successfully
he: ההודעות הועברו לאשפה או נמחקו בהצלחה

en: Moving messages to trash failed.
he: העברת ההודעות אל האשפה נכשלה.

en: Deleting or moving messages to trash failed.
he: מחיקה או העברת ההודעות לאשפה נכשלה.

en: Moving messages to trash canceled.
he: העברת ההודעות אל סל האשפה בוטלה.

en: Deleting or moving messages to trash canceled.
he: מחיקה או העברת ההודעות לאשפה בוטלה.

[ctx: @title:window]
en: Jump to Folder
he: קפיצה לתיקייה

en: The selected message is encrypted. It's currently not possible to delete attachments from encrypted messages. | The selection contains only encrypted messages, from which it's currently not possible to delete attachments.
he[0]: ההודעה הנבחרת מוצפנת. אי אפשר למחוק קבצים מצורפים מהודעות מוצפנות.
he[1]: הבחירה מכילה הודעות מוצפנות, שאי אפשר למחוק מהן קבצים מצורפים כרגע.
he[2]: הבחירה מכילה הודעות מוצפנות, שאי אפשר למחוק מהן קבצים מצורפים כרגע.
he[3]: הבחירה מכילה הודעות מוצפנות, שאי אפשר למחוק מהן קבצים מצורפים כרגע.

[ctx: @title:window]
en: Delete Attachments from Encrypted Message | Delete Attachments from Encrypted Messages
he[0]: מחיקת צרופות מהודעה מוצפנת
he[1]: מחיקת צרופות מהודעות מוצפנות
he[2]: מחיקת צרופות מהודעה מוצפנת
he[3]: מחיקת צרופות מהודעות מוצפנות

en: <html><p>Do you really want to delete all attachments from the selected message?<br />Once deleted, they cannot be restored.</p></html> | <html>Do you really want to delete all attachments from the %1 selected messages?<br />Once deleted, they cannot be restored.</html>
he[0]: <html><p>למחוק את כל הקבצים המצורפים מההודעה הנבחרת?<br />לאחר מחיקתם לא ניתן לשחזר אותם.</p></html>
he[1]: <html><p>למחוק את כל הקבצים המצורפים משתי ההודעות הנבחרות?<br />לאחר מחיקתם לא ניתן לשחזר אותם.</p></html>
he[2]: <html><p>למחוק את כל הקבצים המצורפים מ־%1 ההודעות הנבחרות?<br />לאחר מחיקתם לא ניתן לשחזר אותם.</p></html>
he[3]: <html><p>למחוק את כל הקבצים המצורפים מ־%1 ההודעות הנבחרות?<br />לאחר מחיקתם לא ניתן לשחזר אותם.</p></html>

en: <html><p>Note that deleting attachments from a cryptographically signed message will invalidate its signature.</p></html>
he: <html><p>נא לשים לב שמחיקת קבצים מצורפים מהודעה שחתומה קריפטוגרפית יפגום באישור שלה.</p></html>

en: <html><p>It's not currently possible to delete attachments from encrypted messages.<br />Encrypted messages will be ignored.</p></html>
he: <html><p>אי אפשר למחוק קבצים מצורפים מהודעות מוצפנות. <br />הודעות מוצפנות לא תהיינה חלק מהמחיקה.</p></html>

[ctx: @title:window]
en: Delete Attachments
he: מחיקת צרופות

en: Work Offline
he: עבודה באופן לא מקוון

en: Work Online
he: עבודה באופן מקוון

en: Save &As…
he: שמירה &בשם…

[ctx: @action]
en: &Expire All Folders
he: להפיג את התוקף של &כל התיקיות

en: Check &Mail
he: בדיקת דו&א״ל

en: Check Mail In
he: בדיקת דוא״ל בתיבה

en: Check Mail
he: בדיקת דוא״ל

[ctx: @info:tooltip]
en: Check Mail
he: בדיקת דוא״ל

en: &Send Queued Messages
he: ל&שלוח הודעות שבתור

en: Online status (unknown)
he: מצב מקוון (לא ידוע)

en: Send Queued Messages Via
he: שליחת הודעות שבתור דרך

en: Certificate Manager
he: מנהל אישורים

en: &Import Messages…
he: יי&בוא הודעות…

[ctx: @action]
en: &Debug Sieve…
he: &ניפוי שגיאות בסקריפט Sieve…

[ctx: @action]
en: Filter &Log Viewer…
he: סינון מ&ציג היומנים…

[ctx: @action]
en: Notification History…
he: היסטוריית התראות…

[ctx: @action]
en: &Import from another Email Client…
he: יי&בוא מלקוח דוא״ל אחר…

[ctx: @action]
en: Edit "Out of Office" Replies…
he: עריכת תגובות „מחוץ למשרד”…

[ctx: @action]
en: &Configure Automatic Archiving…
he: הגדרת ה&עברה אוטומטית לארכיון…

[ctx: @action]
en: Delayed Messages…
he: הודעות מעוכבות…

[ctx: @action]
en: Followup Reminder Messages…
he: הודעות תזכורת לטיפול…

[ctx: @action Hard delete, bypassing trash]
en: &Delete
he: מ&חיקה

[ctx: @action]
en: M&ove Thread to Trash
he: העברת ה&שרשור לאשפה

en: Move thread to trashcan
he: העברת שרשור לסל האשפה

en: Delete T&hread
he: מ&חיקת שרשור

en: &Find Messages…
he: &איתור הודעות…

[ctx: @action]
en: Select &All Messages
he: בחירה ב&כל ההודעות

[ctx: @action]
en: &Mailing List Management…
he: &ניהול רשימת דיוור…

[ctx: @action]
en: &Clear Akonadi Cache…
he: &פינוי המטמון של Akonadi…

[ctx: @action]
en: &Clear Akonadi Cache in This Folder and All its Subfolders
he: &פינוי המטמון של Akonadi מהתיקיית הזאת כל כל תת־תיקיותיה

en: &Assign Shortcut…
he: ה&קצאת מקשי קיצור…

[ctx: @action]
en: &Expiration Settings
he: הגדרות &תפוגה

[ctx: @action]
en: &Archive Folder…
he: העברת תיקייה ל&ארכיון…

[ctx: @action]
en: Load E&xternal References
he: טעינת הפניות &חיצוניות

en: Copy Message To…
he: העתקת ההודעה אל…

en: Move Message To…
he: העברת ההודעה אל…

en: &New Message…
he: הודעה &חדשה…

[ctx: @action:intoolbar New Empty Message]
en: New
he: חדש

en: Message From &Template
he: הודעה מ&תבנית

en: New Message t&o Mailing-List…
he: הודעה חדשה לרשימת &דיוור…

en: &Create Filter
he: י&צירת מסנן

[ctx: @action]
en: Filter on &Subject…
he: סינון לפי ה&נושא…

[ctx: @action]
en: Filter on &From…
he: סינון לפי &מאת…

[ctx: @action]
en: Filter on &To…
he: סינון לפי &אל…

[ctx: @action]
en: Filter on &Cc…
he: סינון לפי &עותק…

en: Mark &Thread
he: סימו&ן שרשור

en: Mark Thread as &Read
he: סימון שרשור בתור &נקרא

en: Mark all messages in the selected thread as read
he: סימון כל ההודעות בשרשור הנבחר בתור הודעות שנקראו

en: Mark Thread as &Unread
he: סימון שרשור בתור &לא נקרא

en: Mark all messages in the selected thread as unread
he: סימון כל ההודעות בשרשור הנבחר בתור הודעות שלא נקראו

en: Mark Thread as &Important
he: סימון שרשור בתור &חשוב

[ctx: @action:button]
en: Remove &Important Thread Mark
he: הסרת סימון שרשור &חשוב

en: Mark Thread as &Action Item
he: סימון השרשור כפריט מ&שימה

[ctx: @action:button]
en: Remove &Action Item Thread Mark
he: הסרת סימון &פריט משימה

en: &Watch Thread
he: מ&עקב אחר שרשור

en: &Ignore Thread
he: ה&תעלמות משרשור

en: Save A&ttachments…
he: שמירת &צרופות…

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete All Attachments
he: מחיקת כל הצרופות

en: Copy Decrypted To…
he: העתקה ללא הצפנה אל…

en: Appl&y All Filters
he: ה&חלת כל מסננים

[ctx: View->]
en: &Expand Thread / Group
he: ה&רחבת שרשור / קבוצה

en: Expand the current thread or group
he: הרחבת השרשור או הקבוצה הנוכחיים

[ctx: View->]
en: &Collapse Thread / Group
he: &צמצום שרשור / קבוצה

en: Collapse the current thread or group
he: צמצום השרשור או הקבוצה הנוכחיים

[ctx: View->]
en: Ex&pand All Threads
he: ה&רחבת כל השרשורים

en: Expand all threads in the current folder
he: הרחבת כל השרשורים בתיקייה הנוכחית

[ctx: View->]
en: C&ollapse All Threads
he: צמצום כ&ל השרשורים

en: Collapse all threads in the current folder
he: צמצום כל השרשורים בתיקייה הנוכחית

[ctx: @action]
en: &Display Message
he: ה&צגת הודעה

[ctx: @action]
en: &Next Message
he: ההודעה הב&אה

en: Go to the next message
he: מעבר להודעה הבאה

[ctx: @action]
en: Next &Unread Message
he: ההודעה ה&באה שלא נקראה

[ctx: @action:inmenu Goto next unread message]
en: Next
he: הבא

en: Go to the next unread message
he: מעבר להודעה הבאה שלא נקראה

[ctx: @action]
en: &Previous Message
he: ההודעה ה&קודמת

en: Go to the previous message
he: מעבר להודעה הקודמת

[ctx: @action]
en: Previous Unread &Message
he: ההודעה הקודמת ש&לא נקראה

[ctx: @action:inmenu Goto previous unread message.]
en: Previous
he: הקודמת

en: Go to the previous unread message
he: מעבר להודעה הקודמת שלא נקראה

[ctx: @action]
en: Next Unread &Folder
he: ה&תיקייה הבאה שלא נקראה

en: Go to the next folder with unread messages
he: מעבר לתיקייה הבאה שיש בה הודעות שלא נקראו

[ctx: @action]
en: Previous Unread F&older
he: התיקייה הקודמת שלא &נקראה

en: Go to the previous folder with unread messages
he: מעבר לתיקייה הקודמת שיש בה הודעות שלא נקראו

[ctx: Go->]
en: Next Unread &Text
he: ה&טקסט הבא שלא נקרא

en: Go to the next unread text
he: מעבר לטקסט הבא שלא נקרא

en: Scroll down current message. If at end of current message, go to next unread message.
he: גלילה כלפי מטה של ההודעה הנוכחית. אם זהו סוף ההודעה הנוכחית, אז מעבר להודעה הבאה שלא נקראה.

en: Configure &Filters…
he: הגדרת מ&סננים…

[ctx: @action]
en: Manage &Sieve Scripts…
he: &ניהול סקריפטים של Sieve…

en: &Add Account…
he: הוספת &חשבון…

[ctx: @action:inmenu]
en: What's new
he: מה חדש

en: Configure &Notifications…
he: הגדרת ה&תראות…

en: &Configure KMail…
he: ה&גדרת KMail…

[ctx: @action]
en: Expire…
he: תפוגה…

en: Add Favorite Folder…
he: הוספת תיקייה מועדפת…

en: Apply All Filters
he: החלת כל המסננים

en: Apply Filters on Folder and All its Subfolders
he: החלת המסננים על התיקייה ועל כל תת־תיקיותיה

en: Import/Export KMail Data…
he: ייבוא/ייצוא נתוני KMail…

en: New AddressBook Contact…
he: איש קשר חדש בפנקס הכתובות…

en: Account &Settings
he: הגדרות &חשבון

en: Restart Account
he: איפוס חשבון

[ctx: @action]
en: Copy Message to Folder
he: העתקת הודעה לתיקייה

en: Jump to Folder…
he: קפיצה לתיקייה…

[ctx: @action]
en: Abort Current Operation
he: ביטול הפעולה נוכחית

[ctx: @action]
en: Focus on Next Folder
he: התמקדות בתיקייה הבאה

[ctx: @action]
en: Focus on Previous Folder
he: התמקדות בתיקייה הקודמת

[ctx: @action]
en: Select Folder with Focus
he: בחירת התיקייה שעליה המיקוד

[ctx: @action]
en: Focus on First Folder
he: התמקדות בתיקייה הראשונה

[ctx: @action]
en: Focus on Last Folder
he: התמקדות בתיקייה האחרונה

[ctx: @action]
en: Focus on Next Message
he: התמקדות בהודעה הבאה

[ctx: @action]
en: Focus on Previous Message
he: התמקדות בהודעה הקודמת

[ctx: @action]
en: Select First Message
he: בחירת ההודעה הראשונה

[ctx: @action]
en: Select Last Message
he: בחירת ההודעה האחרונה

[ctx: @action]
en: Select Message with Focus
he: בחירת ההודעה שעליה המיקוד

[ctx: @action]
en: Set Focus to Quick Search
he: התמקדות בחיפוש המהיר

[ctx: @action]
en: Extend Selection to Previous Message
he: הרחבת הבחירה להודעה הקודמת

[ctx: @action]
en: Extend Selection to Next Message
he: הרחבת הבחירה להודעה הבאה

[ctx: @action]
en: Move Message to Folder
he: העברת הודעה לתיקייה

[ctx: @action]
en: Mark All Messages As Read in This Folder and All its Subfolder
he: סימון כל ההודעות בתיקייה הזאת על כל תת־תיקיותיה בתור נקראו

[ctx: @action]
en: Remove Duplicates in This Folder and All its Subfolder
he: הסרת כפילויות בתיקייה הזאת על כל תת־תיקיותיה

[ctx: @action]
en: Previous Selected Folder
he: התיקייה הקודמת שנבחרה

[ctx: @action]
en: Next Selected Folder
he: התיקייה הבאה שנבחרה

[ctx: @title:window]
en: Add Favorite Folder
he: הוספת תיקייה מועדפת

en: &Delete Search
he: &מחיקת חיפוש

en: M&ove Thread to Trash
he: העברת שרשור ל&אשפה

en: Edit Search…
he: עריכת חיפוש…

en: Configure Unified Mailbox
he: הגדרת תיבת דוא״ל מאוחדת

en: E&mpty Trash
he: &פינוי אשפה

en: &Move All Messages to Trash
he: העברת כל ההודעות ל&אשפה

en: &Undo
he: ה&סגה

en: &Undo: "%1"
he: ה&סגה: „%1”

en: Filter %1
he: סינון %1

[ctx: Show shortcut for focus quick search. Don't change it]
en: Search… <%1>
he: חיפוש… <%1>

en: Use of HTML in mail will make you more vulnerable to "spam" and may increase the likelihood that your system will be compromised by other present and anticipated security exploits.
he: שימוש ב־HTML בדוא״ל חושף אותך ליותר „דואר זבל” ועלול להגדיל את הסבירות לכך שהמערכת שלך תהיה פגיעה לחולשות אבטחה קיימות או עתידיות אחרות.

[ctx: @action:button]
en: Use HTML
he: להשתמש ב־HTML

en: You have more than one email account set up.
    Do you want to enable the Unified Mailbox feature to show unified content of your inbox, sent and drafts folders?
    You can configure unified mailboxes, create custom ones or
    disable the feature completely in KMail's Plugin settings.
he: מוגדר אצלך יותר מחשבון דוא״ל אחד.
    להפעיל את יכולת תיבת הדוא״ל האחודה כדי להציג תוכן מאוחד של תיבת הדוא״ל הנכנס, הנשלח והטיוטות שלך?
    אפשר להגדיר תיבות דוא״ל אחודות, ליצור כאלו מותאמות אישית או
    להשבית את היכולת לחלוטין בהגדרות התוספים של KMail.

en: Enable Unified Mailboxes?
he: להפעיל תיבות דוא״ל מאוחדות?

[ctx: @action:button]
en: Enable Unified Mailboxes
he: הפעלת תיבת דוא״ל מאוחדת

[ctx: @action:button]
en: Cancel
he: ביטול

en: Do you want to restart Akonadi?
he: להתחיל את Akonadi מחדש?

[ctx: @title:window]
en: Restart Akonadi
he: הפעלת Akonadi מחדש

[ctx: @action:button]
en: Restart
he: להפעיל מחדש

en: Akonadi restarted.
he: Akonadi הופעל מחדש.

[ctx: @label:textbox]
en: Starting…
he: מופעל…

en: &Move to Trash
he: העברה ל&אשפה

[ctx: @action:intoolbar Move to Trash]
en: Trash
he: אשפה

en: Move message to trashcan
he: העברת ההודעה אל האשפה

en: Hide menu bar
he: הסתרת סרגל תפריטים

en: Cannot copy item. %1
he: לא ניתן להעתיק פריט. %1

en: New Message To…
he: הודעה חדשה אל…

en: Reply To…
he: תגובה אל…

en: Forward To…
he: העברה אל…

en: Add to Address Book
he: הוספה לפנקס הכתובות

en: Add to Existing Contact
he: הוספה לאיש קשר קיים

en: Open in Address Book
he: פתיחה בפנקס הכתובות

en: Bookmark This Link
he: הוספת הקישור הזה למועדפים

en: Edit contact…
he: עריכת איש קשר…

[ctx: @action]
en: Save Link As…
he: שמירת הקישור בשם…

en: &Find in Message…
he: &איתור בהודעה…

[ctx: @action]
en: Save Image On Disk…
he: שמירת תמונה לכונן…

[ctx: @action]
en: Open Image…
he: פתיחת תמונה…

en: Show HTML Format
he: הצגת עיצוב HTML

[ctx: @action]
en: Show HTML format when mail comes from this contact
he: הצגת עיצוב HTML כשההודעה מגיעה מאיש הקשר הזה

[ctx: @action]
en: Load external reference when mail comes for this contact
he: לטעון הפנות חיצוניות כשההודעה מגיעה מאיש הקשר הזה

[ctx: @action]
en: Share image…
he: שיתוף תמונה…

en: The KDE Mail Client
he: לקוח הדוא״ל של KDE

en: Retrieving Folder Contents
he: תוכן התיקייה מתקבל

en: Please wait . . .
he: נא להמתין…

en: Offline
he: לא מקוון

en: KMail is currently in offline mode. Click <a href="kmail:goOnline">here</a> to go online . . .</p>
he: KMail כרגע במצב לא מקוון. לחיצה <a href="kmail:goOnline">כאן</a> תעביר למצב מקוון . . .</p>

en: Account is currently in offline mode. Click <a href="kmail:goResourceOnline">here</a> to go online . . .</p>
he: החשבון כרגע במצב לא מקוון. לחיצה <a href="kmail:goResourceOnline">כאן</a> תעביר אותו למצב מקוון . . .</p>

en: Contact modified successfully
he: איש הקשר נערך בהצלחה

en: New Messages In
he: הודעות חדשות ב־

en: There are no unread messages
he: אין הודעות שלא נקראו

en: 1 unread message | %1 unread messages
he[0]: הודעה שלא נקראה
he[1]: שתי הודעות שלא נקראו
he[2]: %1 הודעות שלא נקראו
he[3]: %1 הודעות שלא נקראו

[ctx: @option:check]
en: Show full path for folders
he: הצגת הנתיב המלא של התיקיות

[ctx: @info:tooltip]
en: Show full path for each folder
he: הצגת נתיב מלא לכל תיקייה

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enable this option if you want to see the full path for each folder listed in the summary. If this option is not enabled, then only the base folder path will be shown.
he: יש להפעיל את האפשרות הזאת כדי לצפות בנתיב המלא של כל אחת מהתיקיות שמוצגות בתקציר. אם האפשרות הזאת אינה פעילה, אז רק נתיב תיקיית הבסיס יוצג.

[ctx: @action:inmenu]
en: New Message…
he: הודעה חדשה…

[ctx: @info:whatsthis]
en: You will be presented with a dialog where you can create and send a new email message.
he: תופיע חלונית בה ניתן ליצור ולשלוח הודעת דוא״ל חדשה.

[ctx: @action:inmenu]
en: Sync Mail
he: סנכרון דוא״ל

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18nc( "@info:status", "Synchronize groupware mail" ) );
en: Choose this option to synchronize your groupware email.
he: נא לבחור את האפשרות כדי לסנכרן את הודעות הדוא״ל הקבוצתיות שלך.

en: New Messages
he: הודעות חדשות

en: <qt><b>%1</b><br/>Total: %2<br/>Unread: %3</qt>
he: <qt><b>%1</b><br/>סך הכול: %2<br/>לא נקראו: %3</qt>

[ctx: @label:textbox]
en: No unread messages in your monitored folders
he: אין הודעות שלא נקראו בתיקיות המושגחות שלך

en: Open Folder: "%1"
he: פתיחת התיקייה: „%1”

[ctx: @title:column plugin name]
en: Summary Plugin Name
he: שם תוסף תקציר

[ctx: @label:textbox]
en: Select the plugin summaries to show on the summary page.
he: בחירת תקצירי תוספים להצגה בעמוד התקצירים.

en: &Configure Summary View…
he: ה&גדרת תצוגת תקציר…

en: Kontact Summary
he: תקציר של Kontact

en: Configure the summary view
he: הגדרת תצוגת התקציר

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choosing this will show a dialog where you can select which summaries you want to see and also allow you to configure the summaries to your liking.
he: בחירה בזה תציג חלונית בה ניתן לבחור אילו תקצירים יופיעו וגם יתאפשר לך להתאים את התקצירים לטעמך.

en: Summary for %1
he: תקציר של %1

en: What's next?
he: מה בהמשך?

en: Sync All
he: סנכרון של הכול

[ctx: @action:inmenu sync everything]
en: All
he: הכול

en: Kontact Summary View
he: תצוגת תקציר של Kontact

en: © 2003-2025 The Kontact developers
he: © 2003‏-2024 מפתחי Kontact

[ctx: @info:credit]
en: Sven Lueppken
he: סוון לופקן

[ctx: @info:credit]
en: Cornelius Schumacher
he: קורנליוס שומאכר

[ctx: @info:credit]
en: Tobias Koenig
he: טוביאס קוניג

en: Retrieving folder properties
he: מאפייני התיקייה מתקבלים

en: Network is unconnected. Folder information cannot be updated.
he: הרשת מנותקת. אי אפשר לעדכן את פרטי התיקייה.

[ctx: @title:window]
en: Properties of Folder %1
he: מאפייני התיקייה %1

[ctx: Message->]
en: &Reply
he: &תגובה

en: &Reply…
he: ת&גובה…

en: Reply to &All…
he: תגובה ל&כולם…

en: Reply to A&uthor…
he: תגובה למו&ען…

en: Reply to Mailing-&List…
he: תגובה לרשימת ה&דיוור…

[ctx: @action]
en: Reply Without &Quote…
he: תגובה ללא &ציטוט…

[ctx: @action:inmenu Message->Forward->]
en: &Inline…
he: כ&חלק מההודעה

[ctx: @action:inmenu Message->Forward->]
en: As &Attachment…
he: כ&צרופה…

[ctx: Message->Forward->]
en: &Redirect…
he: ה&פניה…

[ctx: @action]
en: New Message to Recipients…
he: הודעה חדשה לנמענים…

en: Mar&k Message
he: &סימון הודעה

[ctx: Message->]
en: &Forward
he: ה&עברה

[ctx: Message->]
en: Mailing-&List
he: רשימת &דיוור

en: &Edit As New
he: עריכה כ&חדשה

[ctx: @action]
en: Filter on Mailing-&List…
he: סינון לפי &רשימת דיוור…

[ctx: @action]
en: Add Followup Reminder…
he: הוספת תזכורת לטיפול…

[ctx: @action]
en: Send A&gain…
he: שליחה חו&זרת…

en: New Message From &Template
he: הודעה חדשה מ&תבנית

en: Export to PDF…
he: ייצוא ל־PDF…

[ctx: @action:inmenu]
en: Archive Message
he: העברת הודעה לארכיון

en: Filter on Mailing-List…
he: סינון לפי רשימת דיוור…

en: <unknown>
he: <לא ידוע>

en: Mailing List Name: %1
he: שם ברשימת הדיוור: %1

en: Open Message in List Archive
he: פתיחת הודעה בארכיון הרשימה

en: Post New Message
he: פרסום הודעה חדשה

en: Go to Archive
he: מעבר לארכיון

en: Request Help
he: בקשת עזרה

[ctx: Contact the owner of the mailing list]
en: Contact Owner
he: יצירת קשר עם הבעלים

en: Unsubscribe from List
he: ביטול מינוי מהרשימה

en: Filter on Mailing-List %1…
he: סינון לפי רשימת הדיוור %1…

en: email
he: דוא״ל

en: web
he: אתר

[ctx: @title:window]
en: Export to PDF
he: ייצוא ל־PDF

en: PDF document (*.pdf)
he: מסמך PDF‏ (‎*.pdf)

en: Reindex
he: סידור במפתח מחדש

[ctx: @action:button]
en: Search Anyway
he: לחפש בכל זאת

[ctx: @title:window]
en: Indexing
he: מתבצע סידור במפתח

en: Indexing Collections…
he: האוספים מסודרים במפתח…

en: From
he: מאת

[ctx: Receiver of the email]
en: To
he: אל

en: Date
he: תאריך

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

[ctx: @title:column, folder (e.g. email)]
en: Folder
he: תיקייה

en: Search failed some errors were found: <ul><li>%1</li></ul>
he: החיפוש נכשל ונמצאו כמה שגיאות: <ul><li>%1</li></ul>

[ctx: @title:window]
en: Find Messages
he: איתור הודעות

[ctx: @action:button Search for messages]
en: &Search
he: &חיפוש

[ctx: @action:inmenu Forward message inline.]
en: &Inline…
he: כ&חלק מההודעה

[ctx: Message->Forward->]
en: As &Attachment…
he: כ&צרופה…

en: Save Attachments…
he: שמירת צרופות…

[ctx: @action]
en: Clear Selection
he: ניקוי הבחירה

[ctx: @action]
en: Jump to original folder
he: קפיצה לתיקייה המקורית

en: %1 match | %1 matches
he[0]: תוצאה
he[1]: שתי תוצאות
he[2]: %1 תוצאות
he[3]: %1 תוצאות

en: Last Search
he: חיפוש אחרון

en: You did not selected a valid folder.
he: לא בחרת תיקייה תקפה.

en: You forgot to select collections.
he: שכחת לבחור אוספים.

en: You forgot to define condition.
he: שכחת להגדיר תנאי.

en: All folders selected are empty or were not indexed.
he: כל התיקיות שנבחרו ריקות או שלא סודרו במפתח.

en: You forgot to add conditions.
he: שכחת להוסיף תנאים.

en: Contains condition cannot be used with a number of characters inferior to 4.
he: מכיל תנאי שאי אפשר להשתמש בו עם פחות מ־4 תווים.

en: Searching…
he: מתבצע חיפוש…

en: Cannot get search result. %1
he: לא ניתן לקבל את תוצאת החיפוש. %1

en: Search failed.
he: החיפוש נכשל.

en: Search complete.
he: החיפוש הושלם.

en: Search stopped.
he: החיפוש נעצר.

en: There was a problem renaming your search folder. A common reason for this is that another search folder with the same name already exists. Error returned "%1".
he: אירעה תקלה בשינוי שם תיקיית החיפוש שלך. הסיבה הנפוצה לכך היא שתיקיית חיפוש אחרת באותו השם כבר קיים. השגיאה שדווחה היא „%1”.

en: Copy Message | Copy %1 Messages
he[0]: העתקת הודעה
he[1]: העתקת שתי הודעות
he[2]: העתקת %1 הודעות
he[3]: העתקת %1 הודעות

en: Cut Message | Cut %1 Messages
he[0]: גזירת הודעה
he[1]: גזירת שתי הודעות
he[2]: גזירת %1 הודעות
he[3]: גזירת %1 הודעות

en: Checking index status…
he: מצב המפתח נבדק…

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ExcludeImportantMailFromExpiry), group (Behaviour)
en: This prevents the automatic expiry of old messages in a folder from deleting (or moving to an archive folder) the messages that are marked 'Important' or 'Action Item'
he: מונע מפקיעת תוקף אוטומטית של הודעות ישנות בתיקייה למחוק (או להעביר לתיקיית ארכיון) את ההודעות שמסומנות כ‚חשובה’ או ‚פריט משימה’

note: i18n: ectx: label, entry (AllowLocalFlags), group (Behaviour)
en: Allow local flags in read-only folders
he: לאפשר דגלונים מקומיים בתיקיות לקריאה בלבד

note: i18n: ectx: label, entry (SendOnCheck), group (Behaviour)
en: Send queued mail on mail check
he: לשלוח דוא״ל שבתור בעת בדיקת דוא״ל

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (SendOnCheck), group (Behaviour)
en: <qt><p>Select whether you want KMail to send all messages in the outbox on manual or all mail checks, or whether you do not want messages to be sent automatically at all. </p></qt>
he: <qt><p>נא לבחור האם להורות ל־KMail לשלוח את כל ההודעות בדוא״ל היוצא בבדיקות דוא״ל ידניות או בכולן, או האם לא לשלוח הודעות אוטומטית כלל.</p></qt>

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (LastSelectedFolder), group (FolderSelectionDialog)
en: The most recently selected folder in the folder selection dialog.
he: התיקייה האחרונה שנבחרה בחלונית בחירת התיקיות.

note: i18n: ectx: label, entry (SystemTrayEnabled), group (General)
en: Enable system tray icon
he: לאפשר סמל בשורת המערכת

note: i18n: ectx: label, entry (StartInTray), group (General)
en: Start minimized to tray
he: התחלה ממוזער לשורת המערכת

note: i18n: ectx: label, entry (ShowUnreadInTaskbar), group (General)
en: Show Unread Email in TaskBar
he: הצגת כמות ההודעות שלא נקראו בסרגל המשימות

note: i18n: ectx: label, entry (ExternalEditor), group (General)
en: Specify e&ditor:
he: צ&יין עורך:

note: i18n: ectx: label, entry (UseExternalEditor), group (General)
en: Use e&xternal editor instead of composer
he: ה&שתמש בעורך חיצוני במקום הכתבן

note: i18n: ectx: label, entry (CloseToQuotaThreshold), group (General)
en: The threshold for when to warn the user that a folder is nearing its quota limit.
he: הסף מתי להזהיר את המשתמש שהתיקייה מתקרבת לגבול המכסה שלה.

note: i18n: ectx: label, entry (EmptyTrashOnExit), group (General)
en: Empty the local trash folder on program exit
he: לרוקן את תיקיית האשפה המקומית עם יציאה מהתוכנית

note: i18n: ectx: label, entry (DeleteMessageWithoutConfirmation), group (General)
en: Delete messages without confirmation
he: למחוק הודעות בלי אישור

note: i18n: ectx: label, entry (StartSpecificFolderAtStartup), group (General)
en: Allow to start specific folder
he: לאפשר כדי להתחיל בתיקייה מסוימת

note: i18n: ectx: label, entry (StartupFolder), group (General)
en: Specify the folder to open when the program is started
he: לציין את התיקייה לפתיחה עם טעינת התוכנית

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Whether to ask if users wants to enable Unified Mailboxes if more than one email accounts are detected. We only ever ask once.
he: האם לשאול אם משתמשים רוצים להפעיל תיבות דוא״ל אחודות אם זוהתה יותר מתיבת דוא״ל אחרת. אנו נשאל רק פעם אחת.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PreviousNewFeaturesMD5), group (Internal)
en: This value is used to decide whether the KMail Introduction should be displayed.
he: הערך הזה משמש להחליט האם מסך קבלת הפנים של KMail יופיע.

note: i18n: ectx: label, entry (EnableFolderQuickSearch), group (UserInterface)
en: Show folder quick search line edit
he: להציג את את עריכת שורת החיפוש המהיר בתיקייה

note: i18n: ectx: label, entry (ForwardingInlineByDefault), group (Composer)
en: Forward Inline As Default.
he: להעביר כחלק מההודעה כברירת מחדל.

note: i18n: ectx: label, entry (TooManyRecipients), group (Composer)
en: Warn if the number of recipients is more than:
he: להזהיר אם מפספר הנמענים עולה על:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TooManyRecipients), group (Composer) i18n: ectx: whatsthis, entry (RecipientThreshold), group (Composer)
en: If the number of recipients is larger than this value, KMail will warn and ask for a confirmation before sending the mail. The warning can be turned off.
he: אם מספר הנמענים גדול מהערך הזה, KMail יזהיר ויבקש אישור טרום שליחת ההודעה. אפשר לכבות את האזהרה.

note: i18n: ectx: label, entry (ConfirmBeforeSend), group (Composer)
en: Confirm &before send
he: שא&ל לפני שליחה

note: i18n: ectx: label, entry (CheckSpellingBeforeSend), group (Composer)
en: Check spelling before send
he: בדיקת האיות לפני השליחה

note: i18n: ectx: label, entry (RequestMDN), group (Composer)
en: Automatically request &message disposition notifications
he: לשלוח &דיווחי מצב הודעה אוטומטית

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (RequestMDN), group (Composer)
en: <qt><p>Enable this option if you want KMail to request Message Disposition Notifications (MDNs) for each of your outgoing messages.</p><p>This option only affects the default; you can still enable or disable MDN requesting on a per-message basis in the composer, menu item <em>Options</em>-><em>Request Disposition Notification</em>.</p></qt>
he: <qt><p>יש להפעיל אפשרות זו כדי ש־KMail יבקש דיווחי מצב הודעה (MDN) עבור כל הודעה יוצאת.</p><p>אפשרות זו משפיעה רק על ברירת המחדל, עדיין ניתן להפעיל או לכבות בקשת דיווח מצב הודעה עבור כל הודעה בנפרד בחלונית כתיבת ההודעות, בתפריט <em>אפשרויות</em>-><em>בקשת דיווח מצב הודעה</em>.</p></qt>

note: i18n: ectx: label, entry (AutosaveInterval), group (Composer)
en: Autosave interval:
he: הפרש בין שמירות אוטומטיות:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AutosaveInterval), group (Composer)
en: A backup copy of the text in the composer window can be created regularly. The interval used to create the backups is set here. You can disable autosaving by setting it to the value 0.
he: אפשר ליצור עותק גיבוי של הטקסט בחלונית עריכת ההודעות באופן סדיר. ההפרש בין ביצוע הגיבויים מוגדר כאן. אפשר להשבית שמירה אוטומטית על ידי הגדרת הערך ל־0.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowSnippetManager), group (Composer)
en: Show the Text Snippet Management and Insertion Panel in the composer.
he: הצגת לוח ניהול מקטעי טקסט והוספה בחלונית עריכת ההודעות.

note: i18n: ectx: label, entry (CryptoStoreEncrypted), group (Composer)
en: When check, sent messages will be stored in the encrypted form
he: כשהאפשרות מסומנת, הודעות שנשלחו תאוחסנה בצורה המוצפנת

note: i18n: ectx: label, entry (RecentUrls), group (Composer)
en: A list of all the recently used URLs
he: רשימה של כל הכתובות שהיו בשימוש לאחרונה

note: i18n: ectx: label, entry (RecentEncodings), group (Composer)
en: A list of all the recently used encodings
he: רשימה של כל צורות הקידוד שהיו בשימוש לאחרונה

note: i18n: ectx: label, entry (ShowCryptoLabelIndicator), group (Composer)
en: Show crypto label indicator
he: הצגת מחוון תווית קריפטוגרפית

note: i18n: ectx: label, entry (CheckSendDefaultActionShortcut), group (Composer)
en: Validate Send Default Shortcut
he: אימות קיצור הדרך כברירת המחדל לשליחה

note: i18n: ectx: label, entry (readerWindowMode), group (Geometry)
en: Message preview pane:
he: לוח תצוגה מקדימה של הודעה:

note: i18n: ectx: label, entry (readerWindowMode), group (Geometry)
en: Do not show a message preview pane
he: לא להציג לוח תצוגה מקדימה של הודעה

note: i18n: ectx: label, entry (readerWindowMode), group (Geometry)
en: Show the message preview pane below the message list
he: הצגת חלונית תצוגה מקדימה של הודעה מתחת לרשימת ההודעות

note: i18n: ectx: label, entry (readerWindowMode), group (Geometry)
en: Show the message preview pane next to the message list
he: הצגת חלונית תצוגה מקדימה של הודעה ליד רשימת ההודעות

note: i18n: ectx: label, entry (FolderList), group (Geometry)
en: Folder list:
he: רשימת תיקיות:

note: i18n: ectx: label, entry (FolderList), group (Geometry)
en: Long folder list
he: רשימת תיקיות ארוכה

note: i18n: ectx: label, entry (FolderList), group (Geometry)
en: Short folder list
he: רשימת תיקיות קצרה

note: i18n: ectx: label, entry (TemplateNewMessage), group (GlobalTemplates)
en: Message template for new message
he: תבנית הודעה להודעה חדשה

note: i18n: ectx: label, entry (TemplateReply), group (GlobalTemplates)
en: Message template for reply
he: תבנית הודעה לתגובה

note: i18n: ectx: label, entry (TemplateReplyAll), group (GlobalTemplates)
en: Message template for reply to all
he: תבנית הודעה לתגובה לכולם

note: i18n: ectx: label, entry (TemplateForward), group (GlobalTemplates)
en: Message template for forward
he: תבנית הודעה להעברה

note: i18n: ectx: label, entry (QuoteString), group (GlobalTemplates)
en: Quote characters
he: סימני ציטוט

note: i18n: ectx: label, entry (ToolTipDisplayPolicy), group (MainFolderView)
en: Specifies the policy used when displaying policy
he: לציין את המדיניות בשימוש בהצגת מדיניות

en: Message Tag: %1
he: תגית הודעה: %1

en: Add new tag…
he: הוספת תגית חדשה…

[ctx: @action]
en: More…
he: עוד…

en: Tag not Found
he: תגית לא נמצאה

en: Toggle Message Tag: %1
he: החלפת מצב תגית הודעה: %1

[ctx: @title:window]
en: Select Tags
he: בחירת תגיות

en: Add New Tag…
he: הוספת תגית חדשה…

[ctx: @info:placeholder]
en: Search tag…
he: חיפוש תגית…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, customizeAccountOrder)
en: Customize accounts order…
he: שינוי סדר החשבונות…

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, group)
en: New Mail Notification
he: הודעה לגבי דואר חדש

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mVerboseNotificationCheck)
en: Show for each folder the number of newly arrived messages
he: להציג את מספר ההודעות החדשות שהגיעו על כל תיקייה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mVerboseNotificationCheck)
en: Deta&iled new mail notification
he: הודעה &מפורטת לגבי הודעת דוא״ל חדשה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mOtherNewMailActionsButton)
en: Other Actio&ns…
he: &פעולות אחרות…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, openImageButton)
en: Open Image…
he: פתיחת תמונה…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectContactsButton)
en: Set from Address Book
he: הגדרה מפנקס הכתובות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, identitiesOnCurrentActivity)
en: Show only identity on current activity
he: הצגת זהות בלבד בפעילות הנוכחית

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonAdd)
en: Add a new identity
he: הוספת זהות חדשה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonAdd)
en: &Add…
he: הו&ספה…

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mModifyButton)
en: Modify the selected identity
he: עריכת הזהות הנבחרת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mModifyButton)
en: &Modify…
he: &שינוי…

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mRenameButton)
en: Rename the selected identity
he: שינוי שם הזהות הנבחרת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mRenameButton)
en: &Rename
he: &שינוי שם

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mRemoveButton)
en: Remove the selected identity
he: הסרת הזהות הנבחרת

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mSetAsDefaultButton)
en: Use the selected identity by default
he: להשתמש בזהות הנבחרת כברירת מחדל

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mSetAsDefaultButton)
en: Set as &Default
he: ה&גדרה כברירת מחדל

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Some of the folders you want to search in are not fully indexed yet or have been excluded from indexing. All the folders checked below will be scheduled for priority reindexing. If you uncheck a folder it may still be indexed later, unless it was manually excluded from indexing.
he: חלק מהתיקיות לחיפוש עדיין לא תועדו במפתח או שהוחרגו מהתיעוד במפתח. כל התיקיות שסומנו להלן תתוזמנה לתיעוד במפתח בעדיפות גבוהה. ביטול סימון של תיקייה לא מבטיח שלא תתועד במפתח בהמשך, אלא אם כן הוחרגה ידנית מתיעוד במפתח.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectAllBtn)
en: &Select All
he: &בחירה בהכול

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, unselectAllBtn)
en: Unselect All
he: ביטול בחירה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowPopupAfterDnD)
en: &Ask for action after dragging messages to another folder
he: לשאול לגבי הפעולה המבוקשת לאחר גרירת הודעות ל&תיקייה אחרת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EmptyTrashOnExit)
en: Empty local &trash folder on program exit
he: פינוי ה&אשפה המקומית בעת היציאה

[ctx: to be continued with "do not loop", "loop in current folder", and "loop in all folders"]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mLoopLabel)
en: When &trying to find unread messages:
he: ב&ניסיון למצוא הודעות שלא נקראו:

[ctx: to be continued with "jump to first new message", "jump to first unread or new message", and "jump to last selected message"]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mEnterFolderLabel)
en: When ente&ring a folder:
he: ב&כניסה לתיקייה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ExcludeImportantMailFromExpiry)
en: E&xclude important messages from expiry
he: ה&חרגת הודעות חשובות מתפוגה

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ActionEnterFolder)
en: Jump to First Unread Message
he: דילוג להודעה הראשונה שלא נקראה

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ActionEnterFolder)
en: Jump to Last Selected Message
he: דילוג להודעה האחרונה שלא נקראה

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ActionEnterFolder)
en: Jump to Newest Message
he: דילוג להודעה החדשה ביותר

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ActionEnterFolder)
en: Jump to Oldest Message
he: דילוג להודעה הישנה ביותר

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mDelayedMarkAsRead)
en: Mar&k selected message as read after
he: &סימון הודעה שנבחרה בתור נקראה לאחר

[ctx: what's this help]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_LoopOnGotoUnread)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">When jumping to the next unread message, it may occur that no more unread messages are below the current message.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Do not loop:</span> The search will stop at the last message in the current folder.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Loop in current folder:</span> The search will continue at the top of the message list, but not go to another folder.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Loop in all folders:</span> The search will continue at the top of the message list. If no unread messages are found it will then continue to the next folder.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Similarly, when searching for the previous unread message, the search will start from the bottom of the message list and continue to the previous folder depending on which option is selected.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Loop in all marked folders: </span>This is the same as "Loop in all folders" except that only folders are taken into account which have been marked with the folder property "Act on new/unread mail in this folder".</p></body></html>
he: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    body { direction: rtl;}
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">בקשה לקפוץ להודעה הבאה שלא נקראה יכולה להיתקל במצב שבו אין עוד הודעות שלא נקראו מתחת להודעה הנוכחית.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">לא לחזור בלולאה:</span> החיפוש ייעצר בהודעה האחרונה בתיקייה הנוכחית.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">חזרה בלולאה בתיקייה הנוכחית:</span> החיפוש ימשיך מראש רשימת ההודעות אבל לא יזלוג לתיקייה אחרת.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">חזרה בלולאה על כל התיקיות:</span> החיפוש ימשיך מראש רשימת ההודעות. אם לא נמצאו הודעות שלא נקרא אז החיפוש ימשיך לתיקייה הבאה.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">בדומה, חיפוש אחר ההודעה הקודמת, החיפוש יתחיל מתחתית רשימת ההודעות וימשיך לתיקייה הקודמת כתלות באפשרות שנבחרה.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">חזרה בלולאה על כל התיקיות שנבחרות: </span>אותו דבר כמו „חזרה בלולאה על כל התיקיות” למעט העובדה שרק התיקיות שסומן להן מאפיין התיקייה לפעול על הודעות חדשות/שלא נקראו בתיקייה הזאת„.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LoopOnGotoUnread)
en: Do not Loop
he: לא לחזור בלולאה

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LoopOnGotoUnread)
en: Loop in Current Folder
he: לחזור בלולאה על התיקייה הנוכחית

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LoopOnGotoUnread)
en: Loop in All Folders
he: לחזור בלולאה בכל התיקיות

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LoopOnGotoUnread)
en: Loop in All Marked Folders
he: לחזור בלולאה בכל התיקיות המסומנות

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, mDelayedMarkTime)
en:  sec
he:  שנ׳

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_StartSpecificFolderAtStartup)
en: Open this folder on &startup:
he: פתיחת התיקייה הזאת עם ה&עלייה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DeleteMessageWithoutConfirmation)
en: Allow deleting messages without confirmation
he: לאפשר מחיקת הודעות בלי אישור

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableFolderDnD)
en: Enable folders drag and drop
he: הפעלת גרירה של תיקיות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mChkbxAllFolders)
en: Search in &all folders
he: חיפוש ב&כל התיקיות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mChkbxSpecificFolders)
en: Search &only in:
he: חיפוש רק &ב־:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mChkSubFolders)
en: &Include sub-folders
he: ל&כלול תת־תיקיות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mChkMultiFolders)
en: Select specific folders:
he: בחירת תיקיות מסוימות:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectMultipleFolders)
en: Select Folders…
he: בחירת תיקיות…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mSearchFolderLbl)
en: Search folder &name:
he: &שם התיקייה לחיפוש:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mSearchFolderOpenBtn)
en: Open &Search Folder
he: פתיחת תיקיית ה&חיפוש

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mSearchResultOpenBtn)
en: Open &Message
he: פ&תיחת ההודעה

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, optionsGroup)
en: Security defaults
he: ברירות מחדל לאבטחת מידע

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AlwaysEncryptDrafts)
en: Encrypt draft messages
he: הצפנת הודעות טיוטה

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_CryptoStoreEncrypted)
en: Check to store messages encrypted
he: יש לבחור באפשרות הזאת כדי לשמור את ההודעות בצורה מוצפנת

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_CryptoStoreEncrypted)
en: <qt>
    <h1>Store Messages Encrypted</h1>
    When this box is checked, sent messages are stored encrypted like they were sent. This is not recommended, as you will not be able to read the messages any longer if a necessary certificate expires.
    <p>
    However, there may be local rules that require you to turn this option on. When in doubt, check with your local administrator.
    </p></qt>
he: <qt>
    <h1>אחסון הודעות בצורה מוצפנת</h1>
    אם האפשרות הזאת מסומנת, הודעות שנשלחו תאוחסנה בצורתן המוצפנת, כפי שנשלחו. ההגדרה הזאת לא מומלצת, מכיוון שלא יתאפשר עוד לקרוא את ההודעות במקרה שתוקף אישור הכרחי כלשהו יפוג.
    <p>
    עם זאת, ייתכן שישנם כללים מקומיים שדורשים להפעיל את האפשרות הזאת. במקרה של ספק, מוטב לשאול את הנהלת המערכת המקומית שלך.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CryptoStoreEncrypted)
en: Encry&pt sent messages
he: הצפנת הודעות ש&נשלחו

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mAutoSign)
en: Sign all messages
he: לחתום על כל ההודעות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mAutoEncrypt)
en: Encrypt all messages when possible
he: להצפין את כל ההודעות כשניתן

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, optionsGroup2)
en: Encryption indicators
he: מחווני הצפנה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowCryptoLabelIndicator)
en: Show sign/encrypt indicator
he: הצגת מחוון חתימה/הצפנה

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, optionsGroup3)
en: Alerts
he: התראות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mShowKeyApprovalDlg)
en: Always approve encryption keys before send
he: תמיד לאשר מפתחות הצפנה לפני שליחה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mWarnUnsigned)
en: Warn when trying to send unsigned messages
he: להזהיר בעת ניסיון לשלוח הודעות לא חתומות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, warnUnencryptedCB)
en: Warn when trying to send unencrypted messages
he: להזהיר בעת ניסיון לשלוח הודעות לא מוצפנות

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, warnGroupBox)
en: Warn if certificates/ke&ys expire soon (configure thresholds below)
he: להזהיר אם תוקף של אישורים/מ&פתחות פג בקרוב (להגדיר ספים להלן)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: For end-user certificates/&keys:
he: לאישורים/מפתחות של משתמשי &קצה:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, mWarnEncrChainCertExpiresSB) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, mWarnEncrKeyExpiresSB) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, mWarnEncrOwnKeyExpiresSB) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, mWarnEncrRootCertExpir
en: Select the number of days here
he: כאן אפשר לבחור את מספר הימים

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, mWarnEncrChainCertExpiresSB)
en: <qt>
    <h1>Warn If A Certificate In The Chain Expires</h1>
    Select the minimum number of days all certificates in the chain should be valid without issuing a warning.
    <p>
    The recommended SPHINX setting is 14 days.
    </p></qt>
he: <qt>
    <h1>להזהיר על תפוגת אישור בשרשרת</h1>
    נא לבחור את מספר הימים המזערי שעל כל האישורים בשרשרת להיות תקפים מבלי להציג אזהרה.
    <p>
    ההגדרה המומלצת על ידי SPHINX היא 14 ימים.
    </p></qt>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, mWarnEncrKeyExpiresSB)
en: <qt>
    <h1>Warn If Encryption Certificate Expires</h1>
    Select the minimum number of days the encryption certificate should be valid without issuing a warning.
    <p>
    The recommended SPHINX setting is 14 days.
    </p></qt>
he: <qt>
    <h1>להזהיר על תפוגת אישור הצפנה</h1>
    נא לבחור את מספר הימים המזערי שעל אישור ההצפנה להיות תקף מבלי להציג אזהרה.
    <p>
    ההגדרה המומלצת על ידי SPHINX היא 14 ימים.
    </p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: For own certificates:
he: לאישורים עצמיים:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, mWarnEncrOwnKeyExpiresSB)
en: <qt>
    <h1>Warn If own Certificates Expires</h1>
    Select the minimum number of days own certificate should be valid without issuing a warning.
    <p>
    The recommended SPHINX setting is 30 days.
    </p></qt>
he: <qt>
    <h1>להזהיר על תפוגת אישור עצמי</h1>
    נא לבחור את מספר הימים המזערי שעל אישור עצמי להיות תקף מבלי להציג אזהרה.
    <p>
    ההגדרה המומלצת על ידי SPHINX היא 30 ימים.
    </p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2_2)
en: For &root certificates:
he: לאישורי &על (root):

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, mWarnEncrRootCertExpiresSB)
en: <qt>
    <h1>Warn If Root Certificate Expires</h1>
    Select the minimum number of days the root certificate should be valid without issuing a warning.
    <p>
    The recommended SPHINX setting is 14 days.
    </p></qt>
he: <qt>
    <h1>להזהיר על תפוגת אישור העל</h1>
    נא לבחור את מספר הימים המזערי שעל אישור העל להיות תקף מבלי להציג אזהרה.
    <p>
    ההגדרה המומלצת על ידי SPHINX היא 14 ימים.
    </p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: For intermediate CA certificates:
he: לאישורי ביניים של רשות אישורים:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, gnupgButton)
en: GnuPG Settings…
he: הגדרות GnuPG…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, enableAllWarningsPB)
en: Re-enable All "Do not Ask Again" Warnings
he: להפעיל מחדש את כל האזהרות עם „לא לשאול שוב”

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: HTML Messages
he: הודעות HTML

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelWarnHTML)
en: <b>WARNING:</b> Allowing HTML in email may increase the risk that your system will be compromised by present and anticipated security exploits. <a href="whatsthis1">More about HTML mails…</a> <a href="whatsthis2">More about external references...</a>
he: <b>אזהרה:</b> לאפשר HTML בהודעות דוא״ל יכול להגביר את הסיכון להשחתת המערכת בעקבות חולשות אבטחה עדכניות ועתידיות. <a href="whatsthis1">מידע נוסף על הודעות HTML…</a> <a href="whatsthis2">מידע נוסף על הפניות חיצוניות…</a>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mHtmlMailCheck)
en: <qt><p>Messages sometimes come in both formats. This option controls whether you want the HTML part or the plain text part to be displayed.</p><p>Displaying the HTML part makes the message look better, but at the same time increases the risk of security holes being exploited.</p><p>Displaying the plain text part loses much of the message's formatting, but makes it almost <em>impossible</em> to exploit security holes in the HTML renderer (QtWebEngine).</p><p>The option below guards against one common misuse of HTML messages, but it cannot guard against security issues that were not known at the time this version of KMail was written.</p><p>It is therefore advisable to <em>not</em> prefer HTML to plain text.</p><p><b>Note:</b> You can set this option on a per-folder basis from the <i>Folder</i> menu of KMail's main window.</p></qt>
he: <qt><p>לפעמים הודעות מגיעות במגוון תבניות. האפשרות הזאת שולטת האם להציג את חלק ה־HTML או את חלק הטקסט הפשוט.</p><p>חלק ה־HTML מייפה את ההודעה, ובעותה העת מגדיל את הסיכוי לניצול חולשות אבטחה.</p><p>הצגת חלק הטקסט הפשוט מפשיטה את רוב עיצוב ההודעה, ועם זאת מצמצמת את היכולת לנצל חולשות אבטחה במנוע עיבוד ה־HTML‏ (QtWebEngine) עד לרמה שכמעט <em>בלתי אפשרי</em> לנצל אותן.</p><p>האפשרות הזאת מגנה כנגד אחת מהשיטות הנפוצות לניצול לרעה של הודעות HTML, אך אין לה איך להגן מפני בעיות אבטחה שלא היו ידועות בתקופה בה נוצר KMail.</p><p>לכן מומלץ <em>לא</em> להעדיף HTML על פני טקסט פשוט.</p><p><b>לתשומת ליבך:</b> אפשר להגדיר את האפשרות הזאת לפי תיקיות באופן פרטי דרך תפריט ה<i>תיקייה</i> בחלון הראשי של KMail.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mHtmlMailCheck)
en: Prefer HTML to plain text
he: להע&דיף HTML על פני טקסט רגיל

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mExternalReferences)
en: <qt><p>Some mail advertisements are in HTML and contain references to, for example, images that the advertisers employ to find out that you have read their message (&quot;web bugs&quot;).</p><p>There is no valid reason to load images off the Internet like this, since the sender can always attach the required images directly to the message.</p><p>To guard from such a misuse of the HTML displaying feature of KMail, this option is <em>disabled</em> by default.</p><p>However, if you wish to, for example, view images in HTML messages that were not attached to it, you can enable this option, but you should be aware of the possible problem.</p></qt>
he: <qt><p>חלק מפרסומות הדוא״ל הן ב־HTML ומכילות הפניות אל, למשל, תמונות שמטמיעים המפרסמים כדי לבדוק האם קראת את ההודעה שלהם (&quot;תקלות אתרים&quot;).</p><p>אין סיבה הגיוני לטעון תמונות ישירות מהאינטרנט בצורה הזאת, מאחר שהשולח תמיד יכול לצרף את התמונות הנחוצות ישירות להורדה.</p><p>כדי להגן מפני שימוש לרעה ביכולת הצגת ה־HTML של KMail האפשרות הזאת <em>כבויה</em> כברירת מחדל.</p><p>עם זאת, אם יש לך סיבה הגיונית כלשהי, לדוגמה, כדי לצפות בתמונות בהודעות HTML אבל כאלה שלא צורפו אליהן, אפשר להפעיל את האפשרות הזאת, אבל חשוב לקחת בחשבון את הסיכון האפשרי שטמון בחובה של הפעלת האפשרות.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mExternalReferences)
en: Allow messages to load external references from the Internet
he: לאפשר להודעות לטעון הפניות חיצוניות מהאינטרנט

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mConfigureExternalReference)
en: Exceptions
he: החרגות

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: E-mails Scams
he: הונאות דוא״ל

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: KMail can analyze messages for suspected email scams by looking for common techniques used to deceive you
he: KMail יכול לנתח הודעות לאיתור הונאות דוא״ל על ידי חיפוש טכניקות הטעיה נפוצות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mScamDetection)
en: Informs if message reading is a suspected email scam
he: הכרזה האם קריאת ההודעה חשודה כהונאת דוא״ל

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Whitelist:
he: רשימת היתר:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Safe Browsing
he: גלישה בטוחה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mCheckUrl)
en: Check URL With Phishing Google System
he: לעמת את הכתובת מול מערכת בדיקת הדיוג של Google

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mCheckMailUrlTracking)
en: Scan emails for tracking URLs
he: סריקת הודעות לאיתור כתובות מעקב

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Encrypted Messages
he: הודעות מוצפנות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mAlwaysDecrypt)
en: Attempt decryption of encrypted messages when viewing
he: לנסות לפענח הודעות מוצפנות בעת הצפייה

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Certificate && Key Bundle Attachments
he: צרופות מאגד אישור ומפתח

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mAutomaticallyImportAttachedKeysCheck)
en: Automatically import keys and certificate
he: לייבא מפתחות ואישורים אוטומטית

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelSend)
en: Send policy:
he: מדיניות שליחה:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioIgnore) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioAsk) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioDeny) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioAlways) i18n: ectx: property (whatsTh
en: <qt><h3>Message Disposition Notification Policy</h3><p>MDNs are a generalization of what is commonly called <b>read receipt</b>. The message author requests a disposition notification to be sent and the receiver's mail program generates a reply from which the author can learn what happened to his message. Common disposition types include <b>displayed</b> (i.e. read), <b>deleted</b> and <b>dispatched</b> (e.g. forwarded).</p><p>The following options are available to control KMail's sending of MDNs:</p><ul><li><em>Ignore</em>: Ignores any request for disposition notifications. No MDN will ever be sent automatically (recommended).</li><li><em>Ask</em>: Answers requests only after asking the user for permission. This way, you can send MDNs for selected messages while denying or ignoring them for others.</li><li><em>Deny</em>: Always sends a <b>denied</b> notification. This is only <em>slightly</em> better than always sending MDNs. The author will still know that the messages has been acted upon, he just cannot tell whether it was deleted or read etc.</li><li><em>Always send</em>: Always sends the requested disposition notification. That means that the author of the message gets to know when the message was acted upon and, in addition, what happened to it (displayed, deleted, etc.). This option is strongly discouraged, but since it makes much sense e.g. for customer relationship management, it has been made available.</li></ul></qt>
he: <qt><h3>מדיניות דיווח מצב הודעה</h3><p>דיווחי מצב הודעה (MDN) הם הכללה של מה שמכונה בדרך כלל <b>אישור קריאה</b>. מחבר ההודעה מבקש דיווח מצב, ותוכנת הדוא״ל של הנמען מייצרת תשובה שממנה יכול המחבר ללמוד מה קרה להודעה. סוגי מצבים נפוצים כוללים <b>הוצגה</b> (כלומר נקראה), <b>נמחקה</b> ו<b>הועברה</b> (למשל, נשלחה הלאה).</p><p>האפשרויות הבאות זמינות כדי לשלוט באופן שבו KMail שולח דיווחי מצב הודעה:</p><ul><li><em>התעלמות</em>: מתעלם מכל בקשה לדיווח מצב הודעה. לעולם לא יישלח דיווח מצב באופן אוטומטי (מומלץ).</li><li><em>לשאול</em>: עונה לבקשות רק לאחר בקשת אישור מהמשתמש. כך ניתן לשלוח דיווחי מצב עבור הודעות נבחרות, תוך דחייה או התעלמות מאחרות.</li><li><em>דחייה</em>: תמיד שולח הודעת <b>דחייה</b>. זה רק <em>מעט</em> יותר טוב מאשר תמיד לשלוח דיווחי מצב. המחבר עדיין יידע שננקטה פעולה על ההודעה, אך לא יוכל לדעת אם היא נמחקה או נקראה וכו׳.</li><li><em>לשלוח תמיד</em>: תמיד שולח את דיווח מצב ההודעה המבוקש. משמעות הדבר היא שמוען ההודעה ידע מתי ננקטה פעולה על ההודעה, ובנוסף, מה קרה לה (הוצגה, נמחקה וכו'׳. אפשרות זו אינה מומלצת כלל, אך מכיוון שהיא הגיונית, למשל, לניהול קשרי לקוחות, היא זמינה.</li></ul></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioIgnore)
en: Ignore
he: להתעלם

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioAsk)
en: Ask
he: לשאול

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioDeny)
en: Deny
he: לדחות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioAlways)
en: Always send
he: לשלוח תמיד

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelQuote)
en: Quote original message:
he: ציטוט ההודעה המקורית:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioNothing)
en: Nothing
he: כלום

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioFull)
en: Full message
he: הודעה מלאה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioHeaders)
en: Only headers
he: כותרות בלבד

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mNoMDNsWhenEncryptedCheck)
en: Do not send MDNs in response to encrypted messages
he: לא לשלוח דיווחי מצב הודעה בתגובה להודעות מוצפנות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelWarning)
en: <b>WARNING:</b> Unconditionally returning confirmations undermines your privacy. <a href="whatsthis-mdn">More about MDNs…</a>
he: <b>אזהרה:</b> החזרת אישורים ללא אבחנה מערערת את פרטיותך. <a href="whatsthis-mdn">עוד על דיווחי מצב הודעה…</a>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, CRLRB)
en: If this option is selected, S/MIME certificates are validated using Certificate Revocation Lists (CRLs).
he: אם האפשרות הזאת מסומנת, אישורי S/MIME יתוקפו באמצעות רשימות שלילת אישורים (CRLs).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, CRLRB)
en: &Validate certificates using CRLs
he: אימות אישורים מול רשימות ש&לילת אישורים (CRL)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, OCSPRB)
en: If this option is selected, S/MIME certificates are validated online using the Online Certificates Status Protocol (OCSP). Fill in the URL of the OCSP responder below.
he: אם האפשרות הזאת מסומנת, אישורי S/MIME יתוקפו דרך האינטרנט מול פרוטוקול מצב אישורים מקוון (OCSP). נא למלא את כתובת משיב ה־OCSP להלן.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, OCSPRB)
en: Validate certificates online (OCSP)
he: תיקוף אישורים באופן מקוון (OCSP)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, OCSPGroupBox)
en: Online Certificate Validation
he: אימות אישורים מקוון

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: OCSP responder URL:
he: כתובת משיב OCSP:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: OCSP responder signature:
he: חתימת משיב OCSP:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, OCSPResponderURL)
en: Enter here the address of the server for online validation of certificates (OCSP responder). The URL is usually starting with http://.
he: נא למלא כאן את כתובת השרת לאימות אישורים מקוון (משיב OCSP). הכתובת בדרך כלל מתחילה ב־http://‎

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ignoreServiceURLCB)
en: Ignore service URL of certificates
he: התעלמות מכתובת שירות של אישורים

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, doNotCheckCertPolicyCB)
en: By default GnuPG uses the file ~/.gnupg/policies.txt to check if a certificate policy is allowed. If this option is selected, policies are not checked.
he: כברירת מחדל, GnuPG משתמש בקובץ ‎~/.gnupg/policies.txt אם מדיניות האישור מורשית. אם האפשרות הזאת נבחרת, לא תתבצע בדיקה מדיניות.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, doNotCheckCertPolicyCB)
en: Do not check certificate policies
he: לא לבדוק את מדיניויות האישורים

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, neverConsultCB)
en: If this option is checked, Certificate Revocation Lists are never used to validate S/MIME certificates.
he: אם האפשרות הזאת מסומנת, רשימות שלילת האישורים אף פעם לא תשמשנה לתיקוף אישורי S/MIME.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, neverConsultCB)
en: Never consult a CRL
he: אף פעם לא להיוועץ ברשימת שלילה (CRL)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, fetchMissingCB)
en: If this option is checked, missing issuer certificates are fetched when necessary (this applies to both validation methods, CRLs and OCSP)
he: אם האפשרות הזאת מסומנת, אישורי מנפיקים חסרים נמשכים במידת הצורך (חל על שתי שיטות האימות: CRLs ו־OCSP)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, fetchMissingCB)
en: Fetch missing issuer certificates
he: משיכת אישורי המנפיקים החסרים

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabHTTP)
en: HTTP Requests
he: בקשות HTTP

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, disableHTTPCB)
en: Entirely disables the use of HTTP for S/MIME.
he: משבית לחלוטין את השימוש ב־HTTP ל־S/MIME.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, disableHTTPCB)
en: Do not perform any HTTP requests
he: לא לבצע כלל בקשות ב־HTTP

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, ignoreHTTPDPCB)
en: When looking for the location of a CRL, the to-be-tested certificate usually contains what are known as "CRL Distribution Point" (DP) entries, which are URLs describing the way to access the URL. The first found DP entry is used.  With this option all entries using the HTTP scheme are ignored when looking for a suitable DP.
he: בעת איתור מקום רשימת שלילת האישורים (CRL), האישור לבחינה בדרך כלל מכיל רשומות שמוכרות בתור „נקודת הפצת רשימת שלילת אישורים” (DP), שהן כתובות שמתארות את אופן הגישה לכתובת. רשומת ה־DP הראשונה שנמצאת היא זו שבה ייעשה שימוש. עם האפשרות הזאת כל הרשומות שכוללות את סכמת HTTP נפסחות בעת חיפוש אחר DP מתאים.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ignoreHTTPDPCB)
en: Ignore HTTP CRL distribution point of certificates
he: התעלמות מנקודת הפצת רשימות שלילת אישורים ב־HTTP של אישורים

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, honorHTTPProxyRB)
en: If this option is selected, the value of the HTTP proxy shown on the right (which comes from the environment variable http_proxy) will be used for any HTTP request.
he: אם האפשרות הזאת נבחרה, ערך מתווך ה־HTTP משמאל (שמקורו במשתנה הסביבה http_proxy) ישמש לכל בקשות ה־HTTP.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, honorHTTPProxyRB)
en: Use s&ystem HTTP proxy:
he: להשתמש במתווך ה־HTTP של המ&ערכת:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, useCustomHTTPProxyRB)
en: Use &this proxy for HTTP requests:
he: להשתמש במתווך ה&זה לבקשות HTTP:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, customHTTPProxy)
en: Enter here the location of your HTTP Proxy, which will be used for all HTTP requests relating to S/MIME. The syntax is host:port, for instance myproxy.nowhere.com:3128.
he: נא למלא כאן את מקום מתווך ה־HTTP שלך, שישמש לכל בקשות ה־HTTP שקשורות ב־S/MIME. התחביר הוא host:port (מארח:פתחה), למשל: myproxy.israel.com:3128.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabLDAP)
en: LDAP Requests
he: בקשות LDAP

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, disableLDAPCB)
en: Entirely disables the use of LDAP for S/MIME.
he: משבית לחלוטין את השימוש ב־LDAP ל־S/MIME.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, disableLDAPCB)
en: Do not perform any LDAP requests
he: לא לבצע כלל בקשות מול LDAP

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, ignoreLDAPDPCB)
en: When looking for the location of a CRL, the to-be-tested certificate usually contains what are known as "CRL Distribution Point" (DP) entries, which are URLs describing the way to access the URL. The first found DP entry is used.  With this option all entries using the LDAP scheme are ignored when looking for a suitable DP.
he: בעת איתור מקום רשימת שלילת האישורים (CRL), האישור לבחינה בדרך כלל מכיל רשומות שמוכרות בתור „נקודת הפצת רשימת שלילת אישורים” (DP), שהן כתובות שמתארות את אופן הגישה לכתובת. רשומת ה־DP הראשונה שנמצאת היא זו שבה ייעשה שימוש. עם האפשרות הזאת כל הרשומות שכוללות את סכמת LDAP נפסחות בעת חיפוש אחר DP מתאים.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ignoreLDAPDPCB)
en: Ignore LDAP CRL distribution point of certificates
he: התעלמות מנקודת הפצת רשימות שלילת אישורים ב־LDAP של אישורים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, customLDAPLabel)
en: Primary host for LDAP requests:
he: מארח ראשי לבקשות LDAP:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, customLDAPProxy)
en: Entering a LDAP server here will make all LDAP requests go to that server first. More precisely, this setting overrides any specified host and port part in a LDAP URL and will also be used if host and port have been omitted from the URL. Other LDAP servers will be used only if the connection to the "proxy" failed.
    The syntax is "HOST" or "HOST:PORT". If PORT is omitted, port 389 (standard LDAP port) is used.
he: מילוי שרת LDAP כאן יגרום לכל בקשות ה־LDAP לעבור דרך השרת הזה קודם.
    ליתר דיוק, ההגדרה הזאת דורסת כל חלק שהוגדר של מארח ופתחה בכתובת ה־LDAP ואפשר גם להשתמש בו אם המארח והפתחה הושמטו מהכתובת. ייעשה שימוש בשרתי LDAP אחרים אם החיבור ל„מתווך” נכשל.
    התחביר הוא „מארח” או „מארח:פתחה” (באנגלית זה הפוך). אם הושמטה הפתחה, ייעשה שימוש בפתחה 389 (פתחת ברירת המחדל של LDAP).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Send picture with every message:
he: לשלוח תמונה עם כל הודעה:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, enableComboBox)
en: Don't send
he: לא לשלוח

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, enableComboBox)
en: Send color (Face)
he: שליחה בצבע (Face)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, enableComboBox)
en: Send monochrome (X-Face)
he: שליחה בשחור לבן (X-Face)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, enableComboBox)
en: Send both
he: לשלוח את שניהם

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: KMail can send a small (48x48 pixels) low-quality picture with every message. For example, this could be a picture of you or a glyph. It is shown in the recipient's mail client (if supported).
he: KMail יכול לשלוח תמונה באיכות נמוכה (48x48 פיקסלים) עם כל הודעה. למשל, זאת יכולה להיות תמונה שלך או תו כלשהו. היא תופיע בלקוח הדוא״ל של הנמען (אם הוא תומך בזה).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, modeInfo)
en: An informative text about the current mode!
he: טקסט שנועד ליידע אותך על המצב הנוכחי!

en: %1 seconds
he: %1 שניות

en: 5 minutes
he: 5 דקות

en: Undo send
he: ביטול שליחה

en: <b>To:</b> %1
he: <b>אל:</b> %1

en: <b>Subject:</b> %1
he: <b>נושא:</b> %1

en: Move To Trash
he: העברה לאשפה

en: Move Message | Move Messages
he[0]: העברת הודעה
he[1]: העברת הודעות
he[2]: העברת הודעות
he[3]: העברת הודעות

en: There is nothing to undo.
he: אין מה לבטל.

en: Cannot move message. %1
he: לא ניתן להעביר הודעה. %1

en: Account information
he: פרטי חשבון

en: Number and type of accounts configured in KMail (receiver and sender).
he: מספר וסוג החשבונות שמוגדרים ב־KMail (קבלה ושליחה).

en: Plugins Information
he: פרטי תוספים

en: Plugins used in KMail.
he: תוספים בשימוש ב־KMail.

[ctx: @action Hard delete, bypassing trash]
en: Delete
he: מחיקה

en: Move to Trash
he: העברה לאשפה

en: Could not start the account wizard. Please make sure you have AccountWizard properly installed.
he: לא ניתן להפעיל את אשף החשבונות. נא לוודא ש־AccountWizard (אשף החשבונות) מותקן כראוי.

[ctx: @title:window]
en: Unable to start account wizard
he: לא ניתן להפעיל את אשף החשבונות

en: Add new whatsnew widget.
he: הוספת וידג׳ט חדש בשם מה חדש.

en: New plugin: show collection size.
he: תוסף חדש: הצגת גודל אוסף.

en: Message Default Format
he: תצורת ההודעות כברירת מחדל

[ctx: @action]
en: Prefer &HTML to Plain Text
he: ה&עדפת HTML על פני טקסט רגיל

[ctx: @action]
en: Prefer &Plain Text to HTML
he: העדפת טקסט &פשוט על פני HTML

[ctx: @action]
en: Use Global Setting
he: להשתמש בהגדרות מקיפות

en: Out of office reply active on server | Out of office reply active on servers
he[0]: תגובת מחוץ למשרד פעילה בשרת
he[1]: תגובה מחוץ למשרד פעילה בשרתים
he[2]: תגובה מחוץ למשרד פעילה בשרתים
he[3]: תגובה מחוץ למשרד פעילה בשרתים

en: Zoom: %1%
he: תקריב: %1%
