kmail - en to hu translation catalogue (17 entries)

[ctx: @action:button]
en: Add
hu: Hozzáadás

[ctx: @action:button]
en: Modify
hu: Módosítás

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Do you really want to remove unified mailbox <b>%1</b>?
hu: Biztosan el szeretné távolítani a(z) <b>%1</b> egyesített postafiókot?

[ctx: @title:window]
en: Really Remove?
hu: Biztosan eltávolítja?

[ctx: @action]
en: Add
hu: Hozzáadás

[ctx: @action]
en: Modify
hu: Módosítás

[ctx: @action]
en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Unified Mailboxes
hu: Egyesített postafiókok

en: Synchronizing unified mailbox %1
hu: A(z) %1 egyesített postafiók szinkronizálása

[ctx: @title:window]
en: Configure Unified Mailbox
hu: Egyesített postafiók beállítása

en: Name:
hu: Név:

[ctx: @action:button]
en: Pick icon...
hu: Ikonválasztás…

en: Icon:
hu: Ikon:

en: Inbox
hu: Bejövő

en: Sent
hu: Elküldött

en: Drafts
hu: Piszkozatok
