kmail - en to ia translation catalogue (5 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure
ia: Configura

en: Mail Merge Agent
ia: Agente de fusion de posta

en: Merge email addresses agent.
ia: Agente de fusionar adresses de e-posta.

en: Copyright (C) 2021-%1 Laurent Montel
ia: Copyright (C) 2013-%1 Laurent Montel

en: Maintainer
ia: Mantenitor
