kmail - en to ia translation catalogue (13 entries)

en: Add
ia: Adde

en: Modify
ia: Modifica

en: Do you really want to remove unified mailbox <b>%1</b>?
ia: Tu vermente vole remover cassa de posta unificate <b>%1</b>?

en: Really Remove?
ia: Vermente remove?

en: Unified Mailboxes
ia: Cassas de posta unificate

en: Synchronizing unified mailbox %1
ia: Synchronisante cassa  de e-posta unificate %1

[ctx: @title:window]
en: Configure Unified Mailbox
ia: Configura cassa de posta unificate

en: Name:
ia: Nomine:

en: Pick icon...
ia: Selige icone...

en: Icon:
ia: Icone:

en: Inbox
ia: Cassa de ingresso

en: Sent
ia: Inviate

en: Drafts
ia: Versiones provisori
