kmail - en to ie translation catalogue (8 entries)

[ctx: @action:button]
en: Add
ie: Adjunter

en: Remove
ie: Remover

[ctx: @action]
en: Add
ie: Adjunter

[ctx: @action]
en: Remove
ie: Remover

en: Unified Mailboxes
ie: Unit lettre-buxes

en: Name:
ie: Nómine:

en: Icon:
ie: Icone:

en: Drafts
ie: Esquisses
