kmail - en to ka translation catalogue (11 entries)

[ctx: @title:window]
en: Filter Log Viewer
ka: ფილტრის ჟურნალის ნახვა

en: Share...
ka: გაზიარება...

en: &Log filter activities
ka: &ჟურნალის ფილტრის ქმდებები

en: Logging Details
ka: ჟურნალის დეტალები

en: Log filter actions
ka: ჟურნალის ფილტრის ქმდებები

en: Log size limit:
ka: ჟურნალის ზომის ლიმიტი:

en:  KB
ka:  კბ

[ctx: @label:spinbox Set the size of the logfile to unlimited.]
en: unlimited
ka: შეუზღუდავი

en: Could not write the file %1:
    "%2" is the detailed error description.
ka: ფაილის ჩაწერა შეიძლებელია %1:
    "%2" შეცდომის დეტალურ აღწერას წარმოადგენს.

en: KMail Error
ka: KMail-ის შეცდომა

en: Ready
ka: მზადაა
