kmail - en to ka translation catalogue (5 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure
ka: მორგება

en: Mail Merge Agent
ka: ელფოსტის შერწყმის აგენტი

en: Merge email addresses agent.
ka: ელფოსტის მისამართების შერწყმის აგენტი.

en: Copyright (C) 2021-%1 Laurent Montel
ka: (C) 2021-%1 Laurent Montel, ყველა უფლება დაცულია

en: Maintainer
ka: წამყვანი პროგრამისტი
