kmail - en to ka translation catalogue (32 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure
ka: მორგება

en: Send Later Agent
ka: მოგვიანებით გაგზავნის აგენტი

en: Send emails later agent.
ka: ელფოსტის მოგვიანებით გაგზავნის აგენტი.

en: Copyright (C) 2013-%1 Laurent Montel
ka: (C) 2013-%1 Laurent Montel, ყველა უფლება დაცულია

en: Maintainer
ka: წამყვანი პროგრამისტი

en: To
ka: ვის

en: Subject
ka: თემა

en: Send around
ka: გაგზავნა

en: Recurrent
ka: განმეორებადი

en: Message Id
ka: შეტყობინების ID

en: No messages waiting...
ka: შეტყობინება არ გელოდებათ...

en: Send now
ka: ახლა გაგზავნა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteItem)
en: Delete
ka: წაშლა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Do you want to delete the selected item? | Do you want to delete the selected items?
ka[0]: მონიშნული ჩანაწერი წაიშლება. გნებავთ გააგრძელოთ?
ka[1]: მონიშნული ჩანაწერები წაიშლება. გნებავთ გააგრძელოთ?

[ctx: @title:window]
en: Delete Items
ka: ჩანაწერების წაშლა

en: Do you want to delete the message as well? | Do you want to delete the messages as well?
ka[0]: წაიშლება ეს შეტყობინებაც. გნებავთ გააგრძელოთ?
ka[1]: წაიშლება ეს შეტყობინებებიც. გნებავთ გააგრძელოთ?

[ctx: @title:window]
en: Delete Messages
ka: შეტყობინებების წაშლა

[ctx: @action:button]
en: Do Not Delete
ka: არ წაშალო

en: Not message found.
ka: შეტყობინებების გარეშე.

en: No message found.
ka: შეტყობინებების გარეშე.

en: Error during fetching message.
ka: შეცდომა შეტყობინების გამოთხოვისას.

en: Cannot fetch message. %1
ka: შეტყობინების გამოთხოვის შეცდომა. %1

en: We can't create transport
ka: ტრანსპორტის შექმნის შეცდომა

en: Message is not a real message
ka: შეტყობინება ნამდვილ შეტყობინებას არ წარმოადგენს

en: Cannot send message.
ka: შეტყობინების გაგზავნა შეუძლებელია.

en: Message sent
ka: შეტყობინება გაგზავნილია

en: An error was found. Do you want to resend it?
ka: ნაპოვნია შეცდომა. მაინც გნებავთ მისი თავიდან გაგზავნა?

en: Error found
ka: ნაპოვნია შეცდომა

[ctx: @action:button]
en: Resend
ka: თავიდან გაგზავნა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, modifyItem)
en: Modify...
ka: ჩასწორება...
