kmail - en to ka translation catalogue (49 entries)

en: Save...
ka: შენახვა...

[ctx: @title:window]
en: Properties for Attachment %1
ka: მიმაგრების (%1) თვისებები

en:  bytes
ka:  ბაიტი

[ctx: @label]
en: TNEF Attributes
ka: TNEF თვისებები

[ctx: @info]
en: Must select an item first.
ka: ჯერ აირჩიეთ ჩანაწერი.

[ctx: @info]
en: The selected item cannot be saved because it has an empty tag.
ka: მონიშნული ჩანაწერის შენახვა შეუძლებელია, რადგან მისი ჭდე ცარიელია.

[ctx: @info]
en: Unable to open file for writing, check file permissions.
ka: ფაილის ჩასაწერად გახსნის შეცდომა. შეამოწმეთ ფაილის წვდომები.

[ctx: @info:whatsthis]
en: You will be presented with a dialog where you can configure the application-wide shortcuts.
ka: გაჩვენებთ ფანჯარას, სადაც პროგრამის მალსახმობების მორგება შეგეძლებათ.

[ctx: @action:inmenu]
en: View
ka: ნახვა

[ctx: @action:inmenu]
en: View With...
ka: გამხსნელი პროგრამა...

[ctx: @action:inmenu]
en: Extract
ka: გაშლა

[ctx: @action:inmenu]
en: Extract To...
ka: გაშლის სამიზნე...

[ctx: @action:inmenu]
en: Extract All To...
ka: ყველაფრის გაშლის სამიზნე...

[ctx: @action:inmenu]
en: Properties
ka: თვისებები

[ctx: @action:inmenu]
en: Message Properties
ka: შეტყობინების თვისებები

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Message Text
ka: შეტყობინების ტექსტის ჩვენება

[ctx: @action:inmenu]
en: Save Message Text As...
ka: შეინახეთ შეტყობინების ტექსტი, როგორც...

[ctx: @action:inmenu]
en: Default Folder...
ka: ნაგულისხმები საქაღალდე...

[ctx: @info:status]
en: No file loaded
ka: ფაილი ჩატვირთული არაა

[ctx: @info]
en: Unable to open file "%1".
ka: ფაილის გახსნა შეუძლებელია: %1.

[ctx: @info:status]
en: %1 attachment found | %1 attachments found
ka[0]: ნაპოვნია %1 მიმაგრებული ფაილი
ka[1]: ნაპოვნია %1 მიმაგრებული ფაილი

[ctx: @title:window]
en: Open TNEF File
ka: TNEF ფაილია გახსნა

[ctx: @info]
en: There is no file selected. Please select a file an try again.
ka: ფაილი არჩეული არა. აირჩიეთ ფაილი და თავიდან სცადეთ.

[ctx: @info]
en: Unable to extract file "%1".
ka: ფაილის "%1" გაშლა შეუძლებელია.

[ctx: @info]
en: The message does not contain any Rich Text data.
ka: შეტყობინება მდიდარი ტექსტის მონაცემებს არ შეიცავს.

[ctx: @info]
en: Unable to open file "%1" for writing, check file permissions.
ka: ფაილის "%1" ჩასაწერად გახსნა შეუძლებელია. შეამოწმეთ ფაილის წვდომები.

en: Open &with %1
ka: %1-ით &გახსნა

[ctx: @title:menu]
en: &Open With
ka: &გამხსნელი პროგრამა

[ctx: @action:inmenu Open With]
en: &Other...
ka: &სხვა...

[ctx: @title:menu]
en: &Open With...
ka: &გამხსნელი პროგრამა...

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
ka: &ფაილი

note: i18n: ectx: Menu (action)
en: &Action
ka: &ქმედება

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
ka: &პარამეტრები

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ka: ხელსაწყოთა მთავარი ზოლი

[ctx: @title:column file name]
en: File Name
ka: ფაილის სახელი

[ctx: @title:column file type]
en: File Type
ka: ფაილის ტიპი

[ctx: @title:column file size]
en: Size
ka: ზომა

en: Viewer for mail attachments using TNEF format
ka: TNEF ფორმატის მქონე მიმაგრებული ფაილების ნახვა

en: Author
ka: ავტორი

en: Author, Ported to Qt4/KDE4
ka: ავტორი, Qt4/KDE4-ზე გადატანა

en: An optional argument 'file'
ka: არასავალდებული არგუმენტი 'ფაილი'

[ctx: @title:window]
en: Message Properties
ka: შეტყობინების თვისებები

[ctx: @title:column property name]
en: Name
ka: სახელი

[ctx: @title:column property value]
en: Value
ka: მნიშვნელობა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mDescriptionLabel)
en: Description:
ka: აღწერა:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mIndexLabel)
en: Index:
ka: ინდექსი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mDisplayLabel)
en: Comment:
ka: კომენტარი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mSizeLabel)
en: File size:
ka: ფაილის ზომა:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mMimeLabel)
en: MIME type:
ka: MIME ტიპი:
