kmail - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Follow Up Reminder Agent
ka: შემხსენებელი აგენტისთვის მიყოლა

en: Follow Up Reminder
ka: შეხსენების მიყოლა

en: Maintainer
ka: წამყვანი პროგრამისტი

en: To
ka: ვის

en: Subject
ka: შინაარსი

en: Deadline
ka: ბოლო ვადა

en: Answer
ka: პასუხი

en: Received
ka: მიღებულია

en: On hold
ka: დალოდება

[ctx: @action]
en: Show Message
ka: შეტყობინების ჩვენება

[ctx: @action]
en: Show Original Message
ka: ორიგინალი შეტყობინების ჩვენება

[ctx: @action]
en: Delete
ka: წაშლა

en: Do you want to delete this selected item? | Do you want to delete these %1 selected items?
ka[0]: მართლა გნებავთ ამ ჩანაწერის წაშლა?
ka[1]: მართლა გნებავთ %1 ჩანაწერის წაშლა?

[ctx: @title:window]
en: Delete Items
ka: ჩანაწერების წაშლა

en: Answer from %1 received
ka: %1-დან მიღებულია პასუხი

[ctx: @title:window]
en: Follow Up Reminder
ka: შეხსენების მიყოლა

[ctx: @label:textbox]
en: You are still waiting for answers to these mails:
ka: თქვენ ჯერ კიდევ ელოდებით პასუხს ამ ელფოსტებზე:
