kmail - en to ka translation catalogue (17 entries)

[ctx: @action:button]
en: Add
ka: დამატება

[ctx: @action:button]
en: Modify
ka: შეცვლა

en: Remove
ka: წაშლა

en: Do you really want to remove unified mailbox <b>%1</b>?
ka: ნამდვილად გსურთ ერთიან საფოსტო ყუთის წაშლა <b>%1</b>?

[ctx: @title:window]
en: Really Remove?
ka: მართლა წავშალო?

[ctx: @action]
en: Add
ka: დამატება

[ctx: @action]
en: Modify
ka: შეცვლა

[ctx: @action]
en: Remove
ka: წაშლა

en: Unified Mailboxes
ka: ერთიანი საფოსტო ყუთები

en: Synchronizing unified mailbox %1
ka: ერთიანი საფოსტო ყუთის (%1) სინქრონიზაცია

[ctx: @title:window]
en: Configure Unified Mailbox
ka: ერთიანი საფოსტო ყუთის მორგება

en: Name:
ka: სახელი:

[ctx: @action:button]
en: Pick icon...
ka: აირჩიეთ ხატულა…

en: Icon:
ka: ხატულა:

en: Inbox
ka: საფოსტო ყუთი

en: Sent
ka: გაგზავნილია

en: Drafts
ka: მონახაზები
