kmail - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: KMail Assistant for refreshing settings
ka: KMail -ის დამხმარე პარამეტრების განახლებისთვის

en: Author
ka: ავტორი

[ctx: @title:window]
en: KMail Refresh Settings
ka: KMail-ის განახლების პარამეტრები

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Clean up Settings
ka: პარამეტრების გასუფთავება

en: Finish
ka: დასრულება

[ctx: @action:button]
en: Clean
ka: გასუფთავება

en: Remove obsolete "TipOfDay" settings: Done
ka: მოძველებული "TipOfDay" პარამეტრების წაშლა: დასრულდა

en: Delete Dialog settings in file `%1`: Done
ka: ფაილში '%1' ფანჯრის პარამეტრების წაშლა: დასრულდა

en: Delete Filters settings in file `%1`: Done
ka: '%1'-ში ფილტრის პარამეტრების წაშლა: დასრულდა

en: Clean Folder Settings in setting file `%1`: Done
ka: პარამეტრების ფაილში '%1' საქაღალდის პარამეტრების გასუფთავება: დასრულდა

en: Clean Dialog Size in setting file `%1`: Done
ka: პარამეტრების ფაილში '%1' ფანჯრის ზომების გასუფთავება: დასრულდა

[ctx: @label:textbox]
en: Please close KMail/Kontact before using it.
ka: მის გამოყენებამდე საჭიროა KMail/Kontact-ის დახურვა.
