kmail - en to ka translation catalogue (37 entries)

[ctx: @title:window]
en: Modify Archive Mail
ka: არქივის ელფოსტის შეცვლა

[ctx: @title:window]
en: Add Archive Mail
ka: არქივი ელფოსტის დამატება

[ctx: @option:check]
en: Archive all subfolders
ka: ყველა ქვესაქაღალდის დაარქივება

[ctx: @label:textbox]
en: Folder:
ka: საქაღალდე:

[ctx: @label:textbox]
en: Format:
ka: ფორმატი:

[ctx: @label:textbox]
en: Path:
ka: ბილიკი:

[ctx: @label:textbox]
en: Backup each:
ka: მარქაფი ყოველ:

[ctx: @label:textbox]
en: Maximum number of archive:
ka: მარქაფების მაქსიმალური რაოდენობა:

en: unlimited
ka: შეუზღუდავი

[ctx: Start of the filename for a mail archive file]
en: Archive
ka: არქივი

[ctx: @option:check]
en: Use Range
ka: დიაპაზონის გამოყენება

en: Name
ka: სახელი

en: Last archive
ka: ბოლო დაარქივება

en: Next archive in
ka: შემდეგი დაარქივების დრო

en: Storage directory
ka: საცავის საქაღალდე

[ctx: @action]
en: Add…
ka: დამატება…

[ctx: @action]
en: Open Containing Folder…
ka: შემცველი საქაღალდის გახსნა…

[ctx: @action]
en: Delete
ka: წაშლა

en: Folder: %1
ka: საქაღალდე: %1

en: Tomorrow | %1 days
ka[0]: ხვალ
ka[1]: %1 დღეში

en: Archive will be done %1
ka: არქივი შეიქმნება %1

en: Do you want to delete the selected items?
ka: დარწმუნებული ბრძანდებით, რომ გნებავთ, წაშალოთ მონიშნული ჩანაწერები?

[ctx: @title:window]
en: Delete Items
ka: ჩანაწერების წაშლა

en: Cannot add a second archive for this folder. Modify the existing one instead.
ka: ამ საქაღალდისთვის მეორე მარქაფს ვერ დავამატებთ. საჭიროა არსებულის შეცვლა.

en: Directory does not exist. Please verify settings. Archive postponed.
ka: საქაღალდე არ არსებობს. გადაამოწმეთ პარამეტრები. არქივირება გადაიდო.

en: Start to archive %1
ka: %1-ის არქივაციის დაწყება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addItem)
en: Add…
ka: დამატება…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, modifyItem)
en: Modify…
ka: ჩასწორება…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteItem)
en: Delete
ka: წაშლა

en: Compressed Zip Archive (.zip)
ka: შეკუმშული Zip არქივი (.zip)

en: Uncompressed Archive (.tar)
ka: შეუკუმშავი არქივი (.tar)

en: BZ2-Compressed Tar Archive (.tar.bz2)
ka: BZ2-ით შეკუმშული Tar არქივი (.tar.bz2)

en: GZ-Compressed Tar Archive (.tar.gz)
ka: GZ-ით შეკუმშული Tar არქივი (.tar.gz)

en: Days
ka: დღე

en: Weeks
ka: კვირა

en: Months
ka: თვე

en: Years
ka: წელი
