kmail - en to lt translation catalogue (828 entries)

en: Maintainer
lt: Prižiūrėtojas

en: Former maintainer
lt: Ankstesnysis prižiūrėtojas

en: Original author
lt: Pradinis autorius

en: Former co-maintainer
lt: Buvęs prižiūrėtojas

en: Former core developer
lt: Buvęs pagrindinis programuotojas

en: Core developer
lt: Vienas pagrindinių programuotojų

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: System tray notification
lt: Sistemos dėklo pranešimas

en: PGP 6 support and further enhancements of the encryption support
lt: PGP 6 palaikymas ir kitų šifravimo priemonių palaikymo patobulinimai

en: GnuPG support
lt: GnuPG palaikymas

en: New message list and new folder tree
lt: Naujas laiškų sąrašas ir naujas aplankų medis

en: Anti-virus support
lt: Virusų naikinimo palaikymas

en: POP filters
lt: POP3 filtrai

en: Usability tests and improvements
lt: Naudojamumo patikrinimai ir pagerinimai

en: Ägypten and Kroupware project management
lt: Ägypten ir Kroupware projektų tvarkymas

en: Improved HTML support
lt: Pagerintas HTML palaikymas

en: Beta testing of PGP 6 support
lt: PGP 6 palaikymo beta testavimas

en: Timestamp for 'Transmission completed' status messages
lt: Laiko žymė „Persiuntimas baigtas“ būsenos pranešimams

en: Multiple encryption keys per address
lt: Keletas šifravimo raktų vienam adresui

en: KDE Email Client
lt: KDE elektroninio pašto programa

[ctx: @title:tab Mailing list settings for a folder.]
en: Mailing List
lt: El. pašto grupė

en: Folder holds a mailing list
lt: Aplankas turi susirašinėjimo sąrašą

en: Detect Automatically
lt: Aptikti automatiškai

en: Mailing list description:
lt: Pašto sąrašo aprašymas:

en: Browser
lt: Naršyklė

en: Preferred handler:
lt: Pageidaujama tvarkymo priemonė:

en: Invoke Handler
lt: Iškviesti tvarkymo priemonę

en: Address type:
lt: Adreso tipas:

en: Subscribe to List
lt: Prenumeruoti sąrašą

en: Post to List
lt: Paskelbti pašto sąraše

en: Unsubscribe From List
lt: Atsisakyti sąrašo prenumeratos

en: List Archives
lt: Pateikti archyvų sąrašą

en: List Help
lt: Pateikti pagalbos sąrašą

en: Not available
lt: Neprieinamas

en: Not available.
lt: Neprieinamas.

en: KMail was unable to detect any mailing list in this folder.
lt: KMail negalėjo rasti pašto sąrašo šiame aplanke.

en: KMail was unable to fully detect a mailing list in this folder. Please fill in the addresses by hand.
lt: KMail negalėjo pilnai aptikti pašto sąrašo šiame aplanke. Prašome įrašyti adresą ranka.

en: Quota
lt: Kvota

en: Usage:
lt: Naudojimas:

en: Status:
lt: Būsena:

en: %p% full
lt: %p% pilnas

en: %1 of %2 used
lt: %1 iš %2 panaudota

[ctx: @title:tab Shortcut settings for a folder.]
en: Shortcut
lt: Klavišų derinys

en: <qt>To choose a key or a combination of keys which select the current folder, click the button below and then press the key(s) you wish to associate with this folder.</qt>
lt: <qt>Norėdami pasirinkti klavišą ar klavišų kombinaciją, pažyminčią šį aplanką, spauskite žemiau esantį mygtuką ir po to nuspauskite klavišą(us), kuriuos norite susieti su šiuo aplanku.</qt>

en: Templates
lt: Šablonai

[ctx: @title:tab View settings for a folder.]
en: View
lt: Rodinys

en: Use custom &icons
lt: Naudoti savitus ženkliukus

[ctx: Icon used for folders with no unread messages.]
en: &Normal:
lt: &Normalus:

[ctx: Icon used for folders which do have unread messages.]
en: &Unread:
lt: N&eskaitytas:

en: Retrieval Options
lt: Atsiuntimo parinktys

[ctx: @title:tab Tab page where the user configures accounts to receive mail]
en: Receiving
lt: Gavimas

[ctx: @title:tab Tab page where the user configures accounts to send mail]
en: Sending
lt: Siuntimas

en: Outgoing accounts (add at least one):
lt: Išsiunčiamų paskyros (įdėkite bent vieną):

en: Never Automatically
lt: Niekuomet automatiškai

en: On Manual Mail Checks
lt: Tikrinant paštą rankiniu būdu

en: On All Mail Checks
lt: Visada tikrinant paštą

en: Send &messages in outbox folder:
lt: Siųsti &laiškus iš Siunčiamų laiškų aplanko:

en: Send Now
lt: Siųsti dabar

en: Send Later
lt: Siųsti vėliau

en: Defa&ult send method:
lt: Numatytasis si&untimo būdas:

en: Unable to start account wizard
lt: Nepavyksta paleisti paskyrų vediklio

[ctx: Label to a checkbox, so is either checked/unchecked]
en: Include in Manual Mail Check
lt: Įtraukti tikrinant paštą rankiniu būdu

[ctx: Label to a checkbox, so is either checked/unchecked]
en: Switch offline on KMail Shutdown
lt: Atsijungti išjungiant KMail

en: Check mail on startup
lt: Tikrinti paštą paleidimo metu

en: Fonts
lt: Šriftai

en: Colors
lt: Spalvos

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Message List
lt: Laiškų sąrašas

en: Message Tags
lt: Laiškų žymės

en: Message Body
lt: Laiško kūnas

en: Message List - Unread Messages
lt: Laiškų sąrašas – neskaityti laiškai

en: Message List - Important Messages
lt: Laiškų sąrašas – svarbūs laiškai

en: Message List - Action Item Messages
lt: Laiškų sąrašas – veiksmo elementų laiškai

en: Fixed Width Font
lt: Nekintamo pločio šriftas

en: Composer
lt: Tekstų rengyklė

en: Printing Output
lt: Spausdinimo išvestis

en: &Use custom fonts
lt: Na&udoti parinktus šriftus

en: Apply &to:
lt: Kam pri&taikyti:

en: Quoted Text - First Level
lt: Cituojamas tekstas – pirmas lygis

en: Quoted Text - Second Level
lt: Cituojamas tekstas – antras lygis

en: Quoted Text - Third Level
lt: Cituojamas tekstas – trečias lygis

en: Link
lt: Jungtis

en: Unread Message
lt: Neskaitytas laiškas

en: Important Message
lt: Svarbus laiškas

en: Action Item Message
lt: Veiksmo elemento laiškas

en: HTML Status Bar Background - No HTML Message
lt: HTML būsenos juostos fonas – ne HTML laiškas

en: HTML Status Bar Foreground - No HTML Message
lt: HTML būsenos juostos priekinis pl. – ne HTML laiškas

en: HTML Status Bar Background - HTML Message
lt: HTML būsenos juostos fonas – HTML laiškas

en: HTML Status Bar Foreground - HTML Message
lt: HTML būsenos juostos priekinis pl. – HTML laiškas

en: &Use custom colors
lt: Na&udoti parinktas spalvas

en: Recycle colors on deep &quoting
lt: Kartoti spalvas &gilesniam citavimui

en: Close to quota threshold:
lt: Uždarymo dėl kvotos slenkstis:

en: Show folder quick search field
lt: Rodyti aplankų greitosios paieškos lauką

en: Show Favorite Folders View
lt: Rodyti mėgstamų aplankų polangį

en: Never
lt: Niekada

en: As icons
lt: Kaip ženkliukai

en: As list
lt: Kaip sąrašą

en: Folder Tooltips
lt: Aplankų paaiškinimai

en: Always
lt: Visada

en: Sta&ndard format (%1)
lt: Sta&ndartinis formatas (%1)

en: Locali&zed format (%1)
lt: Lokali&zuotas formatas (%1)

en: Smart for&mat (%1)
lt: Įma&ntrus formatas (%1)

en: C&ustom format:
lt: &Savitas formatas:

en: Default aggregation:
lt: Numatytasis apjungimas:

en: Default theme:
lt: Numatyta tema:

en: <qt><a href="whatsthis1">Custom format information...</a></qt>
lt: <a href="whatsthis1">Informacija apie savitą formatą...</a>

en: <qt><p><strong>These expressions may be used for the date:</strong></p><ul><li>d - the day as a number without a leading zero (1-31)</li><li>dd - the day as a number with a leading zero (01-31)</li><li>ddd - the abbreviated day name (Mon - Sun)</li><li>dddd - the long day name (Monday - Sunday)</li><li>M - the month as a number without a leading zero (1-12)</li><li>MM - the month as a number with a leading zero (01-12)</li><li>MMM - the abbreviated month name (Jan - Dec)</li><li>MMMM - the long month name (January - December)</li><li>yy - the year as a two digit number (00-99)</li><li>yyyy - the year as a four digit number (0000-9999)</li></ul><p><strong>These expressions may be used for the time:</strong></p> <ul><li>h - the hour without a leading zero (0-23 or 1-12 if AM/PM display)</li><li>hh - the hour with a leading zero (00-23 or 01-12 if AM/PM display)</li><li>m - the minutes without a leading zero (0-59)</li><li>mm - the minutes with a leading zero (00-59)</li><li>s - the seconds without a leading zero (0-59)</li><li>ss - the seconds with a leading zero (00-59)</li><li>z - the milliseconds without leading zeroes (0-999)</li><li>zzz - the milliseconds with leading zeroes (000-999)</li><li>AP - switch to AM/PM display. AP will be replaced by either "AM" or "PM".</li><li>ap - switch to AM/PM display. ap will be replaced by either "am" or "pm".</li><li>Z - time zone in numeric form (-0500)</li></ul><p><strong>All other input characters will be ignored.</strong></p></qt>
lt: <qt><p><strong>Šias išraiškas galima naudoti datai:</strong></p><ul><li>d – diena, kaip skaičius be priekinio nulio (1-31)</li><li>dd – diena, kaip skaičius su priekiniu nuliu (01-31)</li><li>ddd – sutrumpintas dienos pavadinimas (Pir - Sek)</li><li>dddd – ilgas dienos pavadinimas (Pirmadienis - Sekmadienis)</li><li>M – mėnuo, kaip skaičius be priekinio nulio (1-12)</li><li>MM – mėnuo, kaip skaičius su priekiniu nuliu (01-12)</li><li>MMM – sutrumpintas mėnesio pavadinimas (Sau - Grd)</li><li>MMMM – pilnas mėnesio pavadinimas (Sausis - Gruodis)</li><li>yy – metai dviem skaitmenimis (00-99)</li><li>yyyy – metai keturiais skaitmenimis (0000-9999)</li></ul><p><strong>Šias išraiškas galima naudoti laikui:</strong></p> <ul><li>h – valandos be priekinio nulio (0-23 arba 1-12, jei rodoma  AM/PM)</li><li>hh – valanda su priekiniu nuliu (00-23 arba 01-12 jei rodoma AM/PM)</li><li>m – minutės be priekinio nulio (0-59)</li><li>mm – minutės su priekiniu nuliu (00-59)</li><li>s – sekundės be priekinio nulio (0-59)</li><li>ss – sekundės su priekiniu nuliu (00-59)</li><li>z – milisekundės be priekinio nulio (0-999)</li><li>zzz – milisekundės su priekiniais nuliais (000-999)</li><li>AP – perjungti į AM/PM rodymą. AP gali būti pakeisti arba „AM“ arba „PM“.</li><li>ap – perjungti į AM arba PM rodymą. ap bus pakeistas arba „am“ arba „pm“.</li><li>Z – laiko zona skaitinėje formoje (-0500)</li></ul><p><strong>Visi kiti įvedami simboliai bus ignoruojami.</strong></p></qt>

en: Message Window
lt: Laiško polangis

en: System Tray
lt: Sistemos dėklas

note: i18n: ectx: label, entry (SystemTrayEnabled), group (General)
en: Enable system tray icon
lt: Įjungti sistemos dėklo ženkliuką

en: A&vailable Tags
lt: &Galimos žymės

en: Add new tag
lt: Pridėti naują žymę

en: Remove selected tag
lt: Pašalinti pasirinktas žymes

en: Increase tag priority
lt: Padidinti žymės prioritetą

en: Decrease tag priority
lt: Sumažinti žymės prioritetą

en: Ta&g Settings
lt: Žymių &nuostatos

en: Do you want to remove tag '%1'?
lt: Ar norite pašalinti žymę: „%1“?

en: We cannot create tag. A tag with same name already exists.
lt: Negalime sukurti žymės. Žymė tuo pačiu pavadinimu jau yra.

[ctx: General settings for the composer.]
en: General
lt: Bendri

en: Standard Templates
lt: Standartiniai šablonai

en: Custom Templates
lt: Savadarbiai šablonai

[ctx: Settings regarding the subject when composing a message.]
en: Subject
lt: Tema

en: Charset
lt: Koduotė

en: Headers
lt: Antraštės

[ctx: Config->Composer->Attachments]
en: Attachments
lt: Priedai

en: Autocorrection
lt: Auto taisymas

en: Auto Resize Image
lt: Automatiškai keisti paveikslėlio dydį

[ctx: @title:group]
en: Signature
lt: Parašas

en: Insert the signature above any quoted text
lt: Įterpti parašą virš bet kokio cituojamo teksto

en: When replying, do not quote any existing signature
lt: Atsakant necituoti jokio esančio parašo

[ctx: @title:group]
en: Format
lt: Formatuoti

en: Set the text width for automatic word wrapping
lt: Nustatyti teksto plotį automatiniam žodžių kėlimui

[ctx: @item:inlistbox Inline mail forwarding]
en: Inline
lt: Įdėtas tekste

en: As Attachment
lt: Kaip priedas

en: Set the default forwarded message format
lt: Nustatyti numatytą persiųsto laiško formatą

en: Default forwarding type:
lt: Numatytasis persiuntimo tipas:

[ctx: @title:group]
en: Recipients
lt: Gavėjai

en: Warn if too many recipients are specified
lt: Perspėti, jeigu per daug gavėjų išvardinta

en: Set the maximum number of recipients for the warning
lt: Nustatyti didžiausią gavėjų skaičių šiam perspėjimui

[ctx: No addresses are retained]
en: No save
lt: Be saugojimo

en: No autosave
lt: Automatinio išsaugojimo nėra

[ctx: Interval suffix]
en:  minute |  minutes
lt[0]:  minutė
lt[1]:  minutės
lt[2]:  minučių
lt[3]:  minutės

en: Automatically save the message at this specified interval
lt: Automatiškai išsaugoti laišką šiuo nustatytu laiko intervalu

en: Repl&y Subject Prefixes
lt: Atsak&ymo temos priešdėliai

en: A&dd...
lt: &Pridėti...

en: Re&move
lt: P&ašalinti

en: Mod&ify...
lt: Kei&sti...

en: Enter new reply prefix:
lt: Įrašyti naują atsakymo priešdėlį:

en: For&ward Subject Prefixes
lt: Temos priešdėliai &persiunčiant

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mRemoveButton)
en: Remo&ve
lt: Pa&šalinti

en: Add...
lt: Pridėti...

en: Modify...
lt: Keisti...

en: Enter new forward prefix:
lt: Įrašyti naują persiuntimo priešdėlį:

en: This list is checked for every outgoing message from the top to the bottom for a charset that contains all required characters.
lt: Šis sąrašas yra peržiūrimas kiekvienam išeinančiam laiškui nuo pradžios iki galo, ieškant koduotės, turinčios visus reikalingus simbolius.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mModifyButton)
en: &Modify...
lt: &Keisti...

en: Enter charset:
lt: Įrašyti koduotę:

en: &Keep original charset when replying or forwarding (if possible)
lt: Išlai&kyti originalo koduotę atsakant arba persiunčiant (esant galimybei)

en: This charset is not supported.
lt: Ši koduotė yra nepalaikoma.

en: &Use custom message-id suffix
lt: Na&udoti parinktą laiško id priesagą

en: Custom message-&id suffix:
lt: Parinkta laiško &id priesaga:

en: Define custom mime header fields:
lt: Nustatyti parinktus MIME antraščių laukus:

[ctx: @title:column Name of the mime header.]
en: Name
lt: Pavadinimas

[ctx: @title:column Value of the mimeheader.]
en: Value
lt: Reikšmė

[ctx: @action:button Add new mime header field.]
en: Ne&w
lt: &Nauja

[ctx: @label:textbox Name of the mime header.]
en: &Name:
lt: &Pavadinimas:

en: &Value:
lt: &Reikšmė:

en: Outlook-compatible attachment naming
lt: Su Outlook suderinami priedų pavadinimai

en: Turn this option on to make Outlook(tm) understand attachment names containing non-English characters
lt: Įgalinkite šią parinktį, jei norite, kad Outlook(tm) suprastų priedų vardus, turinčius ne angliškų simbolių.

en: E&nable detection of missing attachments
lt: Į&jungti trūkstamų priedų aptikimą

en: Recognize any of the following key words as intention to attach a file:
lt: Bet kurį iš šių raktažodžių laikyti ketinimu pridėti failą:

en: Enter new key word:
lt: Įrašyti naują raktažodį:

en: No limit
lt: Neribotas

en: You have chosen to encode attachment names containing non-English characters in a way that is understood by Outlook(tm) and other mail clients that do not support standard-compliant encoded attachment names.
    Note that KMail may create non-standard compliant messages, and consequently it is possible that your messages will not be understood by standard-compliant mail clients; so, unless you have no other choice, you should not enable this option.
lt: Jūs pasirinkote užšifruoti priedų vardus, turinčius ne-angliškų simbolių, būdu, suprantamu Outlook(tm) ir kitoms pašto programoms, kurios nepalaiko su standartais suderintų šifruotų priedų pavadinimų.
    Atkreipkite dėmesį, kad KMail gali sukurti su standartais nesuderintus laiškus, kurie, tačiau, gali ir nebūti suprantami su standartais suderintus laiškus atpažįstančiomis pašto programoms; taigi, šią parinktį įjunkite tik tuo atveju, jei tikrai neturite kito pasirinkimo.

en: Add
lt: Pridėti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Folders
lt: Aplankai

en: Invitations
lt: Kvietimai

en: Printing
lt: Spausdinimas

en: Reading
lt: Skaitymas

en: Message Disposition Notifications
lt: Pranešimai apie laiškų pristatymą

en: S/MIME Validation
lt: S/MIME tikrinimas

en:  day |  days
lt[0]:  diena
lt[1]:  dienos
lt[2]:  dienų
lt[3]:  diena

en: This option requires dirmngr >= 0.9.0
lt: Šiai parinkčiai reikia dirmngr >= 0.9.0

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, systemHTTPProxy)
en: no proxy
lt: be įgaliotojo serverio

en: (Current system setting: %1)
lt: (Esamas sistemos nustatymas: %1)

en: Select
lt: Žymėti

[ctx: Start of the filename for a mail archive file]
en: Archive
lt: Archyvas

[ctx: @title:window for archiving a folder]
en: Archive Folder
lt: Aplanko archyvavimas

[ctx: @action]
en: Archive
lt: Archyvuoti

en: &Folder:
lt: &Aplankas:

en: F&ormat:
lt: F&ormatas:

en: Compressed Zip Archive (.zip)
lt: Suglaudintas Zip archyvas (.zip)

en: Uncompressed Archive (.tar)
lt: Nesuglaudintas archyvas (.tar)

en: BZ2-Compressed Tar Archive (.tar.bz2)
lt: BZ2 suglaudintas Tar archyvas (.tar.bz2)

en: GZ-Compressed Tar Archive (.tar.gz)
lt: GZ suglaudintas Tar archyvas (.tar.gz)

en: &Archive File:
lt: Archyvo &failas:

en: &Delete folder and subfolders after completion
lt: &Ištrinti aplanką ir poaplankius baigus

en: Archive all subfolders
lt: Archyvuoti visus poaplankius

en: Please select the folder that should be archived.
lt: Pasirinkite archyvuotiną aplanką.

en: No folder selected
lt: Nepasirinkote aplanko

en: 1 attachment (%2) | %1 attachments (%2)
lt[0]: 1 Priedas (%2)
lt[1]: %1 priedai (%2)
lt[2]: %1 priedų (%2)
lt[3]: %1 priedas (%2)

en: Hide attachment list
lt: Slėpti priedų sąrašą

en: Show attachment list
lt: Rodyti priedų sąrašą

[ctx: Menu item]
en: Encoding
lt: Koduotė

en: Select the dictionary to use when spell-checking this message
lt: Parinkite žodyną, naudojamą šio laiško rašybos tikrinimui

en: Set the "From:" email address for this message
lt: Parinkti „From:“ (nuo) el. pašto adresą šiam laiškui

en: &Identity:
lt: &Tapatybė:

en: &Dictionary:
lt: Žo&dynas:

en: &Sent-Mail folder:
lt: Išsiųstų laiškų ap&lankas:

en: &Mail transport:
lt: Paš&to perdavimas:

[ctx: sender address field]
en: &From:
lt: &Nuo:

[ctx: @label:textbox Subject of email.]
en: S&ubject:
lt: T&ema:

en: &Send Mail
lt: Siųsti &paštą

en: &Send Mail Via
lt: Siųsti &paštą per

en: Send
lt: Siųsti

en: Send &Later
lt: Siųsti &vėliau

en: Send &Later Via
lt: Siųsti paštą &vėliau per

[ctx: Queue the message for sending at a later date]
en: Queue
lt: Į eilę

en: Save as &Draft
lt: Įrašyti &juodraščiu

en: Save email in Draft folder
lt: Išsaugoti el. laišką Juodraščių aplanke

en: Save as &Template
lt: Įrašyti ša&blonu

en: Save email in Template folder
lt: Išsaugoti el. laišką Ruošinių aplanke

en: Save as &File
lt: Įrašyti kaip &failą

en: &Insert Text File...
lt: Įterpti &teksto failą...

en: &Insert Recent Text File
lt: Įte&rpti neseniai naudotą teksto failą

en: &Address Book
lt: &Adresų knygelė

en: Open Address Book
lt: Atverti adresų knygelę

en: &New Composer
lt: &Naujas redaktorius

en: Select &Recipients...
lt: Pažymėti &gavėjus...

en: Save &Distribution List...
lt: Išsaugoti &platinimo sąrašą

en: Paste as Attac&hment
lt: Įterpti kaip pri&edą

en: Cl&ean Spaces
lt: Iš&valyti tarpus

en: Use Fi&xed Font
lt: Naudoti ne&kintamo pločio šriftą

[ctx: @action:inmenu Mark the email as urgent.]
en: &Urgent
lt: &Skubus

en: &Request Disposition Notification
lt: &Prašyti pristatymo pranešimo

en: &Wordwrap
lt: Ke&lti žodžius

en: &Snippets
lt: &Fragmentai

en: &Automatic Spellchecking
lt: &Automatiškai tikrinti rašybą

en: Rich Text Editing
lt: Raiškiojo teksto redagavimas

en: Rich Text
lt: Raiškusis tekstas

en: &All Fields
lt: &Visus laukelius

en: &Identity
lt: &Tapatybė

en: &Dictionary
lt: Žo&dynas

en: &Sent-Mail Folder
lt: Išsiųs&tų laiškų aplankas

en: &Mail Transport
lt: &Pašto transportas

en: &From
lt: &Nuo

[ctx: @action:inmenu Show the subject in the composer window.]
en: S&ubject
lt: T&ema

en: Append S&ignature
lt: Padėti pa&rašą

en: Pr&epend Signature
lt: Pridėti parašą

en: Insert Signature At C&ursor Position
lt: Pridėti parašą žymeklio vietoje

en: &Spellchecker...
lt: &Rašybos tikrinimas...

en: Spellchecker
lt: Rašybos tikrinimas

en: &Encrypt Message
lt: &Šifruoti laišką

en: Encrypt
lt: Šifravimas

en: &Sign Message
lt: Pa&sirašyti laišką

en: Sign
lt: Pasirašymas

en: &Cryptographic Message Format
lt: &Kriptografinis laiško formatas

en: Select a cryptographic format for this message
lt: Pasirinkite šio laiško kriptografinį formatą

en: Configure KMail...
lt: Konfi&gūruoti KMail...

en: <qt>This will hide the menu bar completely. You can show it again by typing %1.</qt>
lt: <qt>Tai pilnai paslėps meniu juostą. Norėdami vėl ją parodyti spauskite %1.</qt>

en: Hide menu bar
lt: Slėpti meniu juostą

[ctx: Shows the linenumber of the cursor position.]
en:  Line: %1
lt:  Eilutė: %1

en:  Column: %1
lt:  Stulpelis: %1

en: OVR
lt: PRŠ

en: INS
lt: ĮTRP

en: Spellcheck: on
lt: Rašybos tikrinimas: išjungtas

en: Spellcheck: off
lt: Rašybos tikrinimas: išjungtas

en: Re&save as Template
lt: Iš &naujo įrašyti šablonu

en: &Save as Draft
lt: Į&rašyti kaip juodraštį

en: Resave this message in the Templates folder. It can then be used at a later time.
lt: Išsaugokite laišką Šablonų aplanke. Jį vėliau galėsite pakartotinai naudoti.

en: Save this message in the Drafts folder. It can then be edited and sent at a later time.
lt: Išsaugokite laišką Juodraščių aplanke. Ją vėliau galėsite redaguoti ir išsiųsti.

en: Do you want to save the message for later or discard it?
lt: Ar atsisakote laiško, ar jį išsaugosite vėlesniam naudojimui?

en: Close Composer
lt: Užverti redaktorių

en: Autosave Message Failed
lt: Laiško automatinis išsaugojimas nepavyko

en: Sending Message Failed
lt: Laiško išsiųsti nepavyko

en: Add as &Inline Image
lt: Pridėti &kaip Įterptą paveikslėlį

en: Add as &Attachment
lt: Pri&dėti kaip priedą

en: Name of the attachment:
lt: Priedo pavadinimas:

en: Add URL into Message | Add URLs into Message
lt[0]: Į laiško tekstą įterpti URL
lt[1]: Į laiško tekstą įterpti kelis URL
lt[2]: Į laiško tekstą įterpti kelis URL
lt[3]: Į laiško tekstą įterpti kelis URL

en: Add File as &Attachment | Add Files as &Attachment
lt[0]: Pridėti &failą kaip priedą
lt[1]: Pridėti &failus kaip priedus
lt[2]: Pridėti &failus kaip priedus
lt[3]: Pridėti &failus kaip priedus

en: Insert clipboard text as attachment
lt: Podėlio tekstą įterpti kaip pri&edą

en: unnamed
lt: bevardis

en: <qt><p>You have requested that messages be encrypted to yourself, but the currently selected identity does not define an (OpenPGP or S/MIME) encryption key to use for this.</p><p>Please select the key(s) to use in the identity configuration.</p></qt>
lt: <qt><p>Jūs prašote užšifruoti laišką sau, tačiau šiuo metu pasirinktoje tapatybėje nėra apibrėžtas joks šifravimui naudotinas (OpenPGP ar S/MIME) raktas ar liudijimas.</p><p>Prašome pasirinkti naudotiną raktą(-us) tapatybės konfigūracijoje.</p></qt>

en: Undefined Encryption Key
lt: Neapibrėžtas šifravimo raktas

en: <qt><p>In order to be able to sign this message you first have to define the (OpenPGP or S/MIME) signing key to use.</p><p>Please select the key to use in the identity configuration.</p></qt>
lt: <qt><p>Norėdami pasirašyti šį laišką, Jūs pirma turėtumėte nurodyti raktą, kuris turėtų būti tam naudojamas (OpenPGP arba S/MIME). </p><p>Prašome nurodyti naudotiną raktą tapatybės konfigūracijoje.</p></qt>

en: Undefined Signing Key
lt: Nenurodytas pasirašymo raktas

en: You must enter your email address in the From: field. You should also set your email address for all identities, so that you do not have to enter it for each message.
lt: Turite įrašyti savo el. pašto adresą lauke „Nuo:“. Taip pat turėtumėte nurodyti savo el. pašto adresą kiekvienoje tapatybėje, kad nereikėtų jo įrašinėti kiekvieną kartą ranka.

en: You must specify at least one receiver, either in the To: field or as CC or as BCC.
lt: Reikia nurodyti bent vieną gavėją lauke „Kam:“, „Kopija“ ar „Nematoma kopija“.

en: To: field is empty. Send message anyway?
lt: Laukas „Kam:“ yra tuščias. Ar vis tiek siųsti?

en: No To: specified
lt: Lauke „Kam:“ nėra adresato

en: S&end as Is
lt: Siųsti k&aip yra

en: You did not specify a subject. Send message anyway?
lt: Jūs neįrašėte temos. Ar vis tiek siųsti?

en: No Subject Specified
lt: Nenurodyta tema

en: &Specify the Subject
lt: &Nurodyti „Temą“

en: You must specify at least one receiver in order to be able to encrypt a draft.
lt: Reikia nurodyti bent vieną gavėją, kad galima būtų užšifruoti ruošinį.

en: About to send email...
lt: Ruošiuosi siųsti laišką...

en: Send Confirmation
lt: Išsiuntimo patvirtinimas

en: &Send Now
lt: &Siųsti dabar

en: You are trying to send the mail to more than %1 recipients. Send message anyway?
lt: Jūs bandote išsiųsti laišką daugiau kaip %1 gavėjams. Ar vis tiek siųsti?

en: Too many recipients
lt: Per daug gavėjų

en: &Send as Is
lt: Siųsti k&aip yra

en: &Edit Recipients
lt: &Keisti gavėjus

en: Turning HTML mode off will cause the text to lose the formatting. Are you sure?
lt: Išjungus HTML režimą bus prarastas formatavimas. Ar tikrai išjungti?

en: Lose the formatting?
lt: Prarasti formatavimą?

en: Lose Formatting
lt: Prarasti formatavimą

en: Set a subject for this message
lt: Nustatyti temą šiam laiškui

en: Configure shortcut
lt: Konfigūruoti klavišų derinį

en: Remove Shortcut
lt: Pašalinti klavišų derinį

en: Ask Before Sending
lt: Klausti prieš siunčiant

en: Sending Without Confirmation
lt: Siuntimas be patvirtinimo

en: &Attach file
lt: &Prisegti failą

en: &Remind me later
lt: &Priminti man vėliau

en: External editor was started.
lt: Išorinis redaktorius buvo paleistas.

en: Message will be signed
lt: Laiškas bus pasirašytas

en: Message will not be signed
lt: Laiškas nebus pasirašytas

en: Message will be encrypted
lt: Laiškas bus užšifruotas

en: Message will not be encrypted
lt: Laiškas nebus užšifruotas

en: Cannot fetch collection. %1
lt: Negalima gauti kolekcijos. %1

en: Folder name not defined.
lt: Aplanko pavadinimas nenustatytas.

en: Unable to create folder. %1
lt: Nepavyksta sukurti aplanko. %1

en: No messages selected.
lt: Nepasirinkta žinučių.

en: Cannot move messages.
lt: Nepavyksta perkelti žinučių.

en: No folder returned.
lt: Negražintas joks aplankas.

en: Messages archived
lt: Laiškai suarchyvuoti

en: Folder Shortcut %1
lt: Aplanko spartusis klavišas %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, image)
en: Image
lt: Paveikslėlis

en: You do not have your own contact defined in the address book.
lt: Jūsų paties kontaktas nėra aprašytas adresų knygoje.

en: No Picture
lt: Paveikslėlio nėra

en: No picture set for your address book entry.
lt: Jūsų adresų knygelės įraše nėra paveikslėlio.

en: &With empty fields
lt: &Su tuščiais laukais

en: &From existing vCard
lt: &Iš esančios vCard

en: &Duplicate existing vCard
lt: &Dubliuoti esančią vCard

en: &Existing identities:
lt: &Esančios tapatybės:

[ctx: @title:tab General identity settings.]
en: General
lt: Bendri

en: &Your name:
lt: &Jūsų vardas:

en: <qt><h3>Your name</h3><p>This field should contain your name as you would like it to appear in the email header that is sent out;</p><p>if you leave this blank your real name will not appear, only the email address.</p></qt>
lt: <qt><h3>Jūsų vardas</h3><p>Šiame lauke turi būti įrašytas Jūsų vardas ta forma, kuria jis turi būti įrašytas siunčiamo el. laiško antraštėje;</p><p>jei laukas liks neužpildytas, Jūsų vardo antraštėje nebus, ten pasirodys tik el. pašto adresas.</p></qt>

en: Organi&zation:
lt: Organi&zacija:

en: <qt><h3>Organization</h3><p>This field should have the name of your organization if you would like it to be shown in the email header that is sent out.</p><p>It is safe (and normal) to leave this blank.</p></qt>
lt: <qt><h3>Organizacija</h3><p>Šiame lauke nurodomas organizacijos pavadinimas tuo atveju, jei norite, kad Jūsų organizacijos vardas būtų rodomas išsiųstų laiškų antraštėje.</p><p>Palikti jį tuščią yra visiškai saugu ir normalu.</p></qt>

en: &Email address:
lt: &El. pašto adresas:

en: <qt><h3>Email address</h3><p>This field should have your full email address.</p><p>This address is the primary one, used for all outgoing mail. If you have more than one address, either create a new identity, or add additional alias addresses in the field below.</p><p>If you leave this blank, or get it wrong, people will have trouble replying to you.</p></qt>
lt: <qt><h3>El. pašto adresas</h3><p>Čia turi būti įrašytas visas Jūsų el. pašto adresas.</p><p>Šis adresas yra pirminis ir naudojamas visuose siunčiamuose laiškuose. Jeigu turite daugiau nei vieną adresą, sukurkite naują tapatybę arba pridėkite daugiau adresų šiame sąraše.</p><p>Jei paliksite lauką neužpildytą, arba, jei padarysite klaidą, žmonės, bandydami Jums atsakyti, susidurs su sunkumais.</p></qt>

en: Email a&liases:
lt: El. pašto a&lternatyvos:

en: Cryptography
lt: Kriptografija

en: OpenPGP signing key:
lt: OpenPGP parašo raktas:

en: OpenPGP encryption key:
lt: OpenPGP šifravimo raktas:

en: <qt><p>The S/MIME (X.509) certificate you choose here will be used to digitally sign messages.</p><p>You can leave this blank, but KMail will not be able to digitally sign emails using S/MIME; normal mail functions will not be affected.</p></qt>
lt: <qt><p>S/MIME (X.509) liudijimas, kurį čia pasirinksite, bus naudojamas skaitmeniniu būdu pasirašyti laiškus.</p><p>Jei paliksite neužpildytą, KMail negalės skaitmeniniu būdu, naudojant S/MIME, pasirašyti laiškų, tačiau įprastų pašto funkcijų tai nepalies.</p></qt>

en: S/MIME signing certificate:
lt: S/MIME pasirašymo liudijimas:

en: <qt><p>The S/MIME certificate you choose here will be used to encrypt messages to yourself and for the "Attach My Certificate" feature in the composer.</p><p>You can leave this blank, but KMail will not be able to encrypt copies of outgoing messages to you using S/MIME; normal mail functions will not be affected.</p></qt>
lt: <qt><p>Čia pasirinktas S/MIME liudijimas bus naudojamas šifruoti laiškus sau pačiam bei redaktoriaus galimybei „Pridėti mano liudijimą“ įgyvendinti.</p><p>Jei paliksite neužpildytą, KMail negalės skaitmeniniu būdu, naudojant S/MIME, užkoduoti išeinančių laiškų, tačiau įprastų pašto funkcijų tai nepalies.</p></qt>

en: S/MIME encryption certificate:
lt: S/MIME šifravimo liudijimas:

[ctx: preferred format of encrypted messages]
en: Preferred format:
lt: Pageidaujamas formatavimas:

[ctx: @title:tab Advanced identity settings.]
en: Advanced
lt: Išsamiau

en: &Reply-To address:
lt: „Kam atsakyti“ ad&resas:

en: <qt><h3>Reply-To addresses</h3><p>This sets the <tt>Reply-to:</tt> header to contain a different email address to the normal <tt>From:</tt> address.</p><p>This can be useful when you have a group of people working together in similar roles. For example, you might want any emails sent to have your email in the <tt>From:</tt> field, but any responses to go to a group address.</p><p>If in doubt, leave this field blank.</p></qt>
lt: <qt><h3>„Kam atsakyti“ adresai</h3><p>Čia nustatoma, kad antraštėje <tt>Atsakyti-kam:</tt> būtų įrašytas kitas nei <tt>Nuo:</tt> adresas.</p><p>Tai gali būti naudinga, kai turite grupę žmonių, kurie dirba panašiuose vaidmenyse. Pvz., galite norėti, kad visi Jums parašyti laiškai būtų siunčiami adresu, nurodytu <tt>Nuo:</tt> lauke, o visi atsakymai keliautų grupės adresu.</p><p>jei abejojate tokio adreso reikalingumu, palikite lauką neužpildytą.</p></qt>

en: &CC addresses:
lt: &CC adresai:

en: <qt><h3>CC (Carbon Copy) addresses</h3><p>The addresses that you enter here will be added to each outgoing mail that is sent with this identity.</p><p>This is commonly used to send a copy of each sent message to another account of yours.</p><p>To specify more than one address, use commas to separate the list of CC recipients.</p><p>If in doubt, leave this field blank.</p></qt>
lt: <qt><h3>CC (Carbon Copy) adresai</h3><p>Adresai, kuriuos čia įrašysite, bus įdėti į kiekvieną laišką, kurį Jūs išsiųsite šia tapatybe.</p><p>Dažniausiai tai yra naudojama, kad nusiųsti kiekvieno siunčiamo laiško kopiją kitai Jūsų paskyrai.</p><p>Norėdami nurodyti daugiau nei vieną adresą, atskirkite juos kableliais.</p><p>Jei kyla abejonių, palikite šitą laukelį tuščią.</p></qt>

en: &BCC addresses:
lt: Ne&matomos kopijos adresai:

en: <qt><h3>BCC (Blind Carbon Copy) addresses</h3><p>The addresses that you enter here will be added to each outgoing mail that is sent with this identity. They will not be visible to other recipients.</p><p>This is commonly used to send a copy of each sent message to another account of yours.</p><p>To specify more than one address, use commas to separate the list of BCC recipients.</p><p>If in doubt, leave this field blank.</p></qt>
lt: <qt><h3>Nematomos kopijos (Blind Carbon Copy) adresai</h3><p>Adresai, kuriuos čia įrašysite, bus įdėti į kiekvieną laišką, kurį Jūs išsiųsite šia tapatybe. Jie bus nematomi kitiems gavėjams.</p><p>Dažniausiai tai yra naudojama norint nusiųsti kiekvieno siunčiamo laiško kopiją kitai Jūsų paskyrai.</p><p>Norėdami nurodyti daugiau nei vieną adresą, atskirkite juos kableliais.</p><p>Jei kyla abejonių, palikite šitą laukelį tuščią.</p></qt>

en: D&ictionary:
lt: Ž&odynas:

en: Sent-mail &folder:
lt: Išsiųstų laiškų &aplankas:

en: &Drafts folder:
lt: &Juodraščių aplankas:

en: &Templates folder:
lt: Ša&blonų aplankas:

en: Outgoing Account:
lt: Išsiuntimo paskyra:

en: Attach my vCard to message
lt: Pridėti mano vCard laiške

en: Create...
lt: Sukurti...

en: Autocorrection language:
lt: Automatinio taisymo kalba:

en: Restore default domain name
lt: Atkurti numatytą domeno vardą:

en: Defaul&t domain:
lt: Numa&tytasis domenas:

en: <qt><p>The default domain is used to complete email addresses that only consist of the user's name.</p></qt>
lt: <qt><p>Numatytasis domenas yra naudojamas užbaigti el. pašto adresams, kurie turi tik naudotojų vardus.</p></qt>

en: &Use custom message templates for this identity
lt: Naudoti savadarbį laiško šabloną šiai tapatybei

en: &Copy Global Templates
lt: &Kopijuoti globaliuosius šablonus

en: Signature
lt: Parašas

en: Picture
lt: Paveikslėlis

en: Invalid Email Alias "%1"
lt: Neteisinga el. pašto alternatyva „%1“

en: Invalid Email Address
lt: Neteisingas el. pašto adresas

en: One of the configured OpenPGP signing keys does not contain any user ID with the configured email address for this identity (%1).
    This might result in warning messages on the receiving side when trying to verify signatures made with this configuration.
lt: Vienas iš konfigūruotų OpenPGP pasirašymo raktų neturi jokio naudotojo ID su šiai tapatybei konfigūruotu el. pašto adresu (%1).
    Dėl šio neatitikimo gavėjo pusėje gali būti rodomi perspėjimo pranešimai, nes bus bandoma patikrinti parašus, padarytus su šia konfigūracija.

en: One of the configured OpenPGP encryption keys does not contain any user ID with the configured email address for this identity (%1).
lt: Vienas iš konfigūruotų OpenPGP šifravimo raktų neturi jokio naudotojo ID su šiai tapatybei konfigūruotu el. pašto adresu (%1).

en: One of the configured S/MIME signing certificates does not contain the configured email address for this identity (%1).
    This might result in warning messages on the receiving side when trying to verify signatures made with this configuration.
lt: Vienas iš konfigūruotų S/MIME pasirašymo liudijimų neturi jokio šiai tapatybei konfigūruoto el. pašto adreso (%1).
     Dėl šio neatitikimo gavėjo pusėje gali būti rodomi perspėjimo pranešimai, nes bus bandoma patikrinti parašus, padarytus su šia konfigūracija.

en: One of the configured S/MIME encryption certificates does not contain the configured email address for this identity (%1).
lt: Vienas iš konfigūruotų S/MIME šifravimo liudijimų neturi jokio šiai tapatybei konfigūruoto el. pašto adreso (%1)

en: Email Address Not Found in Key/Certificates
lt: El. pašto adresas nerastas tarp raktų/liudijimų

en: The signature file is not valid
lt: Parašo failas neteisingas

en: Edit...
lt: Keisti...

en: Delete current vCard
lt: Pašalinti dabartinę vCard

en: Delete vCard
lt: Ištrinti vCard

[ctx: %1: identity name. Used in the config dialog, section Identity, to indicate the default identity]
en: %1 (Default)
lt: %1 (Numatytoji)

en: Identity Name
lt: Tapatybės vardas

en: Email Address
lt: El. pašto adresas

en: &Remove
lt: &Pašalinti

en: Rename
lt: Pervadinti

en: Set as Default
lt: Nustatyti numatytuoju

en: &New identity:
lt: &Nauja tapatybė:

en: &Use System Settings values
lt: &Naudoti sistemos nuostatų reikšmes

en: &Duplicate existing identity
lt: &Dubliuoti esančią tapatybę

en: Email added successfully.
lt: El. laiškas sėkmingai pridėtas.

en: Distribution list %2 is empty, it cannot be used. | Distribution lists %2 are empty, they cannot be used.
lt[0]: Gavėjų sąrašas „%2“ yra tuščias, jo negalima naudoti.
lt[1]: Gavėjų sąrašai „%2“ yra tušti, jų negalima naudoti.
lt[2]: Gavėjų sąrašai „%2“ yra tušti, jų negalima naudoti.
lt[3]: Gavėjų sąrašai „%2“ yra tušti, jų negalima naudoti.

en: Contact created successfully
lt: Kontaktas sėkmingai sukurtas

en: Contact cannot be stored: %1
lt: Kontaktas negali būti išsaugotas: %1

en: Failed to store contact
lt: Nepavyko išsaugoti kontakto

en: Do you want to attach this folder "%1"?
lt: Ar pageidaujate pridėti šį aplanką „%1“?

en: Attach Folder
lt: Pridėti aplanką

en: Delete Search
lt: Ištrinti paieškos aplanką

en: <qt>Are you sure you want to delete the search <b>%1</b>?<br />Any messages it shows will still be available in their original folder.</qt>
lt: <qt>Ar tikrai norite ištrinti paieškos aplanką <b>%1</b>?<br />Aplanke rodomi laiškai nebus ištrinti, nes jie saugomi kituose aplankuose.</qt>

[ctx: @action:button Delete search]
en: &Delete
lt: &Trinti

en: Delete Folder
lt: Pašalinti aplanką

en: <qt>Are you sure you want to delete the empty folder <b>%1</b>?</qt>
lt: <qt>Ar tikrai norite pašalinti tuščią aplanką <b>%1</b>?</qt>

[ctx: @action:button Delete folder]
en: &Delete
lt: &Trinti

en: Removing duplicates
lt: Šalinami dublikatai

en: Done
lt: Atlikta

en: Set subject of message
lt: Nustatykite laiško temą

en: Set replyTo to 'address'
lt: Nustatyti atsakyti Kam į „adresas“

en: Add 'header' to message. This can be repeated
lt: Pridėti „antraštę“ laiškui. Tai gali būti kartojama

en: Read message body from 'file'
lt: Skaityti laiško tekstą iš „failo“

en: Set body of message
lt: Nustatyti laiško tekstą

en: Add an attachment to the mail. This can be repeated
lt: Pridėti priedą laiškui. Tai gali būti kartojama

en: Only check for new mail
lt: Tik tikrinti naują paštą

en: Only open composer window
lt: Tik atverti naujo laiško langą

en: View the given message file
lt: Peržiūrėti šio laiško failą

en: Send message to 'address' or attach the file the 'URL' points to
lt: Siųsti laišką „adresatui“, arba pridėti failą, į kurį nukreipia „URL“

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lt: &Failas

[ctx: @title:menu New message, folder or new window.]
note: i18n: ectx: Menu (file_new)
en: New
lt: Naujas

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
lt: &Keisti

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lt: &Rodinys

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
lt: &Eiti

note: i18n: ectx: Menu (folder)
en: F&older
lt: &Aplankas

note: i18n: ectx: Menu (file) i18n: ectx: Menu (message)
en: &Message
lt: &Laiškas

note: i18n: ectx: Menu (reply_special)
en: Reply Special
lt: Specialus atsakymas

note: i18n: ectx: Menu (menubar_message_forward)
en: &Forward
lt: &Persiųsti

note: i18n: ectx: Menu (apply_filter_actions)
en: A&pply Filter
lt: Pritaik&yti filtrą

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
lt: Į&rankiai

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lt: &Nuostatos

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
lt: &Pagalba

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankinė

en: Please wait while the message is transferred | Please wait while the %1 messages are transferred
lt[0]: Prašome palaukti kol persiunčiamas laiškas
lt[1]: Prašome palaukti kol persiunčiami %1 laiškai
lt[2]: Prašome palaukti kol persiunčiama %1 laiškų
lt[3]: Prašome palaukti kol persiunčiamas %1 laiškas

en: Open Message
lt: Atverti laišką

en: The file does not contain a message.
lt: Faile nėra laiško.

en: The file contains multiple messages. Only the first message is shown.
lt: Faile yra daugiau nei vienas laiškas. Rodomas tik pirmas laiškas.

en: Do you want to forward the selected messages as attachments in one message (as a MIME digest) or as individual messages?
lt: Norite persiųsti pasirinktus laiškus kaip priedus viename laiške (kaip MIME santrauka), ar kaip individualius laiškus?

en: Send As Digest
lt: Siųsti kaip santrauką

en: Send Individually
lt: Siųsti individualiai

en: Filtering messages
lt: Laiškai filtruojami

en: Filtering message %1 of %2
lt: Filtruojami laiškai: %1 iš %2

en: Moving messages
lt: Laiškai perkeliami

en: Deleting messages
lt: Laiškai trinami

note: i18n: ectx: Menu (insert)
en: Insert
lt: Įterpti

note: i18n: ectx: Menu (options)
en: &Options
lt: &Parinktys

note: i18n: ectx: Menu (attach)
en: &Attach
lt: &Pridėti

note: i18n: ectx: ToolBar (htmlToolBar)
en: HTML Toolbar
lt: HTML įrankinė

note: i18n: ectx: ToolBar (directionToolBar)
en: Text Direction Toolbar
lt: Teksto krypties įrankinė

en: KMail is set to be offline; all network jobs are suspended
lt: KMail nustatytas dirbti atsijungus; visi darbai tinkle sustabdyti

en: KMail is set to be online; all network jobs resumed
lt: KMail nustatytas dirbti prisijungus; visi darbai tinkle atnaujinami

en: KMail is set to be online; all network jobs will resume when a network connection is detected
lt: KMail nustatytas dirbti prisijungus; visi darbai bus pratęsti kai tik bus prisijungta prie tinklo

en: KMail is currently in offline mode. How do you want to proceed?
lt: KMail šiuo metu veikia neprisijungęs. Ar norite prisijungti?

en: Online/Offline
lt: Prisijungęs/atsijungęs

en: Work Online
lt: Dirbti prisijungus

en: Work Offline
lt: Dirbti neprisijungus

en: Network connection detected, all network jobs resumed
lt: Tinklo sujungimas nustatytas, visi tinklo darbai atnaujinti

en: No network connection detected, all network jobs are suspended
lt: Nėra tinklo sujungimo, visi tinklo darbai yra sulaikyti

en: Opening Autosave File Failed
lt: Nepavyko atidaryti automatinio saugojimo failo

en: This identity has been changed to use the default transport: | These %1 identities have been changed to use the default transport:
lt[0]: Ši tapatybė buvo pakeista ir naudos numatytą transportą:
lt[1]: Šios %1 tapatybės buvo pakeistos ir naudos numatytą transportą:
lt[2]: Šios %1 tapatybių buvo pakeistos ir naudos numatytą transportą:
lt[3]: %1 tapatybė buvo pakeista ir naudos numatytą transportą:

en: This identity has been changed to use the modified transport: | These %1 identities have been changed to use the modified transport:
lt[0]: Ši tapatybė buvo pakeista ir turi naudoti modifikuotą transportą:
lt[1]: Šios %1 tapatybės buvo pakeistos ir turi naudoti modifikuotą transportą:
lt[2]: Šios %1 tapatybių buvo pakeistos ir turi naudoti modifikuotą transportą:
lt[3]: %1 tapatybė buvo pakeista ir turi naudoti modifikuotą transportą:

en: Sending messages
lt: Siunčiami laiškai

en: Initiating sending process...
lt: Ruošiamasi siųsti...

en: Archive Mail Agent was not registered.
lt: Pašto archyvavimo agentas nebuvo užregistruotas.

en: Send Later Agent was not registered.
lt: Siuntimo vėliau agentas nebuvo užregistruotas.

en: KMail Error
lt: KMail klaida

en: Unable to start import wizard
lt: Nepavyksta paleisti importavimo vediklio

en: Could not start the import wizard. Please check your installation.
lt: Nepavyko paleisti importavimo vediklio. Patikrinkite, ar tinkamai įdiegėte.

en: No Subject
lt: Nėra temos

en: (no templates)
lt: (šablonų nėra)

en: This folder does not have any expiry options set
lt: Šiam aplankui nėra nurodyta jokių galiojimo laiko parinkčių

en: <qt>Are you sure you want to expire the folder <b>%1</b>?</qt>
lt: <qt>Ar tikrai norite trinti senus laiškus iš aplanko <b>%1</b>?</qt>

en: Expire Folder
lt: Trinti senus laiškus aplanke

en: &Expire
lt: Trinti se&nus laiškus

en: Empty Trash
lt: Ištuštinti šiukšlinę

en: Move to Trash
lt: Išmesti į šiukšlinę

en: Are you sure you want to empty the trash folder?
lt: Ar tikrai norite ištuštinti šiukšlinę?

en: <qt>Are you sure you want to move all messages from folder <b>%1</b> to the trash?</qt>
lt: <qt>Ar tikrai norite perkelti visus laiškus iš aplanko <b>%1</b> į šiukšlinę?</qt>

en: Moved all messages to the trash
lt: Visi laiškai perkelti į šiukšlinę

en: Are you sure you want to expire all old messages?
lt: Ar tikrai norite sunaikinti visus senus laiškus?

en: Expire Old Messages?
lt: Trinti senus laiškus?

en: Expire
lt: Trinti senus

en: Loading external references in html mail will make you more vulnerable to "spam" and may increase the likelihood that your system will be compromised by other present and anticipated security exploits.
lt: Įkeliant išorines HTML nuorodas padidėja tikimybė gauti „brukalą“; taip pat išauga Jūsų sistemos pažeidimo dėl esamų ar būsimų saugumo spragų tikimybė.

en: Security Warning
lt: Saugumo perspėjimas

en: Load External References
lt: Įkelti nuorodas iš išorės

en: <qt>Do you really want to delete the selected message?<br />Once deleted, it cannot be restored.</qt> | <qt>Do you really want to delete the %1 selected messages?<br />Once deleted, they cannot be restored.</qt>
lt[0]: <qt>Ar tikrai norite ištrinti pasirinktą laišką?<br />Ištrynus, jis nebegali būti atstatytas.</qt>
lt[1]: <qt>Ar tikrai norite ištrinti %1 pasirinktus laiškus?<br />Ištrynus, jie nebegalės būti atstatyti.</qt>
lt[2]: <qt>Ar tikrai norite ištrinti %1 pasirinktų laiškų?<br />Ištrynus, jie nebegalės būti atstatyti.</qt>
lt[3]: <qt>Ar tikrai norite ištrinti %1 pasirinktą laišką?<br />Ištrynus, jis nebegali būti atstatytas.</qt>

en: Delete Messages
lt: Ištrinti laiškus

en: Delete Message
lt: Ištrinti laišką

en: Moving messages...
lt: Laiškai perkeliami...

en: Deleting messages...
lt: Laiškai trinami...

en: Messages deleted successfully.
lt: Laiškai sėkmingai ištrinti.

en: Messages moved successfully.
lt: Laiškai sėkmingai perkelti.

en: Deleting messages failed.
lt: Laiškų ištrinti nepavyko.

en: Deleting messages canceled.
lt: Laiškų trynimas nutrauktas.

en: Moving messages failed.
lt: Laiškų perkėlimas nepavyko

en: Moving messages canceled.
lt: Laiškų perkėlimas nutrauktas.

en: Copying messages...
lt: Laiškai kopijuojami...

en: Messages copied successfully.
lt: Laiškai sėkmingai nukopijuoti.

en: Copying messages failed.
lt: Nepavyko nukopijuoti laiškų.

en: Copying messages canceled.
lt: Laiškų kopijavimas nutrauktas.

en: Moving messages to trash...
lt: Perkeliami laiškai į šiukšlinę...

en: Messages moved to trash successfully.
lt: Laiškai sėkmingai perkelti į šiukšlinę.

en: Moving messages to trash failed.
lt: Laiškų perkelti į šiukšlinę nepavyko

en: Moving messages to trash canceled.
lt: Laiškų perkėlimas nutrauktas į šiukšlinę.

en: Save &As...
lt: Įrašyti &kaip...

en: &Expire All Folders
lt: Ištri&nti senus laiškus visuose aplankuose

en: Check &Mail
lt: &Tikrinti paštą

en: Check Mail In
lt: Tikrinti paštą iš

en: Check Mail
lt: Tikrinti paštą

en: &Send Queued Messages
lt: &Siųsti eilės laiškus

en: Online status (unknown)
lt: Prisijungimo būsena (nežinoma)

en: Send Queued Messages Via
lt: &Siųsti eilėje esančius laiškus per

en: Certificate Manager
lt: Liudijimų tvarkytuvė

en: &Import Messages...
lt: &Importuoti laiškus...

en: &Debug Sieve...
lt: &Derinti Sieve...

en: Filter &Log Viewer...
lt: Filtrų žu&rnalų žiūryklė...

en: Edit "Out of Office" Replies...
lt: Redaguoti „Nesu darbo vietoje“ atsakymus...

en: &Configure Automatic Archiving...
lt: &Konfigūruoti automatinį archyvavimą...

en: Delayed Messages...
lt: Užsilaikę pranešimai...

[ctx: @action Hard delete, bypassing trash]
en: &Delete
lt: &Trinti

en: M&ove Thread to Trash
lt: Per&kelti giją į šiukšlinę

en: Move thread to trashcan
lt: Perkelti giją į šiukšlinę

en: Delete T&hread
lt: Trinti &giją

en: &Find Messages...
lt: &Ieškoti laiškų...

en: Select &All Messages
lt: Žymė&ti visus laiškus

en: &Mailing List Management...
lt: &Pašto sąrašo tvarkymas...

en: &Assign Shortcut...
lt: Priski&rti greituosius klavišus...

en: &Expiration Settings
lt: &Senų laiškų nuostatos

en: &Archive Folder...
lt: &Archyvuoti aplanką...

en: Load E&xternal References
lt: Įkelti laiško &nurodomas išorines nuorodas

en: Copy Message To...
lt: Laiškus kopijuoti į...

en: Move Message To...
lt: Laiškus perkelti į...

en: &New Message...
lt: &Naujas laiškas...

[ctx: @action:intoolbar New Empty Message]
en: New
lt: Naujas

en: Message From &Template
lt: Naujas laiškas pagal ša&bloną

en: New Message t&o Mailing-List...
lt: Naujas laiškas pašto s&ąrašui...

en: &Create Filter
lt: Su&daryti filtrą

en: Filter on &Subject...
lt: Filtruoti „&Temą“...

en: Filter on &From...
lt: Filtruoti „&Nuo“...

en: Filter on &To...
lt: Filtruoti „&Kam“...

en: Mark &Thread
lt: Žymėti &giją

en: Mark Thread as &Read
lt: Žymėti giją &skaityta

en: Mark all messages in the selected thread as read
lt: Žymėti visus pasirinktos gijos laiškus skaitytais

en: Mark Thread as &Unread
lt: Žymėti giją ne&skaityta

en: Mark all messages in the selected thread as unread
lt: Žymėti visus pasirinktos gijos laiškus neskaitytais

en: Mark Thread as &Important
lt: Žymėti giją s&varbia

en: Remove &Important Thread Mark
lt: Naikinti gijos žymę „&Svarbi“

en: Mark Thread as &Action Item
lt: Žymėti giją kaip &veiksmo elementą

en: Remove &Action Item Thread Mark
lt: Naikinti gijos žymę „&Veiksmo elementas“

en: &Watch Thread
lt: &Stebėti giją

en: &Ignore Thread
lt: &Ignoruoti giją

en: Save A&ttachments...
lt: Į&rašyti priedus...

en: Appl&y All Filters
lt: Pritaikyti &visus filtrus

[ctx: View->]
en: &Expand Thread / Group
lt: Išplėsti giją / grupę

en: Expand the current thread or group
lt: Išplėsti esamą giją ar grupę

[ctx: View->]
en: &Collapse Thread / Group
lt: Sutraukti giją / grupę

en: Collapse the current thread or group
lt: Sutraukti esamą giją ar grupę

[ctx: View->]
en: Ex&pand All Threads
lt: Iš&plėsti visas gijas

en: Expand all threads in the current folder
lt: Išplėsti visas gijas esamame aplanke

[ctx: View->]
en: C&ollapse All Threads
lt: S&utraukti visas gijas

en: Collapse all threads in the current folder
lt: Sutraukti visas gijas esamame aplanke

en: &Display Message
lt: &Rodyti laišką

en: &Next Message
lt: &Kitas laiškas

en: Go to the next message
lt: Eiti prie kito laiško

en: Next &Unread Message
lt: Tolesnis &neskaitytas laiškas

[ctx: @action:inmenu Goto next unread message]
en: Next
lt: Tolesnis

en: Go to the next unread message
lt: Eiti į ankstesnį neskaitytą laišką

en: &Previous Message
lt: &Ankstesnis laiškas

en: Go to the previous message
lt: Eiti į ankstesnį laišką

en: Previous Unread &Message
lt: Ank&stesnis neskaitytas laiškas

[ctx: @action:inmenu Goto previous unread message.]
en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Go to the previous unread message
lt: Eiti į ankstesnį neskaitytą laišką

en: Next Unread &Folder
lt: Kitas neskaitytas a&plankas

en: Go to the next folder with unread messages
lt: Eiti į kitą aplanką su neskaitytais laiškais

en: Previous Unread F&older
lt: Ankstesnis neskaitytas ap&lankas

en: Go to the previous folder with unread messages
lt: Eiti į ankstesnį aplanką su neskaitytais laiškais

[ctx: Go->]
en: Next Unread &Text
lt: Kitas neskaitytas &tekstas

en: Go to the next unread text
lt: Eiti į kitą neskaitytą tekstą

en: Scroll down current message. If at end of current message, go to next unread message.
lt: Slinkti žemyn esamo laiško tekstu.  Jei pasiektas laiško galas, eiti prie kito neskaityto laiško.

en: Configure &Filters...
lt: Konfigūruoti &filtrus...

en: Manage &Sieve Scripts...
lt: Tvarkyti &Sieve scenarijus...

en: KMail &Introduction
lt: K&Mail įžanga

en: Display KMail's Welcome Page
lt: Rodyti KMail pasisveikinimo puslapį

en: Configure &Notifications...
lt: Konfigūruoti &pranešimus...

en: &Configure KMail...
lt: Konfi&gūruoti KMail...

en: Expire...
lt: Trinti senus...

en: Add Favorite Folder...
lt: Pridėti mėgstamą aplanką...

en: Serverside Subscription...
lt: Serverio pusės prenumerata...

en: New AddressBook Contact...
lt: Naujas adresų knygos kontaktas...

en: Copy Message to Folder
lt: Kopijuoti laišką į aplanką

en: Jump to Folder...
lt: Pereiti į aplanką...

en: Abort Current Operation
lt: Atšaukti vykdomą operaciją

en: Focus on Next Folder
lt: Perkelti žymeklį į kitą aplanką

en: Focus on Previous Folder
lt: Perkelti žymeklį į ankstesnį aplanką

en: Select Folder with Focus
lt: Pažymėti žymekliu išskirtą aplanką

en: Focus on First Folder
lt: Fokusuoti ties pirmu aplanku

en: Focus on Last Folder
lt: Fokusuoti ties paskutiniu aplanku

en: Focus on Next Message
lt: Perkelti žymeklį į kitą laišką

en: Focus on Previous Message
lt: Perkelti žymeklį į ankstesnį laišką

en: Select First Message
lt: Pažymėti pirmą laišką

en: Select Last Message
lt: Pažymėti paskutinį laišką

en: Select Message with Focus
lt: Pažymėti žymekliu išskirtą laišką

en: Set Focus to Quick Search
lt: Nustatyti fokusavimą greitai paieškai

en: Extend Selection to Previous Message
lt: Išplėsti pažymėjimą iki ankstesnio laiško

en: Extend Selection to Next Message
lt: Išplėsti pažymėjimą iki kito laiško

en: Move Message to Folder
lt: Perkelti laišką į aplanką

en: &Delete Search
lt: Pašalinti paieškos aplanką

en: Edit Search...
lt: Keisti paiešką...

en: E&mpty Trash
lt: Iš&tuštinti šiukšlinę

en: &Move All Messages to Trash
lt: Perkelti visus laiškus į &šiukšlinę

en: &Undo
lt: Atš&aukti

en: &Undo: "%1"
lt: Atš&aukti: „%1“

en: Filter %1
lt: Filtruoti: %1

en: Use of HTML in mail will make you more vulnerable to "spam" and may increase the likelihood that your system will be compromised by other present and anticipated security exploits.
lt: Naudojant laiškuose HTML gali padidėti tikimybė gauti „brukalą“;  taip pat išauga Jūsų sistemos pažeidimo dėl esamų ar būsimų saugumo skylių tikimybė.

en: Use HTML
lt: Naudoti HTML

en: Starting...
lt: Paleidžiama...

en: &Move to Trash
lt: &Perkelti į šiukšlinę

[ctx: @action:intoolbar Move to Trash]
en: Trash
lt: Šiukšlinė

en: Move message to trashcan
lt: Perkelti laišką į šiukšlinę

en: Cannot copy item. %1
lt: Nepavyksta kopijuoti elemento. %1

en: New Message To...
lt: Naujas laiškas adresatui...

en: Reply To...
lt: Kam atsakyti...

en: Forward To...
lt: Kam persiųsti...

en: Add to Address Book
lt: Įdėti į adresų knygą

en: Add to Existing Contact
lt: Pridėti prie esančio kontakto

en: Open in Address Book
lt: Atverti su adresų knygele

en: Bookmark This Link
lt: Įdėti žymelę šiai nuorodai

en: Edit contact...
lt: Keisti adresatą...

en: Save Link As...
lt: Įrašyti nuorodą kaip...

en: &Find in Message...
lt: &Ieškoti laiške...

en: Save Image On Disk...
lt: Įrašyti paveikslą diske...

en: Share image...
lt: Bendrinti paveikslėlį...

en: KMail is now based on the Akonadi Personal Information Management framework, which brings many changes all around.
lt: KMail dabar pastatytas ant Akonadi Asmeninės informacijos tvarkymo sistemos, kuri duoda daug įvairių pakeitimų.

en: Push email (IMAP IDLE)
lt: Tikrinti el. paštą (IMAP IDLE)

en: Improved searches
lt: Patobulinta paieška

en: Support for adding notes (annotations) to mails
lt: Palaikoma pastabų (anotacijų) pridėjimas laikams

en: Less GUI freezes, mail checks happen in the background
lt: Mažiau GNS strigimų, pašto tikrinimas vyksta fone

en: Contact modified successfully
lt: Kontaktas sėkmingai pakeistas

en: New Messages In
lt: Nauji laiškai aplanke

en: There are no unread messages
lt: Neskaitytų laiškų nėra

en: 1 unread message | %1 unread messages
lt[0]: Vienas neskaitytas laiškas
lt[1]: %1 neskaityti laiškai
lt[2]: %1 neskaitytų laiškų
lt[3]: %1 neskaitytas laiškas

en: Retrieving folder properties
lt: Gaunamos aplanko savybės

en: Network is unconnected. Folder information cannot be updated.
lt: Tinklas nepajungtas. Aplanko informacija negali būti atnaujinta.

[ctx: @title:window]
en: Properties of Folder %1
lt: Aplanko „%1“ savybės

[ctx: Message->]
en: &Reply
lt: At&sakyti

en: &Reply...
lt: A&tsakyti...

en: Reply to &All...
lt: Atsakyti &visiems...

en: Reply to A&uthor...
lt: Atsakyti &autoriui...

en: Reply to Mailing-&List...
lt: Atsakyti pašto są&rašui...

en: Reply Without &Quote...
lt: Atsakyti &be citavimo...

[ctx: @action:inmenu Message->Forward->]
en: &Inline...
lt: &Laiško tekste...

[ctx: @action:inmenu Message->Forward->]
en: As &Attachment...
lt: K&aip priedą...

[ctx: Message->Forward->]
en: &Redirect...
lt: &Nukreipti...

en: Mar&k Message
lt: Žymėti &laišką

[ctx: Message->]
en: &Forward
lt: Pe&rsiųsti

[ctx: Message->]
en: Mailing-&List
lt: E&l. pašto grupė

en: Add Note...
lt: Pridėti pastabą...

en: Filter on Mailing-&List...
lt: Fi&ltruoti pagal pašto sąrašą...

en: Send A&gain...
lt: S&iųsti iš naujo...

en: New Message From &Template
lt: Naujas laiškas iš ša&blono

en: Edit Note...
lt: Keisti pastabą...

en: Filter on Mailing-List...
lt: Filtruoti pagal pašto sąrašą...

en: Open Message in List Archive
lt: Atverti laišką laiškų archyve

en: Post New Message
lt: Siųsti naują laišką

en: Go to Archive
lt: Eiti į archyvą

en: Request Help
lt: Paprašyti pagalbos

[ctx: Contact the owner of the mailing list]
en: Contact Owner
lt: Susisiekti su savininku

en: Unsubscribe from List
lt: Atsisakyti sąrašo prenumeratos

en: Filter on Mailing-List %1...
lt: Filtruoti pagal pašto sąrašą %1...

en: email
lt: el. paštas

en: web
lt: žiniatinklis

en: From
lt: Nuo

[ctx: Receiver of the email]
en: To
lt: Kam

en: Date
lt: Data

en: Preview
lt: Peržiūra

[ctx: @title:column, folder (e.g. email)]
en: Folder
lt: Aplankas

[ctx: @action:button Search for messages]
en: &Search
lt: &Ieškoti

[ctx: @action:inmenu Forward message inline.]
en: &Inline...
lt: &Laiško tekste...

[ctx: Message->Forward->]
en: As &Attachment...
lt: K&aip priedą...

en: Save Attachments...
lt: Įrašyti priedus...

en: Clear Selection
lt: Išvalyti pažymėjimą

en: Jump to original folder
lt: Šokti į originalų aplanką

en: %1 match | %1 matches
lt[0]: %1 atitikmuo
lt[1]: %1 atitikmenys
lt[2]: %1 atitikmenų
lt[3]: %1 atitikmuo

en: Last Search
lt: Naujausia paieška

en: Searching...
lt: Ieškoma...

en: Cannot get search result. %1
lt: Nepavyksta gauti paieškos rezultatų. %1

en: Search failed.
lt: Paieška nepavyko.

en: Search complete.
lt: Paieška baigta.

en: Search stopped.
lt: Paieška sustabdyta.

en: There was a problem renaming your search folder. A common reason for this is that another search folder with the same name already exists. Error returned "%1".
lt: Yra problemų pervadinant paieškos aplanką. Dažniausia to problema yra kito paieškos aplanko buvimas tuo pačiu pavadinimu. Klaida gražino „%1“.

en: Copy Message | Copy %1 Messages
lt[0]: Kopijuoti laišką
lt[1]: Kopijuoti %1 laiškus
lt[2]: Kopijuoti %1 laiškų
lt[3]: Kopijuoti %1 laišką

en: Cut Message | Cut %1 Messages
lt[0]: Iškirpti laišką
lt[1]: Iškirpti %1 laiškus
lt[2]: Iškirpti %1 laiškų
lt[3]: Iškirpti %1 laišką

note: i18n: ectx: label, entry (AllowLocalFlags), group (Behaviour)
en: Allow local flags in read-only folders
lt: Leisti vietines vėliavėles aplankuose, skirtuose tik skaitymui

note: i18n: ectx: label, entry (SendOnCheck), group (Behaviour)
en: Send queued mail on mail check
lt: Siųsti išrikiuotus laiškus tikrinant paštą

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (SendOnCheck), group (Behaviour)
en: <qt><p>Select whether you want KMail to send all messages in the outbox on manual or all mail checks, or whether you do not want messages to be sent automatically at all. </p></qt>
lt: <qt><p>Pasirinkite, ar norite, kad KMail siųstų laiškus iš siunčiamų laiškų aplanko tik rankinio pašto tikrinimo, ar bet kurio pašto tikrinimo metu, arba nurodykite, kad išvis nenorite laiškų siųsti automatiškai. </p></qt>

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (LastSelectedFolder), group (FolderSelectionDialog)
en: The most recently selected folder in the folder selection dialog.
lt: Paskutinis pažymėtas aplankas aplankų pasirinkimo dialoge.

note: i18n: ectx: label, entry (ExternalEditor), group (General)
en: Specify e&ditor:
lt: Parinkti re&daktorių:

note: i18n: ectx: label, entry (UseExternalEditor), group (General)
en: Use e&xternal editor instead of composer
lt: &Vietoje vidinio, naudoti išorinį redaktorių

note: i18n: ectx: label, entry (EmptyTrashOnExit), group (General)
en: Empty the local trash folder on program exit
lt: Iš&tuštinti vietinę šiukšlinę išjungiant programą

note: i18n: ectx: label, entry (StartupFolder), group (General)
en: Specify the folder to open when the program is started
lt: Nurodykite aplanką, kurį atverti kai paleidžiama programa

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PreviousNewFeaturesMD5), group (Internal)
en: This value is used to decide whether the KMail Introduction should be displayed.
lt: Šis įrašas naudojamas nustatant, ar turi būti rodoma KMail įžanga.

note: i18n: ectx: label, entry (TooManyRecipients), group (Composer)
en: Warn if the number of recipients is more than:
lt: Perspėti, jei gavėjų skaičius yra daugiau nei:

note: i18n: ectx: label, entry (ConfirmBeforeSend), group (Composer)
en: Confirm &before send
lt: &Klausti prieš siunčiant

note: i18n: ectx: label, entry (CheckSpellingBeforeSend), group (Composer)
en: Check spelling before send
lt: Tikrinti rašybą prieš siunčiant

note: i18n: ectx: label, entry (RequestMDN), group (Composer)
en: Automatically request &message disposition notifications
lt: Automatiškai prašyti &pranešimo apie laiško pristatymą

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (RequestMDN), group (Composer)
en: <qt><p>Enable this option if you want KMail to request Message Disposition Notifications (MDNs) for each of your outgoing messages.</p><p>This option only affects the default; you can still enable or disable MDN requesting on a per-message basis in the composer, menu item <em>Options</em>-><em>Request Disposition Notification</em>.</p></qt>
lt: <qt><p>Įjunkite šią parinktį jei norite, kad KMail prašytų pranešimo apie laiško pristatymą (PLP) dėl kiekvieno Jūsų išsiųsto laiško.</p><p>Ši parinktis yra numatytoji parinktis; Jūs vis tiek galėsite įjungti arba išjungti PLP prašymus redaktoriaus lange kiekvienam laiškui individualiai, pasirinkdami meniu įrašą <em>Parinktys</em>->&gt;<em>Prašyti pristatymo pranešimo</em>.</p></qt>

note: i18n: ectx: label, entry (AutosaveInterval), group (Composer)
en: Autosave interval:
lt: Automatinio išsaugojimo intervalas:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AutosaveInterval), group (Composer)
en: A backup copy of the text in the composer window can be created regularly. The interval used to create the backups is set here. You can disable autosaving by setting it to the value 0.
lt: KMail gali reguliariai kurti atsarginę kopiją teksto, esančio redagavimo lange. Čia nustatomas atsarginių kopijų kūrimo intervalas. Galite panaikinti automatinį išsaugojimą nustatydami reikšmę „0“.

note: i18n: ectx: label, entry (RecentEncodings), group (Composer)
en: A list of all the recently used encodings
lt: Neseniai naudotų koduočių sąrašas

note: i18n: ectx: label, entry (IdentityDialogSize), group (Geometry)
en: The size of the identity dialog (for internal use only)
lt: Tapatybės dialogo dydis (tik vidiniam naudojimui)

note: i18n: ectx: label, entry (SearchWidgetWidth), group (Geometry)
en: The width of the search window (for internal use only)
lt: Paieškos lango plotis (tik vidiniam naudojimui)

note: i18n: ectx: label, entry (SearchWidgetHeight), group (Geometry)
en: The height of the search window (for internal use only)
lt: Paieškos lango aukštis (tik vidiniam naudojimui)

note: i18n: ectx: label, entry (ConfigureDialogWidth), group (Geometry)
en: The width of the Configure KMail dialog (for internal use only)
lt: KMail konfigūravimo lango plotis (tik vidiniam naudojimui)

note: i18n: ectx: label, entry (ConfigureDialogHeight), group (Geometry)
en: The height of the Configure KMail dialog (for internal use only)
lt: KMail konfigūravimo lango aukštis (tik vidiniam naudojimui)

note: i18n: ectx: label, entry (readerWindowMode), group (Geometry)
en: Message Preview Pane
lt: Laiškų peržiūros langas

note: i18n: ectx: label, entry (readerWindowMode), group (Geometry)
en: Do not show a message preview pane
lt: Nerodyti laiškų peržiūros polangio

note: i18n: ectx: label, entry (readerWindowMode), group (Geometry)
en: Show the message preview pane below the message list
lt: Rodyti laiškų peržiūros polangį žemiau laiškų sąrašo

note: i18n: ectx: label, entry (readerWindowMode), group (Geometry)
en: Show the message preview pane next to the message list
lt: Rodyti laiškų peržiūros polangį šalia laiškų sąrašo

note: i18n: ectx: label, entry (FolderList), group (Geometry)
en: Folder List
lt: Aplankų sąrašas

note: i18n: ectx: label, entry (FolderList), group (Geometry)
en: Long folder list
lt: Ilgas aplankų sąrašas

note: i18n: ectx: label, entry (FolderList), group (Geometry)
en: Short folder list
lt: Trumpas aplankų sąrašas

note: i18n: ectx: label, entry (TemplateNewMessage), group (GlobalTemplates)
en: Message template for new message
lt: Laiško šablonas naujam laiškui

note: i18n: ectx: label, entry (TemplateReply), group (GlobalTemplates)
en: Message template for reply
lt: Laiško šablonas atsakymui

note: i18n: ectx: label, entry (TemplateReplyAll), group (GlobalTemplates)
en: Message template for reply to all
lt: Laiško šablonas atsakymui visiems

note: i18n: ectx: label, entry (TemplateForward), group (GlobalTemplates)
en: Message template for forward
lt: Laiško šablonas persiuntimui

note: i18n: ectx: label, entry (QuoteString), group (GlobalTemplates)
en: Quote characters
lt: Citavimo rašmenys

note: i18n: ectx: label, entry (ToolTipDisplayPolicy), group (MainFolderView)
en: Specifies the policy used when displaying policy
lt: Nustato naudojamas taisykles, kai rodomos taisyklės

en: Message Tag: %1
lt: Laiško žymė: %1

en: Add new tag...
lt: Pridėti naują žymę...

en: More...
lt: Daugiau...

en: Toggle Message Tag: %1
lt: Sukeisti laiško žymę „%1“

en: Add New Tag...
lt: Pridėti naują žymą...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, customizeAccountOrder)
en: Customize accounts order...
lt: Keisti paskyrų eiliškumą...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, group)
en: New Mail Notification
lt: Pranešimas apie naują laišką

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mVerboseNotificationCheck)
en: Show for each folder the number of newly arrived messages
lt: Kiekvienam aplankui rodyti naujai atėjusių laiškų skaičių

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mVerboseNotificationCheck)
en: Deta&iled new mail notification
lt: Deta&lūs pranešimai apie naujus laiškus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mOtherNewMailActionsButton)
en: Other Actio&ns...
lt: &Kiti veiksmai...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonAdd)
en: Add a new identity
lt: Pridėti nauja tapatybę

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonAdd)
en: &Add...
lt: &Pridėti...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mModifyButton)
en: Modify the selected identity
lt: Keisti pasirinktą tapatybę

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mRenameButton)
en: Rename the selected identity
lt: Pervadinti pasirinktą tapatybę

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mRenameButton)
en: &Rename
lt: Pe&rvadinti

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mRemoveButton)
en: Remove the selected identity
lt: Pašalinti pasirinktą tapatybę

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mSetAsDefaultButton)
en: Use the selected identity by default
lt: Pasirinktą tapatybę padaryti pagrindine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mSetAsDefaultButton)
en: Set as &Default
lt: &Nustatyti pagrindine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mEmptyTrashCheck)
en: Empty local &trash folder on program exit
lt: Iš&tuštinti vietinę šiukšlinę išjungiant programą

[ctx: to be continued with "jump to first new message", "jump to first unread or new message", and "jump to last selected message"]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mEnterFolderLabel)
en: When ente&ring a folder:
lt: Įeinant į aplan&ką:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mExcludeImportantFromExpiry)
en: E&xclude important messages from expiry
lt: N&etrinti pasenusių svarbių laiškų

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, mActionEnterFolder)
en: Jump to First Unread Message
lt: Eiti prie pirmo neskaityto laiško

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, mActionEnterFolder)
en: Jump to Last Selected Message
lt: Eiti prie paskiausiai pažymėto laiško

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, mActionEnterFolder)
en: Jump to Newest Message
lt: Eiti prie naujausio laiško

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, mActionEnterFolder)
en: Jump to Oldest Message
lt: Eiti prie seniausio laiško

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mDelayedMarkAsRead)
en: Mar&k selected message as read after
lt: Žymėti &nurodytą laišką skaitytu po

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, mLoopOnGotoUnread)
en: Do not Loop
lt: Sustoti pasiekus veikiamojo aplanko pabaigą

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, mLoopOnGotoUnread)
en: Loop in Current Folder
lt: Neradus, eiti į veikiamojo aplanko pradžią

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, mDelayedMarkTime)
en:  sec
lt:  sek.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mStartUpFolderCheck)
en: Open this folder on &startup:
lt: Atverti šį aplanką pasileidžiant:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mChkbxAllFolders)
en: Search in &all folders
lt: Ieškoti visuose &aplankuose

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mChkbxSpecificFolders)
en: Search &only in:
lt: Ieškoti &tik:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mChkSubFolders)
en: &Include sub-folders
lt: &Įskaitant poaplankius

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mChkMultiFolders)
en: Select specific folders:
lt: Pasirinkite specifinius aplankus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mSearchFolderLbl)
en: Search folder &name:
lt: Ieškoti aplanko &vardo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mSearchFolderOpenBtn)
en: Open &Search Folder
lt: Atv&erti paieškos aplanką

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mSearchResultOpenBtn)
en: Open &Message
lt: Atverti &laišką

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mStoreEncrypted)
en: Check to store messages encrypted
lt: Pažymėkite, jei norite išsaugoti laiškus šifruotame pavidale

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mStoreEncrypted)
en: <qt>
    <h1>Store Messages Encrypted</h1>
    When this box is checked, sent messages are stored encrypted like they were sent. This is not recommended, as you will not be able to read the messages any longer if a necessary certificate expires.
    <p>
    However, there may be local rules that require you to turn this option on. When in doubt, check with your local administrator.
    </p></qt>
lt: <qt>
    <h1>Išsaugoti laiškus šifruotus</h1>
    Kai ši parinktis pažymėta, išsiųsti laiškai išsaugomi šifruotame pavidale, taip kaip jie buvo išsiųsti.  Tai nėra rekomenduojama, nes Jūs negalėsite perskaityti laiškų, jei pasibaigs reikalingo liudijimo galiojimo laikas.
    <p>
    Tačiau gali būti vietinės taisyklės, kurios reikalauja įjungti šią parinktį.  Jei abejojate, paklauskite vietinio administratoriaus.
    </p></qt>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPluralHandlingSpinBox, mWarnEncrChainCertExpiresSB) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPluralHandlingSpinBox, mWarnEncrKeyExpiresSB) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPluralHandlingSpinBox, mWarnEncrOwnKeyExpiresSB) i18n: ectx: property (toolTip)
en: Select the number of days here
lt: Pasirinkite čia dienų skaičių

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPluralHandlingSpinBox, mWarnEncrChainCertExpiresSB)
en: <qt>
    <h1>Warn If A Certificate In The Chain Expires</h1>
    Select the minimum number of days all certificates in the chain should be valid without issuing a warning.
    <p>
    The recommended SPHINX setting is 14 days.
    </p></qt>
lt: <qt>
    <h1>Perspėti, jei baigiasi liudijimo grandinėje galiojimo laikas.</h1>
    Pasirinkite mažiausią dienų skaičių, kurį turi atitikti visi liudijimai grandinėje, kad nebūtų perspėjimo.
    <p>
    Rekomenduojamas SPHINX nustatymas yra 14 dienų.
    </p></qt>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPluralHandlingSpinBox, mWarnEncrKeyExpiresSB)
en: <qt>
    <h1>Warn If Encryption Certificate Expires</h1>
    Select the minimum number of days the encryption certificate should be valid without issuing a warning.
    <p>
    The recommended SPHINX setting is 14 days.
    </p></qt>
lt: <qt>
    <h1>Perspėti, jei baigiasi šifravimo liudijimo galiojimo laikas.</h1>
    Pasirinkite mažiausią dienų skaičių, kurį turi galioti šifravimo liudijimas, kad nebūtų perspėjimo.
    <p>
    Rekomenduojamas SPHINX nustatymas yra 14 dienų.
    </p></qt>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPluralHandlingSpinBox, mWarnEncrRootCertExpiresSB)
en: <qt>
    <h1>Warn If Root Certificate Expires</h1>
    Select the minimum number of days the root certificate should be valid without issuing a warning.
    <p>
    The recommended SPHINX setting is 14 days.
    </p></qt>
lt: <qt>
    <h1>Perspėti, jei baigiasi šakninio liudijimo galiojimo laikas.</h1>
    Pasirinkite mažiausią dienų skaičių, kurį turi galioti šakninis liudijimas, kad nebūtų perspėjimo.
    <p>
    Rekomenduojamas SPHINX nustatymas yra 14 dienų.
    </p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: For intermediate CA certificates:
lt: Tarpiniams CA liudijimams:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, gnupgButton)
en: GnuPG Settings...
lt: GnuPG nuostatos...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, enableAllWarningsPB)
en: Re-enable All "Do not Ask Again" Warnings
lt: Iš naujo įgalinti visus „Daugiau manęs neklausti“ perspėjimus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: HTML Messages
lt: HTML laiškai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mExternalReferences)
en: Allow messages to load external references from the Internet
lt: Leisti laiškams įkelti išorines nuorodas iš interneto

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelWarnHTML)
en: <b>WARNING:</b> Allowing HTML in email may increase the risk that your system will be compromised by present and anticipated security exploits. <a href="whatsthis1">More about HTML mails...</a> <a href="whatsthis2">More about external references...</a>
lt: <b>DĖMESIO:</b> Leidžiant el. pašte HTML, gali padidėti Jūsų sistemos pažeidimo naudojant esamas ir naujai atsiradusias saugumo spragas rizika. <a href="whatsthis1">Plačiau apie HTML paštą...</a> <a href="whatsthis2">Plačiau apie išorines nuorodas...</a>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mHtmlMailCheck)
en: Prefer HTML to plain text
lt: Pirmenybė HTML prieš įprastą tekstą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Whitelist:
lt: Patikimųjų sąrašas:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Encrypted Messages
lt: Šifruoti laiškai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mAlwaysDecrypt)
en: Attempt decryption of encrypted messages when viewing
lt: Peržiūrint mėginti iššifruoti šifruotus laiškus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Certificate && Key Bundle Attachments
lt: Liudijimų ir raktų rinkinio priedai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mAutomaticallyImportAttachedKeysCheck)
en: Automatically import keys and certificate
lt: Automatiškai importuoti raktus ir liudijimus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelSend)
en: Send policy:
lt: Siuntimo taisyklė:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioIgnore) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioAsk) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioDeny) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioAlways) i18n: ectx: property (whatsTh
en: <qt><h3>Message Disposition Notification Policy</h3><p>MDNs are a generalization of what is commonly called <b>read receipt</b>. The message author requests a disposition notification to be sent and the receiver's mail program generates a reply from which the author can learn what happened to his message. Common disposition types include <b>displayed</b> (i.e. read), <b>deleted</b> and <b>dispatched</b> (e.g. forwarded).</p><p>The following options are available to control KMail's sending of MDNs:</p><ul><li><em>Ignore</em>: Ignores any request for disposition notifications. No MDN will ever be sent automatically (recommended).</li><li><em>Ask</em>: Answers requests only after asking the user for permission. This way, you can send MDNs for selected messages while denying or ignoring them for others.</li><li><em>Deny</em>: Always sends a <b>denied</b> notification. This is only <em>slightly</em> better than always sending MDNs. The author will still know that the messages has been acted upon, he just cannot tell whether it was deleted or read etc.</li><li><em>Always send</em>: Always sends the requested disposition notification. That means that the author of the message gets to know when the message was acted upon and, in addition, what happened to it (displayed, deleted, etc.). This option is strongly discouraged, but since it makes much sense e.g. for customer relationship management, it has been made available.</li></ul></qt>
lt: <qt><h3>Pranešimo apie laiško pristatymą taisyklė</h3><p>PLP (pranešimai apie laiško pristatymą) yra tai, kas paprastai vadinama<b>perskaitymo pranešimu</b>. Laiško autorius prašo pranešimo apie laiško pristatymą, ir gavėjo el. pašto programa sukuria atsakymą, iš kurio autorius gali sužinoti, kas nutiko jo laiškui. Paprastai laiško pristatymo pranešimai įvardinami tipais <b>parodytas</b> (t.y., perskaitytas), <b>ištrintas</b> ir <b>apdorotas</b> (pvz., persiųstas).</p><p>Tai, kaip KMail siunčia PLP, yra nustatoma tokiomis parinktimis:</p><ul><li><em>Nepaisyti</em>: ignoruoti visus PLP prašymus. Jokie PLP nebus siunčiami automatiškai (rekomenduojama).</li><li><em>Klausti</em>: atsakyti į PLP prašymus prieš tai paklausus naudotojo leidimo. Tokiu būdu, galite siųsti PLP dėl pasirinktų laiškų, o kitus prašymus ignoruoti arba atmesti.</li><li><em>Atmesti</em>: visuomet siųsti pranešimą <b>atmesta</b>. Tai - tik <em>šiek - tiek</em> geriau nei visuomet siųsti PLP. Autorius vis tiek žinos, kad Jūs kažką su laišku darėte, jis tik nebus tikras, ar laiškas ištrintas, ar perskaitytas, ir pan.</li><li><em>Visuomet siųsti</em>: visuomet siųsti prašomą pranešimą apie laiško pristatymą. Tai reiškia, kad autorius visada žinos, ar Jūs kažką darėte su laišku, ir taip pat - ką darėte (perskaitėte, ištrynėte, ir t.t.). Šia parinktimi naudotis nerekomenduojama, tačiau, kadangi ji gali būti reikalinga, pvz., ryšių su klientais tikslais, ji yra palikta kaip galimybė.</li></ul></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioIgnore)
en: Ignore
lt: Nepaisyti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioAsk)
en: Ask
lt: Klausti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioDeny)
en: Deny
lt: Atmesti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioAlways)
en: Always send
lt: Visuomet siųsti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelQuote)
en: Quote original message:
lt: Cituoti laišką - šaltinį:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioNothing)
en: Nothing
lt: Nieko

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioFull)
en: Full message
lt: Visą laišką

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioHeaders)
en: Only headers
lt: Tik antraštes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mNoMDNsWhenEncryptedCheck)
en: Do not send MDNs in response to encrypted messages
lt: Nesiųsti PLP atsakant į šifruotus laiškus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelWarning)
en: <b>WARNING:</b> Unconditionally returning confirmations undermines your privacy. <a href="whatsthis-mdn">More about MDNs...</a>
lt: <b>DĖMESIO:</b> Besąlygiškai grąžinami patvirtinimai mažina Jūsų privatumą. <a href="whatsthis-mdn">Plačiau apie MDNs...</a>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, CRLRB)
en: If this option is selected, S/MIME certificates are validated using Certificate Revocation Lists (CRLs).
lt: Įjungus šią parinktį, S/MIME liudijimai yra patikrinami naudojant Sertifikatų atšaukimo sąrašus (CRL).

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, OCSPRB)
en: If this option is selected, S/MIME certificates are validated online using the Online Certificates Status Protocol (OCSP). Fill in the URL of the OCSP responder below.
lt: Jei ši parinktis pažymėta, S/MIME liudijimai yra tikrinami pasinaudojant „Online Certificate Status Protocol“ protokolu (OCSP). Įrašykite OCSP respondento URL adresą žemiau.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, OCSPRB)
en: Validate certificates online (OCSP)
lt: Pripažinti liudijimus Internete (OCSP)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, OCSPGroupBox)
en: Online Certificate Validation
lt: Sertifikato validavimas Internete

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: OCSP responder URL:
lt: OCSP respondento URL:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: OCSP responder signature:
lt: OCSP atsakytojo parašas:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, OCSPResponderURL)
en: Enter here the address of the server for online validation of certificates (OCSP responder). The URL is usually starting with http://.
lt: Čia įrašykite serverio, naudojamo liudijimų tikrinimui (OCSP respondento), adresą. URL paprastai prasideda http://.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ignoreServiceURLCB)
en: Ignore service URL of certificates
lt: Ignoruoti liudijimų tarnybos URL

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, doNotCheckCertPolicyCB)
en: By default GnuPG uses the file ~/.gnupg/policies.txt to check if a certificate policy is allowed. If this option is selected, policies are not checked.
lt: Siekiant nustatyti, ar liudijimo taisyklė yra leidžiama, GnuPG paprastai naudoja ~/.gnupg/policies.txt failą. Jei ši parinktis pažymėta, netikrinama, ar liudijime nurodyta taisyklė yra leidžiama.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, doNotCheckCertPolicyCB)
en: Do not check certificate policies
lt: Netikrinti liudijimų taisyklių

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, neverConsultCB)
en: If this option is checked, Certificate Revocation Lists are never used to validate S/MIME certificates.
lt: Pažymėjus šią parinktį Sertifikatų atšaukimo sąrašai niekuomet nenaudojami tikrinant S/MIME liudijimus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, neverConsultCB)
en: Never consult a CRL
lt: Niekuomet neklausti CRL

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, fetchMissingCB)
en: If this option is checked, missing issuer certificates are fetched when necessary (this applies to both validation methods, CRLs and OCSP)
lt: Pažymėjus šią parinktį trūkstami liudijimus išdavusios įstaigos liudijimai yra atsisiunčiami, jei to reikia (tai taikoma abiejų tikrinimo metodų atveju, ir CRL, ir OCSP)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, fetchMissingCB)
en: Fetch missing issuer certificates
lt: Atsisiųsti trūkstamus išdavėjo liudijimus

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabHTTP)
en: HTTP Requests
lt: HTTP užklausos

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, disableHTTPCB)
en: Entirely disables the use of HTTP for S/MIME.
lt: Visiškai išjungia HTTP naudojimą su S/MIME.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, disableHTTPCB)
en: Do not perform any HTTP requests
lt: Nevykdyti jokių HTTP užklausų

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, ignoreHTTPDPCB)
en: When looking for the location of a CRL, the to-be-tested certificate usually contains what are known as "CRL Distribution Point" (DP) entries, which are URLs describing the way to access the URL. The first found DP entry is used.  With this option all entries using the HTTP scheme are ignored when looking for a suitable DP.
lt: Ieškant CRL platinimo vietos paprastai atsižvelgiama į liudijime esančius „CRL platinimo centro“ (Angl.: „Distribution point“ - DP) įrašus, kurie sudaryti iš URL, nurodančių, kaip pasiekti URL. Naudojamas pirmasis pasiektas DP įrašas. Įjungus šią parinktį visi įrašai, naudojantys HTTP schemą, ieškant tinkamo DP yra ignoruojami.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ignoreHTTPDPCB)
en: Ignore HTTP CRL distribution point of certificates
lt: Ignoruoti CRL platinimo centrų HTTP adresus, nurodytus liudijime

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, honorHTTPProxyRB)
en: If this option is selected, the value of the HTTP proxy shown on the right (which comes from the environment variable http_proxy) will be used for any HTTP request.
lt: Pažymėjus šią parinktį, HTTP įgaliotojo serverio reikšmė, rodoma dešinėje (ji paprastai pateikiama aplinkos kintamuoju http_proxy) bus naudojama bet kokiai HTTP užklausai.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, customHTTPProxy)
en: Enter here the location of your HTTP Proxy, which will be used for all HTTP requests relating to S/MIME. The syntax is host:port, for instance myproxy.nowhere.com:3128.
lt: Čia įrašykite jūsų HTTP pavaduojančio serverio adresą, kuris bus naudojamas visoms HTTP užklausoms, susijusioms su S/MIME. Sintaksė tokia: mazgas:prievadas, pvz., manoserveris.niekur.lt:3128.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabLDAP)
en: LDAP Requests
lt: LDAP užklausos

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, disableLDAPCB)
en: Entirely disables the use of LDAP for S/MIME.
lt: Visiškai išjungia LDAP naudojimą su S/MIME.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, disableLDAPCB)
en: Do not perform any LDAP requests
lt: Nevykdyti jokių LDAP užklausų

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, ignoreLDAPDPCB)
en: When looking for the location of a CRL, the to-be-tested certificate usually contains what are known as "CRL Distribution Point" (DP) entries, which are URLs describing the way to access the URL. The first found DP entry is used.  With this option all entries using the LDAP scheme are ignored when looking for a suitable DP.
lt: Ieškant CRL platinimo vietos paprastai atsižvelgiama į liudijime esančius „CRL platinimo centro“ (Angl.: „Distribution point“ - DP) įrašus, kurie sudaryti iš URL, nurodančių, kaip pasiekti URL. Naudojamas pirmasis pasiektas DP įrašas. Įjungus šią parinktį visi įrašai, naudojantys LDAP schemą, ieškant tinkamo DP yra ignoruojami.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ignoreLDAPDPCB)
en: Ignore LDAP CRL distribution point of certificates
lt: Ignoruoti CRL platinimo centrų LDAP adresus, nurodytus liudijime

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, customLDAPLabel)
en: Primary host for LDAP requests:
lt: Pirminis mazgas LDAP užklausoms:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, customLDAPProxy)
en: Entering a LDAP server here will make all LDAP requests go to that server first. More precisely, this setting overrides any specified host and port part in a LDAP URL and will also be used if host and port have been omitted from the URL. Other LDAP servers will be used only if the connection to the "proxy" failed.
    The syntax is "HOST" or "HOST:PORT". If PORT is omitted, port 389 (standard LDAP port) is used.
lt: Įrašius čia LDAP serverį visos LDAP užklausos bus visų pirma nukreipiamos į tą serverį. Tiksliau tariant, šis nustatymas turi viršų visiems nurodytiems mazgams ir prievadams LDAP URL, ir taip pat bus naudojamas jei mazgas ir prievadas URL nėra nurodytas. Kiti LDAP serveriai bus naudojami tik tada, jei nepavyks prisijungti prie „atstovaujančio serverio“.
    Įrašo sintaksė tokia: „MAZGAS“ arba „MAZGAS:PRIEVADAS“. Jei PRIEVADAS yra praleistas, bus naudojamas prievadas 389 (standartinis LDAP prievadas).

en: Move To Trash
lt: Išmesti į šiukšlinę

en: Move Message | Move Messages
lt[0]: Perkelti laišką
lt[1]: Perkelti laiškus
lt[2]: Perkelti laiškus
lt[3]: Perkelti laiškus

en: There is nothing to undo.
lt: Nėra ko atšaukti.

en: Cannot move message. %1
lt: Negalima perkelti laiško. %1

en: Message Default Format
lt: Laiško numatytas formatas

en: Prefer &HTML to Plain Text
lt: Pirmenybė &HTML prieš įprastą tekstą

en: Prefer &Plain Text to HTML
lt: Pirmenybė įprastam testui prie HTML

en: Use Global Setting
lt: Naudoti globalius nustatymus

en: Out of office reply active on server | Out of office reply active on servers
lt[0]: Suaktyvinti „Nesu darbo vietoje“ atsakymai serveryje
lt[1]: Suaktyvinti „Nesu darbo vietoje“ atsakymai serveriuose
lt[2]: Suaktyvinti „Nesu darbo vietoje“ atsakymai serveriuose
lt[3]: Suaktyvinti „Nesu darbo vietoje“ atsakymai serveriuose
