kmail - en to lv translation catalogue (625 entries)

en: Maintainer
lv: Uzturētājs

en: Former maintainer
lv: Iepriekšējais uzturētājs

en: Original author
lv: Oriģināla autors

en: Former co-maintainer
lv: Iepriekšējais palīguzturētājs

en: Former core developer
lv: Iepriekšējais pamatizstrādātājs

en: Core developer
lv: Pamatizstrādātājs

en: Documentation
lv: Dokumentācija

en: PGP 6 support and further enhancements of the encryption support
lv: PGP 6 atbalsts un citi šifrēšanas atbalsta uzlabojumi

en: GnuPG support
lv: GnuPG atbalsts

en: New message list and new folder tree
lv: Jauns vēstuļu saraksts un jauns mapju koks

en: Anti-virus support
lv: Antivīrusu atbalsts

en: POP filters
lv: POP filtri

en: Usability tests and improvements
lv: Lietojamības testi un uzlabojumi

en: Ägypten and Kroupware project management
lv: Ägypten un Kroupware projektu pārvaldība

en: Improved HTML support
lv: Uzlabots HTML atbalsts

en: KDE Email Client
lv: KDE e-pasta klients

en: Detect Automatically
lv: Noteikt automātiski

en: Mailing list description:
lv: Vēstkopas apraksts:

en: Browser
lv: Pārlūks

en: Preferred handler:
lv: Vēlamais apstrādātājs:

en: Invoke Handler
lv: Iedarbināt apstrādātāju

en: Subscribe to List
lv: Pierakstīties uz vēstkopu

en: Post to List
lv: Sūtīt vēstkopai

en: Unsubscribe From List
lv: Atrakstīties no vēstkopas

en: List Archives
lv: Vēstkopas arhīvi

en: List Help
lv: Vēstkopas palīdzība

en: Not available
lv: Nav pieejams

en: Not available.
lv: Nav pieejams.

en: Quota
lv: Kvota

en: Usage:
lv: Izmantots:

en: <qt>To choose a key or a combination of keys which select the current folder, click the button below and then press the key(s) you wish to associate with this folder.</qt>
lv: <qt>Lai izvēlētos taustiņu vai tausiņu kombināciju, ar kuru atvērt izvēlēto mapi, nospiediet zemāk esošo pogu un nospiediet taustiņu(s), ko vēlaties piekārtot šai mapei.</qt>

en: Templates
lv: Sagataves

[ctx: @title:tab View settings for a folder.]
en: View
lv: Skats

en: Use custom &icons
lv: Izmantot pielāgotas &ikonas

[ctx: Icon used for folders with no unread messages.]
en: &Normal:
lv: &Normāla:

[ctx: Icon used for folders which do have unread messages.]
en: &Unread:
lv: &Nelasīta:

[ctx: @title:tab Tab page where the user configures accounts to receive mail]
en: Receiving
lv: Saņemšana

[ctx: @title:tab Tab page where the user configures accounts to send mail]
en: Sending
lv: Sūtīšana

en: Outgoing accounts (add at least one):
lv: Nosūtīšanas konti (pievienojiet vismaz vienu):

en: Never Automatically
lv: Automātiski nekad

en: On Manual Mail Checks
lv: Pašrocīgi pārbaudot pastu

en: On All Mail Checks
lv: Visās pasta pārbaudēs

en: Send &messages in outbox folder:
lv: Nosūtīt izejošās &mapē esošās vēstules.

en: Send Now
lv: Sūtīt uzreiz

en: Send Later
lv: Sūtīt vēlāk

en: Defa&ult send method:
lv: Nokl&usētā sūtīšanas metode:

en: Fonts
lv: Fonti

en: Colors
lv: Krāsas

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Message List
lv: Vēstuļu saraksts

en: Message Tags
lv: Vēstules tagi

en: Message Body
lv: Vēstules ķermenis

en: Message List - Unread Messages
lv: Vēstuļu saraksts - nelasītas vēstules

en: Message List - Important Messages
lv: Vēstuļu saraksts - svarīgas vēstules

en: Message List - Action Item Messages
lv: Vēstuļu saraksts - darāmas vēstules

en: Fixed Width Font
lv: Fiksēta platuma fonts

en: Composer
lv: Vēstuļu rakstītājs

en: Printing Output
lv: Drukas izvads

en: &Use custom fonts
lv: &Lietot pielāgotos fontus

en: Apply &to:
lv: Pielie&tot:

en: Quoted Text - First Level
lv: Citāts - pirmais līmenis

en: Quoted Text - Second Level
lv: Citāts - otrais līmenis

en: Quoted Text - Third Level
lv: Citāts - trešais līmenis

en: Link
lv: Saite

en: Unread Message
lv: Nelasīta vēstule

en: Important Message
lv: Svarīga vēstule

en: Action Item Message
lv: Darāma vēstule

en: HTML Status Bar Background - No HTML Message
lv: HTML statusa joslas fons - nav HTML vēstule

en: HTML Status Bar Foreground - No HTML Message
lv: HTML statusa joslas priekšplāns - nav HTML vēstule

en: HTML Status Bar Background - HTML Message
lv: HTML statusa joslas fons - HTML vēstule

en: HTML Status Bar Foreground - HTML Message
lv: HTML statusa joslas priekšplāns - HTML vēstule

en: &Use custom colors
lv: &Lietot pielāgotas krāsas

en: Recycle colors on deep &quoting
lv: Atkārtot krāsas dziļākiem &citējumiem

en: Close to quota threshold:
lv: Tuvu kvotas robežai:

en: Show folder quick search field
lv: Rādīt mapju ātrās meklēšanas lauku

en: Never
lv: Nekad

en: Folder Tooltips
lv: Mapju paskaidres

en: Always
lv: Vienmēr

en: Sta&ndard format (%1)
lv: Sta&ndarta fomatējums (%1)

en: Locali&zed format (%1)
lv: Lokali&zēts formatējums (%1)

en: C&ustom format:
lv: Pielāgots for&māts:

en: <qt><a href="whatsthis1">Custom format information...</a></qt>
lv: <qt><a href="whatsthis1">Pielāgota formāta informācija...</a></qt>

en: <qt><p><strong>These expressions may be used for the date:</strong></p><ul><li>d - the day as a number without a leading zero (1-31)</li><li>dd - the day as a number with a leading zero (01-31)</li><li>ddd - the abbreviated day name (Mon - Sun)</li><li>dddd - the long day name (Monday - Sunday)</li><li>M - the month as a number without a leading zero (1-12)</li><li>MM - the month as a number with a leading zero (01-12)</li><li>MMM - the abbreviated month name (Jan - Dec)</li><li>MMMM - the long month name (January - December)</li><li>yy - the year as a two digit number (00-99)</li><li>yyyy - the year as a four digit number (0000-9999)</li></ul><p><strong>These expressions may be used for the time:</strong></p> <ul><li>h - the hour without a leading zero (0-23 or 1-12 if AM/PM display)</li><li>hh - the hour with a leading zero (00-23 or 01-12 if AM/PM display)</li><li>m - the minutes without a leading zero (0-59)</li><li>mm - the minutes with a leading zero (00-59)</li><li>s - the seconds without a leading zero (0-59)</li><li>ss - the seconds with a leading zero (00-59)</li><li>z - the milliseconds without leading zeroes (0-999)</li><li>zzz - the milliseconds with leading zeroes (000-999)</li><li>AP - switch to AM/PM display. AP will be replaced by either "AM" or "PM".</li><li>ap - switch to AM/PM display. ap will be replaced by either "am" or "pm".</li><li>Z - time zone in numeric form (-0500)</li></ul><p><strong>All other input characters will be ignored.</strong></p></qt>
lv: <qt><p><strong>Datumam var izmantot šīs izteiksmes:</strong></p><ul><li>d - diena kā skaitlis bez nulles priekšā (1-31)</li><li>dd - diena kā skaitlis ar nulli priekšā (01-31)</li><li>ddd - saīsināta nedēļas diena (Pirm- Svē)</li><li>dddd - pilns nedēļas dienas nosaukums (Pirmdiena - Svētdiena)</li><li>M - mēnesis kā skaitlis bez nulles priekšā (1-12)</li><li>MM - mēnesis kā skaitlis ar nulli priekšā (01-12)</li><li>MMM - saīsināts mēneša nosaukums (Jan - Dec)</li><li>MMMM - pilns mēneša nosaukums (Janvāris - Decembris)</li><li>yy - gads kā divciparu skaitlis (00-99)</li><li>yyyy - gads kā četru ciparu skaitlis (0000-9999)</li></ul><p><strong>Laikam var izmantot šīs izteiksmes:</strong></p><ul><li>h - stunda bez nulles priekšā (0-23 vai 1-12, ja rāda AM/PM)</li><li>hh - stunda ar nulli priekšā (00-23 vai 01-12, ja rāda AM/PM)</li><li>m - minūtes bez nulles priekšā (0-59)</li><li>mm - minūtes ar nulli priekšā (00-59)</li><li>s - sekundes bez nulles priekšā (0-59)</li><li>ss - sekundes ar nulli priekšā (00-59)</li><li>z - milisekundes bez nullēm priekšā (0-999)</li><li>zzz - milisekundes ar nullēm priekšā (000-999)</li><li>AP - AM/PM rādītājs, tas tiks aizvietots ar "AM" vai "PM".</li><li>ap - AM/PM rādītajs, tas tiks aizvietots ar "am" vai "pm".</li><li>Z - laika zona skaitliskā formā (+0200)</li></ul><p><strong>Visas pārējās rakstzīmes tiks ignorētas.</strong></p></qt>

en: Message Window
lv: Vēstules logs

en: System Tray
lv: Sistēmas ikonu josla

note: i18n: ectx: label, entry (SystemTrayEnabled), group (General)
en: Enable system tray icon
lv: Ieslēgt ikonu sistēmas ikonu joslā

en: A&vailable Tags
lv: Piee&jamie tagi

en: Add new tag
lv: Pievienot jaunu tagu

en: Remove selected tag
lv: Noņemt izvēlēto tagu

en: Increase tag priority
lv: Palielināt taga prioritāti

en: Decrease tag priority
lv: Samazināt taga prioritāti

en: Ta&g Settings
lv: Ta&gu iestatījumi

[ctx: General settings for the composer.]
en: General
lv: Pamata

en: Standard Templates
lv: Standarta sagataves

en: Custom Templates
lv: Pielāgotas sagataves

[ctx: Settings regarding the subject when composing a message.]
en: Subject
lv: Temats

en: Charset
lv: Rakstzīmju kopa

en: Headers
lv: Galvenes

[ctx: Config->Composer->Attachments]
en: Attachments
lv: Pielikumi

[ctx: @item:inlistbox Inline mail forwarding]
en: Inline
lv: Iekļauti

en: As Attachment
lv: kā pielikumu

en: Warn if too many recipients are specified
lv: Brīdināt, ja ir norādīti pārāk daudz saņēmēji

en: No autosave
lv: Bez autosaglabāšanas

en: Repl&y Subject Prefixes
lv: Atbild&es temata prefiksi

en: A&dd...
lv: P&ievienot...

en: Re&move
lv: Aiz&vākt

en: Mod&ify...
lv: Red&iģēt...

en: Enter new reply prefix:
lv: Ievadiet jaunu atbildes prefiksu:

en: For&ward Subject Prefixes
lv: Pār&sūtītas temata prefiksi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mRemoveButton)
en: Remo&ve
lv: Aiz&vākt

en: Add...
lv: Pievienot...

en: Modify...
lv: Rediģēt...

en: Enter new forward prefix:
lv: Ievadiet jaunu pārsūtīšanas prefiksu:

en: This list is checked for every outgoing message from the top to the bottom for a charset that contains all required characters.
lv: Šis saraksts tiek pārbaudīts, nosūtot katru vēstuli. No augšas uz leju tiek meklēta rakstzīmju kopa, kas satur visas nepieciešamās rakstzīmes.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mModifyButton)
en: &Modify...
lv: &Rediģēt...

en: Enter charset:
lv: Ievadiet rakstzīmju kopu:

en: &Keep original charset when replying or forwarding (if possible)
lv: &Paturēt sākotnējo rakstzīmju kopu, atbildot vai pārsūtot vēstuli (ja iespējams)

en: This charset is not supported.
lv: Šī rakstzīmju kopa netiek atbalstīta.

en: &Use custom message-id suffix
lv: &Izmantot pielāgotu vēstules ID sufiksu

en: Custom message-&id suffix:
lv: Pielāgots vēstules &ID sufikss:

en: Define custom mime header fields:
lv: Definēt pielāgotus mime galvenes laukus:

[ctx: @title:column Name of the mime header.]
en: Name
lv: Nosaukums

[ctx: @title:column Value of the mimeheader.]
en: Value
lv: Vērtība

[ctx: @action:button Add new mime header field.]
en: Ne&w
lv: Jau&na

[ctx: @label:textbox Name of the mime header.]
en: &Name:
lv: &Nosaukums:

en: &Value:
lv: &Vērtība:

en: Outlook-compatible attachment naming
lv: Ar Outlook savietojami pielikumu nosaukumi

en: Turn this option on to make Outlook(tm) understand attachment names containing non-English characters
lv: Ieslēdziet šo, lai Outlook(tm) saprastu pielikumu nosaukumus, kas satur rakstzīmes ārpus latīņu alfabēta.

en: E&nable detection of missing attachments
lv: Ieslēgt trūkstošu &pielikumu noteikšanu

en: Recognize any of the following key words as intention to attach a file:
lv: Atpazīt šos atslēgas vārdus, kā failu pievienošanas pazīmi:

en: Enter new key word:
lv: Ievadiet jaunu atslēgas vārdu:

en: You have chosen to encode attachment names containing non-English characters in a way that is understood by Outlook(tm) and other mail clients that do not support standard-compliant encoded attachment names.
    Note that KMail may create non-standard compliant messages, and consequently it is possible that your messages will not be understood by standard-compliant mail clients; so, unless you have no other choice, you should not enable this option.
lv: Jūs izvēlējāties kodēt pielikumu nosaukumus, kuri satur ne-latīņu burtus Outlook(tm) (un citiem pasta klientiem, kas neaprot standartiem atbilstošus pielikumu nosaukumus) saprotamā veidā. Tādējādi, iespējams, standartus atbalstoši klienti nesapratīs jūsu vēstules. Lietojiet šo iespēju tikai, ja jums nav citas izvēles.

en: Remove
lv: Izņemt

en: Folders
lv: Mapes

en: Invitations
lv: Ielūgumi

en: Reading
lv: Lasīšana

en: Message Disposition Notifications
lv: Vēstuļu saņemšanas paziņojumi

en: Encryption
lv: Šifrēšana

en: S/MIME Validation
lv: S/MIME validācija

en:  day |  days
lv[0]:  diena
lv[1]:  dienas
lv[2]:  dienu

en: This option requires dirmngr >= 0.9.0
lv: Šai iespējai nepieciešams dirmngr >= 0.9.0

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, systemHTTPProxy)
en: no proxy
lv: bez starpniekservera

en: (Current system setting: %1)
lv: (Šobrīdējais sistēmas iestatījums: %1)

[ctx: Start of the filename for a mail archive file]
en: Archive
lv: Arhīvs

en: &Folder:
lv: &Mape:

en: F&ormat:
lv: F&ormāts:

en: Compressed Zip Archive (.zip)
lv: Saspiests Zip arhīvs (.zip)

en: Uncompressed Archive (.tar)
lv: Nesaspiests arhīvs (.tar)

en: BZ2-Compressed Tar Archive (.tar.bz2)
lv: BZ2-saspiests Tar arhīvs (.tar.bz2)

en: GZ-Compressed Tar Archive (.tar.gz)
lv: GZ-saspiests Tar arhīvs (.tar.gz)

en: &Archive File:
lv: &Arhīva fails:

en: Please select the folder that should be archived.
lv: Izvēlieties arhivējamo mapi.

en: No folder selected
lv: Nav norādīta mape

en: &Identity:
lv: &Identitāte:

en: &Dictionary:
lv: &Vārdnīca:

en: &Sent-Mail folder:
lv: No&sūtītā pasta mape:

en: &Mail transport:
lv: &Pasta transports:

[ctx: sender address field]
en: &From:
lv: &No:

[ctx: @label:textbox Subject of email.]
en: S&ubject:
lv: &Temats:

en: &Send Mail
lv: &Sūtīt pastu

en: &Send Mail Via
lv: &Sūtīt pastu ar

en: Send
lv: Sūtīt

en: Send &Later
lv: Sūtīt vē&lāk

en: Send &Later Via
lv: Sūtīt vē&lāk ar

en: Save as &Draft
lv: Saglabāt kā &melnrakstu

en: Save as &Template
lv: Saglabāt kā saga&tavi

en: &Address Book
lv: &Adrešu grāmata

en: Open Address Book
lv: Atvērt adrešu grāmatu

en: &New Composer
lv: &Jauns vēstules rakstītājs

en: Select &Recipients...
lv: &Izvēlieties saņēmējus...

en: Save &Distribution List...
lv: Saglabāt a&dresātu sarakstu...

en: Paste as Attac&hment
lv: Pievienot kā &pielikumu

en: Cl&ean Spaces
lv: &Notīrīt tukšumus

en: Use Fi&xed Font
lv: Lietot &fiksētu fontu

[ctx: @action:inmenu Mark the email as urgent.]
en: &Urgent
lv: &Steidzama

en: &Request Disposition Notification
lv: &Pieprasīt saņemšanas paziņojumu

en: &Wordwrap
lv: &Rindu aplaušana

en: &Snippets
lv: &Fragmenti

en: &Automatic Spellchecking
lv: &Automātiska  pareizrakstības parbaude

en: &All Fields
lv: &Visi lauki

en: &Identity
lv: &Identitāte

en: &Dictionary
lv: Vār&dnīca

en: &Sent-Mail Folder
lv: No&sūtītā pasta mape:

en: &Mail Transport
lv: &Pasta transports:

en: &From
lv: &No

[ctx: @action:inmenu Show the subject in the composer window.]
en: S&ubject
lv: &Temats

en: Append S&ignature
lv: Pievienot pa&rakstu beigās

en: Pr&epend Signature
lv: Pievienot parakstu &sākumā

en: Insert Signature At C&ursor Position
lv: Pievienot parakstu pie &kursora

en: &Spellchecker...
lv: Pareiz&rakstība...

en: Spellchecker
lv: Pareizrakstība

en: &Encrypt Message
lv: Ši&frēt vēstuli

en: Encrypt
lv: Šifrēt

en: &Sign Message
lv: Parak&stīt vēstuli

en: Sign
lv: Parakstīt

en: &Cryptographic Message Format
lv: &Kriptogrāfiskais vēstules formāts

en: Configure KMail...
lv: Konfigurēt KMail...

[ctx: Shows the linenumber of the cursor position.]
en:  Line: %1
lv:  Rinda: %1

en:  Column: %1
lv:  Kolona: %1

en: Spellcheck: on
lv: Pareizrakstība: ieslēgta

en: Spellcheck: off
lv: Pareizrakstība: izslēgta

en: Re&save as Template
lv: &Saglabāt kā sagatavi

en: &Save as Draft
lv: &Saglabāt kā melnrakstu

en: Resave this message in the Templates folder. It can then be used at a later time.
lv: Saglabā šo vēstuli Sagatavju mapē. To tad varēs vēlāk izmantot jaunu vēstuļu rakstīšanai.

en: Save this message in the Drafts folder. It can then be edited and sent at a later time.
lv: Saglabā šo vēstuli Melnrakstu mapē. To tad varēs vēlāk pielabot un nosūtīt.

en: Do you want to save the message for later or discard it?
lv: Vai vēlaties saglabāt šo vēstuli vēlākai turpināšanai vai izmest?

en: Close Composer
lv: Aizvērt vēstuļu rakstītāju

en: Add as &Inline Image
lv: Pievienot kā &iekļautu attēlu.

en: Add as &Attachment
lv: Pievienot kā &pielikumu

en: Name of the attachment:
lv: Pielikuma nosaukums:

en: Insert clipboard text as attachment
lv: Ielīmēt kā pielikumu

en: unnamed
lv: nenosaukts

en: <qt><p>You have requested that messages be encrypted to yourself, but the currently selected identity does not define an (OpenPGP or S/MIME) encryption key to use for this.</p><p>Please select the key(s) to use in the identity configuration.</p></qt>
lv: <qt><p>Jūs pieprasījāt, lai vēstule tiek šifrēta jums, bet šobrīd izvēlētā identitāte nesatur tam piemērotu (OpenPGP vai S/MIME) šifrēšanas atslēgu.</p><p>Lūdzu norādiet šai identitātei lietojamo atslēgu(as).</p></qt>

en: Undefined Encryption Key
lv: Nav norādīta šifrēšanas atslēga

en: <qt><p>In order to be able to sign this message you first have to define the (OpenPGP or S/MIME) signing key to use.</p><p>Please select the key to use in the identity configuration.</p></qt>
lv: <qt><p>Lav varētu parakstīt šo vēstuli, jums vispirms jānorāda izmantojamā (OpenPGP vai S/MIME) parakstīšanas atslēga.</p><p>Lūdzu norādiet atslēgu identitātes konfigurācijā.</p></qt>

en: Undefined Signing Key
lv: Nav norādīta parakstīšanas atslēga

en: You must enter your email address in the From: field. You should also set your email address for all identities, so that you do not have to enter it for each message.
lv: Jums jāievada e-pasta adrese No: laukā. Jums vajadzētu norādīt e-pasta adreses visām savām identitātēm, lai nav katreiz tā jāievada šeit.

en: To: field is empty. Send message anyway?
lv: Kam: lauks ir tukšs. Vai sūtīt šo vēstuli?

en: No To: specified
lv: Nav norādīts Kam:

en: S&end as Is
lv: &Sūtīt kā ir

en: You did not specify a subject. Send message anyway?
lv: Jūs nenorādījāt tēmu. Vai sūtīt tāpat?

en: No Subject Specified
lv: Nav norādīts temats

en: &Specify the Subject
lv: &Norādīt tēmu

en: About to send email...
lv: Grasās sūtīt pastu...

en: Send Confirmation
lv: Nosūtīšanas apstiprināšana

en: &Send Now
lv: &Sūtīt tagad

en: You are trying to send the mail to more than %1 recipients. Send message anyway?
lv: Jūš mēģināt nosūtīt vēstuli vairāk nekā %1 saņēmējiem. Vai tiešām nosūtīt?

en: Too many recipients
lv: Pārāk daudz saņēmēju

en: &Send as Is
lv: &Sūtīt kā ir

en: &Edit Recipients
lv: R&ediģēt saņēmējus

en: Turning HTML mode off will cause the text to lose the formatting. Are you sure?
lv: Izslēdzot HTML režīmu, tiks pazaudēta visa formatēšana. Vai tiešām?

en: Lose the formatting?
lv: Vai zaudēt formatējumu?

en: Lose Formatting
lv: Zaudēt formatējumu

en: Message will be signed
lv: Vēstule tiks parakstīta

en: Message will not be signed
lv: Vēstule netiks parakstīta

en: Message will be encrypted
lv: Vēstule tiks šifrēta

en: Message will not be encrypted
lv: Vēstule netiks šifrēta

en: Folder Shortcut %1
lv: Mapes īsceļš %1

en: You do not have your own contact defined in the address book.
lv: Jūsu kontaktam nav definēts attēls adrešu grāmata.

en: No Picture
lv: Nav attēla

en: No picture set for your address book entry.
lv: Nav attēla, ko ņemt no jūsu adrešu grāmatas ieraksta.

en: &With empty fields
lv: &Ar tukšiem laukiem

en: &Existing identities:
lv: &Esošās identitātes:

[ctx: @title:tab General identity settings.]
en: General
lv: Pamata

en: &Your name:
lv: &Jūsu vārds:

en: <qt><h3>Your name</h3><p>This field should contain your name as you would like it to appear in the email header that is sent out;</p><p>if you leave this blank your real name will not appear, only the email address.</p></qt>
lv: <qt><h3>Jūsu vārds</h3><p>Šis lauks satur jūsu vārdu, kurš parādīsies nosūtīto vēstuļu galvenē.</p><p>Ja atstāsiet tukšu, jūsu īstais vārds neparādīsiesm būs tikai e-pasta adrese.</p></qt>

en: Organi&zation:
lv: Organi&zācija:

en: <qt><h3>Organization</h3><p>This field should have the name of your organization if you would like it to be shown in the email header that is sent out.</p><p>It is safe (and normal) to leave this blank.</p></qt>
lv: <qt><h3>Organizācija</h3><p>Šim lauks satur organizācijas nosaukumu, kurš parādīsies nosūtīto vēstuļu galvenē.</p><p>Droši varat šo atstāt tukšu.</p></qt>

en: &Email address:
lv: &E-pasta adrese:

en: Cryptography
lv: Kriptogrāfija

en: OpenPGP signing key:
lv: OpenPGP parakstīšanas atslēga:

en: OpenPGP encryption key:
lv: OpenPGP šfirēšanas atslēga:

en: <qt><p>The S/MIME (X.509) certificate you choose here will be used to digitally sign messages.</p><p>You can leave this blank, but KMail will not be able to digitally sign emails using S/MIME; normal mail functions will not be affected.</p></qt>
lv: <qt><p>Šeit norādītais S/MIME (X.509) sertifikāts tiks izmantots vēstuļu digitālai parakstīšanai.</p><p>Varat šo atstāt tukšu, bet tad KMail nevarēs parakstīt jūsu vēstules ar S/MIME, tas netraucēs ikdienas pasta lietošanai.</p></qt>

en: S/MIME signing certificate:
lv: S/MIME parakstīšanas sertifikāts:

en: <qt><p>The S/MIME certificate you choose here will be used to encrypt messages to yourself and for the "Attach My Certificate" feature in the composer.</p><p>You can leave this blank, but KMail will not be able to encrypt copies of outgoing messages to you using S/MIME; normal mail functions will not be affected.</p></qt>
lv: <qt><p>Šeit norādītais S/MIME sertifikāts tiks izmantots jums nosūtīto vēstuļu šifrēšanai un vēstuļu rakstītāja "Pievienot manu sertifikātu" iespējai.</p><p>Varat atstāt šo tukšu, bet tad KMail nevarēs parakstīt jūsu vēstules, tas netraucēs ikdienas pasta lietošanai.</p></qt>

en: S/MIME encryption certificate:
lv: S/MIME šifrēšanas sertifikāts:

[ctx: @title:tab Advanced identity settings.]
en: Advanced
lv: Paplašināti

en: &Reply-To address:
lv: A&tbildēt-uz edrese:

en: <qt><h3>Reply-To addresses</h3><p>This sets the <tt>Reply-to:</tt> header to contain a different email address to the normal <tt>From:</tt> address.</p><p>This can be useful when you have a group of people working together in similar roles. For example, you might want any emails sent to have your email in the <tt>From:</tt> field, but any responses to go to a group address.</p><p>If in doubt, leave this field blank.</p></qt>
lv: <qt><h3>Atbildēt-uz adrese</h3><p>Šis <tt>Atbildēt-uz:</tt> galvenes laukā norāda citu adresi nekā <tt>No:</tt> laukā.</p><p>Tas ir noderīgi, ja ir cilvēku grupa, kas kopā veic vienu lomu. Piemēram, varētu vēlēties lai <tt>No:</tt> laukā ir norādīta jūsu adrese, bet atbildes tiek sūtītas uz gupas adresi.</p><p>Ja šaubāties, atstājiet tukšu.</p></qt>

en: &BCC addresses:
lv: &BCC adreses:

en: <qt><h3>BCC (Blind Carbon Copy) addresses</h3><p>The addresses that you enter here will be added to each outgoing mail that is sent with this identity. They will not be visible to other recipients.</p><p>This is commonly used to send a copy of each sent message to another account of yours.</p><p>To specify more than one address, use commas to separate the list of BCC recipients.</p><p>If in doubt, leave this field blank.</p></qt>
lv: <qt><h3>BCC (Aklās kopijas) adrese</h3><p>Šeit ievadītās adreses tiks pievienotas katrai ar šo identitāti nosūtītajai vēstulei. Citiem saņēmējiem tās nebūs redzamas.</p><p>Šo parasti lieto, lai nosūtītu katras sūtītās vēstules kopiju citam jūsu kontam.</p><p>Lai norādītu vairākas adreses, atdaliet tās ar komatiem.</p><p>Ja šaubāties, atstājiet tukšu.</p></qt>

en: D&ictionary:
lv: &Vārdnīca:

en: Sent-mail &folder:
lv: Nosūtītā pasta &mape:

en: &Drafts folder:
lv: Me&lnrakstu mape:

en: &Templates folder:
lv: &Sagatavju mape:

en: Defaul&t domain:
lv: Noklusē&tais domēns:

en: <qt><p>The default domain is used to complete email addresses that only consist of the user's name.</p></qt>
lv: <qt><p>Noklusētais domēns tiek izmantots e-pasta adrešu automātiskai pabeigšanai, ja adresē norādīts tikai lietotāja vārds.</p></qt>

en: &Use custom message templates for this identity
lv: &Lietot pielāgotas vēstuļu sagataves šai identitātei

en: &Copy Global Templates
lv: &Kopēt globālās sagataves

en: Signature
lv: Paraksts

en: Picture
lv: Attēls

en: Invalid Email Address
lv: Nederīga e-pasta adrese

en: One of the configured OpenPGP signing keys does not contain any user ID with the configured email address for this identity (%1).
    This might result in warning messages on the receiving side when trying to verify signatures made with this configuration.
lv: Viena no norādītajām OpenPGP parakstīšanas atslēgām nesatur lietotāja ID ar konfigurēto e-pasta adresi kā tās identitāti (%1).
    Tas var izraisīt brīdinājuma paziņojumus saņēmējam mēģinot pārbaudīt šādu parakstu.

en: One of the configured OpenPGP encryption keys does not contain any user ID with the configured email address for this identity (%1).
lv: Viena no norādītajām OpenPGP parakstīšanas atslēgām nesatur lietotāja ID ar konfigurēto e-pasta adresi kā tās identitāti (%1).

en: One of the configured S/MIME signing certificates does not contain the configured email address for this identity (%1).
    This might result in warning messages on the receiving side when trying to verify signatures made with this configuration.
lv: Viens no norādītajiem S/MIME parakstīšanas sertifikātiem nesatur lietotāja ID ar konfigurēto e-pasta adresi kā tās identitāti (%1).
    Tas var izraisīt brīdinājuma paziņojumus saņēmējam mēģinot pārbaudīt šādu parakstu.

en: One of the configured S/MIME encryption certificates does not contain the configured email address for this identity (%1).
lv: Viens no norādītajiem S/MIME šifrēšanas sertifikātiem nesatur lietotāja ID ar konfigurēto e-pasta adresi kā tās identitāti (%1).

en: Email Address Not Found in Key/Certificates
lv: Atslēgā/Sertifikātā nav arasta e-pasta adrese

en: The signature file is not valid
lv: Paraksta fails nav derīgs

en: Edit...
lv: Rediģēt...

[ctx: %1: identity name. Used in the config dialog, section Identity, to indicate the default identity]
en: %1 (Default)
lv: %1 (noklusējuma)

en: Identity Name
lv: Identitātes nosaukums

en: Email Address
lv: E-pasta adrese

en: &Remove
lv: Aiz&vākt

en: Set as Default
lv: Iestatīt kā noklusējuma

en: &New identity:
lv: &Jauna identitāte:

en: &Duplicate existing identity
lv: &Kopēt esošu identitāti

en: Delete Search
lv: Dzēst meklēšanu

en: <qt>Are you sure you want to delete the search <b>%1</b>?<br />Any messages it shows will still be available in their original folder.</qt>
lv: <qt>Vai tiešām vēlaties dzēst meklēšanu <b>%1</b>?<br />Visas tajā parādītās vēstules joprojām būs pieejamas to mapēs.</qt>

[ctx: @action:button Delete search]
en: &Delete
lv: &Dzēst

en: Delete Folder
lv: Izdzēst mapi

en: <qt>Are you sure you want to delete the empty folder <b>%1</b>?</qt>
lv: <qt>Vai tiešām vēlaties dzēst tukšu mapi <b>%1</b>?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete the empty folder <resource>%1</resource> and all its subfolders? Those subfolders might not be empty and their contents will be discarded as well. <p><b>Beware</b> that discarded messages are not saved into your Trash folder and are permanently deleted.</p></qt>
lv: <qt>Vai tiešām vēlaties dzēst tukšu mapi <resource>%1</resource> un visas tās apakšmapes? Šīs apakšmapes varētu nebūt tukšas un to saturs tiks izdzēsts kopā ar šo mapi. <p><b>Uzmanieties</b> izmestās vēstules netiks pārvietotas uz miskasti, bet tiks neatgriezeniski dzēstas.</p></qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete the folder <resource>%1</resource>, discarding its contents? <p><b>Beware</b> that discarded messages are not saved into your Trash folder and are permanently deleted.</p></qt>
lv: <qt>Vai tiešām vēlaties dzēst mapi <resource>%1</resource>, un tās saturu? <p><b>Uzmanieties</b> izmestās vēstules netiks pārvietotas uz miskasti, bet tiks neatgriezeniski dzēstas.</p></qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete the folder <resource>%1</resource> and all its subfolders, discarding their contents? <p><b>Beware</b> that discarded messages are not saved into your Trash folder and are permanently deleted.</p></qt>
lv: <qt>Vai tiešām vēlaties dzēst mapi <resource>%1</resource> un visas tās apakšmapes un to saturu? <p><b>Uzmanieties</b> izmestās vēstules netiks pārvietotas uz miskasti, bet tiks neatgriezeniski dzēstas.</p></qt>

[ctx: @action:button Delete folder]
en: &Delete
lv: &Dzēst

en: Set subject of message
lv: Uzstādīt vēstules tematu

en: Read message body from 'file'
lv: Ielasīt vēstules tekstu no 'faila'

en: Set body of message
lv: Uzstādīt vēstules tekstu

en: Add an attachment to the mail. This can be repeated
lv: Pievienot vēstulei pielikumu. Šo var atkārtot

en: Only check for new mail
lv: Tikai pārbaudīt pienākušo pastu

en: Only open composer window
lv: Tikai atvērt vēstules rakstīšanas logu

en: View the given message file
lv: Apskatīt norādīto vēstules failu

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lv: &Fails

[ctx: @title:menu New message, folder or new window.]
note: i18n: ectx: Menu (file_new)
en: New
lv: Jauna

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
lv: R&ediģēt

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lv: &Skats

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
lv: &Iet

note: i18n: ectx: Menu (folder)
en: F&older
lv: M&ape

note: i18n: ectx: Menu (file) i18n: ectx: Menu (message)
en: &Message
lv: &Vēstule

note: i18n: ectx: Menu (reply_special)
en: Reply Special
lv: Atbildēt speciāli

note: i18n: ectx: Menu (menubar_message_forward)
en: &Forward
lv: Pā&rsūtīt

note: i18n: ectx: Menu (apply_filter_actions)
en: A&pply Filter
lv: &Pielietot filtru

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
lv: &Rīki

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lv: Ie&statījumi

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
lv: &Palīdzība

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lv: Galvenā rīkjosla

en: Please wait while the message is transferred | Please wait while the %1 messages are transferred
lv[0]: Lūdzu uzgaidiet, kamēr pārsūta %1 vēstuli
lv[1]: Lūdzu uzgaidiet, kamēr pārsūta %1 vēstules
lv[2]: Lūdzu uzgaidiet, kamēr pārsūta %1 vēstuļu

en: Open Message
lv: Atvērt vēstuli

en: The file does not contain a message.
lv: Šis fails nesatur vēstuli

en: The file contains multiple messages. Only the first message is shown.
lv: Šis fails satur vairākas vēstules. Tiek rādīta tikai pirmā vēstule.

en: Do you want to forward the selected messages as attachments in one message (as a MIME digest) or as individual messages?
lv: Vai vēlaties pārsūtīt izvēlētās vēstules kā pielikumus vienai vēstulei (kā MIME krājums) vai kā individuālas vēstules?

en: Send As Digest
lv: Sūtīt krājumu

en: Send Individually
lv: Sūtīt individuāli

en: Filtering messages
lv: Filtrē vēstules

en: Filtering message %1 of %2
lv: Filtrē vēstules %1 no %2

en: Moving messages
lv: Pārvieto vēstules

en: Deleting messages
lv: Dzēš vēstules

note: i18n: ectx: Menu (options)
en: &Options
lv: &Opcijas

note: i18n: ectx: Menu (attach)
en: &Attach
lv: &Pievienot

note: i18n: ectx: ToolBar (htmlToolBar)
en: HTML Toolbar
lv: HTML rīkjosla

en: KMail is set to be offline; all network jobs are suspended
lv: KMail ir pārslēgta nesaistes režīmā; visas tīkla darbības ir atliktas

en: KMail is set to be online; all network jobs resumed
lv: KMail ir pārslēgta tiešsaistes režīmā; visas tīkla darbības atsāktas

en: KMail is currently in offline mode. How do you want to proceed?
lv: KMail pašlaik atrodas nesaistes režīmā. Ko jūs vēlaties darīt tālāk?

en: Online/Offline
lv: Tiešsaisne/Bezsaiste

en: Work Online
lv: Strādāt tiešsaitē

en: Work Offline
lv: Strādāt nesaistē

en: This identity has been changed to use the default transport: | These %1 identities have been changed to use the default transport:
lv[0]: Šī %1 identitāte ir izmainīta, lai izmantotu noklusēto transportu:
lv[1]: Šīs %1 identitātes ir izmainītas, lai izmantotu noklusēto transportu:
lv[2]: Šīs %1 identitāšu ir izmainītas, lai izmantotu noklusēto transportu:

en: This identity has been changed to use the modified transport: | These %1 identities have been changed to use the modified transport:
lv[0]: Šī %1 identitāte ir izmainīta, lai izmantotu mainīto transportu:
lv[1]: Šīs %1 identitātes ir izmainītas, lai izmantotu mainīto transportu:
lv[2]: Šīs %1 identitāšu ir izmainītas, lai izmantotu mainīto transportu:

en: Sending messages
lv: Sūta vēstules

en: KMail Error
lv: KMail kļūda

en: No Subject
lv: Nav temata

en: (no templates)
lv: (nav sagatavju)

en: This folder does not have any expiry options set
lv: Šai mapei nav novecošanas iesatījumu

en: <qt>Are you sure you want to expire the folder <b>%1</b>?</qt>
lv: <qt>Vai tiešām gribat izņemt veco no mapes <b>%1</b>?</qt>

en: Expire Folder
lv: Izņemt veco no mapes

en: &Expire
lv: Izņemt v&eco

en: Empty Trash
lv: Iztukšot miskasti

en: Move to Trash
lv: Pārvietot uz miskasti

en: Are you sure you want to empty the trash folder?
lv: Vai jūs tiešām vēlaties iztukšot miskastes mapi?

en: <qt>Are you sure you want to move all messages from folder <b>%1</b> to the trash?</qt>
lv: <qt>Vai jūs tiešām gribat pārvietot visas vēstules no mapes<b>%1</b> uz miskasti?</qt>

en: Moved all messages to the trash
lv: Visas vēstules pārvietas uz miskasti

en: Are you sure you want to expire all old messages?
lv: Vai tiešām vēlaties izņemt vecās vēstules?

en: Expire Old Messages?
lv: Izņemt vecās vēstules?

en: Expire
lv: Izņemt

en: Loading external references in html mail will make you more vulnerable to "spam" and may increase the likelihood that your system will be compromised by other present and anticipated security exploits.
lv: Ārēju saišu ielādēšana HTML vēstulē padara jūs pieejamākus mēstuļu sūtītājiem un palielina iespēju ka jūsu sistēma tiks uzlausta izmantojot kādu esošu vai nākotnes drošības ievainojamību.

en: Security Warning
lv: Drošības brīdinājums

en: Load External References
lv: Ielādēt ārējās saites

en: <qt>Do you really want to delete the selected message?<br />Once deleted, it cannot be restored.</qt> | <qt>Do you really want to delete the %1 selected messages?<br />Once deleted, they cannot be restored.</qt>
lv[0]: <qt>Vai tiešām vēlaties dzēst izvēlēto %1 vēstuli?<br />Pēc dzēšanas tās nebūs iespējams atjaunot.</qt>
lv[1]: <qt>Vai tiešām vēlaties dzēst izvēlētās %1 vēstules?<br />Pēc dzēšanas tās nebūs iespējams atjaunot.</qt>
lv[2]: <qt>Vai tiešām vēlaties dzēst izvēlētās %1 vēstuļu?<br />Pēc dzēšanas tās nebūs iespējams atjaunot.</qt>

en: Delete Messages
lv: Izdzēst vēstules

en: Delete Message
lv: Izdēst vēstuli

en: Moving messages...
lv: Pārvieto vēstules...

en: Deleting messages...
lv: Dzēš vēstules...

en: Messages deleted successfully.
lv: Vēstules veiksmīgi izdzēstas.

en: Messages moved successfully.
lv: Vēstules veiksmīgi pārvietotas.

en: Deleting messages failed.
lv: Neizdevās izdzēst vēstules.

en: Deleting messages canceled.
lv: Vēstuļu dzēšana atcelta.

en: Moving messages failed.
lv: Neizdevās pārvietot vēstules.

en: Moving messages canceled.
lv: Vēstuļu pārvietošana atcelta.

en: Copying messages...
lv: Kopē vēstules...

en: Messages copied successfully.
lv: Vēstules veiksmīgi nokopētas.

en: Copying messages failed.
lv: Neizdevās nokopēt vēstules.

en: Copying messages canceled.
lv: Vēstuļu kopēšana atcelta.

en: Moving messages to trash...
lv: Pārvieto vēstules uz miskasti...

en: Messages moved to trash successfully.
lv: Vēstules veiksmīgi pārvietotas uz miskasti

en: Moving messages to trash failed.
lv: Neizdevās pārvietot vēstules uz miskasti.

en: Moving messages to trash canceled.
lv: Vēstuļu pārvietošana uz miskasti atcelta.

en: Save &As...
lv: Saglabāt &kā...

en: &Expire All Folders
lv: Izņemt &veco no visām mapēm

en: Check &Mail
lv: &Pārbaudīt pastu

en: Check Mail In
lv: Pārbaudīt pastu no

en: Check Mail
lv: Pārbaudīt pastu

en: &Send Queued Messages
lv: No&sūtīt ierindotās vēstules

en: Online status (unknown)
lv: Tiešaistes satuss (nezināms)

en: Send Queued Messages Via
lv: Nosūtīt ierindotās vēstules ar

en: Certificate Manager
lv: Sertifikātu pārvaldnieks

en: &Debug Sieve...
lv: Atkļū&dot Sieve...

en: Filter &Log Viewer...
lv: Filtru žurnā&la skatītājs...

en: Edit "Out of Office" Replies...
lv: Rediģēt "Neesmu birojā" atbildes...

[ctx: @action Hard delete, bypassing trash]
en: &Delete
lv: &Dzēst

en: M&ove Thread to Trash
lv: Pārviet&ot pavedienu uz miskasti

en: Move thread to trashcan
lv: Pārvietot pavedienu uz miskasti

en: Delete T&hread
lv: Dzēst pa&vedienu

en: &Find Messages...
lv: &Meklēt vēstules...

en: Select &All Messages
lv: Izvēlēties &viesas vēstules

en: &Mailing List Management...
lv: Vēst&kopu pārvaldība...

en: &Assign Shortcut...
lv: &Piešķirt īsceļu...

en: &Expiration Settings
lv: Nove&cošanas iestatījumi

en: &Archive Folder...
lv: &Arhivēt mapi...

en: Load E&xternal References
lv: Ielādēt ā&rējās saites

en: &New Message...
lv: Jau&na vēstule...

[ctx: @action:intoolbar New Empty Message]
en: New
lv: Jauna

en: Message From &Template
lv: Vēstule no saga&taves

en: New Message t&o Mailing-List...
lv: Java vēstule vēstk&opai...

en: &Create Filter
lv: Izveidot f&iltru

en: Filter on &Subject...
lv: Filtru pēc &temata...

en: Filter on &From...
lv: &Filtru pēc sūtītāja...

en: Filter on &To...
lv: Fil&tru pēc saņēmēja...

en: Mark &Thread
lv: Atzīmē&t pavedienu

en: Mark Thread as &Read
lv: Atzīmēt pavedienu kā &lasītu

en: Mark all messages in the selected thread as read
lv: Atzīmēt visas vēstules izvēlētajā pavedienā kā lasītas

en: Mark Thread as &Unread
lv: Atzīmēt pavedienu kā nelastīt&u

en: Mark all messages in the selected thread as unread
lv: Atzīmēt visas vēstules izvēlētajā pavedienā kā nelasītas

en: Mark Thread as &Important
lv: Atzīmēt paved&ienu kā svarīgu

en: Remove &Important Thread Mark
lv: Noņemt pavedienam svarīgs &iezīmi

en: Mark Thread as &Action Item
lv: Atzīmēt pavedienu kā d&arāmu

en: Remove &Action Item Thread Mark
lv: Noņemt pavedienam &darba iezīmi

en: &Watch Thread
lv: &Vērot pavedienu

en: &Ignore Thread
lv: &Ignorēt pavedienu

en: Save A&ttachments...
lv: Saglabā&t pielikumus...

en: Appl&y All Filters
lv: Pielietot visus &filtrus

[ctx: View->]
en: Ex&pand All Threads
lv: Izvērst visus &pavedienus

en: Expand all threads in the current folder
lv: Izvēst visus aktīvās mapes pavedienus

[ctx: View->]
en: C&ollapse All Threads
lv: Sa&kļaut visus pavedienus

en: Collapse all threads in the current folder
lv: Sakļaut visus aktīvās mapes pavedienus

en: &Display Message
lv: Pa&rādīt vēstuli

en: &Next Message
lv: &Nākamā vēstule

en: Go to the next message
lv: Doties uz nākamo vēstuli

en: Next &Unread Message
lv: Nākamā ne&lasītā vēstule

[ctx: @action:inmenu Goto next unread message]
en: Next
lv: Nākamā

en: Go to the next unread message
lv: Doties uz nākamo nelasīto vēstuli

en: &Previous Message
lv: Ie&priekšējā vēstule

en: Go to the previous message
lv: Doties uz iepriekšējo vēstuli

en: Previous Unread &Message
lv: &Iepriekšējā nelasītā vēstule

[ctx: @action:inmenu Goto previous unread message.]
en: Previous
lv: Iepriekšējā

en: Go to the previous unread message
lv: Doties uz iepriekšējo nelasīto vēstuli

en: Next Unread &Folder
lv: Nākamā nelasītā &mape

en: Go to the next folder with unread messages
lv: Doties uz nākamo mapi ar nelasītām vēstulēm

en: Previous Unread F&older
lv: Iepriekšējā nelasītā m&ape

en: Go to the previous folder with unread messages
lv: Doties uz iepriekšējo mapi ar nelasītām vēstulēm

[ctx: Go->]
en: Next Unread &Text
lv: Nākamais nelasītais &teksts

en: Go to the next unread text
lv: Doties uz nākamo nelasīto tekstu

en: Scroll down current message. If at end of current message, go to next unread message.
lv: Ritina uz priekšu aktīvo vēstuli. Kad sasniegtas tās beigas, dodas uz nākamo nelasīto vēstuli.

en: Configure &Filters...
lv: Konfigurēt &filtrus...

en: Manage &Sieve Scripts...
lv: Pārvaldīt &Sieve skriptus...

en: KMail &Introduction
lv: &Ievads KMail

en: Display KMail's Welcome Page
lv: Parāda KMail ievada lapu

en: Configure &Notifications...
lv: Ko&nfigurēt paziņojumus...

en: &Configure KMail...
lv: &Konfigurēt KMail...

en: Expire...
lv: Novecošana...

en: Add Favorite Folder...
lv: Pievienot iecienīto mapi...

en: Serverside Subscription...
lv: Servera puses pieraksts...

en: Copy Message to Folder
lv: Kopēt vēstuli uz mapi

en: Jump to Folder...
lv: Pāriet uz mapi...

en: Abort Current Operation
lv: Pārtraukt aktīvo darbību

en: Focus on Next Folder
lv: Pāriet uz nākamo mapi

en: Focus on Previous Folder
lv: Pāriet uz iepriekšējo mapi

en: Select Folder with Focus
lv: Izvēlēties atvērto mapi

en: Focus on Next Message
lv: Pāriet uz nākamo vēstuli

en: Focus on Previous Message
lv: Pāriet uz iepriekšējo vēstuli

en: Select Message with Focus
lv: Izvēlēties aktīvo vēstuli

en: Set Focus to Quick Search
lv: Fokusēties uz ātro meklēšanu

en: Extend Selection to Previous Message
lv: Paplašināt izvēli uz iepriekšējo vēstuli

en: Extend Selection to Next Message
lv: Paplašināt izvēli uz nākamo vēstuli

en: Move Message to Folder
lv: Pārvietot vēstuli uz mapi

en: &Delete Search
lv: &Dzēst meklēšanu

en: E&mpty Trash
lv: Iztukšot &miskasti

en: &Move All Messages to Trash
lv: Pārvietot visas vēstules uz &miskasti

en: Filter %1
lv: Filtrs %1

en: Use of HTML in mail will make you more vulnerable to "spam" and may increase the likelihood that your system will be compromised by other present and anticipated security exploits.
lv: HTML imantošana vēstulēs padara jūs mazāk aizsargātus no mēstulēm un palielina iespēju ka jūsu sistēma tiks uzlausta izmantojot kādu esošu vai nākotnes drošības ievainojamību.

en: Use HTML
lv: Izmantot HTML

en: Starting...
lv: Startē...

en: &Move to Trash
lv: Pārvietot uz &miskasti

[ctx: @action:intoolbar Move to Trash]
en: Trash
lv: Izmest

en: Move message to trashcan
lv: Pārvietot vēstuli uz miskasti

en: New Message To...
lv: Jauna vēstule...

en: Reply To...
lv: Atbildēt...

en: Forward To...
lv: Pārsūtīt...

en: Add to Address Book
lv: Pievienot adrešu grāmatai

en: Open in Address Book
lv: Atvērt adrešu grāmatā

en: Bookmark This Link
lv: Pievienot saiti grāmatzīmēm

en: Save Link As...
lv: Saglabāt saiti kā...

en: &Find in Message...
lv: &Meklēt vēstulē...

en: New Messages In
lv: Jaunas vēstules mapēs

[ctx: Message->]
en: &Reply
lv: &Atbildēt

en: &Reply...
lv: At&bildēt...

en: Reply to &All...
lv: &Atbildēt visiem...

en: Reply to A&uthor...
lv: Atbildēt a&utoram...

en: Reply to Mailing-&List...
lv: Atbildēt &vēstkopai...

en: Reply Without &Quote...
lv: Atbildēt bez &citēšanas...

[ctx: @action:inmenu Message->Forward->]
en: &Inline...
lv: &Iekļauti...

[ctx: @action:inmenu Message->Forward->]
en: As &Attachment...
lv: Kā &pielikumu...

[ctx: Message->Forward->]
en: &Redirect...
lv: Pā&rvirzīt...

en: Mar&k Message
lv: A&tzīmēt vēstuli

[ctx: Message->]
en: &Forward
lv: Pā&rsūtīt

[ctx: Message->]
en: Mailing-&List
lv: Vēst&kopa

en: Filter on Mailing-&List...
lv: Fi&ltru pēc vēstkopas...

en: Send A&gain...
lv: Sūtīt vē&lreiz...

en: New Message From &Template
lv: Jauna vēstule no saga&taves

en: Filter on Mailing-List...
lv: Filtrs vēstkopai...

en: Open Message in List Archive
lv: Arvērt vēstuli vēstkopas arhīvā

en: Post New Message
lv: Nosūtīt jaunu vēstuli

en: Go to Archive
lv: Iet uz arhīvu

en: Request Help
lv: Lūgt palīdzību

en: Unsubscribe from List
lv: Atrakstīties no vēstkopas

en: Filter on Mailing-List %1...
lv: Filtrs vēstkopai %1...

en: email
lv: e-pasts

en: web
lv: tīmeklis

en: From
lv: No

en: Date
lv: Datums

[ctx: @action:inmenu Forward message inline.]
en: &Inline...
lv: &Iekļauti...

[ctx: Message->Forward->]
en: As &Attachment...
lv: kā &pielikumu...

en: Save Attachments...
lv: Saglabāt pielikumus...

en: Clear Selection
lv: Tīrīt izvēli

en: %1 match | %1 matches
lv[0]: %1 atbilstība
lv[1]: %1 atbilstības
lv[2]: %1 atbilstību

en: Last Search
lv: Pēdējā meklēšana

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ExcludeImportantMailFromExpiry), group (Behaviour)
en: This prevents the automatic expiry of old messages in a folder from deleting (or moving to an archive folder) the messages that are marked 'Important' or 'Action Item'
lv: Šis aizsargā 'Svarīgas' un 'Darāmas' vēstules pret automātisku vecu vēstuļu izdzēšanu (vai pārvietošanu uz arhīva mapi)

note: i18n: ectx: label, entry (AllowLocalFlags), group (Behaviour)
en: Allow local flags in read-only folders
lv: Atļaut lokālus karodziņus tikai lasāmām mapēm

note: i18n: ectx: label, entry (SendOnCheck), group (Behaviour)
en: Send queued mail on mail check
lv: Nosūtīt ierindotās vēstules pārbaudot pastu

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (SendOnCheck), group (Behaviour)
en: <qt><p>Select whether you want KMail to send all messages in the outbox on manual or all mail checks, or whether you do not want messages to be sent automatically at all. </p></qt>
lv: <qt><p>Norādiet vai KMail, veicot rokas pasta pārbaudi, nosūtīt izsūtāmajās saliktās vēstules, vai nesūtīt tās automātiski. </p></qt>

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (LastSelectedFolder), group (FolderSelectionDialog)
en: The most recently selected folder in the folder selection dialog.
lv: Pēdējā mapju izvēles logā izvēlētā mape.

note: i18n: ectx: label, entry (ExternalEditor), group (General)
en: Specify e&ditor:
lv: Norādīt re&daktoru:

note: i18n: ectx: label, entry (UseExternalEditor), group (General)
en: Use e&xternal editor instead of composer
lv: Lietot ā&rēju redaktorau vēstuļu rakstītāja vietā

note: i18n: ectx: label, entry (CloseToQuotaThreshold), group (General)
en: The threshold for when to warn the user that a folder is nearing its quota limit.
lv: Slieksnis, kad brīdināt ka mapes izmērs tuvojas maksimālajai kvotai.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PreviousNewFeaturesMD5), group (Internal)
en: This value is used to decide whether the KMail Introduction should be displayed.
lv: Šī vērtība tiek izmantota, lai izlemtu, vai rādīt KMail ievadu.

note: i18n: ectx: label, entry (EnableFolderQuickSearch), group (UserInterface)
en: Show folder quick search line edit
lv: Rādīt mapju ātrās meklēšanas joslu

note: i18n: ectx: label, entry (ForwardingInlineByDefault), group (Composer)
en: Forward Inline As Default.
lv: Noklusēti pārsūtīt vēstules iegulti.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TooManyRecipients), group (Composer) i18n: ectx: whatsthis, entry (RecipientThreshold), group (Composer)
en: If the number of recipients is larger than this value, KMail will warn and ask for a confirmation before sending the mail. The warning can be turned off.
lv: Ja saņēmēju skaits pārsniedz šo skaitli, KMail brīdinās un pirms sūtīšanas prasīs apstiprinājumu. Šo brīdinājumu var izslēgt.

note: i18n: ectx: label, entry (ConfirmBeforeSend), group (Composer)
en: Confirm &before send
lv: Ap&stiprināt pirms sūtšanas

note: i18n: ectx: label, entry (RequestMDN), group (Composer)
en: Automatically request &message disposition notifications
lv: Automātiski pirprasīt &vēstuļu saņemšanas apstiprinājumus

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (RequestMDN), group (Composer)
en: <qt><p>Enable this option if you want KMail to request Message Disposition Notifications (MDNs) for each of your outgoing messages.</p><p>This option only affects the default; you can still enable or disable MDN requesting on a per-message basis in the composer, menu item <em>Options</em>-><em>Request Disposition Notification</em>.</p></qt>
lv: <qt><p>Ieslēdziet šo iespēju, ja vēlaties, ka KMail visām nosūtītajām vēstulēm pieprasa vēstules saņemšanas paziņojumu (MDN) .</p><p>Šis iestatījums ietekmē tikai noklusēto vērtību, jūs katrai vēstulei varat to indivuduāli ieslēgt vai izslēgt, izvēlnē <em>Opcijas</em>-><em>Pieprasīt saņemšanas paziņojumu</em>.</p></qt>

note: i18n: ectx: label, entry (AutosaveInterval), group (Composer)
en: Autosave interval:
lv: Automātiskas saglabāšanas intervāls:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AutosaveInterval), group (Composer)
en: A backup copy of the text in the composer window can be created regularly. The interval used to create the backups is set here. You can disable autosaving by setting it to the value 0.
lv: Iespējams regulāri izveidot vēstules rakstīšanas loga teksta rezerves kopiju. Šeit var norādīt rezerves kopēšanas intervālu. Jūs varat atslēgt rezerves kopijas, šeit ievadot 0.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowSnippetManager), group (Composer)
en: Show the Text Snippet Management and Insertion Panel in the composer.
lv: Vēstuļu rakstitājā rādīt teksta fragmentu pārvaldnieku un ievietošanas paneli.

note: i18n: ectx: label, entry (readerWindowMode), group (Geometry)
en: Message Preview Pane
lv: Vēstuļu priekšapskates panelis

note: i18n: ectx: label, entry (readerWindowMode), group (Geometry)
en: Do not show a message preview pane
lv: Nerādīt vēstules priekšapskates paneli

note: i18n: ectx: label, entry (readerWindowMode), group (Geometry)
en: Show the message preview pane below the message list
lv: Rādīt vēstules priekšapskates paneli zem vēstuļu saraksta

note: i18n: ectx: label, entry (readerWindowMode), group (Geometry)
en: Show the message preview pane next to the message list
lv: Rādīt vēstules priekšapskates paneli blakus vēstuļu sarakstam

note: i18n: ectx: label, entry (FolderList), group (Geometry)
en: Folder List
lv: Mapju saraksts

note: i18n: ectx: label, entry (FolderList), group (Geometry)
en: Long folder list
lv: Garš mapju saraksts

note: i18n: ectx: label, entry (FolderList), group (Geometry)
en: Short folder list
lv: Īss mapju saraksts

note: i18n: ectx: label, entry (TemplateNewMessage), group (GlobalTemplates)
en: Message template for new message
lv: Sagatave jaunai vēstulei

note: i18n: ectx: label, entry (TemplateReply), group (GlobalTemplates)
en: Message template for reply
lv: Sagatave atbildei

note: i18n: ectx: label, entry (TemplateReplyAll), group (GlobalTemplates)
en: Message template for reply to all
lv: Sagatave atbildei visiem

note: i18n: ectx: label, entry (TemplateForward), group (GlobalTemplates)
en: Message template for forward
lv: Sagatave pārsūtīšanai

note: i18n: ectx: label, entry (QuoteString), group (GlobalTemplates)
en: Quote characters
lv: Citēšanas rakstzīmes

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, group)
en: New Mail Notification
lv: Jaunu vēstuļu paziņojums

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mVerboseNotificationCheck)
en: Show for each folder the number of newly arrived messages
lv: Rādīt jauno vēstuļu skaitu katrā mapē

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mVerboseNotificationCheck)
en: Deta&iled new mail notification
lv: Detal&izēts jaunu vēstuļu paziņojums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mOtherNewMailActionsButton)
en: Other Actio&ns...
lv: Citas &darbības...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonAdd)
en: Add a new identity
lv: Pievienot jaunu identitāti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonAdd)
en: &Add...
lv: &Pievienot...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mModifyButton)
en: Modify the selected identity
lv: Izmainīt izvēlēto identitāti

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mRenameButton)
en: Rename the selected identity
lv: Pārdēvēt izvēlēto identitāti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mRenameButton)
en: &Rename
lv: Pā&rdēvēt

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mRemoveButton)
en: Remove the selected identity
lv: Izņemt izvēlēto identitāti

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mSetAsDefaultButton)
en: Use the selected identity by default
lv: Noklusēti izmantot izvēlēto identitāti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mSetAsDefaultButton)
en: Set as &Default
lv: Iestatīt kā &noklusējuma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mShowPopupAfterDnD)
en: &Ask for action after dragging messages to another folder
lv: &Vaicāt ko darīt pēc vēstuļu pārvilkšanas jaunā mapē

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mEmptyTrashCheck)
en: Empty local &trash folder on program exit
lv: Beidzot darbu, iz&tīrīt lokālo miskastes mapi

[ctx: to be continued with "jump to first new message", "jump to first unread or new message", and "jump to last selected message"]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mEnterFolderLabel)
en: When ente&ring a folder:
lv: Ieejot &mapē:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mExcludeImportantFromExpiry)
en: E&xclude important messages from expiry
lv: &Neļaut novecot svarīgām vēstulēm

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, mActionEnterFolder)
en: Jump to Last Selected Message
lv: Iet uz pēdējo atvērto vēstuli

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mDelayedMarkAsRead)
en: Mar&k selected message as read after
lv: A&tzīmēt izvēlēto vēstuli kā lasītu pēc

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, mLoopOnGotoUnread)
en: Do not Loop
lv: Neciklot

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, mLoopOnGotoUnread)
en: Loop in Current Folder
lv: Ciklot aktīvajā mapē

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, mLoopOnGotoUnread)
en: Loop in All Folders
lv: Ciklot visās mapēs

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, mLoopOnGotoUnread)
en: Loop in All Marked Folders
lv: Ciklot marķētajās mapēs

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, mDelayedMarkTime)
en:  sec
lv:  sek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mStartUpFolderCheck)
en: Open this folder on &startup:
lv: &Sākot darbu, atvērt šo mapi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mChkbxSpecificFolders)
en: Search &only in:
lv: Meklēt &tikai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mSearchFolderLbl)
en: Search folder &name:
lv: Meklēt mapes &nosaukumu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mSearchResultOpenBtn)
en: Open &Message
lv: Atvērt &vēstuli

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mStoreEncrypted)
en: Check to store messages encrypted
lv: Ieslēdziet, lai saglabātu vēstules šifrētas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPluralHandlingSpinBox, mWarnEncrChainCertExpiresSB) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPluralHandlingSpinBox, mWarnEncrKeyExpiresSB) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPluralHandlingSpinBox, mWarnEncrOwnKeyExpiresSB) i18n: ectx: property (toolTip)
en: Select the number of days here
lv: Šeit norādiet dienu skaitu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: For intermediate CA certificates:
lv: Starpnieka CA sertifikātiem:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, enableAllWarningsPB)
en: Re-enable All "Do not Ask Again" Warnings
lv: Atjaunot visus "Vairs nevaicāt" brīdinājumus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: HTML Messages
lv: HTML vēstules

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mExternalReferences)
en: Allow messages to load external references from the Internet
lv: Atļaut vēstulēm ielādēt ārējas saites no Interneta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelWarnHTML)
en: <b>WARNING:</b> Allowing HTML in email may increase the risk that your system will be compromised by present and anticipated security exploits. <a href="whatsthis1">More about HTML mails...</a> <a href="whatsthis2">More about external references...</a>
lv: <b>BRĪDINĀJUMS:</b> HTML atļaušana e-pastā var paaugstināt ielaušanās risku jūsu sistēmā, izmantojot esošas un vēl neatklātas drošības ievainojamības. <a href="whatsthis1">Vairāk par HTML vēstulēm...</a> <a href="whatsthis2">Vairāk par ārējām saitēm...</a>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mHtmlMailCheck)
en: Prefer HTML to plain text
lv: Dot priekšroku HTML

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Encrypted Messages
lv: Šifrētas vēstules

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mAlwaysDecrypt)
en: Attempt decryption of encrypted messages when viewing
lv: Apskatot, mēģināt automātiski atšifrēt vēstules

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Certificate && Key Bundle Attachments
lv: Sertifikātu un atslēgas saišķu pielikumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mAutomaticallyImportAttachedKeysCheck)
en: Automatically import keys and certificate
lv: Automātiski importēt atslēgas un sertifikātus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelSend)
en: Send policy:
lv: Sūtīšanas politika:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioIgnore) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioAsk) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioDeny) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioAlways) i18n: ectx: property (whatsTh
en: <qt><h3>Message Disposition Notification Policy</h3><p>MDNs are a generalization of what is commonly called <b>read receipt</b>. The message author requests a disposition notification to be sent and the receiver's mail program generates a reply from which the author can learn what happened to his message. Common disposition types include <b>displayed</b> (i.e. read), <b>deleted</b> and <b>dispatched</b> (e.g. forwarded).</p><p>The following options are available to control KMail's sending of MDNs:</p><ul><li><em>Ignore</em>: Ignores any request for disposition notifications. No MDN will ever be sent automatically (recommended).</li><li><em>Ask</em>: Answers requests only after asking the user for permission. This way, you can send MDNs for selected messages while denying or ignoring them for others.</li><li><em>Deny</em>: Always sends a <b>denied</b> notification. This is only <em>slightly</em> better than always sending MDNs. The author will still know that the messages has been acted upon, he just cannot tell whether it was deleted or read etc.</li><li><em>Always send</em>: Always sends the requested disposition notification. That means that the author of the message gets to know when the message was acted upon and, in addition, what happened to it (displayed, deleted, etc.). This option is strongly discouraged, but since it makes much sense e.g. for customer relationship management, it has been made available.</li></ul></qt>
lv: <qt><h3>Vēstules saņemšanas paziņošanas politika</h3><p>MDN ir jēdziens, ko parasti sauc vienkārši par <b>izlasīšanas apstiprinājumu</b>. Vēstules autors pieprasa lai saņēmēja pasta programma nosūta saņemšanas paziņojumu,no kura autors var uzzināt, kas noticis ar šo vēstuli. Tipiski saņemšanas paziņojumi ir <b>parādīta</b> (t.i.izlasīta), <b>dzēst</b> un <b>nosūtīta</b> (t.i. pārsūtīta).</p><p>KMail piedāvā šādus MDN apstrādes variantus:</p><ul><li><em>Ignorēt</em>: Ignorē visus saņemšanas paziņojumu pieprasījumus. Automātiski nekas netiks sūtīts (rekomendēts).</li><li><em>Vaicāt</em>: Atbild uz pieprasījumiem, tikai pavaicājot atļauju lietotājam. Šādā veidā jūs varat dažām vēstulēm no sūtīt MDN un citām ignorēt.</li><li><em>Liegt</em>: Vienmēr nosūta <b>aizliegts</b> paziņojumu. Šis ir tikai <em>nedaudz</em> labāk nekā vienmēr sūtīt MDN. Autors joprojām zinās, ka vēstule tika atvērta, viņš tikai nevarēs pateikt kas tieš ar to izdarīts.</li><li><em>Sūtīt vienmēr</em>: Vienmēr sūtu pieprasītos saņemšanas paziņojumus. Tas nozīmē, ka vēstules autors zinās as kad vēstule tika atvērta un zinās kas ar to izdarīts (izlasīta, izdzēsta, utt.).Šis variants nav ieteicams, bet tas var noderēt, piemēram, klientu attiecību pārvaldē, tāpēc tas ir šeit iekļauts.</li></ul></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioIgnore)
en: Ignore
lv: Ignorēt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioAsk)
en: Ask
lv: Jautāt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioDeny)
en: Deny
lv: Liegt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioAlways)
en: Always send
lv: Vienmēr sūtīt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelQuote)
en: Quote original message:
lv: Citēt orģinālo vēstuli:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioNothing)
en: Nothing
lv: Neko

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioFull)
en: Full message
lv: Visu vēstuli

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioHeaders)
en: Only headers
lv: Tikai galvenes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mNoMDNsWhenEncryptedCheck)
en: Do not send MDNs in response to encrypted messages
lv: Nesūtīt saņemšanas paziņojumus par saņemtām šifrētām vēstulēm

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, CRLRB)
en: If this option is selected, S/MIME certificates are validated using Certificate Revocation Lists (CRLs).
lv: Ja ieslēgta šī iespēja, S/MIME sertifikāti tiks pārbaudīti izmantojot Sertifikātu Anulēšanas Sarakstus (CRL).

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, OCSPRB)
en: If this option is selected, S/MIME certificates are validated online using the Online Certificates Status Protocol (OCSP). Fill in the URL of the OCSP responder below.
lv: Ja ieslēgta šī iespēja, S/MIME sertifikāti tiks pārbaudīti tiešsaistē, izmantojot Tiešsaistes Sertifikātu Statusa Protokolu (OCSP). Zemāk ievadiet OCSP atbildētāja URL.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, OCSPRB)
en: Validate certificates online (OCSP)
lv: Pārbaudīt sertifikātus tiešsaistē (OCSP)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, OCSPGroupBox)
en: Online Certificate Validation
lv: Tiešsaistes Sertifikāta Pārbaude

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: OCSP responder URL:
lv: OCSP atbildētāja URL:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: OCSP responder signature:
lv: OCSP atbildētāja paraksts:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, OCSPResponderURL)
en: Enter here the address of the server for online validation of certificates (OCSP responder). The URL is usually starting with http://.
lv: Šeit ievadiet tiešsaistes sertifikātu pārbaudes servera (OCSP atbildētāja) adresi. Tā parasti sākas ar http://.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ignoreServiceURLCB)
en: Ignore service URL of certificates
lv: Ignorēt sertifikātu servisa URL

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, doNotCheckCertPolicyCB)
en: By default GnuPG uses the file ~/.gnupg/policies.txt to check if a certificate policy is allowed. If this option is selected, policies are not checked.
lv: Noklusēti GnuPG izmanto failu ~/.gnupg/policies.txt, lai pārbaudītu vai sertifikāta politika ir pieļaujama. Ieslēdzot šo iespēju, šī pārbaude netiks veikta.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, doNotCheckCertPolicyCB)
en: Do not check certificate policies
lv: Nepārbaudīt sertifikātu politikas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, neverConsultCB)
en: If this option is checked, Certificate Revocation Lists are never used to validate S/MIME certificates.
lv: Ja šis ir ieslēgts, nekad netiek izmantoti Sertifikātu Anulēšanas Saraksti, lai pārbaudītu S/MIME sertifikātus.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, neverConsultCB)
en: Never consult a CRL
lv: Nekad nelietot CRL

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, fetchMissingCB)
en: If this option is checked, missing issuer certificates are fetched when necessary (this applies to both validation methods, CRLs and OCSP)
lv: Ja šis ir ieslēgts, pazuduši izdevēja sertifikāti tiek pēc vajadzības ielādēti (tas strādā abām pārbaudes metodēm, CRL un OCSP)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, fetchMissingCB)
en: Fetch missing issuer certificates
lv: Ielādēt iztrūkstošos izdevēju sertifikātus

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabHTTP)
en: HTTP Requests
lv: HTTP pieprasījumi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, disableHTTPCB)
en: Entirely disables the use of HTTP for S/MIME.
lv: Pilnībā atslēdz HTTP lietošanu S/MIME pārbaudei.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, disableHTTPCB)
en: Do not perform any HTTP requests
lv: Neveikt nekādus HTTP pieprasījumus

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, ignoreHTTPDPCB)
en: When looking for the location of a CRL, the to-be-tested certificate usually contains what are known as "CRL Distribution Point" (DP) entries, which are URLs describing the way to access the URL. The first found DP entry is used.  With this option all entries using the HTTP scheme are ignored when looking for a suitable DP.
lv: Meklējot CRL atrašanās vietu, pārbaudāmais sertifikāts parasti satur norādes uz tā saukto "CRL izplatīšanas punktu" (DP), kas norāda kur atrast CRL. Tiek izmantota pirmā atrastā norāde. Šis iesatījums liek ignorēt visas norādes, kas izmanto HTTP shēmu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ignoreHTTPDPCB)
en: Ignore HTTP CRL distribution point of certificates
lv: Ignorēt HTTP CRL izplatīšanas punktus sertifikātos

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, honorHTTPProxyRB)
en: If this option is selected, the value of the HTTP proxy shown on the right (which comes from the environment variable http_proxy) will be used for any HTTP request.
lv: Ja šis ir ieslēgts, pa HTTP pieprasījumiem tiks izmantota labi parādītā starpniekservera vērtība (kas ņemta no vides mainīgā http_proxy).

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, customHTTPProxy)
en: Enter here the location of your HTTP Proxy, which will be used for all HTTP requests relating to S/MIME. The syntax is host:port, for instance myproxy.nowhere.com:3128.
lv: Šeit ievadiet jūs HTTP starpniekservera adresi,. ko izmantot visiem HTTP pieprasījumiem, kas saistīti ar S/MIME. Sintakse ir resursdators:ports, piemēram myproxy.nowhere.com:3128.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabLDAP)
en: LDAP Requests
lv: LDAP pieprasījumi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, disableLDAPCB)
en: Entirely disables the use of LDAP for S/MIME.
lv: Pilnībā atslēdz LDAP lietošanu S/MIME pārbaudei.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, disableLDAPCB)
en: Do not perform any LDAP requests
lv: Neveikt nekādus LDAP pieprasījumus

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, ignoreLDAPDPCB)
en: When looking for the location of a CRL, the to-be-tested certificate usually contains what are known as "CRL Distribution Point" (DP) entries, which are URLs describing the way to access the URL. The first found DP entry is used.  With this option all entries using the LDAP scheme are ignored when looking for a suitable DP.
lv: Meklējot CRL atrašanās vietu, pārbaudāmais sertifikāts parasti satur norādes uz tā saukto "CRL izplatīšanas punktu" (DP), kas norāda kur atrast CRL. Tiek izmantota pirmā atrastā norāde. Šis iesatījums liek ignorēt visas norādes, kas izmanto LDAP shēmu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ignoreLDAPDPCB)
en: Ignore LDAP CRL distribution point of certificates
lv: Ignorēt LDAP CRL izplatīšanas punktus sertifikātos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, customLDAPLabel)
en: Primary host for LDAP requests:
lv: Primārais resursdators LDAP pieprasījumiem:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, customLDAPProxy)
en: Entering a LDAP server here will make all LDAP requests go to that server first. More precisely, this setting overrides any specified host and port part in a LDAP URL and will also be used if host and port have been omitted from the URL. Other LDAP servers will be used only if the connection to the "proxy" failed.
    The syntax is "HOST" or "HOST:PORT". If PORT is omitted, port 389 (standard LDAP port) is used.
lv: Šeit ievadot LDAP serveri, visi LDAP pieprasījumi vispirms tiks sūtīti tam. Precīzāk runājot, šis iestatījums aizstāj jebkuru norādītu resursdatoru un portu LDAP URLā un tiks izmantots arī tad, ja URLā nav norādīts ports. Citi LDAP serveri tiks izmantoti tikai tad, ja neizdodas sazināties ar "starpnieku".
    Sintakse ir  "DATORS" vai "DATORS:PORTS". Ja ports nav norādīts, tiks lietots 389. ports (standarta LDAP ports).

en: There is nothing to undo.
lv: Nav ko atcelt.

en: Prefer &HTML to Plain Text
lv: Dot priekšroku &HTML
