kmail - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Follow Up Reminder Agent
lv: Atgādinājumu aģents

en: Follow Up Reminder
lv: Atgādinājumi

en: Copyright (C) 2014-%1 Laurent Montel
lv: Autortiesības (C) 2014—%1 Laurent Montel

en: Maintainer
lv: Uzturētājs

en: To
lv: Kam

en: Subject
lv: Temats

en: Deadline
lv: Termiņš

en: Answer
lv: Atbilde

en: Received
lv: Saņemts

en: On hold
lv: Gaida

[ctx: @action]
en: Show Message
lv: Rādīt vēstuli

[ctx: @action]
en: Show Original Message
lv: Rādīt sākotnējo vēstuli

[ctx: @action]
en: Delete
lv: Dzēst

en: Do you want to delete this selected item? | Do you want to delete these %1 selected items?
lv[0]: Vai vēlaties dzēst šo %1 atlasīto vienumu?
lv[1]: Vai vēlaties dzēst šos %1 atlasītos vienumus?
lv[2]: Vai vēlaties dzēst šos %1 atlasītos vienumus?

[ctx: @title:window]
en: Delete Items
lv: Dzēst vienumus

en: Answer from %1 received
lv: Saņemta atbilde no „%1“

[ctx: @title:window]
en: Follow Up Reminder
lv: Atgādinājums

[ctx: @label:textbox]
en: You are still waiting for answers to these mails:
lv: Joprojām gaidāt atbildi uz šo e-pastu:
