kmail - en to lv translation catalogue (5 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Mail Merge Agent
lv: Pasta sapludināšanas aģents

en: Merge email addresses agent.
lv: E-pastu adrešu sapludināšanas aģents.

en: © 2021–%1 Laurent Montel
lv: © 2021—%1 Laurent Montel

en: Maintainer
lv: Uzturētājs
