kmail - en to lv translation catalogue (28 entries)

en: To
lv: Kam

en: Subject
lv: Temats

en: Send around
lv: Nosūtīt ap

en: Recurrent
lv: Atkārtota sūtīšana

en: Message Id
lv: Vēstules ID

en: No messages waiting…
lv: Gaidīšanas rindā nav vēstuļu…

[ctx: @action]
en: Send now
lv: Nosūtīt tagad

[ctx: @action]
en: Delete
lv: Dzēst

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Do you want to delete the selected item? | Do you want to delete the selected items?
lv[0]: Vai vēlaties dzēst šo vienumu?
lv[1]: Vai vēlaties dzēst šos vienumus?
lv[2]: Vai vēlaties dzēst šos vienumus?

[ctx: @title:window]
en: Delete Items
lv: Dzēst vienumus

en: Do you want to delete the message as well? | Do you want to delete the messages as well?
lv[0]: Vai vēlaties dzēst arī šo vēstuli?
lv[1]: Vai vēlaties dzēst arī šīs vēstules?
lv[2]: Vai vēlaties dzēst arī šīs vēstules?

[ctx: @title:window]
en: Delete Messages
lv: Dzēst vēstules

[ctx: @action:button]
en: Do Not Delete
lv: Nedzēst

en: Not message found.
lv: Vēstules nav atrastas.

en: No message found.
lv: Neviena vēstule nav atrasta.

en: Error during fetching message.
lv: Kļūda, saņemot vēstuli.

en: Cannot fetch message. %1
lv: Neizdodas saņemt vēstuli. %1

en: We can't create transport
lv: Nevar izveidot pasta transportu

en: Message is not a real message
lv: Vēstule nav īsta vēstule

en: Cannot send message.
lv: Neizdodas nosūtīt vēstuli.

en: Message sent
lv: Vēstule ir nosūtīta

en: An error was found. Do you want to resend it?
lv: Atrasta kļūda. Vai vēlaties sūtīt no jauna?

[ctx: @title:window]
en: Error found
lv: Atrasta kļūda

[ctx: @action:button]
en: Resend
lv: Sūtīt no jauna

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, modifyItem)
en: Modify…
lv: Rediģēt…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteItem)
en: Delete
lv: Dzēst
