kmail - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: KMail Assistant for refreshing settings
nl: Assistent van KMail voor vernieuwen van instellingen

en: Author
nl: Auteur

[ctx: @title:window]
en: KMail Refresh Settings
nl: Vernieuwen van instellingen van KMail

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Clean up Settings
nl: Instellingen opschonen

en: Finish
nl: Voltooien

en: Clean
nl: Opschonen

en: Remove obsolete "TipOfDay" settings: Done
nl: Verouderde "TipVanDeDag" instellings verwijderen: gedaan

en: Delete Dialog settings in file `%1`: Done
nl: Dialooginstellingen in bestand `%1` verwijderen: gedaan

en: Delete Filters settings in file `%1`: Done
nl: Filterinstellingen in bestand `%1` verwijderen: gedaan

en: Clean Folder Settings in setting file `%1`: Done
nl: Mapinstellingen opschonen in instellingenbestand: `%1`: gedaan

en: Clean Dialog Size in setting file `%1`: Done
nl: Dialooggrootte in instellingenbestand `%1` opschonen: gedaan

en: Please close KMail/Kontact before using it.
nl: KMail/Kontact sluiten alvorens deze te gebruiken.
