kmail - en to nl translation catalogue (1271 entries)

[ctx: %1 is version]
en: Welcome to KMail %1
nl: Welkom bij KMail %1

en: KMail is the email client by KDE. It is designed to be fully compatible with Internet mailing standards including IMAP, POP3 and SMTP.
nl: KMail is de e-mailclient van KDE. Deze is ontworpen om volledig compatibel te zijn met e-mailstandaarden in het internet inclusief IMAP, POP3 en SMTP.

en: KMail has many powerful features that are described in the <a href='help:/kmail2/index.html'>documentation</a>.
nl: KMail heeft vele krachtige mogelijkheden die beschreven zijn in de <a href='help:/kmail2/index.html'>documentatie</a>.

en: Important changes since last version:
nl: Belangrijke wijzigingen sinds de laatste versie:

en: Some of the new features in this release of KMail include:
nl: Enige van de nieuwe functies in deze uitgave van KMail omvatten:

en: Please take a moment to fill in the KMail configuration panel at Settings->Configure KMail. You need to create at least a default identity and incoming as well as outgoing mail account.
nl: Neem even de tijd om het configuratiescherm van KMail in te vullen via het menu Instellingen ->KMail instellen. U moet tenminste één identiteit en een inkomend en uitgaand e-mailaccount aanmaken.

en: We hope that you will enjoy KMail.
nl: Wij hopen dat u veel plezier beleeft aan KMail.

en: Thank you,
nl: Hartelijk dank,

en: The KMail Team
nl: Het team van KMail

en: Maintainer
nl: Onderhouder

en: Former maintainer
nl: Voormalig onderhouder

en: Original author
nl: Oorspronkelijke auteur

en: Former co-maintainer
nl: Voormalig mede-onderhouder

en: Former core developer
nl: Voormalige kernontwikkelaar

en: Core developer
nl: Kernontwikkelaar

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Japanese language support
nl: Ondersteuning voor de Japanse taal

en: Numerous technical corrections
nl: Talloze technische correcties

en: System tray notification
nl: Systeemvakmelding

en: Patch for PGP
nl: Patch voor PGP

en: Crypto support
nl: Ondersteuning voor versleuteling

en: Improved internal program documentation
nl: Verbeterde interne programma documentatie

en: Major contributor, still active
nl: Hoofdmedewerker, nog steeds actief

en: Added maildir support
nl: Voegde ondersteuning voor maildir toe

en: PGP 6 support and further enhancements of the encryption support
nl: PGP6-ondersteuning en verdere verbeteringen van de ondersteuning voor versleuteling

en: Original encryption support PGP 2 and PGP 5 support
nl: Oorspronkelijke ondersteuning voor versleuteling: ondersteuning voor PGP 2 en PGP 5

en: GnuPG support
nl: Ondersteuning voor GnuPG

en: Major contributor
nl: Hoofdmedewerker

en: Various and sundry bug fixes
nl: Verschillende en diverse reparaties van bugs

en: Improved asynchronous processes
nl: Verbeterde en asynchrone processen

en: Enhanced configuration dialogs
nl: Verbeterde configuratiedialogen

en: Notes/calendar integration
nl: Integratie van notities/agenda

en: Improve efficiency and consistency of code
nl: Verbeterde efficiëntie en consistentie van code

en: New message list and new folder tree
nl: Nieuwe berichtenlijst en nieuwe mappenstructuur

en: Many valuable contributions
nl: Vele waardevolle bijdragen

en: Killed lots of bugs
nl: Repareerde vele bugs

en: Smiley-->emoticons processing
nl: Verwerking van smiley-->emoticons

en: Improve 'Mark Message as' popup menu
nl: Pop-up-menu "Bericht markeren als" verbeteren

en: Bugzilla maintenance
nl: Onderhoud van bugzilla

en: Improved execution speed
nl: Verbeterde snelheid van uitvoeren

en: Optionally compress attachments
nl: Optioneel bijlagen comprimeren

en: Added spam status to fancy headers
nl: Spamstatus aan elegante koppen toegevoegd

en: Implemented todo status handling
nl: Behandeling van taakstatus geïmplementeerd

en: Bug fixes, code cleanup
nl: Reparaties van bugs en opschonen van code

en: LDAP support, maintenance
nl: Ondersteuning van LDAP, onderhoud

en: Major contributor to Akonadi
nl: Hoofdmedewerker van Akonadi

en: Documentation, still active
nl: Documentatie, nog steeds actief

en: Substantial contributor, still active
nl: Belangrijke medewerker, nog steeds actief

en: Anti-virus support
nl: Anti-virusondersteuning

en: Fixed widget styles
nl: Widgetstijlen gerepareerd

en: Bug fixes
nl: Reparaties van bugs

en: Several patches
nl: Diverse patches

en: Enable external reference loading for a whole folder
nl: Extern laden van verwijzingen voor een gehele map

en: Delete an entire thread
nl: Een gehele discussie verwijderen

en: POP filters
nl: POP-filters

en: Patch Solaris crash
nl: Patch voor crash in Solaris

en: Choice of fonts for new/unread/important messages
nl: Keuze van lettertype voor nieuwe/ongelezen/belangrijke berichten

en: Fix Quick Search keyboard navigation
nl: Reparatie van toetsenbordnavigatie voor snel zoeken

en: Fix drag and drop from address book to composer
nl: Slepen en loslaten uit adresboek naar opsteller gerepareerd

en: Substantial contributor
nl: Belangrijke medewerker

en: Improve configuration dialog
nl: Configuratiedialoog verbeteren

en: Improved message importing
nl: Verbeterde import van berichten

en: Improve status bar messages
nl: Statusbalkmeldingen verbeterd

en: Patch for window resizing problem
nl: Patch voor probleem met venstergrootte wijzigen

en: Optimize qt-cast; fix QUrl()
nl: Optimalisatie van qt-cast; reparatie van QUrl()

en: Usability tests and improvements
nl: Tests voor gebruiksvriendelijkheid, en verbeteringen

en: Patch composer configuration
nl: Patch voor configuratie van opsteller

en: Ägypten and Kroupware project management
nl: Ägypten- en Kroupware-projectbeheer

en: Improved HTML support
nl: Verbeterde HTML-ondersteuning

en: X-Face support
nl: Ondersteuning voor X-Face

en: Automated recipient selection
nl: Geautomatiseerde selectie van ontvanger

en: Beta testing of PGP 6 support
nl: Betatests van PGP 6-ondersteuning

en: Bug fixes, cleaned up context menus
nl: Reparaties van bugs, contextmenu's opgeschoond

en: Port to MS Windows®
nl: Overzetten naar MS Windows®

en: IM status indicator
nl: IM-statusindicator

en: Improve layout of recipients editor
nl: Indeling van bewerker van ontvangers verbeterd

en: Timestamp for 'Transmission completed' status messages
nl: Tijd voor statusbericht 'Overdracht voltooid'

en: Multiple encryption keys per address
nl: Meerdere cryptografische sleutels per adres

en: Improved icon/image processing
nl: Verwerken van pictogram/afbeelding verbeterd

en: Fixed many IMAP bugs
nl: Veel bugs met IMAP gerepareerd

en: KDE Email Client
nl: E-mailprogramma van KDE

en: Copyright © %1, KMail authors
nl: Copyright © 1997–%1 De auteurs van KMail

[ctx: @title:tab Mailing list settings for a folder.]
en: Mailing List
nl: E-maillijst

[ctx: @option:check]
en: Folder holds a mailing list
nl: Map bevat een discussiegroep

[ctx: @action:button]
en: Detect Automatically
nl: Automatisch detecteren

en: Mailing list description:
nl: Omschrijving van discussiegroep:

en: Preferred handler:
nl: Voorkeurstoepassing:

[ctx: @action:button]
en: Invoke Handler
nl: Toepassing aanroepen

en: Address type:
nl: Adrestype:

[ctx: @label:textbox]
en: URL for mailing list posting:
nl: URL voor zender naar discussiegroep:

en: Subscribe to List
nl: Voor discussiegroep inschrijven

en: Post to List
nl: Stuur naar discussiegroep

en: Unsubscribe From List
nl: Van discussiegroep uitschrijven

en: List Archives
nl: Archieven discussiegroep

en: List Help
nl: Hulp discussiegroep

en: Not available
nl: Niet beschikbaar

en: Not available.
nl: Niet beschikbaar.

en: KMail was unable to detect any mailing list in this folder.
nl: KMail kon geen discussiegroep herkennen in deze map.

en: KMail was unable to fully detect a mailing list in this folder. Please fill in the addresses by hand.
nl: KMail kon geen discussiegroep volledig herkennen in deze map. Vul a.u.b. de adressen handmatig in.

[ctx: @label:textbox]
en: Usage:
nl: Gebruik:

en: %p% full
nl: %p% vol

en: %1 of %2 used
nl: %1 van %2 gebruikt

[ctx: @title:tab Shortcut settings for a folder.]
en: Shortcut
nl: Sneltoets

[ctx: @label:textbox]
en: <qt>To choose a key or a combination of keys which select the current folder, click the button below and then press the key(s) you wish to associate with this folder.</qt>
nl: <qt>Als u een toets of toetsencombinatie wilt kiezen waarmee de huidige map moet worden geselecteerd, klikt u op de onderstaande knop en drukt u op de toets(e)n die u aan deze map wilt koppelen.</qt>

[ctx: @title:tab Templates settings page.]
en: Templates
nl: Sjablonen

[ctx: @title:tab View settings for a folder.]
en: View
nl: Weergave

[ctx: @option:check]
en: Use custom &icons
nl: Aangepaste p&ictogrammen gebruiken

[ctx: Icon used for folders with no unread messages.]
en: &Normal:
nl: &Normaal:

[ctx: Icon used for folders which do have unread messages.]
en: &Unread:
nl: &Ongelezen:

en: Retrieval Options
nl: Opties voor ophalen

[ctx: @title:tab Tab page where the user configures identities]
en: Identities
nl: Identiteiten

[ctx: @title:tab Tab page where the user configures accounts to receive mail]
en: Receiving
nl: Ontvangen

[ctx: @title:tab Tab page where the user configures accounts to send mail]
en: Sending
nl: Verzenden

[ctx: @title:tab Tab page where the user configures ldap server]
en: LDAP server
nl: LDAP-server

[ctx: @label:textbox]
en: Outgoing accounts (add at least one):
nl: Uitgaande accounts (voeg tenminste één account toe):

[ctx: @option:check]
en: &Confirm action
nl: &Bevestigingsactie

en: Before sending:
nl: Vragen alvorens te verzenden:

[ctx: @option:check]
en: Check spelling
nl: Spelling controleren

en: Never Automatically
nl: Nooit automatisch

en: On Manual Mail Checks
nl: Bij handmatige berichtencontroles

en: On All Mail Checks
nl: Bij alle berichtencontroles

en: Send &messages in outbox folder:
nl: Berichte&n in postvak-uit verzenden:

en: Send Now
nl: Nu verzenden

en: Send Later
nl: Later verzenden

en: Defa&ult send method:
nl: Standaar&d verzendwijze:

[ctx: @option:check]
en: Enable Undo Send
nl: Ongedaan maken activeren

en: Add Mail Account…
nl: E-mailaccount toevoegen…

en: Custom Account…
nl: Eigen account…

[ctx: Label to a checkbox, so is either checked/unchecked]
en: Include in Manual Mail Check
nl: Meenemen in handmatige berichtencontrole

[ctx: Label to a checkbox, so is either checked/unchecked]
en: Switch offline on KMail Shutdown
nl: Offline zetten bij afsluiten van KMail

[ctx: @action]
en: Check mail on startup
nl: Berichten ophalen bij opstarten

en: New Mail Notifier Agent not registered. Please contact your administrator.
nl: Agent voor melden van nieuwe e-mail is niet geregistreerd. Neem contact op met uw systeembeheerder.

en: General
nl: Algemeen

en: Fonts
nl: Lettertypen

en: Colors
nl: Kleuren

en: Layout
nl: Indeling

en: Message List
nl: Berichtenlijst

en: Message Tags
nl: Berichttags

en: Message Body
nl: Berichttekst

en: Message List - Unread Messages
nl: Berichtenlijst - Ongelezen berichten

en: Message List - Important Messages
nl: Berichtenlijst - Belangrijke berichten

en: Message List - Action Item Messages
nl: Berichtenlijst - Taakberichten

en: Fixed Width Font
nl: Vaste letterbreedte

en: Composer
nl: Opsteller

en: Printing Output
nl: Afdrukuitvoer

[ctx: @option:check]
en: &Use custom fonts
nl: Aangepaste lettertypen gebr&uiken

[ctx: @label:textbox]
en: Apply &to:
nl: &Toepassen op:

en: Quoted Text - First Level
nl: Aangehaalde tekst - Eerste niveau

en: Quoted Text - Second Level
nl: Aangehaalde tekst - Tweede niveau

en: Quoted Text - Third Level
nl: Aangehaalde tekst - Derde niveau

en: Link
nl: Koppeling

en: Unread Message
nl: Ongelezen bericht

en: Important Message
nl: Belangrijk bericht

en: Action Item Message
nl: Taakbericht

en: HTML Status Bar Background - No HTML Message
nl: Achtergrond van HTML-statusbalk - Geen HTML-bericht

en: HTML Status Bar Foreground - No HTML Message
nl: Voorgrond van HTML-statusbalk - Geen HTML-bericht

en: HTML Status Bar Background - HTML Message
nl: Achtergrond van HTML-statusbalk - HTML-bericht

en: HTML Status Bar Foreground - HTML Message
nl: Voorgrond van HTML-statusbalk - HTML-bericht

[ctx: @option:check]
en: &Use custom colors
nl: Eigen kleuren g&ebruiken

[ctx: @option:check]
en: Recycle colors on deep &quoting
nl: Kleu&ren hergebruiken bij aanhalingen

[ctx: @option:check]
en: &Do not change color from original HTML mail
nl: &Kleur van originele HTML e-mail niet wijzigen

[ctx: @label:textbox]
en: Close to quota threshold:
nl: Drempel voor bereiken quota:

[ctx: @option:check]
en: Show folder quick search field
nl: Snelzoekveld voor mappen tonen

[ctx: @option:radio]
en: Never
nl: Nooit

[ctx: @label]
en: Show favorite folders view:
nl: Mappenweergave van favorieten tonen:

[ctx: @option:radio]
en: As icons
nl: Als pictogrammen

[ctx: @option:radio]
en: As list
nl: Als lijst

[ctx: @option:radio]
en: Always
nl: Altijd

[ctx: @label]
en: Folder tooltips:
nl: Tekstballonnen van mappen:

en: Sta&ndard format (%1)
nl: Sta&ndaard opmaak (%1)

en: Locali&zed format (%1)
nl: Gelokali&seerde opmaak (%1)

en: Smart for&mat (%1)
nl: Intelligente op&maak (%1)

en: C&ustom format:
nl: &Aangepaste opmaak:

en: Default aggregation:
nl: Standaard samenvoeging:

en: Default theme:
nl: Standaard thema:

[ctx: @label:textbox]
en: <qt><a href="whatsthis1">Custom format information…</a></qt>
nl: <qt><a href="whatsthis1">Informatie over aangepaste opmaak…</a></qt>

en: <qt><p><strong>These expressions may be used for the date:</strong></p><ul><li>d - the day as a number without a leading zero (1-31)</li><li>dd - the day as a number with a leading zero (01-31)</li><li>ddd - the abbreviated day name (Mon - Sun)</li><li>dddd - the long day name (Monday - Sunday)</li><li>M - the month as a number without a leading zero (1-12)</li><li>MM - the month as a number with a leading zero (01-12)</li><li>MMM - the abbreviated month name (Jan - Dec)</li><li>MMMM - the long month name (January - December)</li><li>yy - the year as a two digit number (00-99)</li><li>yyyy - the year as a four digit number (0000-9999)</li></ul><p><strong>These expressions may be used for the time:</strong></p> <ul><li>h - the hour without a leading zero (0-23 or 1-12 if AM/PM display)</li><li>hh - the hour with a leading zero (00-23 or 01-12 if AM/PM display)</li><li>m - the minutes without a leading zero (0-59)</li><li>mm - the minutes with a leading zero (00-59)</li><li>s - the seconds without a leading zero (0-59)</li><li>ss - the seconds with a leading zero (00-59)</li><li>z - the milliseconds without leading zeroes (0-999)</li><li>zzz - the milliseconds with leading zeroes (000-999)</li><li>AP - switch to AM/PM display. AP will be replaced by either "AM" or "PM".</li><li>ap - switch to AM/PM display. ap will be replaced by either "am" or "pm".</li><li>Z - time zone in numeric form (-0500)</li></ul><p><strong>All other input characters will be ignored.</strong></p></qt>
nl: <qt><p><strong>Deze expressies kunnen worden gebruikt voor de datum:</strong></p><ul><li>d - de dag als getal zonder nul aan het begin (1-31)</li><li>dd - de dag als getal met een nul aan het begin (01-31)</li><li>ddd - de afkorting van de dag (ma - zo)</li><li>dddd - de volledige naam van de dag (maandag - zondag)</li><li>M - de maand als getal zonder nul aan het begin (1-12)</li><li>MM - de maand als getal met een nul aan het begin (01-12)</li><li>MMM - de afkorting van de maand (jan - dec)</li><li>MMMM - de volledige naam van de maand (januari - december)</li><li>yy - het jaar in twee cijfers (00-99)</li><li>yyyy - het jaar in vier cijfers (0000-9999)</li></ul><p><strong>Deze expressies mogen worden gebruikt voor de tijd:</strong></p> <ul><li>h - het uur zonder nul aan het begin (0-23 of 1-12 bij AM/PM-weergave)</li><li>hh - het uur met een nul aan het begin (00-23 of 01-12 bij AM/PM-weergave)</li><li>m - de minuten zonder nul aan het begin (0-59)</li><li>mm - de minuten met een nul aan het begin (00-59)</li><li>s - de seconden zonder nul aan het begin (0-59)</li><li>ss - de seconden met een nul aan het begin (00-59)</li><li>z - de milliseconden zonder nullen aan het begin (0-999)</li><li>zzz - de milliseconden met nullen aan het begin (000-999)</li><li>AP - schakel over op AM/PM-weergave. AP zal worden vervangen door "AM" of "PM".</li><li>ap - schakel over op AM/PM-weergave. ap zal worden vervangen door "am" of "pm".</li><li>Z - tijdszone in numerieke vorm (-0500)</li></ul><p><strong>Alle andere invoertekens zullen worden genegeerd.</strong></p></qt>

en: Date Display:
nl: Datumweergave:

[ctx: @option:check]
en: Display Own Identity
nl: Eigen identiteit tonen

en: Message Window
nl: Berichtenvenster

[ctx: @info:tooltip]
en: Close the standalone message window after replying or forwarding the message
nl: Sluit het alleenstaande berichtenvenster na beantwoorden of doorsturen van het bericht

en: System Tray
nl: Systeemvak

[ctx: @option:check]
en: Enable system tray icon
nl: Systeemvakpictogram inschakelen

[ctx: @option:check]
en: Start minimized to tray
nl: Geminimaliseerd starten in systeemvak

[ctx: @option:check]
en: Show unread email in Taskbar
nl: Ongelezen e-mail in takenbalk tonen

en: Plasma activities
nl: Activiteiten van Plasma

[ctx: @option:check]
en: Enable
nl: Inschakelen

en: A&vailable Tags
nl: Beschi&kbare tags

[ctx: @info:tooltip]
en: Add new tag
nl: Nieuwe tag toevoegen

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove selected tag
nl: Geselecteerde tag verwijderen

[ctx: @info:tooltip]
en: Increase tag priority
nl: Tagprioriteit verhogen

[ctx: @info:tooltip]
en: Decrease tag priority
nl: Tagprioriteit verlagen

en: Ta&g Settings
nl: Ta&ginstellingen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Do you want to remove tag '%1'?
nl: Wilt u tag '%1' verwijderen?

[ctx: @title:window]
en: Remove Tag
nl: Tag verwijderen

en: We cannot create tag. A tag with same name already exists.
nl: Er kan geen tag aangemaakt worden. Een tag met dezelfde naam bestaat al.

[ctx: General settings for the composer.]
en: General
nl: Algemeen

en: Standard Templates
nl: Standaardsjablonen

en: Custom Templates
nl: Aangepaste sjablonen

[ctx: Settings regarding the subject when composing a message.]
en: Subject
nl: Onderwerp

en: Headers
nl: Berichtkoppen

[ctx: Config->Composer->Attachments]
en: Attachments
nl: Bijlagen

en: Autocorrection
nl: Autocorrectie

en: Auto Resize Image
nl: Afbeeldingsgrootte automatisch wijzigen

[ctx: @title:group]
en: Signature
nl: Ondertekening

en: Automatically insert the configured signature when starting to compose a message
nl: Automatisch de ingestelde ondertekening invoegen bij het starten van het maken van een bericht

en: Insert the signature above any quoted text
nl: De ondertekening boven eventueel aangehaalde tekst plaatsen

en: Insert the RFC-compliant signature separator (two dashes and a space on a line) before the signature
nl: Voeg de scheidingsregel van de ondertekening volgens de RFC-standaard (twee mintekens en een spatie op één regel) in voor de ondertekening

en: When replying, do not quote any existing signature
nl: Haal geen bestaande ondertekening aan bij antwoorden

[ctx: @title:group]
en: Format
nl: Opmaak

en: When replying, only quote the selected text (instead of the complete message), if there is text selected in the message window.
nl: Haal alleen de geselecteerde tekst aan bij antwoorden (in plaats van het gehele bericht), wanneer er tekst is geselecteerd in het berichtenvenster.

en: When replying, add quote signs in front of all lines of the quoted text, even when the line was created by adding an additional line break while word-wrapping the text.
nl: Voeg bij antwoorden aanhalingstekens toe vóór alle regels van de aangehaalde tekst, zelfs wanneer de regel is aangemaakt door het toevoegen van een extra regelafbreekteken bij het afbreken van de tekstregel.

en: Enable automatic word wrapping at the specified width
nl: Automatische regelafbreking inschakelen op de ingestelde breedte

en: Set the text width for automatic word wrapping
nl: De tekstbreedte voor automatische regelafbreking instellen

en: When replying or forwarding, quote the message in the original format it was received. If unchecked, the reply will be as plain text by default.
nl: Haal het bericht, bij antwoorden of doorsturen, alleen aan in het originele formaat waarin het is ontvangen. Indien niet geactiveerd, wordt het antwoord standaard als platte tekst aangemaakt.

en: Format the plain text part of a message from the HTML markup. Bold, italic and underlined text, lists, and external references are supported.
nl: Maak het gedeelte platte tekst van een bericht op vanuit de HTML markering. Vet, cursief en onderstreepte tekst, lijsten en externe verwijzingen worden ondersteund.

en: As Attachment
nl: Als bijlage

en: Set the default forwarded message format
nl: De standaard voor opmaak van een doorgestuurd bericht instellen

[ctx: @label:textbox]
en: Default forwarding type:
nl: Standaard type voor doorsturen:

[ctx: @title:group]
en: Recipients
nl: Ontvangers

[ctx: @info:tooltip]
en: Warn if too many recipients are specified
nl: Waarschuwen als er te veel geadresseerden zijn opgegeven

[ctx: @info:tooltip]
en: Set the maximum number of recipients for the warning
nl: Maximum aantal geadresseerden voor de waarschuwing instellen

en: Only allow this many recipients to be specified for the message. This applies to doing a "Reply to All", entering recipients manually or using the "Select…" picker.  Setting this limit helps you to avoid accidentally sending a message to too many people.  Note, however, that it does not take account of distribution lists or mailing lists.
nl: Sta alleen dit aantal geadresseerden toe in een bericht. Dit is alleen van toepassing op een "Antwoord aan allen", met handmatig invoeren van geadresseerden of met de gebruik van "Selecteren…". Deze limiet instellen helpt u om het verzenden van een bericht aan te veel mensen te voorkomen. Denk er echter aan dat dit geen rekening houdt met e-maillijsten.

en: Remember recent addresses entered, and offer them for recipient completion
nl: Recente ingevoerde adressen herinneren en bied ze aan voor aanvullen van geadresseerden

[ctx: No addresses are retained]
en: No save
nl: Niet opslaan

[ctx: @label:textbox]
en: Maximum recent addresses retained:
nl: Maximum aantal onthouden recente adressen:

en: The maximum number of recently entered addresses that will be remembered for completion
nl: Het maximum aantal recent ingevoerde adressen die onthouden zullen worden voor aanvullen

[ctx: @action:button]
en: Configure Completion…
nl: Aanvullen instellen…

[ctx: @title:group]
en: Autosave
nl: Automatisch opslaan

en: No autosave
nl: Niet automatisch opslaan

[ctx: Interval suffix]
en: %v minute | %v minutes
nl[0]: %v minuut
nl[1]: %v minuten

en: Automatically save the message at this specified interval
nl: Sla het bericht automatisch op op dit ingestelde interval

en: Repl&y Subject Prefixes
nl: &Onderwerpvoorvoegsel voor beantwoordde berichten

[ctx: @label:textbox]
en: Recognize any sequence of the following prefixes (entries are case-insensitive regular expressions):
nl: De volgende voorvoegsels herkennen (dit zijn hoofdletterongevoelige reguliere expressies):

en: A&dd…
nl: &Toevoegen…

en: Re&move
nl: Verwij&deren

en: Mod&ify…
nl: W&ijzigen…

en: Enter new reply prefix:
nl: Nieuw antwoordvoorvoegsel invoeren:

en: Do you want to remove reply prefix?
nl: Wilt u de voorloop van het antwoord verwijderen?

en: Reply Prefix:
nl: Voorvoegsel voor beantwoorden:

en: For&ward Subject Prefixes
nl: Onder&werpvoorvoegsel voor doorgestuurde berichten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mRemoveButton)
en: Remo&ve
nl: &Verwijderen

en: Add…
nl: Toevoegen…

en: Modify…
nl: Wijzigen…

en: Enter new forward prefix:
nl: Nieuw voorvoegsel voor doorgestuurde berichten invoeren:

en: Do you want to remove forward prefix?
nl: Wilt u de voorloop van het doorsturen verwijderen?

en: Forward Prefix:
nl: Voorvoegsel voor doorgestuurde berichten:

[ctx: @option:check]
en: &Use custom message-id suffix
nl: Aangepast message-id achtervoegsel gebr&uiken

[ctx: @label:textbox]
en: Custom message-&id suffix:
nl: Aangepast message-&id achtervoegsel:

[ctx: @label:textbox]
en: Define custom mime header fields:
nl: Definieer hier uw eigen mime-velden:

[ctx: @title:column Name of the mime header.]
en: Name
nl: Naam

[ctx: @title:column Value of the mimeheader.]
en: Value
nl: Waarde

[ctx: @action:button Add new mime header field.]
en: Ne&w
nl: Nieu&w

[ctx: @action:button]
en: Re&move
nl: Verwij&deren

[ctx: @label:textbox Name of the mime header.]
en: &Name:
nl: &Naam:

[ctx: @label:textbox]
en: &Value:
nl: &Waarde:

en: 'Content-Type' is not an authorized string. This header will be not saved.
nl: 'Content-Type' is een niet geautoriseerde tekenreeks. Deze header zal niet worden opgeslagen.

[ctx: @title:window]
en: Invalid header
nl: Ongeldige header

[ctx: @option:check]
en: E&nable detection of missing attachments
nl: Detectie van ontbrekende bijlagen activere&n

[ctx: @label:textbox]
en: Recognize any of the following key words as intention to attach a file:
nl: Herken een van de volgende trefwoorden als een intentie om een bestand bij te voegen:

en: Enter new key word:
nl: Nieuw trefwoord invoeren:

en: Do you want to remove this attachment word?
nl: Wilt u dit bijlagewoord verwijderen?

en: Attachment Word:
nl: Bijlagewoord:

[ctx: @label:textbox]
en: Maximum Attachment Size:
nl: Maximale grootte van bijlage:

en: No limit
nl: Geen limiet

[ctx: @action]
en: Add
nl: Toevoegen

[ctx: @action]
en: Remove
nl: Verwijderen

en: Folders
nl: Mappen

en: Invitations
nl: Uitnodigingen

en: Printing
nl: Afdrukken

en: User Feedback
nl: Terugkoppeling van gebruiker

en: Check Before Send Plugins
nl: Plug-ins voor controleren alvorens te verzenden

en: Composer Plugins
nl: Plug-ins voor opsteller

en: Grammar Checker Plugins
nl: Plug-ins voor controleren van grammatica

en: Tools Plugins
nl: Plug-ins voor hulpmiddelen

en: Editor Plugins
nl: Plug-ins voor bewerker

en: Message Viewer
nl: Viewer van meldingen

en: Webengine Plugins
nl: Plug-ins voor webengine

en: Header Style Plugins
nl: Plug-ins voor stijl van header

en: Text Conversion Plugins
nl: Plug-ins voor tekstconversie

en: Misc
nl: Diversen

en: Confirm Deleting Emails Plugins
nl: Verwijderen van e-mailplug-ins bevestigen

en: Akonadi Agents
nl: Akonadi-agenten

en: Reading
nl: Lezen

en: Message Disposition Notifications
nl: Ontvangst- en gelezenbevestigingen

en: Encryption
nl: Versleuteling

en: S/MIME Validation
nl: S/MIME-validatie

en: Email Address:
nl: E-mailadres:

en: Do you want to remove this email address?
nl: Wilt u dit e-mailadres verwijderen?

en: Changing the global HTML setting will override all folder specific values.
nl: Het wijzigen van de globale HTML-instellingen zal alle map-specifieke instellingen overschrijven.

en: %v day | %v days
nl[0]: %v dag
nl[1]: %v dagen

[ctx: @title:window]
en: GnuPG Settings
nl: GnuPG-instellingen

[ctx: @label:textbox]
en: The module is missing. Please verify your installation. This module is provided by Kleopatra.
nl: De module ontbreekt. Controleer uw installatie. Deze module wordt geleverd door Kleopatra.

en: GnuPG Configure Module Error
nl: Fout in configuratiemodule GnuPG

en: This option requires dirmngr >= 0.9.0
nl: Deze optie vereist dirmngr >= 0.9.0

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, systemHTTPProxy)
en: no proxy
nl: geen proxy

en: (Current system setting: %1)
nl: (Huidige systeeminstelling: %1)

[ctx: @title:window]
en: Select Contact
nl: contactpersoon selecteren

en: Select
nl: Selecteren

[ctx: Start of the filename for a mail archive file]
en: Archive
nl: Archief

[ctx: @title:window for archiving a folder]
en: Archive Folder
nl: Map archiveren

[ctx: @action]
en: Archive
nl: Archiveren

[ctx: @label:textbox]
en: &Folder:
nl: &Map:

[ctx: @label:textbox]
en: F&ormat:
nl: &Opmaak:

en: Compressed Zip Archive (.zip)
nl: Zip-gecomprimeerd archief (.zip)

en: Uncompressed Archive (.tar)
nl: Niet gecomprimeerd archief (.tar)

en: BZ2-Compressed Tar Archive (.tar.bz2)
nl: BZ2-gecomprimeerd tar-archief (.tar.bz2)

en: GZ-Compressed Tar Archive (.tar.gz)
nl: GZ-gecomprimeerd tar-archief (.tar.gz)

[ctx: @label:textbox]
en: &Archive File:
nl: &Archiefbestand:

en: Archive file (*.tar *.zip *.tar.gz *.tar.bz2)
nl: Archiefbestand (*.tar *.zip *.tar.gz *.tar.bz2)

[ctx: @option:check]
en: &Delete folder and subfolders after completion
nl: Mappen en submappen na het gereed komen verwij&deren

[ctx: @option:check]
en: Archive all subfolders
nl: Alle submappen archiveren

en: Please select the folder that should be archived.
nl: De map selecteren die gearchiveerd moet worden.

[ctx: @title:window]
en: No folder selected
nl: Geen map geselecteerd

[ctx: @title:window]
en: Notification
nl: Melding

en: 1 attachment (%2) | %1 attachments (%2)
nl[0]: 1 bijlage (%2)
nl[1]: %1 bijlagen (%2)

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide attachment list
nl: Lijst van bijlagen verbergen

[ctx: @info:tooltip]
en: Show attachment list
nl: Lijst van bijlagen tonen

[ctx: @info:tooltip]
en: Select the dictionary to use when spell-checking this message
nl: Het te gebruiken woordenboek selecteren waarmee de spelling van dit bericht wordt gecontroleerd

[ctx: @info:tooltip]
en: Select the sent-mail folder where a copy of this message will be saved
nl: De verzonden-map selecteren waar een kopie van dit bericht zal worden opgeslagen

[ctx: @info:tooltip]
en: Select the outgoing account to use for sending this message
nl: Selecteer het te gebruiken uitgaande account voor het verzenden van dit bericht

[ctx: @info:tooltip]
en: Set the "From:" email address for this message
nl: Stel het "Van:" e-mailadres in voor dit bericht

[ctx: @label:textbox]
en: &Identity:
nl: &Identiteit:

[ctx: @label:textbox]
en: &Dictionary:
nl: Woor&denboek:

[ctx: @label:textbox]
en: &Sent-Mail folder:
nl: Map voor ver&zonden berichten:

[ctx: @label:textbox]
en: &Mail transport:
nl: E-&mailtransport:

[ctx: sender address field]
en: &From:
nl: &Van:

[ctx: @label:textbox Subject of email.]
en: S&ubject:
nl: &Onderwerp:

[ctx: @title:window]
en: Composer
nl: Opsteller

en: &Send Mail
nl: E-mail ver&zenden

en: &Send Mail Via
nl: E-mail verzenden &via

en: Send
nl: Verzenden

en: Send &Later
nl: &Later verzenden

en: Send &Later Via
nl: &Later verzenden via

[ctx: Queue the message for sending at a later date]
en: Queue
nl: In wachtrij zetten

en: Save as &Draft
nl: Op&slaan als concept

en: Save email in Draft folder
nl: E-mailbericht opslaan in map Concepten

en: Save as &Template
nl: Opslaan als s&jabloon

en: Save email in Template folder
nl: E-mailbericht opslaan in map sjablonen

en: Save as &File
nl: Opslaan naar &bestand

en: Save email as text or html file
nl: E-mailbericht opslaan als tekst of html-bestand

en: &Insert Text File…
nl: Tekstbestand &invoegen…

en: &Insert Recent Text File
nl: Recent tekstbestand &invoegen

en: &Address Book
nl: &Adresboek

en: Open Address Book
nl: Adresboek openen

en: &New Composer
nl: &Nieuw bericht

[ctx: @action]
en: Select &Recipients…
nl: Gead&resseerden selecteren…

[ctx: @action]
en: Save &Distribution List…
nl: &Distributielijst opslaan…

[ctx: @action]
en: Paste as Attac&hment
nl: Als bijla&ge plakken

[ctx: @action]
en: Cl&ean Spaces
nl: Spaties &comprimeren

[ctx: @action]
en: Use Fi&xed Font
nl: &Vast lettertype gebruiken

[ctx: @action]
en: &Request Disposition Notification
nl: Ontvan&gstbevestiging verzoeken

[ctx: @action]
en: &Request Delivery Confirmation
nl: Afleverbevestiging ve&rzoeken

[ctx: @action]
en: &Wordwrap
nl: Regela&fbreking

[ctx: @action]
en: &Snippets
nl: &Fragmenten

[ctx: @action]
en: &Automatic Spellchecking
nl: &Automatische spellingcontrole

[ctx: @action]
en: Rich Text Editing
nl: Bewerking van opgemaakte tekst

en: Rich Text
nl: Opgemaakte tekst

[ctx: @info:tooltip]
en: Toggle rich text editing mode
nl: Schakel bewerking van modus opgemaakte tekst om

[ctx: @action]
en: &All Fields
nl: Alle vel&den

[ctx: @action]
en: &Identity
nl: &Identiteit

[ctx: @action]
en: &Dictionary
nl: Woor&denboek

[ctx: @action]
en: &Sent-Mail Folder
nl: Map met ver&zonden berichten

[ctx: @action]
en: &Mail Transport
nl: E-&mailtransport

[ctx: @action]
en: &From
nl: &Van

[ctx: @action:inmenu Show the subject in the composer window.]
en: S&ubject
nl: &Onderwerp

[ctx: @action]
en: Append S&ignature
nl: Handtekening &achteraan toevoegen

[ctx: @action]
en: Pr&epend Signature
nl: Handtekening &vooraan toevoegen

[ctx: @action]
en: Insert Signature At C&ursor Position
nl: Handtekening op c&ursorpositie invoegen

en: &Spellchecker…
nl: &Spellingcontrole…

en: Spellchecker
nl: Spellingcontrole

en: &Encrypt Message
nl: Bericht v&ersleutelen

en: Encrypt
nl: Versleutelen

en: &Sign Message
nl: Bericht onderte&kenen

en: Sign
nl: Ondertekenen

en: &Cryptographic Message Format
nl: &Cryptografisch berichtformaat

[ctx: @info:tooltip]
en: Select a cryptographic format for this message
nl: Een versleutelingsindeling selecteren voor dit bericht

en: Create Follow Up Reminder…
nl: Herinneren aan vervolgactie aanmaken…

en: Configure KMail…
nl: KMail &configureren…

en: <qt>This will hide the menu bar completely. You can show it again by typing %1.</qt>
nl: <qt>Hierdoor wordt de menubalk geheel verborgen. U kunt die weer zichtbaar maken door %1 te typen.</qt>

[ctx: @title:window]
en: Hide menu bar
nl: Menubalk verbergen

[ctx: Shows the linenumber of the cursor position.]
en:  Line: %1
nl:  Regel: %1

[ctx: @label:textbox]
en:  Column: %1
nl:  Kolom: %1

en: INS
nl: INV

en: Spellcheck: on
nl: Spellingcontrole: aan

en: Spellcheck: off
nl: Spellingcontrole: uit

en: Re&save as Template
nl: Opnieuw opslaan als &sjabloon

en: &Save as Draft
nl: Op&slaan als concept

en: Resave this message in the Templates folder. It can then be used at a later time.
nl: Bericht opnieuw opslaan in de sjabloonmap. Het kan dan op een ander tijdstip gebruikt worden.

en: Save this message in the Drafts folder. It can then be edited and sent at a later time.
nl: Bewaar dit bericht in de map Concepten. Deze kunnen nog worden bewerkt en op een later tijdstip verzonden.

en: Do you want to save the message for later or discard it?
nl: Wilt u het bericht verwerpen of opslaan voor later?

[ctx: @title:window]
en: Close Composer
nl: Opsteller afsluiten

[ctx: @title:window]
en: Autosave Message Failed
nl: Automatisch opslaan van bericht is mislukt

[ctx: @title:window]
en: Sending Message Failed
nl: Verzenden van bericht is mislukt

[ctx: @title:window]
en: Insert File
nl: Bestand invoegen

[ctx: @action]
en: Add as &Inline Image
nl: Als &inline-afbeelding toevoegen

[ctx: @action]
en: Add as &Attachment
nl: Als bijl&age toevoegen

en: Name of the attachment:
nl: Naam van de bijlage:

en: Attachment name can't be empty
nl: Naam van bijlage mag niet leeg zijn

[ctx: @title:window]
en: Invalid Attachment Name
nl: Ongeldige naam van bijlage

en: Add URL into Message | Add URLs into Message
nl[0]: URL toevoegen aan bericht
nl[1]: URL's toevoegen aan bericht als &tekst

en: Add File as &Attachment | Add Files as &Attachment
nl[0]: Bestand als bijl&age toevoegen
nl[1]: Bestanden als bijl&age toevoegen

[ctx: @title:window]
en: Insert clipboard text as attachment
nl: Inhoud klembord als bijlage toevoegen

en: unnamed
nl: naamloos

en: <qt><p>In order to be able to sign this message you first have to define the (OpenPGP or S/MIME) signing key to use.</p><p>Please select the key to use in the identity configuration.</p></qt>
nl: <qt><p>Om dit bericht te kunnen ondertekenen, moet u eerst een OpenPGP- of S/MIME-sleutel opgeven die hiervoor kan worden gebruikt.</p> <p>Selecteer a.u.b. de te gebruiken sleutel(s) in de identiteitsinstellingen.</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Undefined Signing Key
nl: Niet gedefinieerde sleutel voor ondertekening

en: You must enter your email address in the From: field. You should also set your email address for all identities, so that you do not have to enter it for each message.
nl: U moet uw e-mailadres in het Van:-veld invoeren. U moet ook uw e-mailadressen voor alle identiteiten instellen, zodat u die niet voor ieder bericht hoeft in te voeren.

en: You must specify at least one receiver, either in the To: field or as CC or as BCC.
nl: U moet tenminste één geadresseerde opgeven in het veld Aan-, CC- of BCC-veld.

en: To: field is empty. Send message anyway?
nl: Het Aan:-veld is leeg. Het bericht toch verzenden?

[ctx: @title:window]
en: No To: specified
nl: Geen Aan: opgegeven

[ctx: @action:button]
en: S&end as Is
nl: Zo v&erzenden

[ctx: @action:button]
en: &Specify the To field
nl: Het Aan-veld &invullen

en: You did not specify a subject. Send message anyway?
nl: Er is geen onderwerp opgegeven. Het bericht toch verzenden?

[ctx: @title:window]
en: No Subject Specified
nl: Geen onderwerp opgegeven

[ctx: @action:button]
en: &Specify the Subject
nl: &Onderwerp opgeven

en: You must specify at least one receiver in order to be able to encrypt a draft.
nl: U moet tenminste één geadresseerde opgeven om een concept te kunnen versleutelen.

en: About to send email…
nl: Staat op het punt een bericht te verzenden…

[ctx: @title:window]
en: Send Confirmation
nl: Bevestiging verzenden

[ctx: @action:button]
en: &Send Now
nl: Nu ver&zenden

[ctx: @action:button]
en: Send &Later
nl: &Later verzenden

en: You are trying to send the mail to more than %1 recipients. Send message anyway?
nl: U probeert een bericht toe te sturen aan meer dan %1 geadresseerden. Moet het bericht wel worden verstuurd?

[ctx: @title:window]
en: Too many recipients
nl: Te veel geadresseerden

[ctx: @action:button]
en: &Send as Is
nl: Zo &verzenden

[ctx: @action:button]
en: &Edit Recipients
nl: Geadresseerden b&ewerken

en: Turning HTML mode off will cause the text to lose the formatting. Are you sure?
nl: HTML-modus uitschakelen veroorzaakt dat de tekst alle opmaak verliest. Echt doen?

[ctx: @title:window]
en: Lose the formatting?
nl: Opmaak verliezen?

[ctx: @action:button]
en: Lose Formatting
nl: Losse opmaak

[ctx: @action:button]
en: Add Markup Plain Text
nl: Markering als platte tekst toevoegen

[ctx: The argument is as PGP fingerprint]
en: Your selected PGP key (%1) doesn't exist in your keyring or is not suitable for encryption.
nl: Uw geselecteerde PGP-sleutel (%1) bestaat niet in uw sleutelring of is niet geschikt voor versleutelen.

[ctx: The argument is as PGP fingerprint]
en: Your selected PGP signing key (%1) doesn't exist in your keyring or is not suitable for signing.
nl: Uw geselecteerde PGP-sleutel (%1) bestaat niet in uw sleutelring of is niet geschikt voor ondertekenen.

[ctx: The argument is as SMIME fingerprint]
en: Your selected SMIME key (%1) doesn't exist in your keyring or is not suitable for encryption.
nl: Uw geselecteerde SMIME-sleutel (%1) bestaat niet in uw sleutelring of is niet geschikt voor versleutelen.

[ctx: The argument is as SMIME fingerprint]
en: Your selected SMIME signing key (%1) doesn't exist in your keyring or is not suitable for signing.
nl: Uw geselecteerde SMIME-sleutel (%1) bestaat niet in uw sleutelring of is niet geschikt voor ondertekenen.

[ctx: @info:tooltip]
en: Encrypt
nl: Versleutelen

[ctx: @info:tooltip]
en: Not Encrypt
nl: Niet versleutelen

[ctx: @info:tooltip]
en: No key found for the recipient.
nl: Geen sleutel gevonden voor de ontvanger.

[ctx: @info:tooltip]
en: Autocrypt gossip key is used for this recipient. We got this key from 3rd party recipients. This key is not verified.
nl: Roddelsleutel autocrypt is voor deze ontvanger gebruikt. We kregen deze sleutel van derden. Deze sleutel is niet geverifieerd.

[ctx: @info:tooltip]
en: Autocrypt key is used for this recipient. This key is not verified. The recipient prefers encrypted replies.
nl: Sleutel autocrypt is voor deze ontvanger gebruikt. Deze sleutel is niet geverifieerd. De ontvanger heeft voorkeur voor versleutelde antwoorden.

[ctx: @info:tooltip]
en: Autocrypt key is used for this recipient. This key is not verified. The recipient does not prefer encrypted replies.
nl: Sleutel autocrypt is voor deze ontvanger gebruikt. Deze sleutel is niet geverifieerd. De ontvanger heeft geen voorkeur voor versleutelde antwoorden.

[ctx: @info:tooltip]
en: The encryption key is not trusted. It hasn't enough validity. You can sign the key, if you communicated the fingerprint by another channel. Click the icon for details.
nl: De sleutel voor versleutelen is niet vertrouwd. Het heeft niet genoeg geldigheid. U kunt de sleutel ondertekenen, als u de vingerafdruk communiceert via een ander kanaal. Klik op het pictogram voor details.

[ctx: @info:tooltip]
en: The encryption key is not trusted. It hasn't been used anywhere to guarantee it belongs to the stated person. By using the key will be trusted more. Or you can sign the key, if you communicated the fingerprint by another channel. Click the icon for details.
nl: De sleutel voor versleutelen is niet vertrouwd. Het is nergens anders gebruikt om te garanderen dat het behoort bij de genoemde persoon. Door de sleutel te gebruiken zal de sleutel meer worden vertrouwd. Of u kunt de sleutel ondertekenen, als u de vingerafdruk communiceert via een ander kanaal. Klik op het pictogram voor details.

[ctx: @info:tooltip]
en: The encryption key is not trusted. It has conflicting TOFU data. Click the icon for details.
nl: De sleutel voor versleuteling is niet vertrouwd. Deze heeft TOFU-gegevens die in conflict zijn. Klik op het pictogram voor details.

[ctx: @info:tooltip]
en: The encryption key is not trusted. It has unknown validity in TOFU data. Click the icon for details.
nl: De sleutel voor versleuteling is niet vertrouwd. Deze heeft TOFU-gegevens waarvan de geldigheid niet bekend is. Klik op het pictogram voor details.

[ctx: @info:tooltip]
en: The encryption key is not trusted. The key is marked as bad. Click the icon for details.
nl: De sleutel voor versleuteling is niet vertrouwd. De sleutel is als slecht gemarkeerd. Klik op het pictogram voor details.

[ctx: @info:tooltip]
en: The encryption key is only marginally trusted and hasn't been used enough time to guarantee it belongs to the stated person. By using the key will be trusted more. Or you can sign the key, if you communicated the fingerprint by another channel. Click the icon for details.
nl: De sleutel voor versleutelen is alleen marginaal vertrouwd en is nog niet genoeg gebruikt om te garanderen dat het behoort bij de genoemde persoon. Door de sleutel te gebruiken zal de sleutel meer worden vertrouwd. Of u kunt de sleutel ondertekenen, als u de vingerafdruk communiceert via een ander kanaal. Klik op het pictogram voor details.

[ctx: @info:tooltip]
en: The encryption key is only marginally trusted. You can sign the key, if you communicated the fingerprint by another channel. Click the icon for details.
nl: De sleutel voor versleutelen is slechts marginaal vertrouwd. U kunt de sleutel ondertekenen, als u de vingerafdruk communiceert via een ander kanaal. Klik op het pictogram voor details.

[ctx: @info:tooltip]
en: The encryption key is only marginally trusted, but has been used enough times to be very likely controlled by the stated person. By using the key will be trusted more. Or you can sign the key, if you communicated the fingerprint by another channel. Click the icon for details.
nl: De sleutel voor versleutelen is alleen marginaal vertrouwd, maar is genoeg gebruikt om het waarschijnlijk te maken dat het behoort bij de genoemde persoon. Door de sleutel te gebruiken zal de sleutel meer worden vertrouwd. Of u kunt de sleutel ondertekenen, als u de vingerafdruk communiceert via een ander kanaal. Klik op het pictogram voor details.

[ctx: @info:tooltip]
en: The encryption key is fully trusted. You can raise the security level, by signing the key. Click the icon for details.
nl: De sleutel voor versleuteling is volledig vertrouwd. U kunt het beveiligingsniveau verhogen door de sleutel te ondertekenen. Klik op het pictogram voor details.

[ctx: @info:tooltip]
en: The encryption key is ultimately trusted or is signed by another ultimately trusted key. Click the icon for details.
nl: De sleutel voor versleuteling is volledig vertrouwd of is ondertekend door een ander die volledig wordt vertrouwd. Klik op het pictogram voor details.

en:  Column: %1
nl:  Kolom: %1

[ctx: if in your language something like 'certificate(s)' is not possible please use the plural in the translation]
en: <qt>No valid and trusted encryption certificate was found for "%1".<br/><br/>Select the certificate(s) which should be used for this recipient. If there is no suitable certificate in the list you can also search for external certificates by clicking the button: search for external certificates.</qt>
nl: <qt>Er is geen geldige en vertrouwd versleutelingscertificaat gevonden voor "%1".<br/><br/>Selecteer het/de certifica(a)t(en) die u wilt gebruiken voor deze geadresseerde. Indien er geen geschikt certificaat in de lijst is kunt u ook zoeken naar externe certificaten door op de knop te drukken.</qt>

en: Encryption Key Selection
nl: Sleutelselectie voor versleuteling

[ctx: @title:window]
en: Plugin Editor Information
nl: Plug-in-informatie over bewerker

[ctx: @label:textbox]
en: Select email to put in whitelist:
nl: Selecteer e-mailadres om in de witte lijst te zetten:

en: Found potential phishing email addresses <a href="phishingdetails">(details…)</a>
nl: Potentieel phishing-e-mailadres gevonden <a href="phishingdetails">(Details…)</a>

[ctx: @action]
en: Send Now
nl: Nu verzenden

[ctx: @info:tooltip]
en: Set a subject for this message
nl: Onderwerp van dit bericht instellen

en: This shortcut allows to send mail directly.
    Mail can be send accidentally.
    What do you want to do?
nl: Deze sneltoets laat u e-mail direct verzenden.
    E-mail kan per ongeluk verzonden worden.
    Wat wilt u doen?

en: Configure shortcut
nl: Sneltoets instellen

en: Remove Shortcut
nl: Sneltoets verwijderen

en: Ask Before Sending
nl: Vragen alvorens te verzenden

en: Sending Without Confirmation
nl: Verzenden zonder bevestiging

en: This attachment: <ul><li>%1</li></ul> was added externally. Remove it if it's an error.
nl: Deze bijlage: <ul><li>%1</li></ul> is extern toegevoegd. Deze verwijderen als dat een fout is.

en: These attachments: <ul><li>%1</li></ul> were added externally. Remove them if it's an error.
nl: Deze bijlagen: <ul><li>%1</li></ul> zijn extern toegevoegd. Deze verwijderen als dat een fout is.

en: The message you have composed seems to refer to an attached file but you have not attached anything. Do you want to attach a file to your message?
nl: Het door u opgestelde bericht lijkt te verwijzen naar een bijlage, maar er is niets bijgesloten in dit bericht. Wilt u een bijlage toevoegen aan uw bericht?

en: &Attach file
nl: B&estand bijvoegen

en: &Remind me later
nl: He&rinner me later

en: External editor was started.
nl: Externe editor is gestart.

en: Transport was not found. Please verify that you will use a correct mail transport.
nl: Identiteit is niet gevonden. Ga na dat u een juist e-mailtransport zal gebruiken.

en: Sent Folder is not defined. Please set it before sending the mail.
nl: Verzendmap niet gedefinieerd. Stel het in alvorens de e-mail te verzenden.

en: Identity was not found. Please verify that you will use a correct identity.
nl: Identiteit is niet gevonden. Ga na dat u een juiste identiteit zal gebruiken.

en: Dictionary was not found. Please verify that you will use a correct dictionary.
nl: Woordenboek is niet gevonden. Ga na dat u een juist woordenboek zal gebruiken.

[ctx: @info:status]
en: We have reached maximum recipients. Truncating recipients list to %1.
nl: We hebben het maximum aantal ontvangers bereikt. Lijst met ontvangers wordt afgekapt op %1.

en: Message will be signed
nl: Het bericht zal worden ondertekend

en: Message will not be signed
nl: Het bericht zal niet worden ondertekend

en: Message will be encrypted
nl: Het bericht zal worden versleuteld

en: Message will not be encrypted
nl: Het bericht zal niet worden versleuteld

en: Cannot fetch collection. %1
nl: Kan verzameling niet ophalen. %1

en: Folder name not defined.
nl: Mapnaam niet gedefinieerd.

en: Unable to create folder. %1
nl: Map kan niet worden aangemaakt. %1

en: Archive folder not defined. Please verify settings for account %1
nl: Archiefmap niet gedefinieerd. Controleer de instellingen voor het account %1

en: No messages selected.
nl: Geen bericht geselecteerd.

en: List of collections is empty. %1
nl: Lijst met verzamelingen is leeg. %1

en: This folder %1 is read only. Please verify the configuration of account %2
nl: Deze map %1 is alleen-lezen. Controleer de instellingen voor het account %2

en: Cannot move messages.
nl: Kan berichten niet verplaatsen.

en: Unable to fetch folder. Error reported: %1
nl: Map ophalen is mislukt. Gerapporteerde fout: %1

en: No folder returned.
nl: Geen map teruggegeven.

en: Unable to fetch parent folder. Error reported: %1
nl: Ophalen van bovenliggende map lukt niet. Gerapporteerde fout: %1

en: Unable to return list of folders.
nl: Lijst met mappen teruggeven lukt niet.

en: Messages archived
nl: Berichten gearchiveerd

en: Folder Shortcut %1
nl: Mapsneltoets %1

[ctx: List of message viewer closed]
en: Closed Reader
nl: Gesloten lezer

en: Clear History
nl: Geschiedenis wissen

[ctx: @action]
en: Reopen Closed Viewer
nl: Gesloten viewer opnieuw openen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, image)
en: Image
nl: Afbeelding

en: You do not have your own contact defined in the address book.
nl: U staat zelf niet in uw adresboek.

[ctx: @title:window]
en: No Picture
nl: Geen afbeelding

en: No picture set for your address book entry.
nl: Geen afbeelding ingesteld in uw adresboek.

[ctx: @title:window]
en: Create own vCard
nl: Eigen vCard maken

[ctx: @option:radio]
en: &With empty fields
nl: Met lege &velden

[ctx: @option:radio]
en: &From existing vCard
nl: &Van bestaande vCard

[ctx: @label:textbox]
en: &vCard path:
nl: &vCard-pad:

[ctx: @option:radio]
en: &Duplicate existing vCard
nl: Bestaande vCard &dupliceren

[ctx: @label:textbox]
en: &Existing identities:
nl: &Bestaande identiteiten:

[ctx: @info:status]
en: Could not start OpenPGP certificate generation.
nl: Kon generatie van OpenPGP certificaat niet starten.

en: Could not start OpenPGP certificate generation: %1
nl: Kon generatie van OpenPGP certificaat niet starten: %1

[ctx: @title]
en: Generating an OpenPGP Certificate…
nl: Een OpenPGP certificaat wordt gegenereerd…

en: The process of generating an OpenPGP certificate requires large amounts of random numbers. This may require several minutes…
nl: Het proces van genereren van een OpenPGP certificaat vereist een groot aantal willekeurige getallen. Dit kan een aantal minuten duren…

en: Could not generate an OpenPGP certificate: %1
nl: Kon geen OpenPGP certificaat genereren: %1

[ctx: @info:status]
en: Key generation was cancelled.
nl: Het genereren is geannuleerd.

en: No key
nl: Geen sleutel

en: Generate a new OpenPGP certificate
nl: Een nieuw OpenPGP-certificaat genereren

[ctx: @title:window]
en: Key Generation Error
nl: Fout bij aanmaken van sleutel

[ctx: @title:window]
en: Edit Identity
nl: Identiteit bewerken

[ctx: @title:tab General identity settings.]
en: General
nl: Algemeen

[ctx: @label:textbox]
en: &Your name:
nl: N&aam:

en: <qt><h3>Your name</h3><p>This field should contain your name as you would like it to appear in the email header that is sent out;</p><p>if you leave this blank your real name will not appear, only the email address.</p></qt>
nl: <qt> <h3>Uw naam</h3> <p> Dit veld bevat de naam die u wilt laten weergeven in de kop van de berichten die u verzendt.</p> <p>Als u dit veld leeglaat, zal uw echte naam niet worden genoemd, maar alleen het e-mailadres.</p></qt>

[ctx: @label:textbox]
en: Organi&zation:
nl: Organi&satie:

en: <qt><h3>Organization</h3><p>This field should have the name of your organization if you would like it to be shown in the email header that is sent out.</p><p>It is safe (and normal) to leave this blank.</p></qt>
nl: <qt><h3>Organisatie</h3> <p>Dit veld bevat de naam van de organisatie die u wilt laten vermelden in de kop van de berichten die u verzendt.</p> <p>Gewoonlijk wordt dit veld leeg gelaten.</p></qt>

[ctx: @label:textbox]
en: &Email address:
nl: &E-mailadres:

en: <qt><h3>Email address</h3><p>This field should have your full email address.</p><p>This address is the primary one, used for all outgoing mail. If you have more than one address, either create a new identity, or add additional alias addresses in the field below.</p><p>If you leave this blank, or get it wrong, people will have trouble replying to you.</p></qt>
nl: <qt><h3>E-mailadres</h3> <p>Dit veld moet uw volledige e-mailadres bevatten.</p><p>Dit adres is een primair adres, dat gebruikt wordt in elk uitgaand bericht. Als u meer dan één adres hebt, maak dan een nieuwe identiteit of voeg extra adressen als alias toe in het onderstaande veld.</p><p>Als u dit leeg laat, of er een onjuist e-mailadres inzet,  kunnen de personen aan wie u een e-mail stuurt deze niet beantwoorden.</p></qt>

[ctx: @label:textbox]
en: Email a&liases:
nl: E-mail&alias:

en: <qt><h3>Email aliases</h3><p>This field contains alias addresses that should also be considered as belonging to this identity (as opposed to representing a different identity).</p><p>Example:</p><table><tr><th>Primary address:</th><td>first.last@example.org</td></tr><tr><th>Aliases:</th><td>first@example.org<br>last@example.org</td></tr></table><p>Type one alias address per line.</p></qt>
nl: <qt><h3>E-mailaliasen</h3><p>Dit veld bevat aliasadressen die ook beschouwd moeten worden als behorende bij deze identiteit (in tegenstelling tot een andere identiteit).</p><p>Bijvoorbeeld:</p><table><tr><th>Primair adres:</th><td>eerste.achter@example.org</td></tr><tr><th>Aliasen:</th><td>eerste@example.org<br>laatste@example.org</td></tr></table><p>Typ één aliasadres per regel.</p></qt>

en: Cryptography
nl: Cryptografie

en: <qt><p>The OpenPGP key you choose here will be used to digitally sign messages. You can also use GnuPG keys.</p><p>You can leave this blank, but KMail will not be able to digitally sign emails using OpenPGP; normal mail functions will not be affected.</p><p>You can find out more about keys at <a>https://www.gnupg.org</a></p></qt>
nl: <qt> <p>De OpenPGP-sleutel die u hier kiest wordt gebruikt om berichten digitaal te ondertekenen. U kunt ook gebruik maken van GnuPG-sleutels.</p><p>U kunt dit veld leeg laten, maar KMail zal dan geen berichten digitaal kunnen ondertekenen met OpenPGP. Normale e-mailfuncties zullen hier geen hinder van ondervinden.</p><p>U vindt meer informatie over sleutels op <a>https://www.gnupg.org</a></p></qt>

[ctx: @label:textbox]
en: OpenPGP signing key:
nl: OpenPGP-ondertekeningssleutel:

[ctx: @option:check]
en: Use same key for encryption and signing
nl: Zelfde sleutel voor versleuteling en ondertekenen gebruiken

en: OpenPGP key:
nl: OpenPGP-sleutel:

en: OpenPGP signing key:
nl: OpenPGP-ondertekeningssleutel:

en: <qt><p>The OpenPGP key you choose here will be used to encrypt messages to yourself and for the "Attach My Public Key" feature in the composer. You can also use GnuPG keys.</p><p>You can leave this blank, but KMail will not be able to encrypt copies of outgoing messages to you using OpenPGP; normal mail functions will not be affected.</p><p>You can find out more about keys at <a>https://www.gnupg.org</a></p></qt>
nl: <qt><p>De OpenPGP-sleutel die u hier kiest wordt gebruikt om berichten aan u zelf te versleutelen en voor de optie "Mijn publieke sleutel bijvoegen" tijdens het opstellen van een bericht. U kunt ook gebruik maken van GnuPG-sleutels.</p><p>U kunt dit veld leeg laten, maar KMail zal dan geen berichten naar uzelf versleutelen met OpenPGP. Normale e-mailfuncties zullen hier geen hinder van ondervinden.</p><p>U vindt meer informatie over sleutels op <a>https://www.gnupg.org</a></p></qt>

[ctx: @label:textbox]
en: OpenPGP encryption key:
nl: OpenPGP-versleutelingssleutel:

en: <qt><p>The S/MIME (X.509) certificate you choose here will be used to digitally sign messages.</p><p>You can leave this blank, but KMail will not be able to digitally sign emails using S/MIME; normal mail functions will not be affected.</p></qt>
nl: <qt> <p>Het S/MIME-certificaat (X.509) dat u hier kiest zal gebruikt worden om uw berichten digitaal te ondertekenen.</p><p>U kunt dit veld leeg laten, maar KMail zal dan niet uw berichten digitaal ondertekenen met S/MIME. Normale e-mailfuncties zullen hier geen hinder van ondervinden.</p></qt>

[ctx: @label:textbox]
en: S/MIME signing certificate:
nl: S/MIME-ondertekeningscertificaat:

en: <qt><p>The S/MIME certificate you choose here will be used to encrypt messages to yourself and for the "Attach My Certificate" feature in the composer.</p><p>You can leave this blank, but KMail will not be able to encrypt copies of outgoing messages to you using S/MIME; normal mail functions will not be affected.</p></qt>
nl: <qt><p>Het S/MIME-certificaat dat u hier kiest zal gebruikt worden om berichten aan uzelf te versleutelen en voor de optie "Mijn certificaat bijvoegen" tijdens het opstellen van een bericht.</p> <p>U kunt dit leeg laten, maar KMail zal dan niet in staat zijn om kopieën van de uitgaande berichten naar uzelf te versleutelen met S/MIME. Dit heeft geen invloed op de overige e-mailfuncties.</p></qt>

[ctx: @label:textbox]
en: S/MIME encryption certificate:
nl: S/MIME-versleutelingscertificaat:

[ctx: preferred format of encrypted messages]
en: Preferred format:
nl: Voorkeursformaat:

en: Enable Autocrypt
nl: Automatisch versleutelen inschakelen

[ctx: @label:textbox]
en: Autocrypt:
nl: Automatisch versleutelen:

[ctx: @option:check]
en: Let others know you prefer encryption
nl: Laat anderen weten dat u de voorkeur geeft aan versleuteling

en: Overwrite global settings for security defaults
nl: Overschrijf globale instellingen voor standaarden voor beveiliging

[ctx: @label:textbox]
en: Overwrite defaults:
nl: Overschrijf standaarden:

[ctx: @option:check]
en: Sign messages
nl: Berichten ondertekenen

[ctx: @option:check]
en: Encrypt messages when possible
nl: Berichten versleutelen, indien mogelijk

[ctx: @option:check]
en: Warn when trying to send unsigned messages
nl: Waarschuwen voor het verzenden van niet-ondertekende berichten

[ctx: @option:check]
en: Warn when trying to send unencrypted messages
nl: Waarschuwen wanneer niet-versleutelde berichten zullen worden verstuurd

[ctx: @title:tab Advanced identity settings.]
en: Advanced
nl: Geavanceerd

[ctx: @label:textbox]
en: &Reply-To address:
nl: Antwoo&rdadres:

en: <qt><h3>Reply-To addresses</h3><p>This sets the <tt>Reply-to:</tt> header to contain a different email address to the normal <tt>From:</tt> address.</p><p>This can be useful when you have a group of people working together in similar roles. For example, you might want any emails sent to have your email in the <tt>From:</tt> field, but any responses to go to a group address.</p><p>If in doubt, leave this field blank.</p></qt>
nl: <qt><h3>Antwoordadres</h3><p>Vul dit veld in als u wilt dat antwoorden op uw berichten naar een ander e-mailadres worden gestuurd. </p><p>Dit wordt voornamelijk gebruikt voor groepen die aan een bepaald project werken. U kunt dan met deze instelling ervoor zorgen dat de geadresseerde kan zien dat het bericht van u afkomstig is, terwijl de beantwoording naar een groeps-e-mailadres wordt gestuurd.</p><p>Als u twijfelt, laat dan dit veld leeg.</p></qt>

[ctx: @label:textbox]
en: &CC addresses:
nl: &Cc-adressen:

en: <qt><h3>CC (Carbon Copy) addresses</h3><p>The addresses that you enter here will be added to each outgoing mail that is sent with this identity.</p><p>This is commonly used to send a copy of each sent message to another account of yours.</p><p>To specify more than one address, use commas to separate the list of CC recipients.</p><p>If in doubt, leave this field blank.</p></qt>
nl: <qt><h3>Cc-adressen (Carbon copy)</h3><p>De adressen die u hier invoert zullen worden toegevoegd aan elk uitgaand e-mailbericht dat wordt verzonden onder deze identiteit.</p><p>Dit wordt over het algemeen gebruikt voor het verzenden van een kopie van elk bericht naar een ander account van u.</p> <p>Om meer dan één adres op te geven scheidt u de geadresseerden door een komma.</p><p>Als u twijfelt, laat dit veld dan leeg.</p></qt>

[ctx: @label:textbox]
en: &BCC addresses:
nl: &BCC-adres:

en: <qt><h3>BCC (Blind Carbon Copy) addresses</h3><p>The addresses that you enter here will be added to each outgoing mail that is sent with this identity. They will not be visible to other recipients.</p><p>This is commonly used to send a copy of each sent message to another account of yours.</p><p>To specify more than one address, use commas to separate the list of BCC recipients.</p><p>If in doubt, leave this field blank.</p></qt>
nl: <qt><h3>BCC-adressen (blinde kopie)</h3><p>De adressen die u hier invoert zullen worden toegevoegd aan elk uitgaand e-mailbericht dat wordt verzonden onder deze identiteit, ze zullen niet zichtbaar zijn voor andere geadresseerden.</p> <p>Dit wordt over het algemeen gebruikt voor het verzenden van een kopie van elk bericht naar een ander account van u.</p> <p>Om meer dan één adres op te geven, maak dan een lijst van BCC-geadresseerden gescheiden door een komma.</p><p>Als u twijfelt, laat dit veld dan leeg.</p></qt>

[ctx: @label:textbox]
en: D&ictionary:
nl: W&oordenboek:

en: Select Send-mail Folder
nl: Map Verzonden e-mail selecteren

[ctx: @option:check]
en: Sent-mail &folder:
nl: Map voor verzonden berich&ten:

en: Select Draft Folder
nl: Map voor concepten selecteren

[ctx: @label:textbox]
en: &Drafts folder:
nl: &Map voor concepten:

en: Select Templates Folder
nl: Map voor sjablonen selecteren

[ctx: @label:textbox]
en: &Templates folder:
nl: Sja&bloonmap:

[ctx: @option:check]
en: Outgoing Account:
nl: Uitgaand account:

[ctx: @option:check]
en: Attach my vCard to message
nl: Mijn vCard in bericht bijvoegen

[ctx: @action:button]
en: Create…
nl: Aanmaken…

[ctx: @label:textbox]
en: Autocorrection language:
nl: Autocorrectietaal:

[ctx: @info:tooltip]
en: Restore default domain name
nl: Standaard domeinnaam herstellen

[ctx: @label:textbox]
en: Defaul&t domain:
nl: S&tandaarddomein:

en: <qt><p>The default domain is used to complete email addresses that only consist of the user's name.</p></qt>
nl: <qt> <p>Het standaard domein wordt gebruikt om e-mailadressen die alleen bestaan uit een gebruikersnaam aan te vullen.</p></qt>

[ctx: @option:check]
en: &Use custom message templates for this identity
nl: Aangepaste berichtsjablonen gebr&uiken voor deze identiteit

[ctx: @action:button]
en: &Copy Global Templates
nl: Globale sjablonen &kopiëren

en: Templates
nl: Sjablonen

en: Signature
nl: Handtekening

en: Picture
nl: Afbeelding

en: Activities
nl: Activiteiten

en: Invalid Email Alias "%1"
nl: Ongeldige e-mailalias "%1"

en: You must provide an email for this identity.
nl: U moet een e-mailadres voor deze identiteit leveren.

[ctx: @title:window]
en: Empty Email Address
nl: Leeg e-mailadres

[ctx: @title:window]
en: Invalid Email Address
nl: Ongeldig e-mailadres

en: One of the configured OpenPGP signing keys does not contain any user ID with the configured email address for this identity (%1).
    This might result in warning messages on the receiving side when trying to verify signatures made with this configuration.
nl: Één van de ingestelde OpenPGP-sleutels voor ondertekening bevat geen gebruikers-id met een e-mailadres voor deze identiteit (%1).
    Dit kan leiden tot waarschuwingen aan de kant van de ontvanger wanneer u probeert om handtekeningen te verifiëren met deze instellingen.

en: One of the configured OpenPGP encryption keys does not contain any user ID with the configured email address for this identity (%1).
nl: Één van de ingestelde OpenPGP-sleutels voor versleuteling bevat geen gebruikers-id met een e-mailadres voor deze identiteit (%1).

en: One of the configured S/MIME signing certificates does not contain the configured email address for this identity (%1).
    This might result in warning messages on the receiving side when trying to verify signatures made with this configuration.
nl: Één van de ingestelde S/MIME-certificaten voor ondertekening bevat geen gebruikers-id met een e-mailadres voor deze identiteit (%1).
    Dit kan leiden tot waarschuwingen aan de kant van de ontvanger wanneer u probeert om handtekeningen te verifiëren met deze instellingen.

en: One of the configured S/MIME encryption certificates does not contain the configured email address for this identity (%1).
nl: Één van de ingestelde S/MIME-versleutelingscertificaten bevat geen ingesteld e-mailadres voor deze identiteit (%1).

[ctx: @title:window]
en: Email Address Not Found in Key/Certificates
nl: E-mailadres werd niet gevonden in sleutels/certificaten

en: The signature file is not valid
nl: Het handtekeningsbestand is ongeldig

[ctx: @title:window]
en: Edit Identity "%1"
nl: Identiteit "%1" bewerken

en: Some custom folder for identity does not exist (anymore); therefore, default folders will be used.
nl: Enige eigen mappen voor identiteit bestaan niet (meer); in plaats daarvan zullen de standaard mappen worden gebruikt.

en: Create…
nl: Aanmaken…

en: Edit…
nl: Bewerken…

[ctx: @title:window]
en: Edit own vCard
nl: Eigen vCard bewerken

en: Delete current vCard
nl: De huidige vCard verwijderen

en: Are you sure you want to delete this vCard?
nl: Wilt u deze vCard verwijderen?

[ctx: @title:window]
en: Delete vCard
nl: vCard verwijderd

en: We cannot delete vCard file.
nl: vCard-bestand verwijderen kan niet.

[ctx: @info]
en: Do you really want to cancel?
nl: Wilt u annuleren?

[ctx: @title:window]
en: Confirmation
nl: Bevestiging

[ctx: @action:button]
en: Cancel Editing
nl: Bewerken annuleren

[ctx: @action:button]
en: Do Not Cancel
nl: Niet annuleren

en: <qt>Do you really want to remove the identity named <b>%1</b>?</qt>
nl: <qt>Wilt u de identiteit genaamd <b>"%1"</b> verwijderen?</qt>

en: Do you really want to remove this %1 identity? | Do you really want to remove these %1 identities?
nl[0]: Wilt u deze identiteit %1 verwijderen?
nl[1]: Wilt u deze %1 identiteiten verwijderen?

en: Remove Identity | Remove Identities
nl[0]: Identiteit verwijderen
nl[1]: Identiteiten verwijderen

[ctx: @action:button]
en: &Remove
nl: Ve&rwijderen

[ctx: @action]
en: Add…
nl: Toevoegen…

[ctx: @action]
en: Modify…
nl: Wijzigen…

[ctx: @action]
en: Rename
nl: Hernoemen

[ctx: @action]
en: Set as Default
nl: Als standaard instellen

[ctx: @title:window]
en: New Identity
nl: Nieuwe identiteit

[ctx: @label:textbox]
en: &New identity:
nl: &Nieuwe identiteit:

[ctx: @option:radio]
en: &Use System Settings values
nl: Waarden van de systeeminstellingen gebr&uiken

[ctx: @option:radio]
en: &Duplicate existing identity
nl: Bestaande identiteit &dupliceren

en: Face
nl: Gezicht

en: More information under <a href="https://quimby.gnus.org/circus/face/">https://quimby.gnus.org/circus/face/</a>.
nl: Meer informatie onder <a href="https://quimby.gnus.org/circus/face/">https://quimby.gnus.org/circus/face/</a>.

en: Examples are available at <a href="https://ace.home.xs4all.nl/X-Faces/">https://ace.home.xs4all.nl/X-Faces/</a>.
nl: Voorbeelden zijn beschikbaar op <a href="https://ace.home.xs4all.nl/X-Faces/">http://ace.home.xs4all.nl/X-Faces/</a>.

en: No image will be sent.
nl: Geen afbeelding zal worden verzonden.

en: KMail will send a colored image through the Face header.
nl: KMail zal een gekleurde afbeelding via de Face-header versturen.

en: KMail will send a black-and-white image through the X-Face header.
nl: KMail zal een zwart-wit afbeelding via de Face-header versturen.

en: KMail will send both a colored and a black-and-white image.
nl: KMail zal zowel een gekleurde als een zwart-wit afbeelding versturen.

en: Failed to reduce image size to fit in header.
nl: De afbeeldingsgrootte verkleinen om in de header te passen is mislukt.

en: Failed to reduce image size to fit in header. Install pngquant to obtain better compression results.
nl: De afbeeldingsgrootte verkleinen om in de header te passen is mislukt. Installeer pngquant om betere compressieresultaten te bereiken.

en: Install pngquant to obtain better image quality.
nl: Pngquant installeren om een betere afbeeldingskwaliteit te bereiken.

en: pngquant exited with code %1: %2
nl: pngquant eindigde met code %1: %2

en: Email added successfully.
nl: E-mail met succes toegevoegd.

en: Distribution list %2 is empty, it cannot be used. | Distribution lists %2 are empty, they cannot be used.
nl[0]: Distributielijst %2 is leeg, deze kan niet worden gebruikt.
nl[1]: De distributielijsten %2 zijn leeg, deze kunnen niet worden gebruikt.

en: Clear Akonadi Cache
nl: Akonadi-cache wissen…

en: Done
nl: Gereed

[ctx: @title:window]
en: Add to Address Book
nl: Toevoegen aan adresboek

en: Contact created successfully
nl: Contactpersoon met succes aangemaakt.

en: Contact cannot be stored: %1
nl: Contactpersoon kan niet opgeslagen worden: %1

[ctx: @title:window]
en: Failed to store contact
nl: Contactpersoon opslaan is mislukt

en: Do you want to attach this folder "%1"?
nl: Wilt u deze map '%1' bijvoegen?

[ctx: @title:window]
en: Attach Folder
nl: Map bijvoegen

[ctx: @action:button]
en: Attach
nl: Bijvoegen

[ctx: @action:button]
en: Do Not Attach
nl: Niet bijvoegen

[ctx: @title:window]
en: Delete Search
nl: Zoekopdracht verwijderen

en: <qt>Are you sure you want to delete the search <b>%1</b>?<br />Any messages it shows will still be available in their original folder.</qt>
nl: <qt>Wilt u de zoekopdracht <b>%1</b> verwijderen? <br />De berichten die er in worden weergegeven zullen nog steeds beschikbaar zijn in hun originele map.</qt>

[ctx: @action:button Delete search]
en: &Delete
nl: Verwij&deren

[ctx: @title:window]
en: Delete Folder
nl: Map verwijderen

en: <qt>Are you sure you want to delete the empty folder <b>%1</b>?</qt>
nl: <qt>Wilt u de lege map <b>%1</b> verwijderen?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete the empty folder <resource>%1</resource> and all its subfolders? Those subfolders might not be empty and their contents will be discarded as well. <p><b>Beware</b> that discarded messages are not saved into your Trash folder and are permanently deleted.</p></qt>
nl: <qt>Wilt u de lege map <resource>%1</resource> en alle onderliggende mappen verwijderen? De onderliggende mappen bevatten mogelijk berichten die ook verwijderd zullen worden. <p><b>Let op</b>: de verwijderde berichten komen niet in de prullenbak terecht maar worden definitief verwijderd.</p></qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete the folder <resource>%1</resource>, discarding its contents? <p><b>Beware</b> that discarded messages are not saved into your Trash folder and are permanently deleted.</p></qt>
nl: <qt>Wilt u de map <resource>%1</resource> verwijderen, en daarmee ook de inhoud? <p><b>Let op</b>: de verwijderde berichten komen niet in de prullenbak terecht maar worden definitief verwijderd.</p></qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete the folder <resource>%1</resource> and all its subfolders, discarding their contents? <p><b>Beware</b> that discarded messages are not saved into your Trash folder and are permanently deleted.</p></qt>
nl: <qt>Wilt u de map <resource>%1</resource> en alle onderliggende mappen verwijderen, en daarmee ook de inhoud? <p><b>Let op</b>: de verwijderde berichten komen niet in de prullenbak terecht maar worden definitief verwijderd.</p></qt>

[ctx: @action:button Delete folder]
en: &Delete
nl: Verwij&deren

en: Removing duplicates
nl: Duplicaten verwijderen

en: Error occurred during removing duplicate emails: '%1'
nl: Fout tijdens het verwijderen van duplicaten van e-mailberichten: '%1'

[ctx: @title:window]
en: Error while removing duplicates
nl: Fout tijdens het verwijderen van duplicaten

[ctx: @title:window]
en: Save File as
nl: Bestand opslaan als

[ctx: @info:shell]
en: Set subject of message
nl: Onderwerp van bericht instellen

en: Send CC: to 'address'. This can be repeated
nl: CC: verzenden naar 'adres'. Dit kan worden herhaald

en: Send BCC: to 'address'. This can be repeated
nl: BCC: verzenden naar 'adres'. Dit kan worden herhaald

en: Set replyTo to 'address'
nl: Stel antwoord-aan in op 'adres'

[ctx: @info:shell]
en: Add 'header' to message. This can be repeated
nl: 'Kopregel' aan bericht toevoegen. Dit kan worden herhaald

[ctx: @info:shell]
en: Read message body from 'file'
nl: Berichttekst vanuit 'bestand' inlezen

[ctx: @info:shell]
en: Set body of message
nl: Inhoud van bericht instellen

[ctx: @info:shell]
en: Add an attachment to the mail. This can be repeated
nl: Voeg een bijlage toe aan het bericht. Dit kan worden herhaald

[ctx: @info:shell]
en: Only check for new mail
nl: Alleen controleren op nieuwe berichten

[ctx: @info:shell]
en: Start minimized to tray
nl: Geminimaliseerd starten in systeemvak

[ctx: @info:shell]
en: Only open composer window
nl: Alleen venster openen voor opstellen van e-mailberichten

[ctx: @info:shell]
en: Set identity name
nl: Naam identiteit instellen

[ctx: @info:shell]
en: View the given message file
nl: Het opgegeven berichtenbestand tonen

[ctx: @info:shell]
en: Set body of message as html
nl: Inhoud van bericht instellen als html

[ctx: @info:shell]
en: Lists the available options for user feedback
nl: Geeft een lijst met de beschikbare opties voor terugkoppeling van gebruiker

[ctx: @info:shell]
en: Send message to 'address' or attach the file the 'URL' points to
nl: Bericht sturen naar 'address' of bestand waar de 'URL' naar verwijst als bijlage bijsluiten

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
nl: &Bestand

[ctx: @title:menu New message, folder or new window.]
note: i18n: ectx: Menu (file_new)
en: New
nl: Nieuw

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
nl: B&ewerken

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
nl: Beel&d

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
nl: &Ga naar

note: i18n: ectx: Menu (folder)
en: F&older
nl: Ma&p

note: i18n: ectx: Menu (apply_filters_folder_actions)
en: Apply Filters on Folder
nl: Filters op map toepassen

note: i18n: ectx: Menu (apply_filters_folder_recursive_actions)
en: Apply Filters on Folder and all its Subfolders
nl: Filters op map en al zijn submappen toepassen

note: i18n: ectx: Menu (file) i18n: ectx: Menu (message)
en: &Message
nl: Beri&cht

note: i18n: ectx: Menu (reply_special)
en: Reply Special
nl: Speciaal antwoorden

note: i18n: ectx: Menu (menubar_message_forward)
en: &Forward
nl: &Doorsturen

note: i18n: ectx: Menu (apply_filter_actions)
en: A&pply Filter
nl: F&ilter toepassen

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
nl: H&ulpmiddelen

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
nl: In&stellingen

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nl: Hoofdwerkbalk

[ctx: @title:window]
en: Please wait
nl: Even wachten

en: Please wait while the message is transferred | Please wait while the %1 messages are transferred
nl[0]: Wacht even terwijl het bericht wordt overgezonden
nl[1]: Wacht even terwijl de %1 berichten worden overgezonden

[ctx: @title:window]
en: Save To File
nl: Naar bestand opslaan

[ctx: @title:window]
en: Open Message
nl: Bericht openen

en: Message
nl: Bericht

en: The file does not contain a message.
nl: Het bestand bevat geen bericht.

en: The file contains multiple messages. Only the first message is shown.
nl: Dit bestand bevat meerdere berichten. Alleen het eerste bericht wordt weergegeven.

en: Do you want to forward the selected messages as attachments in one message (as a MIME digest) or as individual messages?
nl: Wilt u de geselecteerde berichten als bijlagen in één bericht doorsturen (als een MIME-bundel) of elk bericht apart?

[ctx: @action:button]
en: Send As Digest
nl: Als bundel versturen

[ctx: @action:button]
en: Send Individually
nl: Individueel versturen

en: Filtering messages
nl: Berichten filteren

en: Filtering message %1 of %2
nl: Bericht %1 van %2 wordt gefilterd

en: Moving messages
nl: Berichten worden verplaatst

en: Deleting messages
nl: Berichten worden verwijderd

[ctx: @info:progress]
en: Deleting Attachments
nl: Bijlage worden verwijderd

note: i18n: ectx: Menu (insert)
en: Insert
nl: Invoegen

note: i18n: ectx: Menu (options)
en: &Options
nl: &Opties

note: i18n: ectx: Menu (attach)
en: &Attach
nl: Bij&lage

note: i18n: ectx: ToolBar (htmlToolBar)
en: HTML Toolbar
nl: HTML werkbalk

note: i18n: ectx: ToolBar (directionToolBar)
en: Text Direction Toolbar
nl: Werkbalk voor tekstrichting

en: KMail is set to be offline; all network jobs are suspended
nl: KMail is ingesteld op de offline-modus. Alle netwerktaken zijn uitgesteld

en: Send Email
nl: E-mail verzenden

en: Impossible to send email
nl: Verzenden van een e-mail is onmogelijk

en: KMail is set to be online; all network jobs resumed
nl: KMail is ingesteld op de online-modus. Alle netwerktaken worden hervat

en: KMail is set to be online; all network jobs will resume when a network connection is detected
nl: KMail is ingesteld op de online-modus; alle netwerktaken worden hervat wanneer een netwerkverbinding wordt gedetecteerd

en: KMail is currently in offline mode. How do you want to proceed?
nl: KMail bevindt zich in de offline-modus. Hoe wilt u verdergaan?

[ctx: @action:button]
en: Work Online
nl: Online werken

[ctx: @action:button]
en: Work Offline
nl: Offline werken

en: Network connection detected, all network jobs resumed
nl: Netwerkverbinding gedetecteerd, alle netwerktaken worden hervat

en: No network connection detected, all network jobs are suspended
nl: Geen netwerkverbinding gedetecteerd, alle netwerktaken zijn uitgesteld

en: Failed to open autosave file at %1.
    Reason: %2
nl: Openen van bestand voor automatisch opslaan in %1 is mislukt.
    Reden: %2

[ctx: @title:window]
en: Opening Autosave File Failed
nl: Openen van het bestand voor automatisch opslaan is mislukt

en: This identity has been changed to use the default transport: | These %1 identities have been changed to use the default transport:
nl[0]: Deze identiteit is veranderd zodat het gebruik maakt van het standaard transport:
nl[1]: Deze %1 identiteiten zijn veranderd zodat ze gebruik maken van het standaard transport:

en: This identity has been changed to use the modified transport: | These %1 identities have been changed to use the modified transport:
nl[0]: Deze identiteit is veranderd zodat het gebruik maakt van het aangepaste transport:
nl[1]: Deze %1 identiteiten zijn veranderd zodat ze gebruik maken van het aangepaste transport:

en: Sending messages
nl: Berichten worden verzonden

en: Initiating sending process…
nl: Verzendproces wordt geïnitialiseerd…

en: Resource %1 is broken.
    %2
nl: Hulpbron %1 is gebroken.
    %2

en: Archive Mail Agent was not registered.
nl: Archiveringsagent voor e-mail was niet geregistreerd

en: Send Later Agent was not registered.
nl: Agent voor later verzenden is niet geregistreerd.

en: Mail Merge Agent was not registered.
nl: Samenvoegingsagent voor e-mail was niet geregistreerd.

en: Followup Reminder Agent was not registered.
nl: Agent voor herinneren aan vervolgactie is niet geregistreerd.

en: Could not start certificate manager; please make sure you have Kleopatra properly installed.
nl: Het certificaatbeheer kon niet worden gestart; ga na dat Kleopatra op de juiste manier is geïnstalleerd.

[ctx: @title:window]
en: KMail Error
nl: KMail - foutmelding

en: Could not start the import wizard. Please make sure you have ImportWizard properly installed.
nl: De assistent voor importeren kon niet worden gestart. Ga na dat ImportWizard op de juiste manier is geïnstalleerd.

[ctx: @title:window]
en: Unable to start import wizard
nl: De assistent voor importeren kon niet worden gestart

en: Could not start "PIM Data Exporter" program. Please check your installation.
nl: Kon het "PIM-exportprogramma van gegevens" niet starten. Controleer uw installatie.

[ctx: @title:window]
en: Unable to start "PIM Data Exporter" program
nl: Kon "PIM-exportprogramma van gegevens" niet starten

en: Could not start the ImportWizard. Please make sure you have ImportWizard properly installed.
nl: ImportWizard kon niet worden gestart. Ga na dat ImportWizard op de juiste manier is geïnstalleerd.

[ctx: @title:window]
en: Unable to start ImportWizard
nl: De assistent voor importeren kon niet worden gestart

en: Another mailer was found on system. Do you want to import data from it?
nl: Er is een ander e-mailprogramma op uw systeem gevonden. Wilt u de gegevens ervan importeren?

[ctx: @action:button]
en: Import
nl: Importeren

[ctx: @action:button]
en: Do Not Import
nl: Niet importeren

en: Could not start the import wizard. Please check your installation.
nl: De assistent voor importeren kon niet worden gestart. Controleer uw installatie.

en: Unable to start import wizard
nl: De assistent voor importeren kon niet worden gestart

en: No Subject
nl: Geen onderwerp

en: (no templates)
nl: (geen sjablonen)

en: This folder does not have any expiry options set
nl: Bij deze map zijn geen verloop-opties ingesteld

en: <qt>Are you sure you want to expire the folder <b>%1</b>?</qt>
nl: <qt>Wilt u de map <b>%1</b> laten verlopen?</qt>

en: Expire Folder
nl: Map laten verlopen

[ctx: @action:button]
en: &Expire
nl: V&erlopen

[ctx: @title:window]
en: Empty Trash
nl: Prullenbak legen

[ctx: @title:window]
en: Move to Trash
nl: Naar prullenbak verplaatsen

en: Are you sure you want to empty the trash folder?
nl: Wilt u de prullenbak legen?

en: <qt>Are you sure you want to move all messages from folder <b>%1</b> to the trash?</qt>
nl: <qt>Wilt u alle berichten uit de map <b>%1</b> naar de prullenbak verplaatsen?</qt>

en: Moved all messages to the trash
nl: Alle berichten zijn nu in de prullenbak

en: Are you sure you want to expire all old messages?
nl: Wilt u alle oude berichten laten verlopen?

en: Expire Old Messages?
nl: Oude berichten laten verlopen?

[ctx: @action:button]
en: Expire
nl: Laten verlopen

en: Loading external references in html mail will make you more vulnerable to "spam" and may increase the likelihood that your system will be compromised by other present and anticipated security exploits.
nl: Het ophalen van externe referenties (verwijzingen naar andere bronnen) in HTML-berichten maakt u meer kwetsbaar voor "spam" (ongewenste e-mailberichten) en vergroot de kans dat uw systeem bloot wordt gesteld aan huidige en te verwachten beveiligingsrisico's.

[ctx: @title:window]
en: Security Warning
nl: Beveiligingswaarschuwing

[ctx: @action:button]
en: Load External References
nl: Externe referenties ophalen

en: <qt>Do you really want to delete the selected message?<br />Once deleted, it cannot be restored.</qt> | <qt>Do you really want to delete the %1 selected messages?<br />Once deleted, they cannot be restored.</qt>
nl[0]: <qt>Wilt u het geselecteerde bericht verwijderen?<br />Eenmaal verwijderd kunt u het niet meer terughalen.</qt>
nl[1]: <qt>Wilt u de %1 geselecteerde berichten verwijderen?<br />Eenmaal verwijderd kunt u ze niet meer terughalen.</qt>

[ctx: @title:window]
en: Delete Messages
nl: Berichten verwijderen

[ctx: @title:window]
en: Delete Message
nl: Bericht verwijderen

en: Moving messages…
nl: Berichten worden verplaatst…

en: Deleting messages…
nl: Berichten worden verwijderd…

en: Messages deleted successfully.
nl: De berichten zijn met succes verwijderd.

en: Messages moved successfully.
nl: De berichten zijn met succes verplaatst.

en: Deleting messages failed.
nl: Het verwijderen van berichten is mislukt.

en: Deleting messages canceled.
nl: Verwijderen van berichten is geannuleerd.

en: Moving messages failed.
nl: Het verplaatsen van berichten is mislukt.

en: Moving messages canceled.
nl: Verplaatsen van berichten is geannuleerd.

[ctx: @title:window]
en: Move Messages to Folder
nl: Berichten naar map verplaatsen

en: Copying messages…
nl: Berichten worden gekopieerd…

en: Messages copied successfully.
nl: De berichten zijn met succes gekopieerd.

en: Copying messages failed.
nl: Het kopiëren van berichten is mislukt.

en: Copying messages canceled.
nl: Kopiëren van berichten is geannuleerd.

[ctx: @title:window]
en: Copy Messages to Folder
nl: Berichten kopiëren naar map

en: Moving messages to trash…
nl: Berichten worden naar de prullenbak verplaatst…

en: Deleting and moving messages to trash…
nl: Berichten verwijderen en verplaatsen naar de prullenbak…

en: Messages moved to trash successfully.
nl: De berichten zijn met succes naar de prullenbak verplaatst.

en: Messages moved to trash or deleted successfully
nl: De berichten zijn met succes naar de prullenbak verplaatst of verwijderd.

en: Moving messages to trash failed.
nl: Het verplaatsen van de berichten naar de prullenbak is mislukt.

en: Deleting or moving messages to trash failed.
nl: Verwijderen of verplaatsen van berichten naar de prullenbak is mislukt.

en: Moving messages to trash canceled.
nl: Het verplaatsen van de berichten naar de prullenbak is geannuleerd.

en: Deleting or moving messages to trash canceled.
nl: Verwijderen of verplaatsen van berichten naar de prullenbak is geannuleerd.

[ctx: @title:window]
en: Jump to Folder
nl: Naar map gaan

en: The selected message is encrypted. It's currently not possible to delete attachments from encrypted messages. | The selection contains only encrypted messages, from which it's currently not possible to delete attachments.
nl[0]: Het geselecteerde bericht is versleuteld. Het is nu niet mogelijk om bijlagen uit versleutelde berichten te verwijderen.
nl[1]: De selectie bevat alleen versleutelde berichten, waaruit het nu niet mogelijk is om bijlagen te verwijderen.

[ctx: @title:window]
en: Delete Attachments from Encrypted Message | Delete Attachments from Encrypted Messages
nl[0]: Bijlagen uit versleuteld bericht verwijderen
nl[1]: Bijlagen uit versleutelde berichten verwijderen

en: <html><p>Do you really want to delete all attachments from the selected message?<br />Once deleted, they cannot be restored.</p></html> | <html>Do you really want to delete all attachments from the %1 selected messages?<br />Once deleted, they cannot be restored.</html>
nl[0]: <html><p>Wilt u alle bijlagen uit het geselecteerde bericht verwijderen?<br />Eenmaal verwijderd kunnen ze niet meer worden hersteld.</p></html>
nl[1]: <html>Wilt u alle bijlagen uit de %1 geselecteerde berichten verwijderen?<br />Eenmaal verwijderd kunnen ze niet meer worden hersteld.</html>

en: <html><p>Note that deleting attachments from a cryptographically signed message will invalidate its signature.</p></html>
nl: <html><p>Merk op dat de cryptografische ondertekening ongeldig zal zijn als u bijlagen verwijderd.</p></html>

en: <html><p>It's not currently possible to delete attachments from encrypted messages.<br />Encrypted messages will be ignored.</p></html>
nl: <html><p>Het is nu niet mogelijk om bijlagen uit versleutelde berichten te verwijderen.<br />Versleutelde berichten zullen genegeerd worden.</p></html>

[ctx: @title:window]
en: Delete Attachments
nl: Bijlagen verwijderen

en: Work Offline
nl: Offline werken

en: Work Online
nl: Online werken

en: Save &As…
nl: Opslaan &als…

[ctx: @action]
en: &Expire All Folders
nl: Alle mapp&en laten verlopen

en: Check &Mail
nl: &Berichten ophalen

en: Check Mail In
nl: E-mail ophalen vanaf

en: Check Mail
nl: Controleren op nieuwe berichten

[ctx: @info:tooltip]
en: Check Mail
nl: Controleren op nieuwe berichten

en: &Send Queued Messages
nl: Berichten in wachtrij &verzenden

en: Online status (unknown)
nl: Online-status (onbekend)

en: Send Queued Messages Via
nl: Berichten in wachtrij verzenden via

en: Certificate Manager
nl: Certificatenbeheer

en: &Import Messages…
nl: Berichten &importeren…

[ctx: @action]
en: &Debug Sieve…
nl: Sieve &debuggen…

[ctx: @action]
en: Filter &Log Viewer…
nl: Filter&log…

[ctx: @action]
en: Notification History…
nl: Geschiedenis van meldingen…

[ctx: @action]
en: &Import from another Email Client…
nl: Uit een andere e-mailclient &importeren…

[ctx: @action]
en: Edit "Out of Office" Replies…
nl: Afwezigheidsantwoorden bewerken…

[ctx: @action]
en: &Configure Automatic Archiving…
nl: &Automatisch archiveren instellen…

[ctx: @action]
en: Delayed Messages…
nl: Vertraagde berichten…

[ctx: @action]
en: Followup Reminder Messages…
nl: Berichten van herinneren aan vervolgactie…

[ctx: @action Hard delete, bypassing trash]
en: &Delete
nl: Verwij&deren

[ctx: @action]
en: M&ove Thread to Trash
nl: Disc&ussie naar prullenbak

en: Move thread to trashcan
nl: Discussie naar de prullenbak verplaatsen

en: Delete T&hread
nl: Discussie verwij&deren

en: &Find Messages…
nl: Berichten &zoeken…

[ctx: @action]
en: Select &All Messages
nl: &Alle berichten selecteren

[ctx: @action]
en: &Mailing List Management…
nl: Discussielijstbe&heer…

[ctx: @action]
en: &Clear Akonadi Cache…
nl: Akonadi-cache &wissen…

[ctx: @action]
en: &Clear Akonadi Cache in This Folder and All its Subfolders
nl: Akonadi Cache in deze map en al zijn submappen &wissen

en: &Assign Shortcut…
nl: Snelt&oets toewijzen…

[ctx: @action]
en: &Expiration Settings
nl: V&erloopinstellingen

[ctx: @action]
en: &Archive Folder…
nl: Map &archiveren…

[ctx: @action]
en: Load E&xternal References
nl: E&xterne referenties ophalen

en: Copy Message To…
nl: Bericht kopiëren naar…

en: Move Message To…
nl: Bericht verplaatsen naar…

en: &New Message…
nl: &Nieuw bericht…

[ctx: @action:intoolbar New Empty Message]
en: New
nl: Nieuw

en: Message From &Template
nl: Berich&t van sjabloon

en: New Message t&o Mailing-List…
nl: Nieuw bericht aa&n discussiegroep…

en: &Create Filter
nl: &Filter aanmaken

[ctx: @action]
en: Filter on &Subject…
nl: Filteren op &Onderwerp…

[ctx: @action]
en: Filter on &From…
nl: Filteren op &Van…

[ctx: @action]
en: Filter on &To…
nl: Filteren op &Aan…

[ctx: @action]
en: Filter on &Cc…
nl: Filteren op &Cc…

en: Mark &Thread
nl: Dis&cussie markeren

en: Mark Thread as &Read
nl: Discussie ma&rkeren als gelezen

en: Mark all messages in the selected thread as read
nl: Alle berichten in de geselecteerde discussie markeren als gelezen

en: Mark Thread as &Unread
nl: Discussie markeren als &ongelezen

en: Mark all messages in the selected thread as unread
nl: Alle berichten in de geselecteerde discussie markeren als ongelezen

en: Mark Thread as &Important
nl: Discussie markeren als belangr&ijk

[ctx: @action:button]
en: Remove &Important Thread Mark
nl: Markering voor belangr&ijke discussie verwijderen

en: Mark Thread as &Action Item
nl: Discussie markeren als &taak

[ctx: @action:button]
en: Remove &Action Item Thread Mark
nl: Markering voor t&aak van discussie verwijderen

en: &Watch Thread
nl: Discussie v&olgen

en: &Ignore Thread
nl: D&iscussie negeren

en: Save A&ttachments…
nl: Bijlagen op&slaan…

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete All Attachments
nl: Alle bijlagen verwijderen

en: Copy Decrypted To…
nl: Kopieer ontcijfert naar…

en: Appl&y All Filters
nl: Alle filters toe&passen

[ctx: View->]
en: &Expand Thread / Group
nl: Discussie / groep uitvouw&en

en: Expand the current thread or group
nl: De huidige discussie of groep uitvouwen

[ctx: View->]
en: &Collapse Thread / Group
nl: Discussie /groep in&vouwen

en: Collapse the current thread or group
nl: De huidige discussie of groep invouwen

[ctx: View->]
en: Ex&pand All Threads
nl: Alle &discussies uitvouwen

en: Expand all threads in the current folder
nl: Alle discussies in de huidige map uitvouwen

[ctx: View->]
en: C&ollapse All Threads
nl: A&lle discussies invouwen

en: Collapse all threads in the current folder
nl: Alle discussies in de huidige map invouwen

[ctx: @action]
en: &Display Message
nl: Ber&icht tonen

[ctx: @action]
en: &Next Message
nl: Volge&nde bericht

en: Go to the next message
nl: Naar het volgende bericht gaan

[ctx: @action]
en: Next &Unread Message
nl: Volgende &ongelezen bericht

[ctx: @action:inmenu Goto next unread message]
en: Next
nl: Volgende

en: Go to the next unread message
nl: Naar het volgende ongelezen bericht gaan

[ctx: @action]
en: &Previous Message
nl: Vori&ge bericht

en: Go to the previous message
nl: Naar het vorige bericht gaan

[ctx: @action]
en: Previous Unread &Message
nl: Vorige ongele&zen bericht

[ctx: @action:inmenu Goto previous unread message.]
en: Previous
nl: Vorige

en: Go to the previous unread message
nl: Naar het vorige ongelezen bericht gaan

[ctx: @action]
en: Next Unread &Folder
nl: &Volgende ongelezen map

en: Go to the next folder with unread messages
nl: Naar de volgende map met ongelezen berichten gaan

[ctx: @action]
en: Previous Unread F&older
nl: V&orige ongelezen map

en: Go to the previous folder with unread messages
nl: Naar de vorige map met ongelezen berichten gaan

[ctx: Go->]
en: Next Unread &Text
nl: Volgende ongelezen &tekst

en: Go to the next unread text
nl: Naar de volgende ongelezen tekst gaan

en: Scroll down current message. If at end of current message, go to next unread message.
nl: In het huidige bericht naar beneden schuiven. Aan het einde van het huidige bericht naar het volgende ongelezen bericht gaan.

en: Configure &Filters…
nl: &Filters configureren…

[ctx: @action]
en: Manage &Sieve Scripts…
nl: &Sieve-scripts beheren…

en: &Add Account…
nl: &Account toevoegen…

en: KMail &Introduction
nl: &Inleiding in KMail

en: Display KMail's Welcome Page
nl: Welkomstpagina van KMail tonen

en: Configure &Notifications…
nl: &Meldingen configureren…

en: &Configure KMail…
nl: KMail &configureren…

[ctx: @action]
en: Expire…
nl: Verlopen…

en: Add Favorite Folder…
nl: Favoriete map toevoegen…

en: Serverside Subscription…
nl: Inschrijving aan de kant van de server…

en: Apply All Filters
nl: Alle filters toepassen

en: Apply Filters on Folder and All its Subfolders
nl: Filters op map en al zijn submappen toepassen

en: Import/Export KMail Data…
nl: KMail-gegevens im-/exporteren…

en: New AddressBook Contact…
nl: Nieuw contactpersoon in adresboek…

en: Account &Settings
nl: Accountin&stellingen

en: Restart Account
nl: Account opnieuw starten

[ctx: @action]
en: Copy Message to Folder
nl: Bericht kopiëren naar map

en: Jump to Folder…
nl: Naar map gaan…

[ctx: @action]
en: Abort Current Operation
nl: Huidige sessie afbreken

[ctx: @action]
en: Focus on Next Folder
nl: Focus op volgende map richten

[ctx: @action]
en: Focus on Previous Folder
nl: Focus op vorige map richten

[ctx: @action]
en: Select Folder with Focus
nl: Map met focus selecteren

[ctx: @action]
en: Focus on First Folder
nl: Focus op eerste map richten

[ctx: @action]
en: Focus on Last Folder
nl: Focus op laatste map richten

[ctx: @action]
en: Focus on Next Message
nl: Focus op volgende bericht richten

[ctx: @action]
en: Focus on Previous Message
nl: Focus op vorige bericht richten

[ctx: @action]
en: Select First Message
nl: Eerste bericht selecteren

[ctx: @action]
en: Select Last Message
nl: Laatste bericht selecteren

[ctx: @action]
en: Select Message with Focus
nl: Bericht met focus selecteren

[ctx: @action]
en: Set Focus to Quick Search
nl: Focus instellen op Snel zoeken

[ctx: @action]
en: Extend Selection to Previous Message
nl: Selectie uitbreiden tot vorig bericht

[ctx: @action]
en: Extend Selection to Next Message
nl: Selectie uitbreiden tot volgend bericht

[ctx: @action]
en: Move Message to Folder
nl: Bericht verplaatsen naar map

[ctx: @action]
en: Mark All Messages As Read in This Folder and All its Subfolder
nl: Markeer alle berichten als gelezen in deze map en al zijn submappen

[ctx: @action]
en: Remove Duplicates in This Folder and All its Subfolder
nl: Verwijder dubbelen in deze map en al zijn submappen

[ctx: @action]
en: Previous Selected Folder
nl: Eerder geselecteerde map

[ctx: @action]
en: Next Selected Folder
nl: Volgende geselecteerde map

[ctx: @title:window]
en: Add Favorite Folder
nl: Favoriete map toevoegen

en: &Delete Search
nl: Zoekopdracht verwij&deren

en: M&ove Thread to Trash
nl: Disc&ussie naar prullenbak

en: Edit Search…
nl: Zoekgegevens bewerken…

en: Configure Unified Mailbox
nl: Geünificeerde e-mailvakken configureren

en: E&mpty Trash
nl: Prull&enbak legen

en: &Move All Messages to Trash
nl: Alle berichten naar &prullenbak verplaatsen

en: &Undo
nl: &Ongedaan maken

en: &Undo: "%1"
nl: Ongedaan maken van: "%1"

[ctx: Show shortcut for focus quick search. Don't change it]
en: Search… <%1>
nl: Zoeken… <%1>

en: Use of HTML in mail will make you more vulnerable to "spam" and may increase the likelihood that your system will be compromised by other present and anticipated security exploits.
nl: Het gebruik van HTML in e-mail maakt u meer kwetsbaar voor "spam" (ongewenste e-mailberichten) en vergroot de kans dat uw systeem gevoelig wordt voor andere typen van beveiligingsrisico's.

[ctx: @action:button]
en: Use HTML
nl: Gebruik HTML

en: You have more than one email account set up.
    Do you want to enable the Unified Mailbox feature to show unified content of your inbox, sent and drafts folders?
    You can configure unified mailboxes, create custom ones or
    disable the feature completely in KMail's Plugin settings.
nl: U hebt meer dan één e-mailaccount ingesteld.
    Wilt u de functie geünificeerde postvakken inschakelen om geünificeerde inhoud van uw mappen Postvak In, Verzonden en Concepten te tonen?
    U kunt geünificeerde e-mailvakken, eigen vakken aanmaken configureren of
    de functie geheel in de plug-in-instellingen van KMail uitschakelen.

en: Enable Unified Mailboxes?
nl: Geünificeerde e-mailvakken inschakelen?

[ctx: @action:button]
en: Enable Unified Mailboxes
nl: Geünificeerde e-mailvakken inschakelen

[ctx: @action:button]
en: Cancel
nl: Annuleren

en: Do you want to restart Akonadi?
nl: Wilt u Akonadi opnieuw starten?

[ctx: @title:window]
en: Restart Akonadi
nl: Akonadi opnieuw starten

[ctx: @action:button]
en: Restart
nl: Herstarten

en: Akonadi restarted.
nl: Akonadi opnieuw gestart

[ctx: @label:textbox]
en: Starting…
nl: Bezig met starten…

en: &Move to Trash
nl: &Naar prullenbak

[ctx: @action:intoolbar Move to Trash]
en: Trash
nl: Prullenbak

en: Move message to trashcan
nl: Bericht naar de prullenbak verplaatsen

en: Hide menu bar
nl: Menubalk verbergen

en: Cannot copy item. %1
nl: Kan item niet kopiëren. %1

en: New Message To…
nl: Nieuw bericht aan…

en: Reply To…
nl: Antwoord zenden aan…

en: Forward To…
nl: Doorsturen naar…

en: Add to Address Book
nl: Toevoegen aan adresboek

en: Add to Existing Contact
nl: Aan bestaande contactpersoon toegevoegd

en: Open in Address Book
nl: Openen in adresboek

en: Bookmark This Link
nl: Bladwijzer aanmaken voor deze koppeling

en: Edit contact…
nl: Contactpersoon bewerken…

[ctx: @action]
en: Save Link As…
nl: Koppeling opslaan als…

en: &Find in Message…
nl: &Zoeken in bericht…

[ctx: @action]
en: Save Image On Disk…
nl: Afbeelding opslaan op schijf…

[ctx: @action]
en: Open Image…
nl: Afbeelding openen…

en: Show HTML Format
nl: HTML-format tonen

[ctx: @action]
en: Show HTML format when mail comes from this contact
nl: Toon het HTML-format wanneer e-mail van deze contactpersoon komt

[ctx: @action]
en: Load external reference when mail comes for this contact
nl: Externe verwijzingen voor dit e-mailbericht ophalen voor deze contactpersoon.

[ctx: @action]
en: Share image…
nl: Afbeelding delen…

en: KMail is now based on the Akonadi Personal Information Management framework, which brings many changes all around.
nl: Kmail is nu gebaseerd op het raamwerk Akonadi Persoonlijk informatiebeheer, hetgeen veel veranderingen met zich meebrengt.

en: Push email (IMAP IDLE)
nl: Push e-mail (IMAP IDLE)

en: Improved searches
nl: Verbeterde zoekacties

en: Support for adding notes (annotations) to mails
nl: Ondersteuning voor het toevoegen van notities (annotaties) aan e-mails.

en: Less GUI freezes, mail checks happen in the background
nl: Minder GUI-vastlopers, het controleren op e-mails gebeurt op de achtergrond

en: Plugins support
nl: Ondersteuning van plug-ins

en: New HTML renderer (QtWebEngine)
nl: Nieuwe HTML-renderer (QtWebEngine)

en: Added Check for Phishing URL
nl: Controle op phishing-URL toegevoegd

en: Added Check DKIM
nl: Controle op DKIM toegevoegd

en: Added Markdown Editing Support
nl: Ondersteuning voor markdown-bewerking toegevoegd

en: Added Grammar Plugin Support
nl: Ondersteuning voor plug-in voor grammatica toegevoegd

en: Added etesync resource support
nl: Ondersteuning voor EteSync-hulpbron toegevoegd

en: Added Microsoft Exchange Web Services resource support
nl: Ondersteuning voor Microsoft Exchange Web Services hulpbron toegevoegd

en: The KDE Mail Client
nl: De E-mailclient van KDE

en: Retrieving Folder Contents
nl: Inhoud van map wordt opgehaald

en: Please wait . . .
nl: Even geduld . . .

en: KMail is currently in offline mode. Click <a href="kmail:goOnline">here</a> to go online . . .</p>
nl: KMail is op het moment in offline-modus. Klik <a href="kmail:goOnline">hier</a> om online te gaan. . .</p>

en: Account is currently in offline mode. Click <a href="kmail:goResourceOnline">here</a> to go online . . .</p>
nl: Account is op dit moment in offline-modus. Klik <a href="kmail:goResourceOnline">hier</a> om online te gaan. . .</p>

en: Contact modified successfully
nl: Contactpersoon met succes gewijzigd.

en: New Messages In
nl: Nieuwe berichten in

en: There are no unread messages
nl: Er zijn geen ongelezen berichten

en: 1 unread message | %1 unread messages
nl[0]: 1 ongelezen bericht
nl[1]: %1 ongelezen berichten

[ctx: @option:check]
en: Show full path for folders
nl: Volledig pad voor mappen tonen

[ctx: @info:tooltip]
en: Show full path for each folder
nl: Volledig pad voor elke map tonen

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enable this option if you want to see the full path for each folder listed in the summary. If this option is not enabled, then only the base folder path will be shown.
nl: Schakel deze optie in als u het volledige pad vooor elke map wilt zien die in het overzicht staat. Als deze optie is uitgeschakeld, zal alleen het pad van de basismap worden getoond.

[ctx: @action:inmenu]
en: New Message…
nl: Nieuw bericht…

[ctx: @info:whatsthis]
en: You will be presented with a dialog where you can create and send a new email message.
nl: U krijgt een dialoog te zien waarin u een nieuw e-mailbericht kunt aanmaken en verzenden.

[ctx: @action:inmenu]
en: Sync Mail
nl: E-mail synchroniseren

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18nc( "@info:status", "Synchronize groupware mail" ) );
en: Choose this option to synchronize your groupware email.
nl: Deze optie kiezen om uw groupware-e-mail te synchroniseren.

en: New Messages
nl: Nieuwe berichten

en: <qt><b>%1</b><br/>Total: %2<br/>Unread: %3</qt>
nl: <qt><b>%1</b><br/>Totaal: %2<br/>Ongelezen:%3</qt>

[ctx: @label:textbox]
en: No unread messages in your monitored folders
nl: Er zijn geen ongelezen berichten in de geobserveerde mappen

en: Open Folder: "%1"
nl: Map openen: "%1"

[ctx: @title:column plugin name]
en: Summary Plugin Name
nl: Naam pluginoverzicht

[ctx: @label:textbox]
en: Select the plugin summaries to show on the summary page.
nl: Selecteer de pluginoverzichten die u op de overzichtspagina wilt laten weergeven.

en: &Configure Summary View…
nl: Overzichtsweergave &configureren…

en: Kontact Summary
nl: Kontact Overzicht

en: Configure the summary view
nl: Overzichtsweergave instellen

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choosing this will show a dialog where you can select which summaries you want to see and also allow you to configure the summaries to your liking.
nl: Dit kiezen laat een dialoog zien waarin u kunt selcteren welke overzichten u wilt zien en ook u toestaan de overzichten naar eigen wensen in te richten.

en: Summary for %1
nl: Overzicht voor %1

en: What's next?
nl: Wat komt er nu?

en: Sync All
nl: Alles synchroniseren

[ctx: @action:inmenu sync everything]
en: All
nl: Alles

en: Kontact Summary View
nl: Kontactoverzichtsweergave

en: (c) 2003-2024 The Kontact developers
nl: (c) 2003-2024, de ontwikkelaars van Kontact

en: Retrieving folder properties
nl: Eigenschappen van map wordt opgehaald

en: Network is unconnected. Folder information cannot be updated.
nl: Network is niet verbonden. Informatie in de map kon niet worden bijgewerkt.

[ctx: @title:window]
en: Properties of Folder %1
nl: Eigenschappen van map %1

[ctx: Message->]
en: &Reply
nl: Beantwoo&rden

en: &Reply…
nl: Beantwoo&rden…

en: Reply to &All…
nl: &Allen beantwoorden…

en: Reply to A&uthor…
nl: Af&zender beantwoorden…

en: Reply to Mailing-&List…
nl: Beantwoorden aan d&iscussiegroep…

[ctx: @action]
en: Reply Without &Quote…
nl: Beantwoorden &zonder aanhalingen…

[ctx: @action:inmenu Message->Forward->]
en: &Inline…
nl: &In tekstgedeelte…

[ctx: @action:inmenu Message->Forward->]
en: As &Attachment…
nl: &Als bijlage…

[ctx: Message->Forward->]
en: &Redirect…
nl: &Omleiden…

[ctx: @action]
en: New Message to Recipients…
nl: Nieuw bericht aan ontvangers…

en: Mar&k Message
nl: Bericht ma&rkeren

[ctx: Message->]
en: &Forward
nl: &Doorsturen

[ctx: Message->]
en: Mailing-&List
nl: E-mail&lijst

en: &Edit As New
nl: Als nieuw b&ewerken

[ctx: @action]
en: Filter on Mailing-&List…
nl: Filteren op &discussiegroep…

[ctx: @action]
en: Add Followup Reminder…
nl: Herinneren aan vervolgactie toevoegen…

[ctx: @action]
en: Send A&gain…
nl: Opnieu&w verzenden…

en: New Message From &Template
nl: Nieuw berich&t van sjabloon

en: Export to PDF…
nl: Naar PDF exporteren…

[ctx: @action:inmenu]
en: Archive Message
nl: Bericht archiveren

en: Filter on Mailing-List…
nl: Filteren op discussiegroep…

en: <unknown>
nl: <onbekend>

en: Mailing List Name: %1
nl: Naam e-maillijst: %1

en: Open Message in List Archive
nl: Bericht openen in lijstarchief

en: Post New Message
nl: Nieuw bericht posten

en: Go to Archive
nl: Ga naar archief

en: Request Help
nl: Hulp vragen

[ctx: Contact the owner of the mailing list]
en: Contact Owner
nl: Eigenaar van contact

en: Unsubscribe from List
nl: Van discussielijst uitschrijven

en: Filter on Mailing-List %1…
nl: Filteren op discussiegroep %1…

en: email
nl: e-mail

[ctx: @title:window]
en: Export to PDF
nl: Naar PDF exporteren

en: Reindex
nl: Opnieuw indexeren

[ctx: @action:button]
en: Search Anyway
nl: Toch zoeken

[ctx: @title:window]
en: Indexing
nl: Indexeren

en: Indexing Collections…
nl: Verzamelingen worden geïndexeerd…

en: From
nl: Van

[ctx: Receiver of the email]
en: To
nl: Aan

en: Date
nl: Datum

en: Preview
nl: Voorbeeld

[ctx: @title:column, folder (e.g. email)]
en: Folder
nl: Map

en: Search failed some errors were found: <ul><li>%1</li></ul>
nl: Zoeken is mislukt er zijn enkele fouten gevondenZoeken: <ul><li>%1</li></ul>

[ctx: @title:window]
en: Find Messages
nl: Berichten zoeken

[ctx: @action:button Search for messages]
en: &Search
nl: &Zoeken

[ctx: @action:inmenu Forward message inline.]
en: &Inline…
nl: &In bericht zelf…

[ctx: Message->Forward->]
en: As &Attachment…
nl: &Als bijlage…

en: Save Attachments…
nl: Bijlagen op&slaan…

[ctx: @action]
en: Clear Selection
nl: Selectie wissen

[ctx: @action]
en: Jump to original folder
nl: Naar oorspronkelijke map gaan

en: %1 match | %1 matches
nl[0]: 1 overeenkomst
nl[1]: %1 overeenkomsten

en: Last Search
nl: Laatste zoekopdracht

en: You did not selected a valid folder.
nl: U hebt geen geldige map geselecteerd.

en: You forgot to select collections.
nl: U bent vergeten verzamelingen te selecteren.

en: You forgot to define condition.
nl: U bent vergeten een voorwaarde te definiëren.

en: All folders selected are empty or were not indexed.
nl: Alle geselecteerde mappen zijn leeg of zijn niet geïndexeerd.

en: You forgot to add conditions.
nl: U bent vergeten voorwaarden te definiëren.

en: Contains condition cannot be used with a number of characters inferior to 4.
nl: Bevat voorwaarde die niet gebruikt kan worden met een aantal tekens minder dan 4.

en: Searching…
nl: Bezig met zoeken…

en: Cannot get search result. %1
nl: Kan geen zoekresultaat krijgen. %1

en: Search failed.
nl: Zoekopdracht is mislukt.

en: Search complete.
nl: Zoeken voltooid.

en: Search stopped.
nl: Zoeken is gestopt.

en: There was a problem renaming your search folder. A common reason for this is that another search folder with the same name already exists. Error returned "%1".
nl: Er was een probleem met het hernoemen van uw zoekmap. Een algemene reden hiervoor is dat er al een andere zoekmap bestaat met dezelfde naam. Teruggegeven fout "%1".

en: Copy Message | Copy %1 Messages
nl[0]: Bericht kopiëren
nl[1]: %1 berichten kopiëren

en: Cut Message | Cut %1 Messages
nl[0]: Bericht knippen
nl[1]: %1 berichten knippen

en: Checking index status…
nl: De indexstatus wordt gecontroleerd…

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ExcludeImportantMailFromExpiry), group (Behaviour)
en: This prevents the automatic expiry of old messages in a folder from deleting (or moving to an archive folder) the messages that are marked 'Important' or 'Action Item'
nl: Dit voorkomt het automatisch verwijderen (of verplaatsen naar een archiefmap) van verlopen berichten in een map die gemarkeerd zijn als 'Belangrijk' of 'Taak'

note: i18n: ectx: label, entry (AllowLocalFlags), group (Behaviour)
en: Allow local flags in read-only folders
nl: Lokale vlaggen toestaan in alleen-lezen-mappen

note: i18n: ectx: label, entry (SendOnCheck), group (Behaviour)
en: Send queued mail on mail check
nl: Berichten in wachtrij verzenden bij berichtencontrole

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (SendOnCheck), group (Behaviour)
en: <qt><p>Select whether you want KMail to send all messages in the outbox on manual or all mail checks, or whether you do not want messages to be sent automatically at all. </p></qt>
nl: <qt> <p>Selecteer of u wilt dat KMail alle berichten in het postvak-uit verzendt bij alle e-mailcontroles, of dat u helemaal niet wilt dat berichten automatisch worden verzonden. </p></qt>

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (LastSelectedFolder), group (FolderSelectionDialog)
en: The most recently selected folder in the folder selection dialog.
nl: De meest recent geselecteerde map in de dialoog voor het selecteren van mappen.

note: i18n: ectx: label, entry (SystemTrayEnabled), group (General)
en: Enable system tray icon
nl: Systeemvakpictogram inschakelen

note: i18n: ectx: label, entry (StartInTray), group (General)
en: Start minimized to tray
nl: Geminimaliseerd starten in systeemvak

note: i18n: ectx: label, entry (ShowUnreadInTaskbar), group (General)
en: Show Unread Email in TaskBar
nl: Ongelezen e-mail in takenbalk tonen

note: i18n: ectx: label, entry (ExternalEditor), group (General)
en: Specify e&ditor:
nl: Editor spe&cificeren:

note: i18n: ectx: label, entry (UseExternalEditor), group (General)
en: Use e&xternal editor instead of composer
nl: Externe editor gebr&uiken

note: i18n: ectx: label, entry (CloseToQuotaThreshold), group (General)
en: The threshold for when to warn the user that a folder is nearing its quota limit.
nl: De drempel voor wanneer de gebruiker gewaarschuwd moet worden wanneer in een map het quotum bijna is bereikt.

note: i18n: ectx: label, entry (EmptyTrashOnExit), group (General)
en: Empty the local trash folder on program exit
nl: Lokale prullenbak legen bij afsluiten van toepassing

note: i18n: ectx: label, entry (DeleteMessageWithoutConfirmation), group (General)
en: Delete messages without confirmation
nl: Berichten zonder bevestiging verwijderen

note: i18n: ectx: label, entry (StartSpecificFolderAtStartup), group (General)
en: Allow to start specific folder
nl: Sta toe om een specifieke map te beginnen

note: i18n: ectx: label, entry (StartupFolder), group (General)
en: Specify the folder to open when the program is started
nl: De te openen map specificeren wanneer de toepassing is gestart

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Whether to ask if users wants to enable Unified Mailboxes if more than one email accounts are detected. We only ever ask once.
nl: Te vragen of gebruikers de geünificeerde e-mailvakken willen inschakelen als meer dan één e-mailaccount gedetecteerd wordt. We vragen er maar één keer naar.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PreviousNewFeaturesMD5), group (Internal)
en: This value is used to decide whether the KMail Introduction should be displayed.
nl: Deze waarde wordt gebruikt om te bepalen of de inleiding van KMail getoond moet worden.

note: i18n: ectx: label, entry (EnableFolderQuickSearch), group (UserInterface)
en: Show folder quick search line edit
nl: Snelzoeken voor mappen tonen

note: i18n: ectx: label, entry (ForwardingInlineByDefault), group (Composer)
en: Forward Inline As Default.
nl: Standaard opgenomen in de tekst doorsturen.

note: i18n: ectx: label, entry (TooManyRecipients), group (Composer)
en: Warn if the number of recipients is more than:
nl: Waarschuwen wanneer het aantal geadresseerden meer is dan:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TooManyRecipients), group (Composer) i18n: ectx: whatsthis, entry (RecipientThreshold), group (Composer)
en: If the number of recipients is larger than this value, KMail will warn and ask for a confirmation before sending the mail. The warning can be turned off.
nl: Indien het aantal geadresseerden groter is dan dit getal, geeft KMail een waarschuwing, en wordt u om een bevestiging gevraagd voordat de mail wordt gestuurd. Deze waarschuwing kan worden uitgezet.

note: i18n: ectx: label, entry (ConfirmBeforeSend), group (Composer)
en: Confirm &before send
nl: Ver&zending bevestigen

note: i18n: ectx: label, entry (CheckSpellingBeforeSend), group (Composer)
en: Check spelling before send
nl: Spellingcontrole uitvoeren voor verzenden

note: i18n: ectx: label, entry (RequestMDN), group (Composer)
en: Automatically request &message disposition notifications
nl: Auto&matisch ontvangstbevestigingen vragen

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (RequestMDN), group (Composer)
en: <qt><p>Enable this option if you want KMail to request Message Disposition Notifications (MDNs) for each of your outgoing messages.</p><p>This option only affects the default; you can still enable or disable MDN requesting on a per-message basis in the composer, menu item <em>Options</em>-><em>Request Disposition Notification</em>.</p></qt>
nl: <qt><p>Selecteer deze optie als u wilt dat KMail bevestigingen voor ontvangst en gelezen (MDNs) vraagt voor alle berichten die u verzendt.</p> <p> Deze optie heeft alleen effect op de standaardinstelling, u kunt het MDN-verzoek per bericht regelen in de opsteller via de menuoptie <em>Opties</em>&gt;<em>Ontvangstbevestiging vragen</em>.</p></qt>

note: i18n: ectx: label, entry (AutosaveInterval), group (Composer)
en: Autosave interval:
nl: Automatisch opslaan iedere:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AutosaveInterval), group (Composer)
en: A backup copy of the text in the composer window can be created regularly. The interval used to create the backups is set here. You can disable autosaving by setting it to the value 0.
nl: Er kan automatisch een backup gemaakt worden van de tekst in de opsteller. U kunt hier een tijdsinterval kiezen voor het maken van een nieuwe backup.Automatisch opslaan kunt u uitschakelen door hier 0 in te vullen.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowSnippetManager), group (Composer)
en: Show the Text Snippet Management and Insertion Panel in the composer.
nl: Fragmentbeheer en invoegpaneel tonen in opsteller.

note: i18n: ectx: label, entry (CryptoStoreEncrypted), group (Composer)
en: When check, sent messages will be stored in the encrypted form
nl: Indien geactiveerd worden verzonden berichten versleuteld opgeslagen

note: i18n: ectx: label, entry (RecentUrls), group (Composer)
en: A list of all the recently used URLs
nl: Een lijst met alle recent gebruikte URL's

note: i18n: ectx: label, entry (RecentEncodings), group (Composer)
en: A list of all the recently used encodings
nl: Een lijst met alle recent gebruikte coderingen

note: i18n: ectx: label, entry (ShowCryptoLabelIndicator), group (Composer)
en: Show crypto label indicator
nl: Indicator voor cryptolabel tonen

note: i18n: ectx: label, entry (CheckSendDefaultActionShortcut), group (Composer)
en: Validate Send Default Shortcut
nl: Valideer standaard sneltoets voor verzenden

note: i18n: ectx: label, entry (readerWindowMode), group (Geometry)
en: Message preview pane:
nl: Berichtvoorbeeldvak:

note: i18n: ectx: label, entry (readerWindowMode), group (Geometry)
en: Do not show a message preview pane
nl: Geen berichtvoorbeeldvak tonen

note: i18n: ectx: label, entry (readerWindowMode), group (Geometry)
en: Show the message preview pane below the message list
nl: Berichtvoorbeeldvak tonen onder de berichtenlijst

note: i18n: ectx: label, entry (readerWindowMode), group (Geometry)
en: Show the message preview pane next to the message list
nl: Berichtvoorbeeldvak naast de berichtenlijst tonen

note: i18n: ectx: label, entry (FolderList), group (Geometry)
en: Folder list:
nl: Mappenlijst:

note: i18n: ectx: label, entry (FolderList), group (Geometry)
en: Long folder list
nl: Lange mappenlijst

note: i18n: ectx: label, entry (FolderList), group (Geometry)
en: Short folder list
nl: Korte mappenlijst

note: i18n: ectx: label, entry (TemplateNewMessage), group (GlobalTemplates)
en: Message template for new message
nl: Berichtsjabloon voor nieuw bericht

note: i18n: ectx: label, entry (TemplateReply), group (GlobalTemplates)
en: Message template for reply
nl: Berichtsjabloon voor antwoorden

note: i18n: ectx: label, entry (TemplateReplyAll), group (GlobalTemplates)
en: Message template for reply to all
nl: Berichtsjabloon voor allen beantwoorden

note: i18n: ectx: label, entry (TemplateForward), group (GlobalTemplates)
en: Message template for forward
nl: Berichtsjabloon voor doorsturen

note: i18n: ectx: label, entry (QuoteString), group (GlobalTemplates)
en: Quote characters
nl: Aanhaaltekens

note: i18n: ectx: label, entry (ToolTipDisplayPolicy), group (MainFolderView)
en: Specifies the policy used when displaying policy
nl: Specificeert het gebruikte beleid bij het weergeven van het beleid

en: Message Tag: %1
nl: Berichttag: %1

en: Add new tag…
nl: Nieuwe tag toevoegen…

[ctx: @action]
en: More…
nl: Meer…

en: Tag not Found
nl: Tag niet gevonden

en: Toggle Message Tag: %1
nl: Omschakelen van berichttag: %1

[ctx: @title:window]
en: Select Tags
nl: Tags selecteren

en: Add New Tag…
nl: Nieuwe tag toevoegen…

[ctx: @info:placeholder]
en: Search tag…
nl: Zoektag…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, customizeAccountOrder)
en: Customize accounts order…
nl: Volgorde accounts aanpassen…

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, group)
en: New Mail Notification
nl: Notificatie bij nieuwe e-mail

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mVerboseNotificationCheck)
en: Show for each folder the number of newly arrived messages
nl: Toon voor iedere map het aantal nieuw binnengekomen berichten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mVerboseNotificationCheck)
en: Deta&iled new mail notification
nl: Gedeta&illeerde notificatie bij nieuwe e-mail

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mOtherNewMailActionsButton)
en: Other Actio&ns…
nl: Overi&ge acties…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, openImageButton)
en: Open Image…
nl: Afbeelding openen…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectContactsButton)
en: Set from Address Book
nl: Gezet uit adresboek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, identitiesOnCurrentActivity)
en: Show only identity on current activity
nl: Alleen identiteit op huidige activiteit tonen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonAdd)
en: Add a new identity
nl: Een nieuwe identiteit toevoegen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonAdd)
en: &Add…
nl: Toevoegen…

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mModifyButton)
en: Modify the selected identity
nl: De geselecteerde identiteit wijzigen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mModifyButton)
en: &Modify…
nl: &Wijzigen…

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mRenameButton)
en: Rename the selected identity
nl: De geselecteerde identiteit hernoemen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mRenameButton)
en: &Rename
nl: He&rnoemen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mRemoveButton)
en: Remove the selected identity
nl: De geselecteerde identiteit verwijderen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mSetAsDefaultButton)
en: Use the selected identity by default
nl: Standaard de geselecteerde identiteit gebruiken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mSetAsDefaultButton)
en: Set as &Default
nl: Als stan&daard instellen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Some of the folders you want to search in are not fully indexed yet or have been excluded from indexing. All the folders checked below will be scheduled for priority reindexing. If you uncheck a folder it may still be indexed later, unless it was manually excluded from indexing.
nl: Enkele van de mappen waarin u wilt zoeken zijn nog niet volledig geïndexeerd of zijn uitgesloten van indexering. Alle onderstaand geactiveerde mappen zullen gepland worden om met prioriteit opnieuw te indexeren. Als u een map deactiveert kan het nog steeds later geïndexeerd worden, tenzij het handmatig was uitgesloten van indexering.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectAllBtn)
en: &Select All
nl: Alles &selecteren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, unselectAllBtn)
en: Unselect All
nl: Alles deselecteren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowPopupAfterDnD)
en: &Ask for action after dragging messages to another folder
nl: Vr&agen om actie na het verslepen van berichten naar een andere map

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EmptyTrashOnExit)
en: Empty local &trash folder on program exit
nl: Lokale prullenbak legen bij afslui&ten

[ctx: to be continued with "do not loop", "loop in current folder", and "loop in all folders"]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mLoopLabel)
en: When &trying to find unread messages:
nl: &Bij het zoeken naar ongelezen berichten:

[ctx: to be continued with "jump to first new message", "jump to first unread or new message", and "jump to last selected message"]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mEnterFolderLabel)
en: When ente&ring a folder:
nl: Bij het &binnengaan van een map:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ExcludeImportantMailFromExpiry)
en: E&xclude important messages from expiry
nl: Als belan&grijk gemarkeerde berichten niet laten verlopen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ActionEnterFolder)
en: Jump to First Unread Message
nl: Naar het eerste ongelezen bericht gaan

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ActionEnterFolder)
en: Jump to Last Selected Message
nl: Naar het laatst geselecteerde bericht gaan

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ActionEnterFolder)
en: Jump to Newest Message
nl: Naar het nieuwste bericht gaan

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ActionEnterFolder)
en: Jump to Oldest Message
nl: Naar het oudste bericht gaan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mDelayedMarkAsRead)
en: Mar&k selected message as read after
nl: Geselecteerd bericht mar&keren als gelezen na

[ctx: what's this help]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_LoopOnGotoUnread)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">When jumping to the next unread message, it may occur that no more unread messages are below the current message.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Do not loop:</span> The search will stop at the last message in the current folder.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Loop in current folder:</span> The search will continue at the top of the message list, but not go to another folder.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Loop in all folders:</span> The search will continue at the top of the message list. If no unread messages are found it will then continue to the next folder.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Similarly, when searching for the previous unread message, the search will start from the bottom of the message list and continue to the previous folder depending on which option is selected.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Loop in all marked folders: </span>This is the same as "Loop in all folders" except that only folders are taken into account which have been marked with the folder property "Act on new/unread mail in this folder".</p></body></html>
nl: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Bij het gaan naar het volgende ongelezen bericht, kan het voorkomen dat er geen ongelezen berichten meer zijn onder het huidige bericht.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Niet rondlopen:</span> Het zoeken zal stoppen bij het laatste bericht in de huidige map.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Doorloop de huidige map:</span> Het zoeken zal doorgaan aan de top van de berichtenlijst, maar niet naar een andere map gaan.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Doorloop alle mappen:</span> Het zoeken zal doorgaan aan de top van de berichtenlijst. Als er geen ongelezen berichten worden gevonden dan wordt doorgegaan naar de volgende map.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Overeenkomstig, bij het zoeken naar het vorige ongelezen bericht, zal het zoeken starten vanaf de onderkant van de berichtenlijst en doorgaan naar de vorige map afhankelijk van welke optie is geselecteerd.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Doorloop alle gemarkeerde mappen: </span>Dit is het zelfde als "Doorloop alle mappen" behalve dat alleen mappen meegenomen worden die zijn gemarkeerd met de mapeigenschap "Actie op nieuwe of ongelezen berichten in deze map".</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LoopOnGotoUnread)
en: Do not Loop
nl: Niet verdergaan

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LoopOnGotoUnread)
en: Loop in Current Folder
nl: Huidige map opnieuw doorlopen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LoopOnGotoUnread)
en: Loop in All Folders
nl: Alle mappen opnieuw doorlopen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LoopOnGotoUnread)
en: Loop in All Marked Folders
nl: Alle gemarkeerde mappen doorlopen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_StartSpecificFolderAtStartup)
en: Open this folder on &startup:
nl: Deze map openen bij het op&starten:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DeleteMessageWithoutConfirmation)
en: Allow deleting messages without confirmation
nl: Verwijderen van berichten zonder bevestiging toestaan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableFolderDnD)
en: Enable folders drag and drop
nl: Slepen en loslaten van mappen inschakelen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mChkbxAllFolders)
en: Search in &all folders
nl: In &alle mappen zoeken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mChkbxSpecificFolders)
en: Search &only in:
nl: Alleen z&oeken in:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mChkSubFolders)
en: &Include sub-folders
nl: &Inclusief submappen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mChkMultiFolders)
en: Select specific folders:
nl: Specifieke mappen selecteren:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectMultipleFolders)
en: Select Folders…
nl: Mappen selecteren…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mSearchFolderLbl)
en: Search folder &name:
nl: &Naam voor zoekmap:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mSearchFolderOpenBtn)
en: Open &Search Folder
nl: &Zoekmap openen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mSearchResultOpenBtn)
en: Open &Message
nl: &Bericht openen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, optionsGroup)
en: Security defaults
nl: Beveiligingsstandaarden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AlwaysEncryptDrafts)
en: Encrypt draft messages
nl: Conceptberichten versleutelen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_CryptoStoreEncrypted)
en: Check to store messages encrypted
nl: Selecteer dit om berichten versleuteld op te slaan

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_CryptoStoreEncrypted)
en: <qt>
    <h1>Store Messages Encrypted</h1>
    When this box is checked, sent messages are stored encrypted like they were sent. This is not recommended, as you will not be able to read the messages any longer if a necessary certificate expires.
    <p>
    However, there may be local rules that require you to turn this option on. When in doubt, check with your local administrator.
    </p></qt>
nl: <qt>
    <h1>Berichten versleuteld opslaan</h1>
    Als deze optie is geselecteerd, dan worden verzonden berichten met dezelfde versleuteling opgeslagen als waarmee ze zijn verzonden. Dit is niet aan te bevelen, omdat u de berichten niet meer kunt lezen als een benodigd certificaat verloopt.
    <p>
    Maar er kunnen lokale regels zijn die vereisen dat u deze optie inschakelt. Bij twijfel, neem contact op met uw lokale systeembeheerder.
    </p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CryptoStoreEncrypted)
en: Encry&pt sent messages
nl: Te verzenden berichten ver&sleutelen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mAutoSign)
en: Sign all messages
nl: Alle berichten ondertekenen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mAutoEncrypt)
en: Encrypt all messages when possible
nl: Alle berichten versleutelen, indien mogelijk

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, optionsGroup2)
en: Encryption indicators
nl: Indicator voor versleuteling

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowCryptoLabelIndicator)
en: Show sign/encrypt indicator
nl: Indicator voor ondertekening/versleuteling tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mShowKeyApprovalDlg)
en: Always approve encryption keys before send
nl: Altijd versleutelingssleutels goedkeuren alvorens te verzenden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mWarnUnsigned)
en: Warn when trying to send unsigned messages
nl: Waarschuwen voor het verzenden van niet-ondertekende berichten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, warnUnencryptedCB)
en: Warn when trying to send unencrypted messages
nl: Waarschuwen wanneer niet-versleutelde berichten zullen worden verstuurd

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, warnGroupBox)
en: Warn if certificates/ke&ys expire soon (configure thresholds below)
nl: Waarschuwen wanneer een certificaat/sle&utel binnenkort zal verlopen (drempelwaarden hieronder instellen)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: For end-user certificates/&keys:
nl: Voor certificaten/&sleutels voor eindgebruikers:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, mWarnEncrChainCertExpiresSB) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, mWarnEncrKeyExpiresSB) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, mWarnEncrOwnKeyExpiresSB) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, mWarnEncrRootCertExpir
en: Select the number of days here
nl: Selecteer hier het aantal dagen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, mWarnEncrChainCertExpiresSB)
en: <qt>
    <h1>Warn If A Certificate In The Chain Expires</h1>
    Select the minimum number of days all certificates in the chain should be valid without issuing a warning.
    <p>
    The recommended SPHINX setting is 14 days.
    </p></qt>
nl: <qt>
    <h1>Waarschuwen als een certificaat in de keten verloopt</h1>
    Selecteer het minimum aantal dagen dat alle certificaten in de keten nog geldig moeten zijn voordat er wordt gewaarschuwd.
    <p>
    De aanbevolen instelling voor SPHINX is 14 dagen.
    </p></qt>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, mWarnEncrKeyExpiresSB)
en: <qt>
    <h1>Warn If Encryption Certificate Expires</h1>
    Select the minimum number of days the encryption certificate should be valid without issuing a warning.
    <p>
    The recommended SPHINX setting is 14 days.
    </p></qt>
nl: <qt>
    <h1>Waarschuwen als het versleutelingscertificaat verloopt</h1>
    Selecteer het minimum aantal dagen dat het versleutelingscertificaat nog geldig moet zijn voordat u wordt gewaarschuwd.
    <p>
    De aanbevolen instelling voor SPHINX is 14 dagen.
    </p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: For own certificates:
nl: Voor eigen certificaten:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, mWarnEncrOwnKeyExpiresSB)
en: <qt>
    <h1>Warn If own Certificates Expires</h1>
    Select the minimum number of days own certificate should be valid without issuing a warning.
    <p>
    The recommended SPHINX setting is 30 days.
    </p></qt>
nl: <qt>
    <h1>Waarschuwen als het eigen certificaat verloopt</h1>
    Selecteer het minimum aantal dagen dat een eigen certificaat geldig moet zijn voordat er wordt gewaarschuwd.
    <p>
    De aanbevolen instelling voor SPHINX is 30 dagen.
    </p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2_2)
en: For &root certificates:
nl: Voor &rootcertificaten:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, mWarnEncrRootCertExpiresSB)
en: <qt>
    <h1>Warn If Root Certificate Expires</h1>
    Select the minimum number of days the root certificate should be valid without issuing a warning.
    <p>
    The recommended SPHINX setting is 14 days.
    </p></qt>
nl: <qt>
    <h1>Waarschuwen als het hoofdcertificaat verloopt</h1>
    Selecteer het minimum aantal dagen dat een broncertificaat geldig moet zijn voordat er wordt gewaarschuwd.
    <p>
    De aanbevolen instelling voor SPHINX is 14 dagen.
    </p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: For intermediate CA certificates:
nl: Voor CA-tussencertificaten:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, gnupgButton)
en: GnuPG Settings…
nl: GnuPG-instellingen…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, enableAllWarningsPB)
en: Re-enable All "Do not Ask Again" Warnings
nl: Alle "Deze vraag niet meer stellen"-waarschuwingen opnieuw inschakelen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: HTML Messages
nl: HTML-berichten

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mExternalReferences)
en: <qt><p>Some mail advertisements are in HTML and contain references to, for example, images that the advertisers employ to find out that you have read their message (&quot;web bugs&quot;).</p><p>There is no valid reason to load images off the Internet like this, since the sender can always attach the required images directly to the message.</p><p>To guard from such a misuse of the HTML displaying feature of KMail, this option is <em>disabled</em> by default.</p><p>However, if you wish to, for example, view images in HTML messages that were not attached to it, you can enable this option, but you should be aware of the possible problem.</p></qt>
nl: <qt><p>Er zijn e-mailreclames die in HTML zijn opgemaakt, met mogelijke verwijzingen naar, bijvoorbeeld afbeeldingen die door de de adverteerder worden gebruikt om na te gaan of hun reclame door u is gelezen (&quot;webbugs&quot;).</p><p> Er is geen enkele geldige reden om op deze manier afbeeldingen van het internet op te halen, afbeeldingen kunnen immers ook bij het bericht zelf worden bijgesloten als bijlage.</p><p>Om u te beschermen tegen deze vorm van misbruik van de HTML-weergave is deze optie standaard <em>uitgeschakeld</em>.</p><p>Als u toch de afbeeldingen in HTML-berichten, die niet als bijlage zijn meegestuurd, wilt laten weergeven, kunt u deze optie activeren. Maar houdt u wel rekening met dit mogelijke probleem.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mExternalReferences)
en: Allow messages to load external references from the Internet
nl: E-mailberichten toestaan externe verwijzingen van het internet te halen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mConfigureExternalReference)
en: Exceptions
nl: Uitzonderingen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelWarnHTML)
en: <b>WARNING:</b> Allowing HTML in email may increase the risk that your system will be compromised by present and anticipated security exploits. <a href="whatsthis1">More about HTML mails…</a> <a href="whatsthis2">More about external references...</a>
nl: <b>WAARSCHUWING:</b> Toestaan van het gebruik van HTML in e-mail vergroot de kans dat u uw systeem aan inbraak bloot stelt. <a href="whatsthis1">Meer over HTML-berichten…</a> <a href="whatsthis2">Meer over externe verwijzingen…</a>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mHtmlMailCheck)
en: <qt><p>Messages sometimes come in both formats. This option controls whether you want the HTML part or the plain text part to be displayed.</p><p>Displaying the HTML part makes the message look better, but at the same time increases the risk of security holes being exploited.</p><p>Displaying the plain text part loses much of the message's formatting, but makes it almost <em>impossible</em> to exploit security holes in the HTML renderer (QtWebEngine).</p><p>The option below guards against one common misuse of HTML messages, but it cannot guard against security issues that were not known at the time this version of KMail was written.</p><p>It is therefore advisable to <em>not</em> prefer HTML to plain text.</p><p><b>Note:</b> You can set this option on a per-folder basis from the <i>Folder</i> menu of KMail's main window.</p></qt>
nl: <qt><p>E-mailberichten worden soms in beide formaten verzonden. Met deze optie bepaalt u of u het het bericht in HTML of in platte tekst wilt laten weergeven.</p><p>Het weergeven van in HTM zorgt voor een mooier uiterlijk, maar verhoogt ook het risico op misbruik van eventuele beveiligingsgaten.</p><p>Bij het weergeven in platte tekst verliest u veel van de opmaak van het bericht, maar het is dan bijna <em>onmogelijk</em> om misbruik te maken van eventuele beveiligingsgaten in het HTML-weergaveprogramma (QtWebEngine).</p><p>De optie hieronder beschermt u tegen een algemeen misbruik van HTML-berichten, maar kan u niet beschermen tegen beveiligingsrisico's die onbekend waren op het moment dat deze versie van KMail geschreven werd.</p><p>Daarom is het aan te raden om <em>niet</em> HTML te verkiezen boven platte tekst..</p><p><b>Opmerking:</b> u kunt deze optie per map instellen via het menu <i>Map</i> van het hoofdvenster van KMail.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mHtmlMailCheck)
en: Prefer HTML to plain text
nl: HTML boven platte tekst verkiezen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: E-mails Scams
nl: E-mailberichten-scams

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: KMail can analyze messages for suspected email scams by looking for common techniques used to deceive you
nl: KMail kan verdachte e-mailberichten analyseren op e-mail-scams door te kijken naar algemeen gebruikte technieken om u misleiden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mScamDetection)
en: Informs if message reading is a suspected email scam
nl: Informeert of het gelezen bericht een verdachte e-mail-scam is

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Whitelist:
nl: Witte lijst:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Safe Browsing
nl: Veilig bladeren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mCheckUrl)
en: Check URL With Phishing Google System
nl: URL controleren met Google-systeem voor phishing

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mCheckMailUrlTracking)
en: Scan emails for tracking URLs
nl: E-mails scannen voor volgen van URL's

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Encrypted Messages
nl: Versleutelde berichten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mAlwaysDecrypt)
en: Attempt decryption of encrypted messages when viewing
nl: Versleutelde berichten proberen te ontcijferen bij het bekijken

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Certificate && Key Bundle Attachments
nl: Certificaat- en sleutelbosbijlagen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mAutomaticallyImportAttachedKeysCheck)
en: Automatically import keys and certificate
nl: Sleutels en certificaten automatisch importeren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelSend)
en: Send policy:
nl: Verzendbeleid:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioIgnore) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioAsk) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioDeny) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioAlways) i18n: ectx: property (whatsTh
en: <qt><h3>Message Disposition Notification Policy</h3><p>MDNs are a generalization of what is commonly called <b>read receipt</b>. The message author requests a disposition notification to be sent and the receiver's mail program generates a reply from which the author can learn what happened to his message. Common disposition types include <b>displayed</b> (i.e. read), <b>deleted</b> and <b>dispatched</b> (e.g. forwarded).</p><p>The following options are available to control KMail's sending of MDNs:</p><ul><li><em>Ignore</em>: Ignores any request for disposition notifications. No MDN will ever be sent automatically (recommended).</li><li><em>Ask</em>: Answers requests only after asking the user for permission. This way, you can send MDNs for selected messages while denying or ignoring them for others.</li><li><em>Deny</em>: Always sends a <b>denied</b> notification. This is only <em>slightly</em> better than always sending MDNs. The author will still know that the messages has been acted upon, he just cannot tell whether it was deleted or read etc.</li><li><em>Always send</em>: Always sends the requested disposition notification. That means that the author of the message gets to know when the message was acted upon and, in addition, what happened to it (displayed, deleted, etc.). This option is strongly discouraged, but since it makes much sense e.g. for customer relationship management, it has been made available.</li></ul></qt>
nl: <qt> <h3>Beleid voor ontvangst- en gelezenbevestigingen</h3> <p>MDN (Message Disposition Notification) is een algemene term voor zogenaamde <b>ontvangst- en gelezenbevestigingen</b>. De schrijver van het bericht verzoekt een bevestiging voor ontvangst en gelezen en het e-mailprogramma van de ontvanger verstuurt een antwoord waardoor de schrijver weet wat er met zijn bericht is gebeurd. Bekende soorten bevestigingen zijn: <b>weergegeven</b> (dus gelezen), <b>verwijderd</b> en <b>afgehandeld</b> (bijv. doorgestuurd). Voor het verzenden van bevestigingen heeft KMail de volgende instelmogelijkheden: </p> <p> </p><ul><li><em>Negeren</em>: Verzoeken om bevestigingen altijd negeren. Bevestigingen worden nooit automatisch verzonden. (aanbevolen)</li> <li><em>Vragen</em>:Bevestigingen worden alleen verzonden als u daarvoor toestemming geeft.</li> <li><em>Weigeren</em>:Er wordt altijd met een <b>weigermelding</b> beantwoord. Dit is maar <em>een klein beetje</em> beter dan altijd MDN's verzenden. De schrijver weet immers nu toch dat er iets met het bericht gedaan is, maar kan alleen niet nagaan wat (gelezen, verwijderd, etc.). </li><li><em>Altijd verzenden</em>: Altijd een ontvangstbevestiging verzenden. Dit betekent dat de schrijver altijd een bevestiging krijgt dat er iets met het bericht gedaan is, en bovendien wat (weergegeven, verwijderd, etc.). Deze optie is misschien handig voor bijvoorbeeld klantenbeheer, maar wordt in verband met mogelijke inbreuk op uw privacy afgeraden voor normaal e-mailgebruik. </li></ul></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioIgnore)
en: Ignore
nl: Negeren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioAsk)
en: Ask
nl: Vragen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioDeny)
en: Deny
nl: Weigeren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioAlways)
en: Always send
nl: Altijd verzenden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelQuote)
en: Quote original message:
nl: Origineel bericht aanhalen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioNothing)
en: Nothing
nl: Niets

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioFull)
en: Full message
nl: Volledig bericht

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioHeaders)
en: Only headers
nl: Alleen de koppen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mNoMDNsWhenEncryptedCheck)
en: Do not send MDNs in response to encrypted messages
nl: Geen ontvangst- en gelezenbevestigingen sturen voor versleutelde berichten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelWarning)
en: <b>WARNING:</b> Unconditionally returning confirmations undermines your privacy. <a href="whatsthis-mdn">More about MDNs…</a>
nl: <b>WAARSCHUWING:</b> Onvoorwaardelijk bevestigingen terugsturen ondermijnt uw privacy. <a href="whatsthis-mdn">Meer over MDN's…</a>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, CRLRB)
en: If this option is selected, S/MIME certificates are validated using Certificate Revocation Lists (CRLs).
nl: Wanneer deze optie is geselecteerd, zullen S/MIME-certificaten gevalideerd worden met gebruik van Certificate Revocation Lists (CRL's: lijsten van digitale identiteitscertificaten die vervallen of ongeldig zijn).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, CRLRB)
en: &Validate certificates using CRLs
nl: Certificaten met behulp van CRL's &valideren

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, OCSPRB)
en: If this option is selected, S/MIME certificates are validated online using the Online Certificates Status Protocol (OCSP). Fill in the URL of the OCSP responder below.
nl: Wanneer deze optie is geselecteerd, zullen S/MIME-certificaten gevalideerd worden met behulp van het Online Certificates Status Protocol (OCSP: Het standaard protocol dat gebruikt wordt om certificaten online (en real time) te controleren). Voer hieronder het URL-adres in van de OCSP-dienst.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, OCSPRB)
en: Validate certificates online (OCSP)
nl: Certificaten online valideren (OCSP)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, OCSPGroupBox)
en: Online Certificate Validation
nl: Online certificaatvalidatie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: OCSP responder URL:
nl: URL-adres OCSP-dienst:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: OCSP responder signature:
nl: Handtekening OCSP-dienst:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, OCSPResponderURL)
en: Enter here the address of the server for online validation of certificates (OCSP responder). The URL is usually starting with http://.
nl: Voer hier het adres in van de server die de certificaten online valideert (OCSP-dienst). Het URL-adres begint doorgaans met http://.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ignoreServiceURLCB)
en: Ignore service URL of certificates
nl: URL van certificaten negeren

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, doNotCheckCertPolicyCB)
en: By default GnuPG uses the file ~/.gnupg/policies.txt to check if a certificate policy is allowed. If this option is selected, policies are not checked.
nl: Standaard gebruikt GnuPG het bestand ~/.gnupg/policies.txt om te controleren of een certificaatbeleid toegestaan is. Wanneer deze optie is geselecteerd wordt het beleid niet gecontroleerd.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, doNotCheckCertPolicyCB)
en: Do not check certificate policies
nl: Certificaatbeleid niet controleren

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, neverConsultCB)
en: If this option is checked, Certificate Revocation Lists are never used to validate S/MIME certificates.
nl: Wanneer deze optie is geselecteerd zal de Certificate Revocation List nooit gebruikt worden om S/MIME-certificaten te valideren.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, neverConsultCB)
en: Never consult a CRL
nl: Nooit een CRL raadplegen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, fetchMissingCB)
en: If this option is checked, missing issuer certificates are fetched when necessary (this applies to both validation methods, CRLs and OCSP)
nl: Wanneer deze optie is geselecteerd, zullen ontbrekende uitgevers-certificaten worden opgehaald indien nodig (dit is van toepassing op beide methoden, CRL's en OCSP)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, fetchMissingCB)
en: Fetch missing issuer certificates
nl: Ontbrekende uitgevers-certificaten ophalen

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabHTTP)
en: HTTP Requests
nl: HTTP-verzoeken

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, disableHTTPCB)
en: Entirely disables the use of HTTP for S/MIME.
nl: Schakelt het gebruik van HTTP voor S/MIME volledig uit.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, disableHTTPCB)
en: Do not perform any HTTP requests
nl: Geen HTTP-verzoeken uitvoeren

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, ignoreHTTPDPCB)
en: When looking for the location of a CRL, the to-be-tested certificate usually contains what are known as "CRL Distribution Point" (DP) entries, which are URLs describing the way to access the URL. The first found DP entry is used.  With this option all entries using the HTTP scheme are ignored when looking for a suitable DP.
nl: Wanneer u de locatie van een CRL aan het zoeken bent, zal het te testen certificaat gewoonlijk vermeldingen bevatten onder de naam "CRL Distribution Point" (DP). Dit zijn URL-adressen die adressen van de CRL beschrijven. De eerste gevonden DP-vermelding wordt gebruikt. Met deze optie worden alle ingangen die het HTTP-schema gebruiken genegeerd wanneer er gezocht wordt naar een geschikte DP.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ignoreHTTPDPCB)
en: Ignore HTTP CRL distribution point of certificates
nl: HTTP CRL-distributiepunt van certificaten negeren

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, honorHTTPProxyRB)
en: If this option is selected, the value of the HTTP proxy shown on the right (which comes from the environment variable http_proxy) will be used for any HTTP request.
nl: Als deze optie is geselecteerd zal de HTTP-proxy die rechts wordt getoond gebruikt worden bij een HTTP-verzoek (deze komt uit de omgevingsvariabele http_proxy).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, honorHTTPProxyRB)
en: Use s&ystem HTTP proxy:
nl: HTTP-proxy van s&ysteem gebruiken:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, useCustomHTTPProxyRB)
en: Use &this proxy for HTTP requests:
nl: &Deze proxy voor HTTP-verzoeken gebruiken:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, customHTTPProxy)
en: Enter here the location of your HTTP Proxy, which will be used for all HTTP requests relating to S/MIME. The syntax is host:port, for instance myproxy.nowhere.com:3128.
nl: Voer de locatie in van uw HTTP-proxy die gebruikt zal worden voor alle HTTP-verzoeken gerelateerd aan S/MIME. De syntaxis is hostnaam:poort, bijvoorbeeld mijnproxy.nergens.nl:3128.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabLDAP)
en: LDAP Requests
nl: LDAP-verzoeken

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, disableLDAPCB)
en: Entirely disables the use of LDAP for S/MIME.
nl: Schakelt voor S/MIME het gebruik van LDAP volledig uit.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, disableLDAPCB)
en: Do not perform any LDAP requests
nl: Geen LDAP-verzoeken uitvoeren

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, ignoreLDAPDPCB)
en: When looking for the location of a CRL, the to-be-tested certificate usually contains what are known as "CRL Distribution Point" (DP) entries, which are URLs describing the way to access the URL. The first found DP entry is used.  With this option all entries using the LDAP scheme are ignored when looking for a suitable DP.
nl: Wanneer u de locatie van een CRL aan het zoeken bent, zal het te testen certificaat gewoonlijk vermeldingen bevatten onder de naam "CRL Distribution Point" (DP). Dit zijn URL-adressen die adressen van de CRL beschrijven. De eerste gevonden DP-vermelding wordt gebruikt. Met deze optie worden alle ingangen die het LDAP-schema gebruiken genegeerd wanneer er gezocht wordt naar een geschikte DP.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ignoreLDAPDPCB)
en: Ignore LDAP CRL distribution point of certificates
nl: LDAP CRL-distributiepunt van certificaat negeren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, customLDAPLabel)
en: Primary host for LDAP requests:
nl: Primaire host voor LDAP-verzoeken:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, customLDAPProxy)
en: Entering a LDAP server here will make all LDAP requests go to that server first. More precisely, this setting overrides any specified host and port part in a LDAP URL and will also be used if host and port have been omitted from the URL. Other LDAP servers will be used only if the connection to the "proxy" failed.
    The syntax is "HOST" or "HOST:PORT". If PORT is omitted, port 389 (standard LDAP port) is used.
nl: Het invoeren van een LDAP-server zal ervoor zorgen dat ieder LDAP-verzoek eerst naar die server zal gaan. Om precies te zijn zal deze instelling voorrang hebben op iedere andere hostnaam en poort in een LDAP-URL-adres. Ook wordt deze instelling gebruikt wanneer er geen hostnaam en poort is opgegeven in het URL-adres. Andere LDAP-servers zullen alleen worden gebruikt wanneer de verbinding met de "proxy" mislukte.
    De syntaxis is "HOST" of "HOST:POORT". Wanneer POORT wordt weggelaten zal poort 389 (de standaard LDAP-poort) worden gebruikt.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Send picture with every message:
nl: Afbeelding verzenden met ieder bericht:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, enableComboBox)
en: Don't send
nl: Niet verzenden

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, enableComboBox)
en: Send color (Face)
nl: In kleur verzenden (Face)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, enableComboBox)
en: Send monochrome (X-Face)
nl: Monochroom verzenden (X-Face)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, enableComboBox)
en: Send both
nl: Beiden verzenden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: KMail can send a small (48x48 pixels) low-quality picture with every message. For example, this could be a picture of you or a glyph. It is shown in the recipient's mail client (if supported).
nl: KMail kan een kleine afbeelding met lage kwaliteit (48x48 pixels) met ieder bericht meesturen. Dit kan bijvoorbeeld een logo zijn, of een foto van uzelf. Dit plaatje wordt in het e-mailprogramma van de geadresseerde getoond (indien het dit ondersteunt).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, modeInfo)
en: An informative text about the current mode!
nl: Een informatieve tekst over de huidige modus!

en: %1 seconds
nl: %1 seconden

en: 5 minutes
nl: 5 minuten

en: Undo send
nl: Verzenden ongedaan maken

en: <b>To:</b> %1
nl: <b>Aan:</b> %1

en: <b>Subject:</b> %1
nl: <b>Onderwerp:</b> %1

en: Move To Trash
nl: Naar prullenbak verplaatsen

en: Move Message | Move Messages
nl[0]: Bericht verplaatsen
nl[1]: Berichten verplaatsen

en: There is nothing to undo.
nl: Er is niets om ongedaan te maken.

en: Cannot move message. %1
nl: Kan bericht niet verplaatsen. %1

en: Account information
nl: Account-informatie

en: Number and type of accounts configured in KMail (receiver and sender).
nl: Aantal en type accounts geconfigureerd in KMail (ontvanger en verzender).

en: Plugins Information
nl: Informatie over plug-ins

en: Plugins used in KMail.
nl: In KMail gebruikte plug-ins.

[ctx: @action Hard delete, bypassing trash]
en: Delete
nl: Verwijderen

en: Move to Trash
nl: Naar prullenbak verplaatsen

en: Could not start the account wizard. Please make sure you have AccountWizard properly installed.
nl: De account-assistent kon niet worden gestart. Ga na dat AccountWizard op de juiste manier is geïnstalleerd.

[ctx: @title:window]
en: Unable to start account wizard
nl: Account-assistent kon niet worden gestart

en: Message Default Format
nl: Standaardopmaak van bericht

[ctx: @action]
en: Prefer &HTML to Plain Text
nl: Voorkeur voor &HTML boven platte tekst

[ctx: @action]
en: Prefer &Plain Text to HTML
nl: Voorkeur voor &platte tekst boven HTML

[ctx: @action]
en: Use Global Setting
nl: Globale instellingen gebruiken

en: Out of office reply active on server | Out of office reply active on servers
nl[0]: Afwezigheidsantwoord actief op server
nl[1]: Afwezigheidsantwoord actief op servers

en: Zoom: %1%
nl: Zoomen: %1%
