kmail - en to nl translation catalogue (5 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure
nl: Configureren

en: Mail Merge Agent
nl: Agent voor samenvoegen in e-mail

en: Merge email addresses agent.
nl: E-mailadressenagent samenvoegen.

en: © 2021–%1 Laurent Montel
nl: © 2021-%1 Laurent Montel

en: Maintainer
nl: Onderhouder
