kmail - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Add
pl: Dodaj

en: Modify
pl: Zmień

en: Remove
pl: Usuń

en: Do you really want to remove unified mailbox <b>%1</b>?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć połączoną skrzynkę pocztową <b>%1</b>?

en: Really Remove?
pl: Czy na pewno usunąć?

en: Unified Mailboxes
pl: Połączone skrzynki pocztowe

en: Synchronizing unified mailbox %1
pl: Synchronizowanie połączonej skrzynki pocztowej %1

[ctx: @title:window]
en: Configure Unified Mailbox
pl: Ustawienia połączonej skrzynki pocztowej

en: Name:
pl: Nazwa:

en: Pick icon...
pl: Wybierz ikonę...

en: Icon:
pl: Ikona:

en: Inbox
pl: Skrzynka odbiorcza

en: Sent
pl: Wysłane

en: Drafts
pl: Robocze
