kmail - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: KMail Assistant for refreshing settings
pl: Pomocnik KMaila do odświeżania ustawień

en: Author
pl: Autor

[ctx: @title:window]
en: KMail Refresh Settings
pl: Odświeżanie ustawień KMaila

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Clean up Settings
pl: Wyczyść ustawienia

en: Finish
pl: Zakończ

en: Clean
pl: Wyczyść

en: Remove obsolete "TipOfDay" settings: Done
pl: Usuwanie przestarzałych ustawień "PoradaDnia": Ukończono

en: Delete Dialog settings in file `%1`: Done
pl: Usuwanie ustawień okien dialogowych w pliku `%1`: Ukończono

en: Delete Filters settings in file `%1`: Done
pl: Usuwanie ustawień filtrów w pliku `%1`: Ukończono

en: Clean Folder Settings in setting file `%1`: Done
pl: Czyszczenie ustawień katalogu w pliku ustawień `%1`: Ukończono

en: Clean Dialog Size in setting file `%1`: Done
pl: Czyszczenie rozmiaru okna dialogowego w pliku ustawień `%1`: Ukończono

en: Please close KMail/Kontact before using it.
pl: Zamknij KMail/Kontact zanim użyjesz.
