kmail - en to ru translation catalogue (5 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure
ru: Настройка

en: Mail Merge Agent
ru: Агент объединения почты

en: Merge email addresses agent.
ru: Агент объединения адресов электронной почты.

en: Copyright (C) 2021-%1 Laurent Montel
ru: © Laurent Montel, 2021–%1

en: Maintainer
ru: Сопровождающий
