kmail - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Add
ru: Добавить

en: Modify
ru: Изменить

en: Remove
ru: Удалить

en: Do you really want to remove unified mailbox <b>%1</b>?
ru: Действительно удалить объединённую папку <b>%1</b>?

en: Really Remove?
ru: Удалить?

en: Unified Mailboxes
ru: Объединённые папки

en: Synchronizing unified mailbox %1
ru: Синхронизация объединённой папки «%1»

[ctx: @title:window]
en: Configure Unified Mailbox
ru: Настройка объединённой папки

en: Name:
ru: Название:

en: Pick icon...
ru: Выберите значок...

en: Icon:
ru: Значок:

en: Inbox
ru: Входящие

en: Sent
ru: Отправленное

en: Drafts
ru: Черновики
