kmail - en to sa translation catalogue (14 entries)

en: KMail Assistant for refreshing settings
sa: सेटिंग्स् ताजगीं कर्तुं KMail Assistant

[ctx: @info:credit]
en: Laurent Montel
sa: लॉरेण्ट् मोंटेल्

en: Author
sa: लेखकः

[ctx: @title:window]
en: KMail Refresh Settings
sa: KMail ताजगी सेटिंग्स्

en: Warning
sa: चेतवानी

en: Clean up Settings
sa: सेटिंग्स् स्वच्छं कुर्वन्तु

en: Finish
sa: समापन

[ctx: @action:button]
en: Clean
sa: स्वच्छम्‌

en: Remove obsolete "TipOfDay" settings: Done
sa: अप्रचलितं "TipOfDay" सेटिंग्स् निष्कासयन्तु: कृतम्

en: Delete Dialog settings in file `%1`: Done
sa: `%1` सञ्चिकायां संवादसेटिंग्स् विलोपयन्तु: कृतम्

en: Delete Filters settings in file `%1`: Done
sa: `%1` सञ्चिकायां Filters सेटिङ्ग्स् विलोपयन्तु: कृतम्

en: Clean Folder Settings in setting file `%1`: Done
sa: सेटिङ्ग् सञ्चिकायां `%1` मध्ये समुच्चय सेटिङ्ग्स् स्वच्छं कुर्वन्तु: कृतम्

en: Clean Dialog Size in setting file `%1`: Done
sa: `%1` सञ्चिकायां सेटिङ्ग् मध्ये Dialog Size स्वच्छं कुर्वन्तु: कृतम्

[ctx: @label:textbox]
en: Please close KMail/Kontact before using it.
sa: कृपया KMail/Kontact इत्यस्य उपयोगात् पूर्वं बन्दं कुर्वन्तु ।
