kmail - en to sa translation catalogue (5 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure
sa: विन्यस्तं कुर्वन्तु

en: Mail Merge Agent
sa: मेल विलय एजेण्ट्

en: Merge email addresses agent.
sa: ईमेल-सङ्केतानां एजेण्टस्य विलयः ।

[ctx: @info:credit]
en: Laurent Montel
sa: लॉरेण्ट् मोंटेल्

en: Maintainer
sa: परिपालकः
