kmail - en to sl translation catalogue (38 entries)

[ctx: @title:window]
en: Modify Archive Mail
sl: Spremeni arhiviranje pošte

[ctx: @title:window]
en: Add Archive Mail
sl: Dodaj arhiviranje pošte

en: &Folder:
sl: Mapa:

en: Format:
sl: Oblika:

en: Archive all subfolders
sl: Arhiviraj vse podmape

en: Path:
sl: Pot:

en: Backup each:
sl: Ustvari varnostno kopijo vsakih:

en: Maximum number of archive:
sl: Največje število arhivov:

en: unlimited
sl: neomejeno

[ctx: Start of the filename for a mail archive file]
en: Archive
sl: Arhiv

en: Name
sl: Ime

en: Last archive
sl: Zadnje arhiviranje

en: Next archive in
sl: Naslednje arhiviranje čez

en: Storage directory
sl: Mapa shrambe

en: Archive Mail Agent
sl: Posrednik za arhiviranje pošte

en: Archive emails automatically.
sl: Samodejno arhiviraj e-pošto.

en: Maintainer
sl: Vzdrževalec

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addItem)
en: Add...
sl: Dodaj...

en: Open Containing Folder...
sl: Odpri vsebujočo mapo...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteItem)
en: Delete
sl: Izbriši

en: Folder: %1
sl: Mapa: %1

en: Tomorrow | %1 days
sl[0]: %1 dan
sl[1]: %1 dneva
sl[2]: %1 dni
sl[3]: %1 dni

en: Archive will be done %1
sl: Arhiviranje bo končano čez %1

en: Do you want to delete the selected items?
sl: Ali želite izbrisati izbrane predmete?

[ctx: @title:window]
en: Delete Items
sl: Izbriši postavke

en: Cannot add a second archive for this folder. Modify the existing one instead.
sl: Drugega arhiva za to mapo ni mogoče dodati. Namesto tega spremenite obstoječega.

en: Add Archive Mail
sl: Dodaj arhiviranje pošte

en: Directory does not exist. Please verify settings. Archive postponed.
sl: Mapa ne obstaja. Preverite nastavitve. Arhiviranje preloženo.

en: Start to archive %1
sl: Začni arhivirati %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, modifyItem)
en: Modify...
sl: Spremeni...

en: Compressed Zip Archive (.zip)
sl: Stisnjen arhiv ZIP (.zip)

en: Uncompressed Archive (.tar)
sl: Nestisnjen arhiv (.tar)

en: BZ2-Compressed Tar Archive (.tar.bz2)
sl: Arhiv TAR stisnjen z BZ2 (.tar.bz2)

en: GZ-Compressed Tar Archive (.tar.gz)
sl: Arhiv TAR stisnjen z GZ (.tar.gz)

en: Days
sl: Dni

en: Weeks
sl: Tednov

en: Months
sl: Mesecev

en: Years
sl: Let
