kmail - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Follow Up Reminder Agent
sl: Opomnik za spremljano pošto

en: Follow Up Reminder
sl: Opomnik za spremljano pošto

en: Maintainer
sl: Vzdrževalec

en: To
sl: Za

en: Subject
sl: Zadeva

en: Deadline
sl: Rok

en: Answer
sl: Odgovor

en: Received
sl: Prejeto

en: On hold
sl: Zadržano

en: Show Message
sl: Pokaži sporočilo

en: Show Original Message
sl: Pokaži izvirno sporočilo

en: Delete
sl: Izbriši

en: Do you want to delete this selected item? | Do you want to delete these %1 selected items?
sl[0]: Ali želite zbrisati ta %1 izbran predmet?
sl[1]: Ali želite zbrisati ta %1 izbrana predmeta?
sl[2]: Ali želite zbrisati te %1 izbrane predmete?
sl[3]: Ali želite zbrisati teh %1 izbranih predmetov?

[ctx: @title:window]
en: Delete Items
sl: Izbriši postavke

en: Answer from %1 received
sl: Prejet odgovor od %1

[ctx: @title:window]
en: Follow Up Reminder
sl: Opomnik za spremljanje pošte

en: You still wait an answer about this mail:
sl: Še vedno čakate na odgovor te e-pošte:
