kmail - en to sl translation catalogue (31 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure
sl: Nastavi

en: Send Later Agent
sl: Posrednik za kasnejše pošiljanje

en: Send emails later agent.
sl: Posrednik za kasnejše pošiljanje e-pošte.

en: Maintainer
sl: Vzdrževalec

en: To
sl: Za

en: Subject
sl: Zadeva

en: Send around
sl: Pošlji okrog

en: Recurrent
sl: Ponavljajoče

en: Message Id
sl: ID sporočila

en: No messages waiting...
sl: Nobeno sporočilo ne čaka...

en: Send now
sl: Pošlji zdaj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteItem)
en: Delete
sl: Izbriši

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Do you want to delete the selected item? | Do you want to delete the selected items?
sl[0]: Ali želite izbrisati izbrani predmet?
sl[1]: Ali želite izbrisati izbrana predmeta?
sl[2]: Ali želite izbrisati izbrane predmete?
sl[3]: Ali želite izbrisati izbrane predmete?

[ctx: @title:window]
en: Delete Items
sl: Izbriši postavke

en: Do you want to delete the message as well? | Do you want to delete the messages as well?
sl[0]: Ali želite zbrisati tudi sporočila?
sl[1]: Ali želite zbrisati tudi sporočila?
sl[2]: Ali želite zbrisati tudi sporočila?
sl[3]: Ali želite zbrisati tudi sporočila?

[ctx: @title:window]
en: Delete Messages
sl: Zbriši sporočila

[ctx: @action:button]
en: Do Not Delete
sl: Ne izbriši

en: Not message found.
sl: Ni najdenih sporočil.

en: No message found.
sl: Ni najdenih sporočil.

en: Error during fetching message.
sl: Napaka med pridobivanjem sporočila.

en: Cannot fetch message. %1
sl: Ni mogoče pridobiti sporočila. %1

en: We can't create transport
sl: Ni mogoče ustvariti prenosa

en: Message is not a real message
sl: Sporočilo ni pravo

en: Cannot send message.
sl: Ni mogoče poslati sporočila.

en: Message sent
sl: Sporočilo poslano

en: An error was found. Do you want to resend it?
sl: Najdena je bila napaka. Ali želite poslati znova?

en: Error found
sl: Najdena napaka

[ctx: @action:button]
en: Resend
sl: Ponovno pošlji

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, modifyItem)
en: Modify...
sl: Spremeni...
