kmail - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: KMail Assistant for refreshing settings
sl: Pomočnik KMaila za osveževanje nastavitev

en: Author
sl: Avtor

[ctx: @title:window]
en: KMail Refresh Settings
sl: Osveževanje nastavitev KMail

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Clean up Settings
sl: Očisti nastavitve

en: Finish
sl: Končaj

[ctx: @action:button]
en: Clean
sl: Očisti

en: Remove obsolete "TipOfDay" settings: Done
sl: Odstrani zastarelo nastavitev "Namig dneva": Izvedeno

en: Delete Dialog settings in file `%1`: Done
sl: Zbriši nastavitve pogovora v datoteki  `%1`: Izvedeno

en: Delete Filters settings in file `%1`: Done
sl: Zbriši nastavitve filtra  datoteki `%1`: Izvedeno

en: Clean Folder Settings in setting file `%1`: Done
sl: Očisti nastavitve map v datoteki `%1`: Izvedeno

en: Clean Dialog Size in setting file `%1`: Done
sl: Očisti velikost pogovora v datoteki `%1`: Izvedeno

[ctx: @label:textbox]
en: Please close KMail/Kontact before using it.
sl: Prosimo zaprite KMail/Kontact pred njegovo rabo.
