kdepim - en to sq translation catalogue (19 entries)

en: Browser
sq: Shfletuesi

en: Not available
sq: Jo i mundshëm

en: Templates
sq: Të Gatshme

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mModifyButton)
en: &Modify...
sq: &Modifiko...

en:  day |  days
sq[0]:  ditë
sq[1]:  ditë

[ctx: @title:tab General identity settings.]
en: General
sq: Të Përgjithshme

[ctx: @title:tab Advanced identity settings.]
en: Advanced
sq: Të Avancuara

en: Signature
sq: Firma

en: Picture
sq: Fotografia

en: &Remove
sq: &Hiqe

en: Moving messages
sq: Duke lëvizur mesazhet

en: No Subject
sq: Asnjë Subjekt

en: Save &As...
sq: Ruaji &Si...

en: Starting...
sq: Nisja...

en: Add to Address Book
sq: Shto te Libër Vendndodhjesh

en: Save Link As...
sq: Ruaje Lidhjen Si...

[ctx: Message->]
en: &Forward
sq: &Përpara

en: Save Attachments...
sq: Ruaj të bashkangjiturit ...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonAdd)
en: &Add...
sq: &Shto...
