kmail - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: KMail Assistant for refreshing settings
sv: Kmail-assistent för att uppdatera inställningar

en: (c) 2019-2022 Laurent Montel <montel@kde.org>
sv: © 2019-2022 Laurent Montel <montel@kde.org>

en: Author
sv: Upphovsman

[ctx: @title:window]
en: KMail Refresh Settings
sv: Kmail uppdatera inställningar

en: Warning
sv: Varning

en: Clean up Settings
sv: Rensa inställningar

en: Finish
sv: Slutför

en: Clean
sv: Rensa

en: Remove obsolete "TipOfDay" settings: Done
sv: Ta bort föråldrade inställningar för "Dagens tips": Klar

en: Delete Dialog settings in file `%1`: Done
sv: Ta bort dialoginställningar i filen `%1`: Klar

en: Delete Filters settings in file `%1`: Done
sv: Ta bort filterinställningar i filen `%1`: Klar

en: Clean Folder Settings in setting file `%1`: Done
sv: Rensa kataloginställningar i inställningsfilen `%1`: Klar

en: Clean Dialog Size in setting file `%1`: Done
sv: Rensa dialogstorlek i inställningsfilen `%1`: Klar

en: Please close KMail/Kontact before using it.
sv: Stäng Kmail och Kontact innan den används.
