kmail - en to sv translation catalogue (17 entries)

[ctx: @action:button]
en: Add
sv: Lägg till

[ctx: @action:button]
en: Modify
sv: Ändra

en: Remove
sv: Ta bort

en: Do you really want to remove unified mailbox <b>%1</b>?
sv: Vill du verkligen ta bort den förenade brevlådan <b>%1</b>?

[ctx: @title:window]
en: Really Remove?
sv: Verkligen ta bort?

[ctx: @action]
en: Add
sv: Lägg till

[ctx: @action]
en: Modify
sv: Ändra

[ctx: @action]
en: Remove
sv: Ta bort

en: Unified Mailboxes
sv: Förenade brevlådor

en: Synchronizing unified mailbox %1
sv: Synkroniserar förenad brevlåda %1

[ctx: @title:window]
en: Configure Unified Mailbox
sv: Anpassa förenade brevlådor

en: Name:
sv: Namn:

[ctx: @action:button]
en: Pick icon...
sv: Välj ikon...

en: Icon:
sv: Ikon:

en: Inbox
sv: Inkorg

en: Sent
sv: Skickat

en: Drafts
sv: Utkast
