kmail - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Add
tr: Ekle

en: Modify
tr: Değiştir

en: Remove
tr: Kaldır

en: Do you really want to remove unified mailbox <b>%1</b>?
tr: <b>%1</b> birleştirilmiş posta kutusunu gerçekten kaldırmak istiyor musunuz?

en: Really Remove?
tr: Gerçekten Kaldır?

en: Unified Mailboxes
tr: Birleştirilmiş Posta Kutuları

en: Synchronizing unified mailbox %1
tr: %1 birleştirilmiş posta kutusu eşitleniyor

[ctx: @title:window]
en: Configure Unified Mailbox
tr: Birleştirilmiş Posta Kutusunu Yapılandır

en: Name:
tr: Ad:

en: Pick icon...
tr: Simge seçin...

en: Icon:
tr: Simge:

en: Inbox
tr: Gelen Kutusu

en: Sent
tr: Gönderilen

en: Drafts
tr: Taslaklar
