kmail - en to tr translation catalogue (5 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure
tr: Yapılandır

en: Mail Merge Agent
tr: Posta Birleştirme Aracısı

en: Merge email addresses agent.
tr: E-posta adreslerini birleştirme aracısı.

en: Copyright (C) 2021-%1 Laurent Montel
tr: Telif hakkı © 2021–%1 Laurent Montel

en: Maintainer
tr: Projeyi Sürdüren
