kmail - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: KMail Assistant for refreshing settings
tr: Ayarları yenilemek için K Posta asistanı

en: © 2019-2025 Laurent Montel <montel@kde.org>
tr: © 2019–2025 Laurent Montel <montel@kde.org>

en: Author
tr: Yazar

[ctx: @title:window]
en: KMail Refresh Settings
tr: K Posta Yenileme Ayarları

en: Warning
tr: Uyarı

en: Clean up Settings
tr: Ayarları Temizle

en: Finish
tr: Bitir

[ctx: @action:button]
en: Clean
tr: Temizle

en: Remove obsolete "TipOfDay" settings: Done
tr: Eskimiş “Günün İpucu” ayarları kaldırılıyor: Tamamlandı

en: Delete Dialog settings in file `%1`: Done
tr: “%1” dosyasındaki pencere ayarları siliniyor: Tamamlandı

en: Delete Filters settings in file `%1`: Done
tr: “%1” dosyasındaki süzgeç ayarları siliniyor: Tamamlandı

en: Clean Folder Settings in setting file `%1`: Done
tr: “%1” ayar dosyasındaki klasör ayarları temizleniyor: Tamamlandı

en: Clean Dialog Size in setting file `%1`: Done
tr: “%1” ayar dosyasındaki iletişim kutusu boyutları temizleniyor: Tamamlandı

[ctx: @label:textbox]
en: Please close KMail/Kontact before using it.
tr: Lütfen kullanımdan önce K Posta’yı/Kontak’ı kapatın.
