kmenuedit - en to be translation catalogue (38 entries)

en: &Name:
be: &Назва:

en: &Description:
be: &Апісанне:

en: &Comment:
be: &Каментар:

en: Following the command, you can have several place holders which will be replaced with the actual values when the actual program is run:
    %f - a single file name
    %F - a list of files; use for applications that can open several local files at once
    %u - a single URL
    %U - a list of URLs
    %d - the folder of the file to open
    %D - a list of folders
    %i - the icon
    %m - the mini-icon
    %c - the caption
be: Пры запуску праграмы вы можаце вызначыць некалькі пазіцыяў у камандзе для падстаноўкі адпаведных назваў файлаў:
    %f - адзін файл
    %F - спіс файлаў; выкарыстоўваецца для праграмаў, якія могуць адкрываць некалькі мясцовых файлаў адначасова
    %u - адна спасылка
    %U - спіс спасылак
    %d - тэчка
    %D - спіс тэчак
    %i - значка
    %m - маленькая значка
    %c - назва праграмы

en: Enable &launch feedback
be: Уключыць &адказ на запуск

en: &Work path:
be: &Працоўная тэчка:

en: Run in term&inal
be: Выконваць у тэрм&інале

en: Terminal &options:
be: &Параметры тэрміналу:

en: &Run as a different user
be: &Выконваць ад імя іншага карыстальніка

en: &Username:
be: Імя &карыстальніка:

en: Current shortcut &key:
be: С&карот:

en: &New Submenu...
be: Новае &падменю...

en: New &Item...
be: Новы &элемент...

en: New S&eparator
be: Новы па&дзяляльнік

en: &Delete
be: В&ыдаліць

en: You have made changes to the menu.
    Do you want to save the changes or discard them?
be: Вы зрабілі змены ў меню.
    Вы хочаце захаваць змены ці адхіліць?

en: Save Menu Changes?
be: Захаваць змены ў меню?

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
be: &Файл

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
be: &Змяніць

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
be: Галоўная панель начыння

en: KDE Menu Editor
be: Рэдактар меню KDE

en: KDE menu editor
be: Рэдактар меню KDE

en: (C) 2000-2003, Waldo Bastian, Raffaele Sandrini, Matthias Elter
be: (C) 2000-2003, Вальдо Басціян, Рафаэль Сандрыні, Матыяс Эльтэр

en: Waldo Bastian
be: Вальдо Басціян

en: Maintainer
be: Адказны

en: Raffaele Sandrini
be: Рафаэль Сандрыні

en: Previous Maintainer
be: Ранейшы адказны

en: Matthias Elter
be: Матыас Эльтэр

en: Original Author
be: Аўтар

en: Sub menu to pre-select
be: Падменю для папярэдняга выбару

en: Menu entry to pre-select
be: Элемент меню для папярэдняга выбару

en: Could not write to %1
be: Немагчыма запісаць у %1

en:  [Hidden]
be:  [Схаваны]

en: New Submenu
be: Новае падменю

en: Submenu name:
be: Назва падменю:

en: New Item
be: Новы элемент

en: Item name:
be: Назва элемента:

en: Menu changes could not be saved because of the following problem:
be: Немагчыма захаваць змены ў меню з-за наступных праблемаў:
